KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi znaci trudnoće

+176
Aries
Njanja
Barbara
maja76
adrijanaPA
JecaMa$a
denam
Vanja20
Botox
tanja71
amy
Jelenitza 89
tijana-tixi
OGI-SIMO
ivana81
deja
angelina007
lucijana
Dzverce
Elisabeth
allegra
lea
ada
srna
bubili2
Jejaaa
cicamica
kaya.st
agata
cicsa80
milica43
dejanovicd
Mazaa
Minny
jan
Anica
ini89
vanja
Mama u Najavi
emily
Mary79
Hellena
Alma87
caci
KatarinaP
kristina33
Sanjaa
meda
lolipop
Anamarija
ninica
liki
kmbd
zabrinuta
esmeralda
mcanji
*star*
malecka
zabrinuta12
cici
Shizika
amra
Lana__
Nejlana
stociniti
jaaaa
LadyMGaga
Idaa
Nellla
viktorija
Deni
angel
Sneza
JocY
Tamarica
mmxxmm
vašar
soffka
Marija86
Ninaa
hmmmmmmmmmm
dinsas
Tinkerbell
ivonn
Mikica85
musice
eleny
heart84
janchi2
Didy
maaara
8Mila8
Yuuki
Zoka83
eswed
Felisa88
sancy
malaa
nena86
adnela85
anastasija
LOL
Gala
ninanuna
brinbili
jabuka
MLB
Struzzo
anna
neko sasvim nebitan :)
Zaneta
dacika
anonimka
eddie
vall
jovana2
Dalili
djole42
Ivanaaa
aida_myself
kaja
Montenegrina
BiKsi :)
nela
Maybe
hana11
sneza-milan
bojana_bubi
sunjalica
milicam
mona
tuli
zoxa
Suzi
stranger555
~Shi-Chi~
neutrogena
Dragica
Miamor
alma_21
orhideja
mare12
Miima
nesalela
robert
joksi
nena beba
PampyNS
ridja
lena
vahi
amelica
www.sss
sonja
mica
vuki
catherine290505
jeckab
dr mali pariz
anci89
dea
mala_gara
STIKSI
mala parizanka
Republica
nabla
arijana
buby
anoniman
janezelimdaodes
nana26
Orline
Sami
Tinche
eminaaa
HappyGirl
180 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Vanja20 29/4/2011, 19:17

Minny...javicu naravno..:) ljubav
Pa Barbara mislim da je moguce..najbolje sacekaj jos malo...ako ti bude kasnila menga kupi test i zelim ti da si trudnica
A sto se tice simptoma misliiiiim da je to rano i ja sam sebi utripovala svaki moguci simptom a ono nista Sad treba da se opustimo i ne razmisljamo o tome..pustit stvari da idu svojim tokom...ali kad je to nemoguce..! poljubci

Vanja20

Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Barbara 30/4/2011, 15:06

Da bas tako. Hvala na savetu, cekam da vidim da li ce mi kasniti, posto za par dana trebam da dobijem. Ali, skoro da sam ubedjena da nema nista od trudnoce cim se ja opterecujem...Bice valjda uskoro...Hvala ti puno. Very Happy
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 37
Location : Srbija
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Vanja20 30/4/2011, 21:37

Nista...:) javi obavezno ako bude bebaaaaa :) jaaaaa se nadam daaaa hoceeeeeeeeee....:)
ljubim...

Vanja20

Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Barbara 1/5/2011, 18:00

Hvaaaala mnogo. Javljam cim bude nesto novo. usne
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 37
Location : Srbija
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od tete 1/5/2011, 19:19

cao Very Happy
imam jedno pitanje. imala sam menstruaciju 24. marta, pa sam dobila 16. aprila ponovo. medjutim, danas sam dobila ponovo. nisam imala nezasticene odnose, nemam nikakve druge simptome, mada sam malo uplasena jer ovo sad st sam "dobila" nije bas kao prava menstruacija, vec onako kao kad prestaje (znate valjda na sta mislim ahah). i da, bila sam malo prehladjena, imala sam temeraturu oko 37 ovih dana.
e sad ne znam, da li su to bilo kakvi znaci trudnoce? cudno mi je to sto sam ponovo dobila. cula sam da lagano krvarenje moze da bude neki znak.
hvala unapred
eta: nezeljena trudnoca

tete

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Shizika 2/5/2011, 00:51

Postoji tzv. implantacijsko krvarenje koje se deshava 5-6 dana nakon ovulacije. Ono ja vishe rozikasto nego braon. Ne zvuchi mi kao da si trudna, ali savjetujem ti da ipak provjerish sa ljekarima o cheme se radi.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od tete 2/5/2011, 01:13

jao hvala ti puno. vise je braon nego rozikasto Very Happy hvala bogu
provericu, naravno...

tete

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Barbara 3/5/2011, 17:05

Opet ja! I dalje cekam menstruaciju. Pomalo sam razocarna jer mislim da cu dobiti svakog trenutka s obzirom na to da me na momente stomak zaboli kao za vreme menstruacije. Ali, ovde procitah da to moze biti znak trudnoce jer se materica siri, pa me zanima da li je taj bol identican menstrualnom ili nema mesta mojim nadanjima. Prvi znaci trudnoće - Page 39 Icon_cry
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 37
Location : Srbija
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Botox 4/5/2011, 09:57

Barbara ::Opet ja! I dalje cekam menstruaciju. Pomalo sam razocarna jer mislim da cu dobiti svakog trenutka s obzirom na to da me na momente stomak zaboli kao za vreme menstruacije. Ali, ovde procitah da to moze biti znak trudnoce jer se materica siri, pa me zanima da li je taj bol identican menstrualnom ili nema mesta mojim nadanjima. Prvi znaci trudnoće - Page 39 Icon_cry
a kad ti treba da dobijes menzis?
ili kad si trebala dobiti? kasni ti?
pitam samo...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Barbara 4/5/2011, 12:21

Danas trebam da dobijem. Inace imam redovne menstruacije (28, 29 dan) Ovog meseca smo intezivno radili na bebi, i stvarno sam mislila da ce uspeti, ali me ovi bolovi identicni menstrualnim razocarase. Sad((((
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 37
Location : Srbija
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Botox 4/5/2011, 12:26

da bi bila sigurna u trudnocu, moras sacekati da ti menstruacija kasni nekoliko dana, pa da uradis test
msm, i ja sam cekala 4 dana i ugledala dve crte i na kraju se desi, sta se desilo vec...
a za bilo kakve simptome trudnoce jako je rano
to ces osetiti tek kasnije ako si trudna
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Barbara 4/5/2011, 13:45

Jbg. Ma znam. Nisam ni planirala da radim test jos. Mislim da nema nista od trudnoce ali...nada poslednja umire. :) Bas sam pod pritiskom. Jedva cekam da se DESI, a onda jos gore nece. Kako se opustiti!?
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 37
Location : Srbija
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Barbara 4/5/2011, 15:44

E, ljuta sam na samu sebe sto non-sto sedim za kompom i trazim simptome, znake, iskustva drugih devjaka i sl. Imam toliko drugih obaveza (narocito fax koji je pri kraju) a ja nista. Bas zato bi o bebi trebala manje misliti dok ne zavrsim to, ali ne vredi. Cekam jos 2 dana da vidim da li ce doci veštica ( jer mi nikada toliko ne kasni) i onda mozak na otavu, koliko je to moguce. Necu vise da se opterecujem. Doci ce kada bude vreme za to i ja tu ne mogu nista. Umislila sam svaki moguci simptom trudnica ali i veštica tako da vise nista ne znam. Pukla sam skroz. ljuta sam
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 37
Location : Srbija
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Vanja20 5/5/2011, 12:12

heheh kraljica si...:) Sta da ti kazem..znam kako ti je...ja sam rekla prestajem razmisljati ali nema nista od toga...:) ali Boze moj...tako je kako je....:) Nasa psiha je zlo...i ja sam duso moja imala sve i jedan simptom...cak i povracala...mozes mislit a ono VELIKO NISTA...za 5 dana ce i mjesec kako mi kasni...radila opet test i vidila negativno a meni u podsvjesti opet...mozda sam i trudna...strasno...:))) :*

Vanja20

Broj poruka : 25
Datum upisa : 12.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Barbara 5/5/2011, 13:03

Ma psiha je cudo. Ali to je zbog toga sto to zelimo. Gledam oko sebe, nijedna devojka ne planira cak ni udaju, a svaki dan ostaju trudne, neplanirano. Na koju foru? Very Happy Al tako je to u zivotu. Pa, bas ti puno kasni. Jesi li isla kod dr. ? Koliko pokusavate? ljubav
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 37
Location : Srbija
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Aries 5/5/2011, 13:23

Barabara, to se i ja stalno pitam Very Happy
Juce sam radila test, 26 dc i tamo gde bi trebalo da bide druga linija pojavila se jedna roze tacka i nista vise. Sutra cu da radim test ponovo pa da vidimo. Ne nadam se nicemu posto sam vec gomilu negativnih testova videla. Ali ovo prvi put.
A sve simptome imam, ali kao sto rekoh PMS i TTS su slicni, a i mosil da je za ove druge rano.
Aries
Aries

Broj poruka : 17
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Barbara 5/5/2011, 13:57

Sacekaj jos malo pa ponovi test. Polako samo. Drzim ti fige da budu 2 linije i roda Meni je danas 29 dan ciklusa, pa cu da cekam jos malo, mada bas imam simptome PMS-a. Stomak otkida na momente. Jbg. Sta bude- bice. Javi sutra sta uradis. ljubav
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 37
Location : Srbija
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Titja 5/5/2011, 23:30

caos svima...ako mozete da mi pomognete jer sam u dilemi bas...imala sam odnose sa deckom na dan kada sam dobila mens i on je tada svrsio u mene.sutra ujutru sam popila tabletu za jutro posle...posle mi se mens nastavila normalno,malo je bila tamnija nego inace...i sada kada sam trebala da dobijem nisam dobila a mozda je rano da kupim onaj test..nemam nijedan simptom a ne razumem zasto mi kasni? mozda od stresa jer sam bas u frci..da li taj dan bio neplodan,posto se ne razumem bas u to? hvala unapred

Titja

Broj poruka : 7
Datum upisa : 05.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Botox 5/5/2011, 23:36

te pilule se ne preporucuju kao zastita stalno, samo ako bas moras, a mislim da nisi morala jer se niste cuvali u vreme menstruacije i zato se savetuje upotreba kondoma inace, za parove koji zele da se cuvaju ili vec neke kontracepcije koju izaberete, a pilula za dan posle to nije
pilule za dan posle mogu ti malo promeniti ciklus
i zato gledaj da se sada cuvas i da ne uzimas cesto te pilulice
bice sve u redu
ali mislim da ti to sve lepo pise i u uputstvu za pilulu
da moze malo poremiti sledeci ciklus, te da on dodje ranije ili da malo kasni...
i trebalo bi da znas da je period ovulacije taj kad mozes zatrudneti, nisu to, na zalost svih 28 dana ciklusa :/
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Titja 5/5/2011, 23:46

ma tada sam prvi put popila tu pilulu jer mi je bilo frka...ali ne razumem tu ovulaciju....kada su kao neplodni dani? jel sam mozda trudna? jer koliko sam skontala rano je da kupim test jer mi kasni 4 dana a i plus zbog te pilule mozda kasni,a prostudirala sam to uputstvo,i pise da moze kasniti

Titja

Broj poruka : 7
Datum upisa : 05.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Botox 6/5/2011, 00:15

ovulacija ti je uglavnom na sredini ciklusa, znaci ako ti traje 28 dana, ona se desila najverovatnije 14 dana, ako ti ciklus kao meni traje 30 dana, onda je ovulacija 16. dana
jer posle ovulacije, za 14 dana dolazi do nove menstriacije i rauna se znaci tako...
moguce je da do ovulacije dodje i posle samo par dana od menstruacije, tada ce ti ciklus trajati krace
ali kazem ti, uglavnom je ovako...
naravno, svakakva cuda se desavaju...
a da, plodni dani su ti plus/minus tri dana od dana ovulacije, jer spermatozoidi mogu preziveti do 3 dana, a tvoja jajna celija samo 24 sata, neki kazu da ni toliko, da bude i manje...

pogledaj kod mene ovu gornju slicicu ispod posta, dani koji su crveni i roze su mi plodni, a ovi ostali ne
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Aries 6/5/2011, 00:24

Pa plodni dani su obicno od npr 12-16 dana ciklusa, mada mugu biti bilo kad za vreme ciklusa. Ako imas uredne mestruacije na 28 dana onda ti je tako.......ali ako imas duze cikluse moze i kasnije. Ja se dugo trudim da zatrudnim pa pratim ovulaciju i uhvatila sam je i 20 dc i 23 dc.......tako da i nema toliko pravila.
Pamet u glavu i koristi kontracepciju. A M hoce da se poremeti od stresa jer se brines da l si trudna, prehladica, ta pilula ima 1000 razloga.
Aries
Aries

Broj poruka : 17
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Titja 6/5/2011, 00:27

a da li je rano da kupim test ili ne? 1.maja sam trebala da dobijem,ali verujem da se poremetilo zbog one tablete

Titja

Broj poruka : 7
Datum upisa : 05.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Aries 6/5/2011, 00:36

Nije rano, ako si trudna pokazace ti, ako nisi bice negativan. Sacekaj jos koji dan pa mozda ako ne dobijes da odes kod dr da vide........mada ja ne znam nijednu zenu koja je popila tabletu za dan posle i bila trudna...al ih zato znam gomilu kojima su se ciklusi zbrljali skroz na skroz.
Aries
Aries

Broj poruka : 17
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Barbara 6/5/2011, 00:39

Slazem se sa ovim sto su vec navele Bojana86 i Arijes. Neke od mojih drugarica su pile tu pilulu i napravila im je haos od ciklusa. Ne verujem da si trudna. Mozes da kupis test cisto da ne brines vise i otkrijes o cemu se radi da tebi bude lakse.
Barbara
Barbara

Broj poruka : 66
Godina : 37
Location : Srbija
Datum upisa : 26.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 39 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu