KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 12/8/2014, 14:58

Annci,Trbojevic je i moj endokrinolog,odlican je!Bicemo jesenje trudnjacice! lol! sunny 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 12/8/2014, 15:24

lela1984 ::Annci,Trbojevic je i moj endokrinolog,odlican je!Bicemo jesenje trudnjacice! lol! sunny 

ko sto rekoh, bice to bebonosna jesen  trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica ...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 12/8/2014, 15:25

A gde radi Trbojević?
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 12/8/2014, 15:31

MDB,NA INTERNOJ B-ODELJENJE ZA ENDOKRINOLOGIJU(KCS).

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 12/8/2014, 15:33

Ok , hvala !  sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 12/8/2014, 16:15

annci ::
markosanja.radosavljevic ::pozdrav devojke...ivanice ne zaboravi mene,ja idem za vama u oktobru...da sve puca od nase beteeeeeeee... radost radost radost radost radost radost radost radost 
mora da se malo krene sa pozitivnim betama i da se prebacimo na trudnicke strane....


Posto ne uspeh histero u avgustu (i sestra i kopitovicka odmaraju; neka, vala je i zasluzila), onda cu prvo to da odradim u septembru i da puuuuno navijam za vas, a sa radosavljevicima idem u oktobru! Ih kakva ce to blagorodna jesen da bude  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Inace, nisam uspela da ujurim Sumarac, te sutra idem kod Trbojevica sa svojim nalazima.
A pre toga da dajem krv za trombofilije. Spremam sve dodatne nalaze polako! Nece biti vise neprijatnih iznenadjenja. Sve vas jaaako najjaceeee
 d 

Rekoh ti ja Annci da smo mi zajedno.Kad treba da dobijes?

MarkoSanja i tebe sam zaboravila,lele kako ce da prste velike bete.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 12/8/2014, 16:21

cure jedno pitanjce koje me bas muci ovih dana,mozda znate odgovor.
Ja sada u Septembru 2 ili 3 sep. treba da radim histero,a dogovorili smo se sa dr.Vesnom da tada kad dodjemo na histero da ponesemo rezultate koji nam trebaju za vto i da se dogovorimo tada od kada krecemo sa Diferelinom.E sad meni nije jasno kako cu ja nju da nadjem i da pricamo o tome kada cure koje su radile histero kazu da je samo vide u salu i da posle sve prenosi sestra sta i kako dalje.Kako ja sestru da pitam sve sto me zanima u vezi vantelesne?A moj muz treba da radi spermogram u Genesisu tog dana.Ajde mi malo pomozite!
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/8/2014, 17:49

ivanice ,ti se javis i kazwes da si pacijent dr kopitovic i da ona treba da ti ispise semu .uz tu histeroskopiju i da se moras videti sa njom .insistiraj ...ako nista drugo ,rteci da ste se tako dogovorile.
nince u pravu si ,i ja bih odmah krenula sa fraxiparinom ,,,e sada zavisno od njene tezine ..ali bar od 0,3 ili 0,4 bi mogla narednih 10 dana da se bocka dok joj ne dodje hematolog ...ili neka nadje bilo kog drugog ..nemoj da ceka .!
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 12/8/2014, 19:06

Sarenko ja histero radim na Betaniji,da li tamo da trazim da razgovaram sa njom ili da zovem u Genesis?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 12/8/2014, 21:45

devojke da vam samo mahnem...veceras putujem na more...inace sam danas dobila i zvala kliniku, rekli da kupim mikroginom, valjda se tako zove da ne trazim vec sam spakovala, pa da sutra zovem za semu...polako ali sigurno idemo ka nasim bebicama...kad se vratim da odradim jos neke analize i da cekam da i ja zabebeim. yes yes yes yes koliko ce beba ova jesen da donese... bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe bebe 
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 13/8/2014, 10:24

Zdravo devojke!
Imam jedno pitanje. Ja sam prosla drugostepenu i uzela resenje. Treba li sta sad da radim ili samo cekam? Pominjali su mi nesto da trebam opet neke upute da uzimam, ali sam zaboravila kad  Embarassed 
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/8/2014, 10:37

Marija, sa srecom nek ti bude!!
Sada samo cekas, dok god ne dobijes poziv (postom ili telefonski). Tek tada ides po uput od ginekologa i sa tim uputom u socijalno, na overu
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 13/8/2014, 11:02

Vucice, hvala ti puno!  osmeh srce 
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 13/8/2014, 11:29

ivanicasale ::cure jedno pitanjce koje me bas muci ovih dana,mozda znate odgovor.
Ja sada u Septembru 2 ili 3 sep. treba da radim histero,a dogovorili smo se sa dr.Vesnom da tada kad dodjemo na histero da ponesemo rezultate koji nam trebaju za vto i da se dogovorimo tada od kada krecemo sa Diferelinom.E sad meni nije jasno kako cu ja nju da nadjem i da pricamo o tome kada cure koje su radile histero kazu da je samo vide u salu i da posle sve prenosi sestra sta i kako dalje.Kako ja sestru da pitam sve sto me zanima u vezi vantelesne?A moj muz treba da radi spermogram u Genesisu tog dana.Ajde mi malo pomozite!

Ivanice, i ja histero radim kod Kopitovicke, u Betaniji. Meni je rekla da se javim kada dobijem sestra Miri i da cu se sve sa njom dogovoriti. A da od 5 dc pocnem sa Microgynonom. Ja zvala sestru kada sam dobila, ali me ona otkacila jer je na odmoru do 18/08, a posle ide dr na odmor. Posto to znaci da necu raditi histero u ovom ciklusu, ja cekam sledeci da pocnem sa kontraceptivima. Silne neke analize moram da spremim da ne budu starije od 2 nedelje. Ti pijes nesto ili ste se odmah dogovorile za datum? Da li je taj 02/09 neki poseban dan ciklusa?


Ja danas bila kod Trbojevica u KDS. Nije bas nesto odusevljen mojim hormonima, ali nisam ni neki los slucaj. To ga malo ubedacilo  lol! , kao da imam inuslinsku rezistenciju, dobijem lekove i resimo problem, ovako nista nije jednostavno. Smanjena tolerancija glikoze, ali bez hiperinsulinizma, te nista od lekova. Samo da izbacim sve proste secera iz ishrane. Ja slatkise ionako ne jedem, ali tamanim voce. Ok, odrecicu se i njega ako treba, ali...
Dogovorili smo se da dodjem 21 dc da uradimo FSH, LH, E2, progesteron, TPOA (pa ne vidim bas dobro sta je u produzetku). Kada stignu ti rezultati, videcemo. Sve u svemu, nista nisam pametnija..
Cekam sada rezutlate trombofilija, pa da idem i kod hematologa.


annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/8/2014, 11:35

Pa,lekovi ti i ne trebaju ako nemas IR,korekcija ishrane je sasvim dovoljna.Vocke i svi prosti seceri napolje iz ishrane! lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 13/8/2014, 11:42

marija123 ::Zdravo devojke!
Imam jedno pitanje. Ja sam prosla drugostepenu i uzela resenje. Treba li sta sad da radim ili samo cekam? Pominjali su mi nesto da trebam opet neke upute da uzimam, ali sam zaboravila kad  Embarassed 

CESTIIITAM, MARIJA!!! Da bude uspesno!
Gde si radila drugostepenu?
Ja cekam komisiju u Frontu, pa zato pitam. Rekli su mi da nece raditi do septembra.

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 13/8/2014, 19:11

devojke moje drage, evo mene polako opet u prici, naravno uvek sam tu i pratim ali nekad nemam sta da napisem  Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink 
sada imam pitanje vezano za ogtt analizu, mislim do sada sam sve analize uradila sem ove, a vidim da je vecina vas radila.
elem, zanima me ukoliko je seces na obicnom rutinskom pregledu 5, toliko mi je bio poslednji put, kakave su sanse da mi ogtt bude rizik? polako se spremam za 4 pokusaj srece...
pozdrav svima... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 13/8/2014, 19:19

Sandrolina,i meni je secer oko 5-ice uvek,a OGTT mi je dobar,nemam IR.Pre oko dve god. pila sam preventivno glurormin oko pola god.,posle mi ga izbacili.Nema pravila,OGTT ti moze biti dobar,ali treba da ga uradis,za svaki sl. smajli angel osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/8/2014, 21:01


Annci ja se javljam sestri miri sada kad dobijem a trebalo bi oko 25.08
Prema tome ponjim da pijem Mikroginon od 5dc a 8dc radim histero,takoda bi trebalo histero da radim 2 ili 3.09,sve zavisi kad dobijem.
Jer ja sam zvala da radim u julskom ciklusu i tada mi je sestra Mira rekla da je dr.Vesna na odmoru do 25 ili 26.08.
Jer kada sam bila na konsultacije u Maju napisala mi je da histero radimo 28.08 ali meni se ciklus pomerio tako da se pomera i Histeroskopija...

ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 13/8/2014, 22:58

Meni je secer bio preko 5 poslednja dva merenja.... Malo sam se uplasila jer mi je deda bio seceras (regulisao lekovima) a njegova sestr na insulinu. Mama kada joj je krenula menopauza isto je imala problem....
Jel Vujovicka i dalje aktuelna kao dobar endokrinolog ili neko drugi? Hocu da odem generalno zbog mojih hormona kod dobrog endokrinologa ne kod ginekologa -endokrinologa. Do sada nisam radila OGTT
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marija123 13/8/2014, 23:05

Annci, ja sam isla na komisiju u Visegradsku, ali sam baaas dugo cekala da me pozovu na ultrazvuk, skoro mesec ipo. Valjda zabog ovih odmora. Moguce da je i u Frontu malo usporeno zbog leta. Ali septembar ce brzo, pa srecno!  sunny 
marija123
marija123

Broj poruka : 299
Godina : 48
Datum upisa : 18.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 14/8/2014, 01:27

hvala Lela Wink Wink Wink queen queen queen 

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/8/2014, 13:04

Hiperaktivna, e bem mu miša i kod tebe neg beta. Bas neki loš period zavladao. Hrabro u nove pobede, nema druge! Mora se. Odmori, pa se digni još jača!

Pticice, pravila nema, al bar 3 meseca treba da se sredi insulin (minimum), zato navali na muza u narednom periodu. Narocito sad iskoristi sunce, upijanje vitamina d. Pa da nam uskoro javis lepe vesti!

Cure, hrabrim koracima idete napred, za plodonosnu jesen, jako navijam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 14/8/2014, 13:38

Hvala, Ivancice. Sad si mi razjasnila. nisam znala da se radi 8 dc. Sto bi znacilo da kontraceptive pijemo samo 3 dana pre histero.

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 14/8/2014, 13:55

Annci,meni je radjeno 11-og dc,ali bez kontraceptiva.Histero inace moze da se radi do 17-og dc cak.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu