KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+64
Tamarita
Padobranka
hany
MIRKA85
coco-loco
BabyBear
Nessi
Bobaue
Naci83
Klompaupoljulala
BiKsi :)
panda :)
dusica78
Sirijus
sunny.tp
mamadabudem
Rada74
HappyGirl
Hande
ivanicasale
Marija07
bebana81
valika77
Bekanicaa
tiramisu
Lena_83
enap
Mirjanche
Cortina
lelas
Vojvotkinja
OKacica
*Titi*
micaubica83
KristinaK.
jela2209
Tavita
Ica1171
PalcicaBg
noja
Eho
micurka
danica87
branka86
DMANA
cicibanns
Vanja80
Vuchica
Zmajuška
KoMetaK
rada78
JocY
mimika
jadranka
mary76
majal86
srculence 84
Sanjci87
libra35
Ancica 87
boni m
Svetlana
marija123
Hiperaktivna
68 posters

Strana 9 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći

Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od jadranka 23/6/2015, 16:58

u svakom slučaju, ako nije greška u pitanju i ako ti slučajno ne odobre front, drugaricu za ruku i iz socijalnog pravac Blic. pošto izgleda da kod nas samo to pali. e onda ćete obe sigurno krenuti u front u proceduru.
ali se naoružajte strpljenjem sutra i pristojnost prvo, pa posle u rat :)

jadranka

Broj poruka : 91
Datum upisa : 22.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 23/6/2015, 19:30

haha....naravno,prvo cu pokusati na finjaka a ako ne daj boze ne upali .........ma bice svasta
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od PalcicaBg 24/6/2015, 12:54

Meni je danas stiglo pismo da se 30.11.javim u Betaniju.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vojvotkinja 24/6/2015, 15:28

Komisiju prošla 20.10.2014.Rođena,živim i radimu Beogradu.Tražila ili Višegradsku ili front.Dobila da se javim u Niš 06.07. Shocked Mad Shocked Mad
Vojvotkinja
Vojvotkinja

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od danica87 24/6/2015, 17:13

Palcica bg kad si prosla komisiju?ja sam prosla u betaniji 26.05 i jos cekam pozivno pismo.
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 24/6/2015, 21:57

Vojvotkinja ::Komisiju prošla 20.10.2014.Rođena,živim i radimu Beogradu.Tražila ili Višegradsku ili front.Dobila da se javim u Niš 06.07. Shocked Mad Shocked Mad
Odakle im vise ti pozivi za Nis , koji im je djavo. Ako neko dobije neku konkretnu informaciju neka javi. Ja planiram da u narednih 15 ak dana da predam dokumenta za Visegradsku. Ako i mene onda ne ubace za Nis ali sve je moguce. affraid

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vojvotkinja 25/6/2015, 08:44

Čula sam da Narodni front preuzima sve manje pacijentkinja.Veliki je pritisak na Višegradsku.Čula sam da su u junu kada su videli koliko žena čeka na postupak a ističe im potvrda komisije 70 opredelili za Valjevo a 80 za Niš.Ispada da možemo da biramo samo između ove dve klinike.Očajna sam.Zbog ovoga bi trebalo da se uključe i novine i ministar.Štede novac i ne pada im na pamet da uključuju privatnike.U Nemanjinoj sam dobila savet iili predlog "da iznajmim stan". Shocked Shocked Shocked Mad Mad Mad Mad
Vojvotkinja
Vojvotkinja

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Bobaue 25/6/2015, 09:05

Uh! Pa stan je najmanji problem c . Boli njih uvo za nas i nase zelje , njima je samo da kazu da drzava finansira vto , a gde i kako se radi nije ni bitno . A znaju da ce pola od tih parova koji imaju finansijske mogucnosti odustati od drzavnog i otici privatno. fd

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vojvotkinja 25/6/2015, 09:48

RFZO je sa svog sajta skinuo izveštaj koji su imali o statistici vezanoj za program BMPO iz 2012 i 2013 a dati su i neki podaci vezani za broj pacijenata koji su preuzeti po bolnicama i u prva 3 meseca 2014. god.Tu je bila i nekakva poluzvanična statistika o uspešnosti po klinikama državnim i privatnim.Međutim pre par dana kada sam otišla na njihov sajt ničega nije bilo.Sreća pa sam te dokumente ranije skinula i sačuvala.Po meni bi mnoge od tih informacija trebalo da bude dostupno za javnost pa i sami spiskovi bi trebalo da budu javni jer ja u Srbiji u sve sumnjam.
Vojvotkinja
Vojvotkinja

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od noja 25/6/2015, 16:28

Da li postoji neki papir ugovor zakon gde nesmeju da vas salju dalje kilometara od mesta gde ste rodjeni , zivite .kao primer Kod nas u firmi stoji u ugovoru da nesmeju da nnas rasporedjuju itd itd ...mozda postoji tako nesto gde mozete iskoristiti . To samo kao predlog ....
ali to nije ok sto rade ne ne I ne !
Zalite se zovite non stop sednite im na glavu
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od noja 25/6/2015, 16:29

Pisite ministru . Organizujte se grupno m....
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od PalcicaBg 25/6/2015, 16:37

Danice resenje sam dobila pre mesec dana da sam prosla komisije.Relativno brzo sam prosla prvostepenu i drugostepenu,sve ukupno manje od dva meseca.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 25/6/2015, 17:51

e evo da se javim danas posto juce nisam ni isla u zavod
bila sam danas i zamolila onako naj ljubaznije da promenim kliniku medjutim NEMOZE
moyemo da biramo samo nis illi valjevo ili da odustanemo od postupka pa krenemo ponovo i opet ne garantuju da nas nece poslati ponovo u nis tako da ili valjevo ili nis ili da cekamo pa u nedogled dok nas ne us..e pticica
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 25/6/2015, 17:53

jeli neko nesto zna o valjevu kakav im je procenat uspesnosti jer sam cula da su bolji od nisa
e sad ajd.....sta da mislim
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od lelas 25/6/2015, 18:07

To nije prvi put da se radi.mi smo 2011 novembra birali front a rasporedili nas u visegradsku.nama je trebao front jer smo vec jednom bili kod njih.nije moglo da se promeni.posle odradjenog postupka u visegradskoj,kad sam se javila svojoj dr u frontu,rekla mi je da sam mogla da odustanem tada od visegradske i sacekam neko vreme da se rascisti guzva u frontu i da ih ponovo trazim.a da kao razloge idustajanja navedem licne razloge.to je moje iskustvo,samo da vam prenesem.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od PalcicaBg 25/6/2015, 18:21

Valjevo bez premisljanja.Ja sam tamo radila,bez obzira na ishod zadovoljna sam tretmanom,na nivou privatnika,ako ne i bolji.Plus zamrzavanje embriona.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 25/6/2015, 18:57

ja sam isto razmisljala i cula da je valjevo skroz ok al opet sam mislila da i od vas cujem neka iskustva
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 25/6/2015, 19:01

vojvotkinja sta si ti odlucila gde ces ici ili ces odloziti postupak posto druge solucije nema
kada su ti zakazali da se javis u ustanovu
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od srculence 84 25/6/2015, 21:11

Izvinite sto upadam kao padobranac😊 a sta se to desava sa frontom,jel tolika guzva tamo? Boni jel prosle godine si bese bila izabrala front pa smo zajedno komentarisale da li da se prebacimo kod privatnika?ti si se bese prebacila kod privatnika ili sam ja pomesala nesto?
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od boni m 25/6/2015, 21:48

srculence nisi ti nista pogresila tako je....ja sam htela u front pa na kraju dobila jevremovu
evo i sada opet htela u front i ne moze....jbg,kazu tamo je popunjena cak i sledeca godina ma strasno ,al eto ko je imao srece upao je ja nikako bas me nece front Sad
boni m
boni m

Broj poruka : 187
Godina : 41
Location : mladenovac
Datum upisa : 21.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od srculence 84 25/6/2015, 22:21

Strasno pa bas toliko popunjeni... citala sam da valjevo nije lose i da su super tamo. Ja sam bila u frontu i bas nas je bilo puno a i uspesnost im nije losa
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od noja 26/6/2015, 01:13

Palo mi je na pamet recimo odete kod dr privatno koji je bas dobar u frontu i radi vto i odete na pregled , i sa njim vidite sta moze da uradi da vas prebaci ipak ste vi iz Bg

kod nas ima primera gde dr izlazi u susret za beataniju stim da nisu tolike bas guzve
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Eho 26/6/2015, 08:30

Naprotiv, u Betaniji jesu guzve, ali Betanija uradi najveci broj postupaka godisnje. Evo ovde izvestaja za 2013. i pocetak 2014. godine: http://www.rfzo.rs/download/vto/Preliminarni%20Izvestaj%20o%20lecenju%20neplodnosti%20postupcima%20BMPO,010414.pdf

Moguce je da u Frontu trenutno nemaju mesta, ali treba se raspitati svakako, pa ako bas mora da se menja bolnica, pokusati da vas prime u neku blizu.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vojvotkinja 26/6/2015, 09:35

Ja neću ići u Niš.Najverovatnije ću odustati.Za Valjevo sam se razmišljala zbog krioprezervacije embriona ali sam u rfzo-u dobila informaciju da se to privatno plaća i da ne ide na teret fonda.A iz bolnice u Valjevu sam dobila informaciju da se ne plaća da ide na teret fonda.Valjevo je relativno skoro počelo da se bavo sa VTO.To je razlog koji mene odbija od Valjeva.Jako sam razočarana.Ovo je stvaro inekorektno sa njihove strane.
Vojvotkinja
Vojvotkinja

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vojvotkinja 26/6/2015, 09:48

Mislim da fond ovo i radi da bi što više nas odustalo i da bi oni uštedeli novac.Jadna je država koja na ovome i ovako štedi.Žao mi je što ne postoji neko udruženje ljudi koji su u ovom programu pa da možemo zajednički da nastupamo i da iznesemo šta nam se dešava i kroz šta prolazimo.Znaju koliko je ljudima roditeljstvo bitno i da smo svi manji od makovog zrna i da se ponašamo po sistemu "koga je za moliti nije ga za jediti".Ja sam dokumentaciju predala na prvostepenu 10.07.2014.Već su mi tada rekli da ne mogu na II komisiju u Front,da se oni navodno kreče,restauriraju odeljenje i sve tako neke razloge.Preko privatnih veza sam saznala da to nije istina i da je Front počeo da prima sve manje imanje pcijenata.Navodno su i kapaciteti za Višegradsku bili popunjeni.U startu su počeli d me guraju u Valjevo.Novi Sad su mi takođe rekli da je popunjen.II prolazim u Višegradskoj 20.10.2014.(3 meseca i 10dana od I).I onda me zovu posle 8 meseci i kažu Niš!?
Vojvotkinja
Vojvotkinja

Broj poruka : 8
Location : Beograd
Datum upisa : 24.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

vantelesna - Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 9 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 19 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu