KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+55
fmala
JocY
lela1984
dragana76ns
Klarica
fight&faith
tetreb
Orline
dragmilk
ninica2
lelas
Beograd
neris8
bundevica
SannI-AlL
jelena*mama2andjela*
Shizika
ganedina
Smrdica
Petkana
tulumba
twinsi
veki1
buby
Erata
JednaSova
Botox
kockicaaa
ChillyVilly
SoJa
Ninche
bak
SladZana
noja
PalcicaBg
Stenli
ivanicasale
neca73
Strumfeta78
BiKsi :)
d77
ragaco
pluton1
Mili2
hocukusurnecuzvaku
ivi
sareni leptir
leptirko82
Niny
KoMetaK
saska1
Sofija Veks
Vuchica
mamadabudem
medolina
59 posters

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 30/7/2014, 13:13

Botox, nek je sa srecom, nek je Mirna ziva i zdrava.
 b b b b b 
 d d d d 

Neco, ja sam kuci od petka jos. U Visegradskoj drze prvi Cr 3 dana, a drugi 4 dana...

Ajde trudnice, dolazite...napravile smo mesta na ovim stranama...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 30/7/2014, 13:15

Botoks, sve cestitke! Mirna dobrodosla drugarice!  d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d 

Petkana, bravo za dobar uz!

Niny, lepo se odmori u Budvaji!

Devojke, obicno i krece krvna slika nanize od druge polovine trudnoce. Borite se, sta da vam kazem.

Stenli, super ti je avatar! Ljubac za drugare!

Stisak ekipo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/7/2014, 14:50

igracice  as Botox, cestitam.  as  Mirn dobrodosla. igracice  igracice mZ
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 30/7/2014, 15:25

Botox srecno!!!Mirna pozuri na upoznavanje sa mamom.
jumping jumping jumpingjumping jumping jumpingjumping jumping jumpingjumping jumping jumpingjumping jumping jumping
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 30/7/2014, 16:06

Botox  čestitamo Mirna dobro nam došla  vv vv vv vv vv 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 30/7/2014, 16:38

hocukusurnecuzvaku ::Botox  čestitamo Mirna dobro nam došla  vv vv vv vv vv 

 smiledraw 

Dobrodosla, Mirna!!!

 poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci čestitamo 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 30/7/2014, 19:18

Cestitam Botox!Neka vam je devojcica ziva i zdrava jos 100 godina! srca srca srca srca srca srca srca srca 
Ljubim moje trudne drugarice i novopecene mamice! ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Simona 30/7/2014, 20:47

Botox i Mirna čestitam vam!  bebe vv vv vv vv vv 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 30/7/2014, 21:04

Botox cestitam i da je ziva i zdrava, vesela, nasmejana i srecna.  čestitamo poljubci 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 30/7/2014, 21:06

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family family 
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od neris8 30/7/2014, 21:10

Cestitam, Botox...Da bude ziva, zdrava, srecna u ljubavi i svemu drugom :).

Ja sam danas bila na 4d (II expertski) i moje djevojcice su postale djecaci :). Dva komada jednake velicine od oko 400 gr. Grlic dobar, zatvoren-55mm (vaginalnim uz). Sad samo da se priviknem na djecake, i da nastavi ovako dobro. Ljubac od nas troje :)
neris8
neris8

Broj poruka : 82
Location : Beograd
Datum upisa : 04.12.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 30/7/2014, 21:56


Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 IMG_20140730_212545

da se zapljunemo ovde jednom.slickom :-)
porodjaj za pozeleti svakoj, pisacu sutra na onoj temi o tome detaljnije
uglavnom lak I brz, bez indukcije, bez epija, nisam ni secena, nisam ni pukla...
mirna ume fino da coki, dobra je, slazemo se :-D
ona je meni likom ista njen brat <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sareni leptir 30/7/2014, 22:01

neriss ,bravo za devojcice /decake !  Wink Wink Wink
 a grlic ti je ko puckica ! 55 mm ,sta ces bolje ! neka ,neka ..samo guraj /polako i sigurno .
 botox ,jos jednom cestitke !
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 30/7/2014, 22:06

Kockice, Botoxice neka su vam djecica ziva i zdrava. Boki bravo za lagan porodjaj  d d d d d
Neris bravo za momke, sad samo da se priviknes na situaciju Very Happy  
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lela1984 30/7/2014, 22:23

Neris,jupi za decacice! lol! likeit sreca f b d d 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 30/7/2014, 22:32

Botox, kako ti je slatka Mirna...!!

 sestro slatka 

 nemam reči  

 cveće cveće cveće cveće cveće cveće 

 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 31/7/2014, 00:36

Jao jao slatke cure! Med pravi! Bravo za porodjaj. Daj Boze da i mi prodjemo tako. Uzivajte cure!  love 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 31/7/2014, 10:18

Botox medena je  love love love 
Drago mi je da je porodjaj bio za pozeleti,cekamo detalje.
Ljubac za vas dve!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 31/7/2014, 12:27

Čeestitam Botox, Mirna je ko lutka!!!  likeit likeit cvet 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 31/7/2014, 12:35

Botox cestitam :) Mirna lepa devojcice dobrodosla :)

Poljubac svima
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tulumba 31/7/2014, 13:36

I tako čekala sam rezultat amniocenteze  b tri pune nedelje...Nervirala se,razmišljala v ,molila se Bogu molitva i konačno jutros zazvoni telefon  doktor javiše da je sve u redu,devojčica  radost ja u prvom momentu ko muva bez glave radost .Spremih se i odoh da podignem rezultat na Institutu za majku i dete...
Znači moram sada i ticker da menjam   b 
tulumba
tulumba

Broj poruka : 443
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 31/7/2014, 14:22

Tulumbice, bravo za smizlu devojcicu!  love love love 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 31/7/2014, 17:09

Neris, kako me slatko nasmeja sa ovim da su devojcice postali decaci! :) Uzivanjac!

Tulumbice, bravo za cicu smizlicu!

Botoks, o jes, Mirna ista njen brat! Drago mi je da se lepo slazete, i da si super prosla na porodjaju! Lepo je to cuti u danasnje vreme!  Laughing Wink 

Stisak za sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Petkana 31/7/2014, 18:13

Botoks,ja ne uspevam da otvorim slicicu i bas mi je krivo no ne sumnjam da je Mirna pravi med! Bravo sto je sve proslo u najboljem redu,uzivajte!

Tulumbice,sad se lakse dise,zar ne:-) Bravo za princezicu!

Neris,dečaci bas skrivali pise:-)

Ko nam je sledeci na spisku za veliko finale? Zeljno iscekujem nove trudnice da ne budem najmladja,tacnije to je Medolina.

Sofija pa ti mi dade kompliment,no dr.se ne slaze. Da nemam ovog stomaka,bila bih ko dascica,sve vidi na meni,volela bih natrag svojih 5kg naravno da ce mi želje biti i vise nego ispunjene:-)

Erata,radi se o tome da naglo skupljanje kg moze dovesti do problema sa pritiskom,regulacijom šećera,venama,kicmom...no verovatno nekima ne smeta i da se ugoje vise od proseka.Sve ti to znas al voles da si pozitivna pa to ti je
M

Jeco,grlim te i ljubim,moramo biti jake,zbog sve nase decice.


Drage moje,sve vas pozdravljam i zelim da uzivate koliko možete sa svojom decurlijom u tibicama ili pak u krevecima ,cmok
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ivanicasale 31/7/2014, 18:31

Neris bravo za deckice,samo neka oni rastu i uzivkaju...
Botox neka vam je Mirna ziva i zdrava 1000 god,i ja slicicu ne uspeh da otvorim ali verujem i ja na rec drugih cura da je preslatka.
Tulumbice sada pocnite da smisljate ime za curicu ako niste do sada.
Drudnice moje drage (Petkana,Sofija,Niny,Leptiricu-Brbljivi,....itd) veliki pozdrav iz kisne Istocne Srbije
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 35 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu