KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Nataly17
Bubamara
ne gubim nadu
pravnica
BabyBear
ivanicasale
MAAKKI
Bobaue
Smrdica
mata
Lena_83
ariadne69
OKacica
Tebi
Vecka
marija123
SladZana
tetreb
Afrodita
pticica
annci
plašljiva
srculence 84
makac71
nina :)
neris8
fmala
Dacaa
JocY
LAJTOP
Djurdjevak79
Sofija Veks
jovanka.draskic
ninica2
boni m
saska1
ganedina
Magnolie
dragmilk
cecilija78
insomnia
d77
noja
jelena*mama2andjela*
Vilaa
Vuchica
Erata
KoMetaK
BiKsi :)
Ninche
lela1984
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
lelas
MalaSaJuga
PalcicaBg
ragaco
Star77
mamadabudem
sandrolina
Hiperaktivna
Petkana
Ema78
luckystar74
sanib
Niny
sareni leptir
71 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 2/9/2014, 18:08

Ja sad nemam koga da zovem, oni u PFC rade do 16h,a rekli su mi da moze doci do krvarenja izmedju 7-9 dana posle ET, a meni sad deseti dan. Poslala sam email mojoj doktorici pa cekam da vidim sta ce ona reci. Plus mi je temperatura skocila na 37,7 i boli me glava...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/9/2014, 18:13

tebi, mozda je sve to znak da je bebica tu, da se prikacila za tebe...ja sam istrazivala kad sam cekala betu, ta temperatura i glavobolja su jedan od znakova trudnoce mada je sve individualno...sacekaj da ti odgovore na email, ali ti je moj savet da ne uzimas nista od lekova, za glavobolju iscedi limun,jer ja to cesto radim imam jake migrene, prijace
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 2/9/2014, 18:15

Sto s tice lekova, necu sigurno nista piti, nije to jak bol, a i da jeste izdrzacu...


Poslednji izmenio Tebi dana 2/9/2014, 18:17, izmenjeno ukupno 1 puta
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/9/2014, 18:16

tebi, a kakvo je stanje nakon aspiracije, posto sam videla da je bio ogroman broj jc, da nije mozda hiper...mada mozemo da nagadzamo...najbolje lezi i odmori i uzimi nesto da se osvezis, neko voce,limnadu osmeh srce to se bebac javlja, sigurno
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/9/2014, 18:19

tebi, evo opusti se malo https://www.youtube.com/watch?v=gacjEWjhL7Y
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 2/9/2014, 18:24

markosanja.radosavljevic ::tebi, a kakvo je stanje nakon aspiracije, posto sam videla da je bio ogroman broj jc, da nije mozda hiper...mada mozemo da nagadzamo...najbolje lezi i odmori i uzimi nesto da se osvezis, neko voce,limnadu osmeh srce to se bebac javlja, sigurno

Limunada i citrastog voce ne smeju da se konzumiraju jer smetaju embrionima... Tako je barem meni rečeno nakon et
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 2/9/2014, 18:26

Nemam nikakve bolove ni u abdomenu, ni jajnicima. Dr. Sonja me pregledala 3.dan ET i nigde nije bilo slobodne tecnosti. Sve sto unesem tecnosti, to i izbacim, to mi je napomenula da pratim... Pomislila sam i ja na hiperstimulaciju...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/9/2014, 18:28

lucky, eto to nisam znala ja uzimam svakog dana dve case cedjenog limuna ili vitamin c uz gvozdje a to su znali i lekari...bas me cudi
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/9/2014, 18:31

e sad posto se dotakli teme sta se sme uzimati nakon et, a sta ne...moje pitanje je, jer neka od vas uzima bromokriptin i da li je nastavila da uzima i nakon et...da li on nesto moze stetiti...molim vas da mi kazete posto ja jedem dosta voca, uzimam propolis i aroniju, pijem dosta caja i to bas volim nanu, brusnicu, koprivu...sta se jos ne sme od namirnica...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 2/9/2014, 18:32

Ni meni to niko od lekara nije ni pomenuo...
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 2/9/2014, 18:39

Лело1984, кад је језик бржи од памети...После увидех да питање баш и нема смисла, ал отпиши то на просветарску расејаност и загушеност администрацијом на почетку нове школске + штрајкић Shocked Mad
Иваницасале, хвала ти на одговору и подршци! Не знам да ли постоји ишта глупље него рећи овде колико волиш децу, а ја своје матуранте баш, баш...А матурска планирана за октобар, а они усхићени, не могу дочекати, а ја....увезана и завезана око свега овога...А још кад нико ништа не зна, посебно на послу...Зато се и пропитујем да видим како свима да буде потаман (да, таква сам ти ја, на жалост...)
Но, ако добро протумачих, спремате се за трећи? Јел ће то морати приватно? Да нису нешто променили, па увели и трећи гратис? lol!
Свим корачаљкама пуно подршке и поздрава и хајде да попунимо мало те наше школице yes igracice likeit
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 2/9/2014, 18:39

Meni rekose nikako cotrusno voce jer ne prija embrionima, nikako slatkiši, sokovi...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 2/9/2014, 18:44

lucky, hvala sto si nam to rekla...meni to niko nista nije reko...ja sam bas sve to uzimala, ajde slatkise manje vise, jer ih nesto i ne volim...ali cedjene sokove, ove kupovne i voce to sam bas uzimala...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 2/9/2014, 19:03

Vilaa tako je spremamo se za trecu srecu,i na nasu zalost nisu uveli treci gratis vec placamo.Imamo jedino veliku srecu jer imamo fondaciju za podsticaj radjanja u gradu pa su nam odobrili velika sredstva za vto pa mozda nesto malo doplatimo.
Nadam se da ces nekako uklopiti obaveze oko skole i vantelesne ali nakon et a svakako je bolje da odmaras.
Lacky ni ja nisam znala da nesmemo citrusno voce,ja cepala i slatkise i pomarandze...pa i sokove bas,bas ali bili su negazirani.A sta uopste smemo da jedemo i pijemo posle et a?

E da uzela sam AMH i on je 9 a granica je 9.65.E ono sto meni nije jasno kako mi je amh 9 kad je na proslu vto bio 2.45?Jasno mi je da nije ista lab ali po ovome on je ekstra zar ne?!
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 2/9/2014, 19:08

Једнасово ( а сличица ти је за osmeh srce ), хвала ти што си се потрудила да ми мало појасниш целу процедуру; у односу на расположење од синоћ, расветљава се yes
Милуј бебана trudnica  и од срца држим фигице да све буде баш како треба roda bebe beba А унапред најављујем разна питањца (нека вероватно глупава и збрзана, иако ја ђацима тврдим да има само глупих одговора yes ), ал ћу "то тамо", да не гњавим остале корачаљке. love
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilaa 2/9/2014, 19:16

Иваницасале, добро је док и кад таквих фондова има! Да се ја нешто питам, то не би био државни проблем бр. 1, него решење са ознаком "хитно и до бебца"! Заносим се ја тако покаткад некавим уједињеним женским фронтом за бебе, ал то ћу "чим ово завршим", са све транспарентима lol!
Ја ти што се тиче информација нећу бити од неке вајде, јер сам тек на почетку ове приче, ал умем башшш гласно да навијам! igracice

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2913
Vilaa
Vilaa

Broj poruka : 17
Datum upisa : 28.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 40 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu