KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prvi znaci trudnoće

+176
Aries
Njanja
Barbara
maja76
adrijanaPA
JecaMa$a
denam
Vanja20
Botox
tanja71
amy
Jelenitza 89
tijana-tixi
OGI-SIMO
ivana81
deja
angelina007
lucijana
Dzverce
Elisabeth
allegra
lea
ada
srna
bubili2
Jejaaa
cicamica
kaya.st
agata
cicsa80
milica43
dejanovicd
Mazaa
Minny
jan
Anica
ini89
vanja
Mama u Najavi
emily
Mary79
Hellena
Alma87
caci
KatarinaP
kristina33
Sanjaa
meda
lolipop
Anamarija
ninica
liki
kmbd
zabrinuta
esmeralda
mcanji
*star*
malecka
zabrinuta12
cici
Shizika
amra
Lana__
Nejlana
stociniti
jaaaa
LadyMGaga
Idaa
Nellla
viktorija
Deni
angel
Sneza
JocY
Tamarica
mmxxmm
vašar
soffka
Marija86
Ninaa
hmmmmmmmmmm
dinsas
Tinkerbell
ivonn
Mikica85
musice
eleny
heart84
janchi2
Didy
maaara
8Mila8
Yuuki
Zoka83
eswed
Felisa88
sancy
malaa
nena86
adnela85
anastasija
LOL
Gala
ninanuna
brinbili
jabuka
MLB
Struzzo
anna
neko sasvim nebitan :)
Zaneta
dacika
anonimka
eddie
vall
jovana2
Dalili
djole42
Ivanaaa
aida_myself
kaja
Montenegrina
BiKsi :)
nela
Maybe
hana11
sneza-milan
bojana_bubi
sunjalica
milicam
mona
tuli
zoxa
Suzi
stranger555
~Shi-Chi~
neutrogena
Dragica
Miamor
alma_21
orhideja
mare12
Miima
nesalela
robert
joksi
nena beba
PampyNS
ridja
lena
vahi
amelica
www.sss
sonja
mica
vuki
catherine290505
jeckab
dr mali pariz
anci89
dea
mala_gara
STIKSI
mala parizanka
Republica
nabla
arijana
buby
anoniman
janezelimdaodes
nana26
Orline
Sami
Tinche
eminaaa
HappyGirl
180 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od srna 16/3/2011, 18:56

bubili zelim ti sve najbolje i bebici naravno. nadan se da cu se i ja uskoro radovati kad odem na uz i ako bude sve uredu.

srna

Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od bubili2 16/3/2011, 18:57

Utrogestan se koristi vaginalno ili se pije,znaci isti lek ili ovako ili onako, najcesce ga prepisuju 3x2 ali ti je dr rekla koliko da koristis. On je cist progesteron, zovu ga i cuvarom trudnoce, u svetu se polemise oko toga da li on zaista pomaze ali sigurno ne odmaze, kaze moj dr od njega se ne mozes predozirati.Bice sve ok, samo polako
ff
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od bubili2 16/3/2011, 19:00

Da spavanje je jedna od dobrih stvari kod utrogestana. Duzina koriscenja zavisi, cini se da imas dobru dr i samo je slusaj. Beta se vadi da bi se videlo da li se vrednost podize i koliko se pravilno dupla.Srecno
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od srna 16/3/2011, 19:02

hvala bubili na utesnim recima. javljam ti se za koji dan da vas obavestim kako napredujemo. i ja se nadam da ce sve biti ok. moj suprug vec planira da ce biti decak i da ce ici sa njim na pecanje. a iskreno nebih volela da ga razocaram. jedino ako majka pripoda ne uradi drugacije

srna

Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od bubili2 16/3/2011, 19:04

Ajde, cekamo javljanje, samo polako nemoj se nervirati, i navijam za jednog malog pecarosa.
ljubav
bubili2
bubili2

Broj poruka : 296
Datum upisa : 11.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od srna 16/3/2011, 19:07

roda necu se nervirati doletece roda i do mene

srna

Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od angelina007 17/3/2011, 16:03

Pozdrav svima!
Prvi dan poslednjeg ciklusa je bio 27. januara. Inace dobijam na 35-40 dana. Da li je u ovom periodu kucni test za trudnocu pouzdan i koliko?

angelina007

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od srna 18/3/2011, 17:14

dali neka od vas moze da mi objasni kako dva testa za trudnocu pokazuju trudnocu i doktorka to potvrdi ali zavto bhcg test to sve lepo negira kao da terudnoca ne postoji. pojasnitemi jer ni meni ni doktorki nije jasno. veoma sam tuzna i placljiva. ali najbolja stvar je u tome sto me gudi bole i povracala sam jutos

srna

Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od djole42 18/3/2011, 20:30

angelina007 ::Pozdrav svima!
Prvi dan poslednjeg ciklusa je bio 27. januara. Inace dobijam na 35-40 dana. Da li je u ovom periodu kucni test za trudnocu pouzdan i koliko?

Ako hoćeš da budeš sigurna 100% uradi beta HCG iz krvi.

srna ::dali neka od vas moze da mi objasni kako dva testa za trudnocu pokazuju trudnocu i doktorka to potvrdi ali zavto bhcg test to sve lepo negira kao da terudnoca ne postoji. pojasnitemi jer ni meni ni doktorki nije jasno. veoma sam tuzna i placljiva. ali najbolja stvar je u tome sto me gudi bole i povracala sam jutos

Srna ,koliko se sećam dr. koji te je gledao na UZ nije video trudnoću a dva testa pokazala drugu crticu,što verovatno znači da je bila biohemijska trudnoća ,došlo je do oplodnje ali se plod nije zadržao.Zato je i beta sada negativna .Ne znam kako ti je doktorka potvrdila trudnoću i šta joj tu nije jasno i kako ti nije objasnila pojam biohemijske trudnoće ....zbunjen

Želim ti puno sreće!

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od angelina007 18/3/2011, 21:15

ali sam nestrpljiva do tada... Very Happy inace mi je menstruacija oduvek poprilicno neredovna, pa zbog toga ne znam da li je test sada dobar pokazatelj...pre dva dana sam ga radila i bio je negativan na moju veliku zalost. skepticna sam prema tom rezultatu jer vec nedelju dana imam bolove slicne menstrualnim, bolove u krstima, i mali braon iscedak ostaje na toalet papiru svaki put...znam da su to i moguci znaci trudnoce pa sam sad u konfuziji sa mislima v

angelina007

Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od djole42 19/3/2011, 20:50

Zašto si nestrpliva ,odeš daš krv i za par sati znaš na čemu si i tu nema greške Very Happy
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 53
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Jejaaa 20/3/2011, 16:27

Jos nisam dobila!Ne smem da radim testove nikakve, jer iza sebe imamo 4 VTO i milion uradjenih testova i beta, tako da mi je muka od toga.Cekam, a ne znam sta.I dalje sam pospana, uvece imam temperaturicu 37, po malo zigaju sike, ali po malo, nemam osecaj da cu da dobijem. affraid
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od deja 21/3/2011, 00:16

nova sam ovdje pozdrav svima...za pocetak samo da kazem kako mi kasni menstruacija vec 10 dana al inace imam problema s ciklus prije sam cesto kupovala testove dok nisam otisla ginekologu da vidimo u cemu je problem..dakle imam povisen prolaktin koji ako je povisen nema ovulacije i na terapiji sam bromergona vec 3 mjeseca,prolaktin mi je uredan(spustila sam ga u normalne granice) i menstruacije medjutim sad kasni,ispocetka se nisam brinula al vec dva dana imam temperaturu 37 sa 1 al ne osjecam se kao pred gripu il prehladu,grudi jako bolne i bol u donjem djelu stomaku koja se vise nazire prema lijevom jajniku.u vrijeme kad sam trebala dobit se pojavio smedji iscjedak koji je trajao jedan dan i otad nista..neznam dal da opet kupujem testove jer sam ih se dosad nakupovala ako razuimjete Very Happy

a negdje sam citala kako mnoge zene zbog neplodnosti koriste iste ove tablete da bi lakse zatrudnile..sto se tiche odnosa imam decka dugo vremena i nezasticen je vecinom metoda prekinuti snosaj,zbog toga bas i ne sumnjam al me brine opet


deja

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od ivana81 21/3/2011, 13:27

Pozdrav!
Evo i ja se priključujem ovoj temi jer moj dragi i ja pokušavamo ostati u drugom stanju. Ovaj mjesec mi je sve jako čudno. Grudi su me počele boljeti jako rano i intenzivno, bradavice su preosjetljive (čak mi i grudnjak smeta, a ne mogu ga skinuti jer me grudi jako bole); bolovi u donjem dijelu trbuha, kao pred mengu; česte vrtoglavice; umor ; neki dan me uhvatila mučnina dok smo prolazili kraj detergenata u trgovini, ali samo taj put, poslije ništa; danas mi je temperatura 37, a osjećam se kao da ću dobiti gripu! Mengu trebam dobiti krajem ovog tjedna!
Voljela bih da su ovo simptomi trudnoće, a ne pms-a! Što vi kažete?

ivana81

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od OGI-SIMO 25/3/2011, 03:27

curi mi se pojavilo kad je mokrila nesto bijelo,prijed toga smo imali odnos sto to moze da bude???

OGI-SIMO

Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Zaneta 25/3/2011, 08:39

Niko na ovom forumu nije vidovit, zato vam je najbolje da odete do prve laboratorije uradite analizu beta hcg iz krvi i tako ćete pouzdano znati da li ste trudni. Sve ostalo su nagađanja, a to vam ne pomaže...
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Jejaaa 26/3/2011, 14:13

Ok, u pravu si, ali zar nije svrha ovakvih foruma razmena iskustava!Zato nemoj biti tako stroga .Polazim od sebe, meni puno znace reci zena koje prolaze kroz isto kao i ja, zato sam se i prikljucila ovom forumu...
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Deni 26/3/2011, 19:43

Jejaa, koliko sam videla ti si dobila odgovor i naravno da svi saosecamo i razmenjujemo iskustva.
Ali ruku na srce, da li bi ti mogla da kazes nekome da li je u drugom stanju ako treba da dobije za 7 dana, i da li mislis da neko cim ostane u drugom stanju moze da ima sve simptome trudnoce posle par dana, jer ako mozes onda svaka cast.
Ali mislim da ne mozes, jer koliko sam shvatila tebi kasni menstruacija oko deset dana i jos nisi sigurna.
Zakljucak, niko ovde nije strog, nego realan .
Deni
Deni

Broj poruka : 1741
Godina : 45
Datum upisa : 08.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Jejaaa 26/3/2011, 20:32

Deni, meni je Zanetina poruka zvucala grubo, mozda tebi nije, ali na kraju svi imamo pravo na svoje misljenje. Svi smo u istom sr..., tako da lepih reci utehe nije na odmet, naravno realnih prica.Izvini ako sam sad ja zvucala grubo!Pozdrav
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Minny 28/3/2011, 16:34

Cao svima
Da se i ja javim nisam odavno i da javim da i ovaj put nusta od bebe juce sam dobila Sad.
Al nije mi jasno trenutno nista. Sve do unazad tri mjeseca mi je bila redovna menstruacija i prosli mjesec mi je kasnila 8 dana a ovaj mjesec ranije skroz sam zbunjena. Molim za savjet.

Minny

Broj poruka : 17
Godina : 37
Datum upisa : 25.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od tijana-tixi 30/3/2011, 01:24

Drage moje evo još štiva o ranim znakovima trudnoce i o trudnoci...
http://www.mamaibeba.rs/index.php/trudnoca-porodjaj-porod-porodiliste/trudna-sam-ili-ne-rani-simptomi-bez-simptoma-trudnoce-dobila-menstruaciju-drugog-stanjaTrudnoca simptomi
Srećno svima koji opet pokušaju da zatrudne roda

tijana-tixi

Broj poruka : 1
Datum upisa : 30.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Minny 31/3/2011, 14:30

Cao
Ja imam jedno pitanje pa ko zna ako moze nek mi odgovori. Da li krvna grupa od partnera utice na to sto se teze ostaje u drugom stanju? Hvala unaprijed

Minny

Broj poruka : 17
Godina : 37
Datum upisa : 25.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Jelenitza 89 1/4/2011, 01:49

Caooos svimaaa...
Imam jedan problem,zanima me da li je moguce da sam trudna, pre cetiri dana sam imala odnose (bez zastite), a bio mi je poslednji dan menstr. !?

Jelenitza 89

Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Zaneta 1/4/2011, 08:55

Jejaa, nije mi bila namera da budem gruba, već samo realna, sa savetom koji će zaista biti od koristi...to kakva su tuđa iskustva ili mišljenje, nikome nije od pomoći jer je svaki organizam specifičan.
Zaneta
Zaneta

Broj poruka : 311
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty ciao svima

Počalji od amy 7/4/2011, 16:25

imam pitanje ako bi mi tko mogo pomoc, zadnju menstruaciju sam imala 08.03. poslije dva tjedna sam pocela imat vrtoglavice zatim su me grudi jako boljele, kupila sam test i gornja crta je bila puna a druga je bila mutnija i sad neznam dali vjerovat u to da jesam. spermatozoid a osjecam mucnine ali ne povracam, stalno mjenjam raspolozenja, a muzev miris odnosno bilo koji miris-smrad mi jako smeta. pomagajte mi, da se posteno razveselim i proslavim trudnica unaprijed hvala.
amy
amy

Broj poruka : 22
Godina : 41
Location : amsterdam noord
Datum upisa : 07.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Prvi znaci trudnoće - Page 34 Empty Re: Prvi znaci trudnoće

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu