KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jul je cool za rode i razonode! :)

+36
JocY
kornjaca
cufta
lela1984
leptirko82
hocukusurnecuzvaku
Stenli
Tinche
buby
twinsi
adriatika
Vuchica
Ema78
HappyGirl
dragmilk
MAAKKI
saska1
fight&faith
jelena*mama2andjela*
ChillyVilly
maus
BiKsi :)
nina :)
Orline
JAmajka
Shizika
Star77
karakaca
SladZana
Sofija Veks
djole42
Niny
bak
ganedina
missile
KoMetaK
40 posters

Strana 15 od 18 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći

Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Vuchica 25/7/2014, 08:31

Karakaca, grlim jako  zagrljaj Brzo ces ti kuci. Cekamo te da nam pises...

gane, hvala sto si nam javila...  cmoka
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od PalcicaBg 25/7/2014, 08:40

Karakaca zao mi je draga,da nam se sto pre oporavis.
Ja i dalje nisam upucena u celu situaciju,ne znam ni da li si pisala o tome,a tek sad mi nije jasno za kiretazu,videla sam da je beta bila 14  Rolling Eyes 
Kako god,da sto pre prodje ovo,grlim i ljubim jako!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od KoMetaK 25/7/2014, 09:05

Anna, neka je sa srecom! MIla, dobrodosla i uvek srecna bila! NEmas pojma koliko sam srecna zbog vas i divnih vesti koje procitah! Uizvajte sad zajedno!  srca srca srca srca srca 


Karakaca, duso, bas, bas mi je zao sto si u bolnici i sto si prokrvarila. Samo, mislim da dr to nije trebao da ti da, jos je sve rano, a dr su bas nestrpljivi. Trebalo je da vide prvo kak obeta raste pa onda, po mome, ali ajde.... Drzi se! Uz tebe smo!


Ja odoh da vadim betu, pa u skitnju! Ne znam kako cu izdrzati do 5 popodne i rezultata.  Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od missile 25/7/2014, 09:20

Dan!
 
Karakaca, citam i ne verujem!  Shocked No  Samo se ti nama dobro oporavi, bice sve bolje i drugacije sledeci put.  zagrljaj
 
Sofija, bas mi se svidja to sto ti drugarice radjaju u 40-im, tacnije ohrabruje me.  Very Happy
 
Cestitam rodjenje male Mile, neka je ziva i zdrava 100tinak godina, za pocetak!  osmeh srce
 
Jel nam Bakili na odmoru? Bak,  poljubac 
 
Najzad divan dan, suncan, vedar, ja sam ponela malu tasnu jer ne moram da uguram i kisobran i rezervnu obucu. Pa na sve to petak. A danas betu radi MetaK KometaK. Drzim joj fige jaaaako i navijam, da se danasnji dan zavrsi veseljem.  yes 
 
Meto,  poljubac
 
Imam jednu molbu, MOLIM VAS DO NEBA, nemojte vise da se ovde pominje politika. Kvarite mi dan, i onda danima ne zelim da dodjem ovde, a ovo je i moja kuca. Ali to je manje vazno, vazno je da je na ovom forumu politika zabranjena, a sve se po malo uvucemo u tu pricicu, ja licno namerno, iz inata. I jos jedna molba- NEMOJTE ME SHVATITI POGRESNO. Volim sve da procitam, svaku od vas, ali me stvarno unervozi kad se pocnemo baviti politikom. BTW, privatno svi imamo svoja uverenja, opredeljenja, ili ih neko i nema, ali to je nas licni stav i nas licni problem. Nije za ovde. Definitivno.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od leptirko82 25/7/2014, 09:38

Dobar dancic! Cestitam dolazak Mile!
Kometo, navijam iz sve snage za tebe!!!
Karakaca, jako mi je zao zbog svega.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 25/7/2014, 09:40

Jutro, drage moje :)

Karakaca, cekam da nam se javis. Mislim na tebe stalno. 'Bem mu, vjerujem da si se nasikirala, ljubim te puno.


Kometak, drzim fige i sa nestrpljenjem cekam da nam se javis :)

Ja dobila upalu cijelog tijela. Ko kad sam kao zakrzljala kokoska. Jutros ranom zorom ppalo masiranje, slaba vajda. Muzek smotan pa smotan. Trlja nesto a veze nema sta. Pobogu covjece, pa imas li osjecaja ? Ccc, on se smije citavo jutro, a ja hodam kao na iglama. Uuuhhh, idem da zakuvam za pitu, koju cu da razvijam na malom stolu jer velikog jos nemamo :) klin se klinom kazu izbija, pa odoh i ja da se uhvatim posla :)

Miss, lagano u setnju, sta te briga :) ljubac za tebe.

Genedina, ne sumnjam u tvoj polozen ispit.

Za politiku sam ' glupa ', ne znam ni sta je to. Ja sam vise za kakav dernek, da se popije i pojede :)

Ljubim sve redom :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 25/7/2014, 11:29

KOmetice, i ovde da zamantram za visoku betu danas!
~~~~~~~~~~~~~~~~~

Karakaca, uh, pa kako zavrsi u bolnici, bas mi krivo. Drz se draga. Grlim.

Slazem se sa Miss, politike bez!

Leptirko, kako si ti draga, ljubac?

Star, kisko!

Bakonja uziva sa u nje muzem!

Nema cufte da razbije monotoniju nekom dobrom provalom!

Nince, srecan rodjus Atini i ovde! Ziva bila i bezbrizna nek ti je uvek!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 25/7/2014, 11:55

E drage moje, ja tek sad vidjeh cestitke za moj rodjendan. Zacrvenih se od stida sto ne vidjeh ranije Sad Kopiracu svoj post, da vam se zahvalim i ovdje i izvinim jer zaista ne vidjeh ranije. Divne ste, sve redom :) Maus, napisala sam ti pp. Hvala draga moja :)

h, blesava bosanka, ja tek sad vidjeh da ste mi cestitale rodjendan :) Sad imam osjecaj da mi je i danas rodjendan :) hvala vam do neba i ljubim vas puno. Ne mogu vam ni reci koliko mnogo mi znacite, vi ste moji prijatelji, ucitelji, podrska...vi ste moja druga kuca. Zive i zdrave mi bile 100 godina :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 25/7/2014, 11:59

Star, eto, danas ti je onda bas lep dan!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 25/7/2014, 13:06

Biksi, draga moja, da znas da sam se obradovala :) Uz vas je svaki dan divan dan :)Ljubac veliki za vas :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od JAmajka 25/7/2014, 13:34

Dobar dan!
Karakača zagrljaj 
Kometa b .Čekamo Betu i držimo fige  navijacica  navijacica  navijacica 

Miss,nisam ni ja bila nikad "u nekoj kulturnoj zemlji,kao što je Norveška."Mm je oduševljen zemljom,ljudima,načinom života,standardom...svime.Jedva čekam da krenemo.
Popodne stižu moji iz banje,a večeras dolazi mm.Taman sam se navikla na tišinu. Laughing  Laughing 
Star,slično tm i mene mm "masira."Pre bih to nazvala štipanjem nego masiranjem,ali ćutim i trpim...šta ću?
Ganedina uveliko sprema ispit. good job 
Ništa više ne zapamtih...cmokić svima. poljubci poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sofija Veks 25/7/2014, 14:38

missile ::
 
Sofija, bas mi se svidja to sto ti drugarice radjaju u 40-im, tacnije ohrabruje me.  Very Happy
 

Missi, valas bas! Very Happy Plus su njoj doktori rekli da zbog veoma niskom AMH i svacega neceg, sanse da se ostvari kao roditelj su minimalne. Ona je cak i zamrzla svoje jc, ali eto, uvek je verovala u uspeh, i dobili bebu prirodnim putem, ona je '70-to godiste...tako da ja verujem da nam je ubedjenje u uspeh vec pola samog uspeha  Very Happy Very Happy 

Grl, ljub...!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od MAAKKI 25/7/2014, 19:34

Dan cure  sunny 

Meta samo cu da te  zagrljaj i rekoh vec ja bih ipak sacekala ponedeljak  yes 

Karakaca misa mu pa sta se desilo  zagrljaj 

Biksi ja sam ti bandazirana vec nedelju dana, a niko da se ponudi malo to da izmasira  Rolling Eyes 

Sto se politike tice nisam za nju na ovim stranama, ali nekako se ona provlaci kroz nase zivote pa je nemoguce zaobici je, takodje sam vise za neki dernek  yes yes yes

Atini neka je srecan prvi rodjendanac, ziva, zdrava i vesela bila jos sto godina  d 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od karakaca 25/7/2014, 22:47

Drage moje da vas zagrlim sve, evo lezim jos uvek, nista mi dr nije radio niti dao injekciju on je dr u kog imam poverenja i koji zna celu situaciju ne krivim njega jednostavno nije se dalo, trenutno sam u uzasno groznom raspolozenju resila sam da vise ne radim ni bete sem ako nije u pitanju vto kucne testove ne zelim da vidim nikad vise, mm samo cuti i onako vrlo malo prica sad mi se cini da ako nesto kaze da ce da krene da place, procice sve ja nemam suza nemam osecaj da placem izgleda zato sto mi nije delovalo stvarno i osecala sam neko ziganje. Dr mi savetuje da Valjevo odlozimo a ja trenutno nemam snage da razmisljam o vto znam da ce sve proci u ponedeljak se vracam na posao i znam da ce mi biti lakse. U avgustu idem kod hematologa da mi da terapiju za trombofilije i to je to samo ovo sto pre da zaboravim.
Sve vas  d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Stenli 25/7/2014, 23:06

karakaca ::Drage moje da vas zagrlim sve, evo lezim jos uvek, nista mi dr nije radio niti dao injekciju on je dr u kog imam poverenja i koji zna celu situaciju ne krivim njega jednostavno nije se dalo, trenutno sam u uzasno groznom raspolozenju resila sam da vise ne radim ni bete sem ako nije u pitanju vto kucne testove ne zelim da vidim nikad vise, mm samo cuti i onako vrlo malo prica sad mi se cini da ako nesto kaze da ce da krene da place, procice sve ja nemam suza nemam osecaj da placem izgleda zato sto mi nije delovalo stvarno i osecala sam neko ziganje. Dr mi savetuje da Valjevo odlozimo a ja trenutno nemam snage da razmisljam o vto znam da ce sve proci u ponedeljak se vracam na posao i znam da ce mi biti lakse. U avgustu idem kod hematologa da mi da terapiju za trombofilije i to je to samo ovo sto pre da zaboravim.
Sve vas  d 

Duso draga  zagrljaj 
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 25/7/2014, 23:27

karakaca ::Drage moje da vas zagrlim sve, evo lezim jos uvek, nista mi dr nije radio niti dao injekciju on je dr u kog imam poverenja i koji zna celu situaciju ne krivim njega jednostavno nije se dalo, trenutno sam u uzasno groznom raspolozenju resila sam da vise ne radim ni bete sem ako nije u pitanju vto kucne testove ne zelim da vidim nikad vise, mm samo cuti i onako vrlo malo prica sad mi se cini da ako nesto kaze da ce da krene da place, procice sve ja nemam suza nemam osecaj da placem izgleda zato sto mi nije delovalo stvarno i osecala sam neko ziganje. Dr mi savetuje da Valjevo odlozimo a ja trenutno nemam snage da razmisljam o vto znam da ce sve proci u ponedeljak se vracam na posao i znam da ce mi biti lakse. U avgustu idem kod hematologa da mi da terapiju za trombofilije i to je to samo ovo sto pre da zaboravim.
Sve vas  d 

Karakaca, mila moja, grlim te jako, najjace !!!
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Shizika 25/7/2014, 23:31

Karakacha, zhao mi je zbog svega shto se desilo.  zagrljaj 
I mislim da mudro zborish.
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 25/7/2014, 23:45

Novi termin:

Ko je RATNI HEROJ po novoj definiciji?

RATNI HEROJ je čovek koji je uspeo vratiti sve RATE kredita na vreme...

LJubim vas sve - idemo dalje u nove pobede!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Niny 25/7/2014, 23:49

Karakača, žao mi je, držite se  zagrljaj 

Ljubim vas sve redom  poljubac
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od ganedina 26/7/2014, 01:03

Karakaca draga, mnogo mi ja zao zbog svega sto ti sa desava .

S obzirom da mi uopste nije bila namera da se ovde bavim politikom I da nekog provociram na tu temu, samo sam htela da vam kazem najiskrenije sta se desava kod mene u firmi sto je za mene vrlo bitno, s obzirom na sikanirenje koje sam dozivljavala od strane doticne osobe u svim ovim mukama I neuspesima vezanim posebno za moja poslednja 3 VTO neuspeha , kao I sve muke I haos I pakao kroz koji sam prosla od 15. maja vezano za ove poplave koje su se ovde desavale , samo sam uzput pomenula njegovu politicku pripadnost .

U redu, izvinjavam vam se I obecavam da nikada vise necu pomenuti nista slicno, niti komentarisati . Bilo bi lepo da onda to na cine ni drugi .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 26/7/2014, 10:36

Dode deda kod doktora da se zali:
-Doktore ja svaku noc kada odem do kupatila sam bog mi upali svetlo i kad izlazim sam bog mi izgasi svetlo.
Doktor:
-Deda jel svama dosla vasa zena?,ako jeste nek ude,a vi deda molim vas izadite.
Deda:
-Milka udi duso.
Doktor:
-Baba jel u zadnje vrijeme deda dobro.Zali mi se da kad ode u kupatilo sam bog mu upali svijetlo,a kad izlazi sam bog mu izasi svetlo.
Baba:
-ĐUBRE JEDNO ON MI SVAKI DAN ZAPISAVA FLIZIDER!!!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od BiKsi :) 26/7/2014, 12:08

Karakaca, stiskam! Procice i ovo, nanu mu!

Kometice, i ovde stisak jaaakiiiii!

Cufto, ti si mi falila, ratni je odlican! Ovaj drugi mi nekako zalostan!

Maakki, uh, drz se draga, pa gde je sad bm Laughing , kad treba stiskavac po nozi da izvede! Da ti noga sto pre bude bolje!

Gandeince, opusteno, relax, pusti politiku, ucis li ti? Ajde da sljustis taj ispit kao od šale!

Stisak!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od cufta 26/7/2014, 12:09

Zašto bre Koko žalostan? Ja bih kad ostarim da sam na dedinom , ne na babinom mestu. Ne želim bristu glavu u starosti. Kakvo bi to strašno bilo spoznati svoje nemoći koje su svakoga dana sve veće
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Star77 26/7/2014, 14:34

Pozdrav, djevojke :-)

Makki, da sto prije prodje noga, a ti ne cekaj da se neko ponudi, nego zahtjevaj ;-)
Genedina, ja kao sto rekoh ne sumnjam u polozen ispit, samo naprijed.

Biksi, tebi ljubac jedan saljem :-)

Jamajka, onda me razumijes :-) mada nekad ni stiskanje nije lose :-P

Juce muzek stigao s posla, sjedimo poslije pojedene zeljanice i ne mozemo disati. Ja spomenem vikendicu, hajmo kazem sutra malo na jezero. Krece skakanje ' ma sta sutra, hajdemo sad' :-) spakujemo se i krenemo. Inace nam.je sve u 5 minuta. I sad smo tu, pao i kupanjac :-) ali prvo smo bili vrijedni, pokosili travu, pokupili sve, veceras rostilj, samo ne znam smijem li pivo jedno uz ovu cikloproginovu ? Propusticu ovaj put :-(
Sutra kuci, razmisljam u ponedeljak po uputnicu da vidim kakvo je stanje sa stitnom. O tom po tom :-)

Ljubim i grlim sve redom :-)

Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od mamadabudem 26/7/2014, 15:58

Gde ste ženiceeee?!  sunny sunny sunny 
Evo ja došla sa Ade, celo pre podne sam rolala i baš sam se umorila...
Spremam ručak, neka meksička varijanta, čekam mm da dođe sa posla, pa da prionemo na klopu uz špricer  Wink Wink Wink yes yes yes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Jul je cool za rode i razonode! :) - Page 15 Empty Re: Jul je cool za rode i razonode! :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 18 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu