KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novembru dragi, budi nam dobar :)

+24
KoMetaK
JAmajka
fight&faith
mamadabudem
SoJa
*AIDA*
karakaca
missile
Orline
nina :)
Shizika
Niny
bak
djole42
Sofija Veks
SladZana
MAAKKI
Ema78
Star77
HappyGirl
BiKsi :)
tatjanica
Vecka
hocukusurnecuzvaku
28 posters

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od nina :) 15/11/2014, 22:48

jamajka ja sam sa 5 g operisana i cim sam se probudila iz anestezije trazila mesni narezak da jedem a izvadil imi sva tri a mama moja i mesec dana posle nije mogla nista da jede a isti dan obe operisana.sad jer milina samo mu davaj sladoled da jede jer on jako odgovara posle operacije i pomaze da sto pre zaraste rana.otad sam se ja navukla na sladoled i jedem ga preko cele godine a tako su i ovo dvoje mojih padobranaca pored mene navikli da i u januaru jedemo pored velikih minusa
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od JAmajka 16/11/2014, 00:48

Hvala vam,drage moje.Danas smo išli da upoznamo doktorku,koja će nas operisati i ona nam je razbila strah.Matija je izjavio da operacija može da počne i da je on spreman."Samo se malo plaši za mamu" lol! Iskreno,veća je frka meni,nego detetu.Ali,preguraćemo mi to.Još kad je čuo da će posle operacije dobiti sladoled,dete je "odlepilo."Sad bi i Mila da ide da vadi krajnike.Kako da ona u nečemu ne učestvuje? Ismejale smo se i dr.i ja.
Aida,ja tek sada videh tvoje anđelčiće,prelepi su.Ljubimo vas sve. poljubci poljubci poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od BiKsi :) 16/11/2014, 12:34

Jamajka, da, da, cesto su deca hrabrija od roditelja! Ima Matija to ocas posla da pregrmi.

Aida, decaci su ti kao lutke! Pu, pu, pu,usrale ih koke, sto bi rekli u mom kraju, da ih ne ureknemo!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od HappyGirl 16/11/2014, 13:45

Sladak je on :) Video da se mama plaši pa je teši srca JA majka srećnice smajli angel osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od KoMetaK 16/11/2014, 14:00

Neka vam novembar bude kao i do sada sto je bio - suncan i prepun lepih vesti! Neka nove trudnice zamene ove nove mame na trudnickim stranama! osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Jamajka, imas divnu decicu, a sin ti je pravi hrabrisa! osmeh srce osmeh srce

Veliki ljubac za sve curice! Mi skitali, pa se skrasili par dana kuci, pa se spremamo za koji dan opet u skitnju, zato me i nema! Very Happy ljubav ljubav ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od BiKsi :) 17/11/2014, 17:51

Mah,mah svima!

Mi juce i danas noge pod astal, i taj rad! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 19/11/2014, 05:53

Dobro jutro devojke :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od bak 19/11/2014, 10:32

Jutro!

Crna Vecka koje crbno jutro u to doba Embarassed

Ljubim sve prisutne i odsutne, gde meni dani idu ko to zna, nista ne stizem. neorganizovana zena pa to ti je Embarassed

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 19/11/2014, 10:41

Hehe vec danima se budim u 5, u 5 i 50 vec pijem kafu i pisem jelovnik za taj dan. Siznula sam Very Happy

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od BiKsi :) 19/11/2014, 23:20

Ma nisi siznula, nego si trudna! Sto je mnogo bolje! Very Happy

Ja prethodne noci lose spavala, tek oko 4 do pola pet zaspim, a do tada, rostiljanje u krevetu, te na ovu, te na onu stranu, uzas. Valjda vise ni organizam ne zna kad treba da spava, od silnog ustajanja nocu, umora, cega li. No, i to ce se zvati lani.

LJubim vas sve, iako vas nema nigde! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od SladZana 20/11/2014, 20:15

Ljubimo vas drugari dragi, hvala vam do neba. Javim se uskoro detaljnije. Mislim na vas. osmeh srce osmeh srce osmeh srce
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 22/11/2014, 06:36

Dobro jutro devojke :)
Hehe Biksi, rostiljanje u krevetu :) obavezno ujutru pola sata, dok ne resim da ustanem. Danas nema jelovnika, idem kod sestre na rucak :) sad smisljam raspored stvari u sobi Very Happy i koji sad caj smem da pijem? Origano caj izbacen, kafu sam resila da izbacim odmah. Toliki mogu da ucinim za moj mali paketic i iznenadjenje :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 22/11/2014, 06:37

Sladjana srecno osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Jedva cekam detalje osmeh srce

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vuchica 22/11/2014, 09:42

Vecka, uzmi pancicev caj br.85 - za decu i trudnice Very Happy
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 22/11/2014, 09:49

Danas cu ga potraziti. Bas mi fali taj ritual ispijanja kafe, a posle caja od origana iz moje solje. :)
Je l smem da pijem kamilicu, dok ne kupim Pancicev? :) kao da sam bila trudna pre 40god a ne manlo manje od 4, lupila me trema i niceg se ne secam. A znam da sam kupovala nesto, blage veze nemam sta :o

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vuchica 22/11/2014, 09:53

Smes da pijes kamilicu, nanu, sipak (mada sipak u filter-vrecicama uvek mesaju sa hibiskusom, to onda nemoj)

http://demetra.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=737:cajevi-u-trudnoci-sta-je-bezbedno&catid=40&Itemid=78
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 22/11/2014, 11:03

Hvala :***

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od cufta 22/11/2014, 20:12

Ksenija, pa dobrodosla nam ti u ovaj svet!!!!

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

Operacija kranika kod dece je tacno takva kakvom ju je Nina napisala :)

Vecka, nisam shvatila sta ti to radis, ali samo napred!

Ostali, ljubim vas iz tooooplih krajeva
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Star77 22/11/2014, 23:16

Gdje ste, drage zene :)

Neko zatisje ovdje, nadam se da uzivate sve redom :)
Meni se kao sto znate zatvorise vrata sto se tice vto price, ali otvorise se druga. Napokon dobih posao :) Tako to valjda biva u zivotu. Nadam se da ce potrajati, jer mi zaista prija :)

Ljubim vas i grlim sve redom, gdje god da ste, i sta god radile :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od nina :) 22/11/2014, 23:32

cufto ti nerznas najnoviju vest onda Vecka nam je nova trudnica.nisam stigla da joju cestitam jer sam samo preletela preko kutka zadnjih par dana ,
prosla cela nedelja mi je bila u pripremi za slavu malopre konacno ispratili goste za drugi dan ,cekamo i par za sutra i kakao kazem gotova i nasa ivkova slava od tri dana .
ali kakao se kaze jednom godisnje je slava i za to zivimo da proslavimo u sreci i veselju prvo sa nasim najblizim pa posle sa prijateljima
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 23/11/2014, 05:48

cufta ::Ksenija, pa dobrodosla nam ti u ovaj svet!!!!

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

Operacija kranika kod dece je tacno takva kakvom ju je Nina napisala :)

Vecka, nisam shvatila sta ti to radis, ali samo napred!

Ostali, ljubim vas iz tooooplih krajeva

Ne radim nista, imam nesanice pa u 4 ujutru pijem kafu i pisem jelovnik za taj dan, da ne tumaram bas po kuci i ne budim ostale. Pa sad posto je jelovnik napisan da iscitam i vas :) e sad, kad sam dobila betu mog malog iznenadjenja (pukao kondom dok smo se sprenali za histerolaparo) resila sam da tu kafu izvacim i da pijem caj.  :)

Nina, moji roditelji slave slavu, u pripremi koje ja ucestvujem veoma aktivno. 8 dana nakon toga svekrva slavi slavu, takodje u pripremi ucestvujem veoma aktivno. A ovulacija bila bas izmedju te dve slave, u sred guzve. Very Happy
A sto kazes, jednom je godisnje. :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Vecka 23/11/2014, 06:43

Star77 cestitam posao! sunny sunny sunny

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Star77 23/11/2014, 17:02

Hvala Vecka osmeh srce Uzivaj sa svojom malom mrvicom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od bak 23/11/2014, 23:23

Vece zene.

Mesto da spavam ja vilenim. Divan vikend je zamnom, druzenje sa diiiivnim ljudima, velikima i malima, pa jos ne mogu da legnem, sredjujem utiske.

Star, divno, verujem da ti bas prija! Cestitam i da potraje!

Cufto, videh vesti, svaka cast, ti i ja u poooootpunu suprotnost odosmo (doduse jaj jos nisam, ali bice, dogodine). Srecno, javi se ponekad, neke zanimljivosti iz te daleke i nama nepoznate zemljice osmeh srce

Ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od BiKsi :) 24/11/2014, 00:00

Bakonja, i ja vilenim, i puno mi srce, ma prepuno! Hvala ti što si nam vikend učinila tako lepim! Volimo te svi mi!

Drugari, Arsa i Bak su se tako lepo izigrali i izmazili i izgnjavili, da nemam reči! Postali su pravi drugari! srca srca srca srca srca srca srca
Arsa je u subotu kršten, i od tada ne zatvara usta, samo brblja, očito mu se svidela pop muzika u crkvi Very Happy , mada se tamo drao kao magare! lol!

Ćuftice, čituckam blog, pratim te! Jedva čekam nove priče! sunny
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novembru dragi, budi nam dobar :) - Page 3 Empty Re: Novembru dragi, budi nam dobar :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu