KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - korak po korak nadam se do sna

+34
tiramisu
libertte
bak
smiley77
marija123
aleksandra b
maki021
Vuchica
lelas
KoMetaK
fight&faith
SoJa
Djeni
Vecka
mamadabudem
Ancica 87
HappyGirl
Niny
tatjanica
sareni leptir
saska1
BiKsi :)
smile :)
Petkana
MalaSaJuga
zvoncica36
AriesGirl
Smrdica
SladZana
hocukusurnecuzvaku
branka86
PalcicaBg
ivanicasale
Blanka
38 posters

Strana 7 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Ancica 87 28/11/2014, 07:57

Trudnjaco nasa.... Uzivas li???? heheheheheh sreca za cebe!!!! lol! Milione roda ti saljem...... Pokri se i pootvaraj prozore... roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 28/11/2014, 10:31

Ancica 87 ::Trudnjaco nasa.... Uzivas li???? heheheheheh sreca za cebe!!!! lol! Milione roda ti saljem...... Pokri se i pootvaraj prozore... roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda


Ancice, prozori otvoreni srca srca

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 28/11/2014, 10:52

Drage moje jutro. Danas 5-ti dan od ET. Osjecam neki blagi tupi bol od jutros po materici, bolovi mi ne lice na menstrualne, mozda se to ovi moji bebironi javljaju da su tu.
Inace dan mi juce protekao super, dolazila mi kuma pa mi dan bas brzo prosao. Juce mm kazem da pogleda neku slicicu bebca na telefon, bebac plav,plavih ociju, lici na nas dvoje jer smo oboje plavi, i kazem ako bude plavo onda je sigurno nase, a ako bude kao ovo crno e onda su ovi puki organizatori iz Codre nesto zeznuli. On me gleda u soku, sta to pricas, pa to ne smije da se desi hahaha.
Moram vam priznat da sam se navukla na toplomjer, Sanjica me na to nesvjesno navuce, i bas sam srecna zbog toga. Temperatura mi oscilira od 37 do 37,2 .
Grudi me bole, narocito lijeva, nju sam sa 18 god operisala (fibrodenom dojke) i ona je kao nagazna mina, ma taci se ne mogu.

Kuckam sa telefona i nekad imam a nekad nemam smajlice, ali vi zamislite da vam ih saljem, kao i bezbroj onih velikih poljubaca za sve vas koje me bodrite i pratite. E da, prozori su otvoreni...

Stisak.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od bak 28/11/2014, 11:36

Evo jos po neka rodica roda roda roda roda roda roda roda pa ti vidi sta ces sa toliko velikih ptica po kuci lol!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 28/11/2014, 11:40

To Blanka, to je kod mene bio prvi simptom. Al nemoj da ja budem kriva sad Laughing.jos sam ja neke stvari radila, al ajd sad  dosta sam ti rekla. Navijamo trudnice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od fight&faith 28/11/2014, 13:31

Evo jos malo rodica roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 28/11/2014, 14:01

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

divne ste zenske, kuca puna rodica, jedna mi se posebno smeska nosi nekog guzonju plavog isti mm. E on je nas sigurna sam roda

Grlim zagrljaj

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od smiley77 28/11/2014, 15:50

i od meneeee   roda roda   roda roda roda roda roda roda roda
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 28/11/2014, 16:19

Koliko rodica jupiiiiii,jupiiii, jeeeee!!

Utrogestan me ceka, a i cebe je spremno za svaki slucaj ako neko naleti :-D
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od maki021 28/11/2014, 22:46

draga moja saljem puno puno puno roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
maki021
maki021

Broj poruka : 167
Godina : 35
Location : zrenjanin
Datum upisa : 10.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 28/11/2014, 23:07

Maki ljubav uzvracam ti istom mjerom
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od mamadabudem 29/11/2014, 08:34

Evo i od mene roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 29/11/2014, 11:17

Dobro jutro saborci moji!
Ovo je treci put da pisem post jer mi je net jutros mnnooogo slab.
Sinoc sam jako lose spavala, u 3 h oci mi kao u ludog zeca. Talasam se po krevetu, cas vruce, cas hladno, otkrijem se pa me mm pokrije i tako svu dragu noc ja vilenim.  I tako dok je mir i tisina koju samo malcice remeti hrkanje mm, ja razmisljam i razmisljam, da li nam je uspjelo? Sta ako nije? Ako jeste hoce li sve biti do kraja ok? Oooooo muke moje, i bezbroj pitanja koje vjerujem svaka od vas postavlja sebi. Ma zbog toga ne mogu ni da spavam garant!
Inace, odlucula sam betu da radim 12- og dana od Et to dodje sledeci petak, 5- ti decembar. Nemam namjeru da radim kucne testove, pa da vijecam ima li ili nema druge crte, ne pada mi napamet da ovu svoju ludu glavu tim opterecujem.
Inace sam ja super, ne mislim previse, bez uvece eto kad legnem. Grudi me bole, ja,toplomjer i temperatura od 37 se i dalje druzimo.

Ljubi vas vasa Blanka :-*****
Hvala na rodicama zene moje dobre :-****
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 29/11/2014, 11:39

E Blanka, ja sam te navukla na toplomer. Nemoj da radis testove, ja sam radila 11og dana, a posle i nakon pozitivne bete jer nisam mogla da verujem da sam trudna. Ti se opusti i odmaraj, znam da je tesko, al pokusaj , ja i sad po ceo dan mozgam. Evo rodice  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od sareni leptir 29/11/2014, 11:56

Blanka, mani se toplomera i kucnih testova. Cekaj poz betu i bice veselo.... Navijam od srca...  roda roda zagrljaj cvet igracice igracice igracice love love love love d wavecrowd
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 29/11/2014, 12:28

Sanjice, Sareni leptiru hvala! Kao sto rekoh ne pada mi na pamet da radim test prije bete tako da sigurno necu.
Hvala vam mucos, grlim zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 29/11/2014, 18:56

....brzo che petaaaak! beta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 29/11/2014, 19:27

tatjanica ::....brzo che petaaaak! beta



Tatjanice moja draga da ja pocnem sa Copy Paste, dakle Copy,Copy, Copy do petka ! Dace bog osmeh srce


Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od tatjanica 30/11/2014, 05:37

...dache Bog!!! ....ja ti zhelim betu vechu od moje!!! bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od MalaSaJuga 30/11/2014, 10:33

Tatjanice i ja ti se pridruzujem, vucemo ovu nasu trudnjacu.  bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 30/11/2014, 11:33

Kako divan pocetak dana, dvije trudnice me vuku za nos :-****

Hvala zenske moje, ljubim vaaaas!

ps. Inace, sada sam se probudila, moji digli frku sto se ne javljam, sta je sa mnom, izgaseni telefoni...a ja spavam li spavam. Sinoc sam do kasno gledala neki film i ne lupam vise glavu svakakvim mislima.

pozdrav iz kisne CG, sve vas grlim i ljubim!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od smiley77 30/11/2014, 12:33

Bravo sto ne lupas glavu vise svakavim mislima! To! samo opusteno!!! i bice dobroooo!
Moraaaa! igra ljubav
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 30/11/2014, 15:42

Dobre moje, da vas pitam. Da li se beta mora raditi u jutarnjim satima ili je to potpuno nebitno? Moj muzinjo dolazi oko 12 h popodne sa posla a hocemo zajedno da idemo pa da vidim sa vama. Ja mislim da je to nebitno, ali me sestra iz bolnice ubjedjuje da je bolje ujutro, zasto ne rece, al mislim da to veze nema.

Hvala :-***

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Vuchica 30/11/2014, 17:33

Nema veze u koje doba vadis krv. A taman ce beta jos malkice da naraste od jutra do podneva love
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Blanka 30/11/2014, 17:43

Tako sam i mislila, hvala Vuchice ljubav

Nadam se da ce biti tako kako kazes trudnica srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - korak po korak nadam se do sna - Page 7 Empty Re: BLANKA - korak po korak nadam se do sna

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu