KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klub 38+

+53
LAJTOP
twinsi
Sofka
jelena*mama2andjela*
Smrdica
buby
kornjaca
lelas
Star77
LaFolie
zoxa
Erata
annci
dragana76ns
JAmajka
Ninche
noja
ChillyVilly
MalaSaJuga
ariadne69
neca73
Orline
cufta
Vuchica
dragmilk
djole42
JocY
SladZana
BiKsi :)
ivanicasale
leptirko82
Stenli
Sofija Veks
MAAKKI
Petkana
PalcicaBg
ragaco
SoJa
d77
hocukusurnecuzvaku
sareni leptir
SannI-AlL
bak
Niny
adriatika
ganedina
lela1984
mamadabudem
missile
KoMetaK
Shizika
fight&faith
saska1
57 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 23/6/2014, 13:00

Ja ću u pon ili uto 30.06. ili 01.07. videću ...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 23/6/2014, 13:00

Ma d77 znam, nego mi proletelo! Kao juce da smo navijali da bude transfer  yes 

Miss, sve je to individualno. Ja mislim da imam 5 kg viska a realno imam 15. Ali ja sebe tako volim  Embarassed Vazno je da se covek oseca dobro u svojoj kozi, kolika god ona bila  lol! 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Vuchica 23/6/2014, 13:07

bak ::

Miss, sve je to individualno. Ja mislim da imam 5 kg viska a realno imam 15. Ali ja sebe tako volim  Embarassed Vazno je da se covek oseca dobro u svojoj kozi, kolika god ona bila  lol! 


sreca pa nam je koza elastican organ!!!  lol! lol! lol! 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 23/6/2014, 13:08

Ja sam za vikend van grada, pa sam od 30 opet tu, taman na vreme da navijam za MDB.  igra  I ja razmisljam o jednom prirodnjaku, ne znam, videcu sta mi dr preporucuje kad odem u julu na kontrolu.

Pitanjce, posebno za Bak. Jesi li koristila Prednizon u ovom vto i zasto se on uopste daje?
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 23/6/2014, 13:10

Mene grudi jedino sto bole drugo nista neosjecam i malo juce stomak al sasvim malo to mi bio 7 dan.
Miss radicu 28.6.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 23/6/2014, 13:12

missile ::Ja sam za vikend van grada, pa sam od 30 opet tu, taman na vreme da navijam za MDB.  igra   I ja razmisljam o jednom prirodnjaku, ne znam, videcu sta mi dr preporucuje kad odem u julu na kontrolu.

Pitanjce, posebno za Bak. Jesi li koristila Prednizon u ovom vto i zasto se on uopste daje?


 poljubac  Navijam i ja za taj  prirodnjak u julu i avgustu...TO ti je dobra ideja!!!  radost  radost  radost  radost  radost  yes  yes  yes
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 23/6/2014, 13:21

MDB, u julu i avgustu idu prirodni radovi! Da se setim kako to bese izgleda!  lol! A u sept bih prirodnjak, ako dr misli da nema efekta da se stimulisem za 4jc. Sad su bile dobre, ko zna kakve bi bile onda? Nego, za iste pare, radim max 3 prirodnjaka. Pa ce neki valjda da upali.

Saska, necu biti pri kompu a ni vremena necu imati, ali znaj da sam i ja tog dana svim srcem uz tebe i mantram i navijam da bude beta POZITIVNA! nema veze kolika, samo nek je pozitivna i da bude skolski i dalje!  usne 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 23/6/2014, 13:25

Nikad se ne zna, možda budu baš baš prirodni  vođenje ljubavi  vođenje ljubavi  vođenje ljubavi  sex  sex  sex  navijači1
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 23/6/2014, 13:27

Da, ja racunam da me ti povuces za nos, posto si uradila prirodnjak  Wink 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 23/6/2014, 13:34

Miss, jesam, on se daje da suzbije imuni odgovor orgnizma na strano telo tj embrion. Sad ga daju skoro svima, ranije samo kod zena koje imaju indikacije (povisena antitela stitne, ili neka druga, ja recimo imam ANA, vise spontanih, vise neuspesnih vto...)
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 23/6/2014, 13:41

Ok, pitam jer sam primetila da u terapiji posle ET nemas prednizon. Ja sam ga pila jos pre pocetka stimulacije, samo nisam znala zasto mi dr to uvodi.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ivanicasale 23/6/2014, 15:53

bak ::Gde sporo, dve vto za malo vise od godinu dana.... Nijeto sporo, vazno da se ti osetis da je pravo vreme, pa makar proslo puno vremena  osmeh srce 

Ma to jeste Bak nego nikako da dodje ta poz beta,na to sam mislila sporo.
Sve dok moj organizam moze da isprati stimulacije i naravno finansije to dozvole,ja ne odustajem.Nekako sam ubedjena da ce sada biti to, to.Da li zbog toga sto sam jos sa prvom htela da mi Vesna radi vto,da li je to zbog toliko poz beta iz Genesisa,bas se nadam da cemo sada uspeti. molitva Boga za poz betu sada. molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva Doduse ja imam veli veru i nadu,i tesko odustajem...Ali se bas nadam...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 23/6/2014, 16:08

missile ::Ok, pitam jer sam primetila da u terapiji posle ET nemas prednizon. Ja sam ga pila jos pre pocetka stimulacije, samo nisam znala zasto mi dr to uvodi.

Imam, nego nisi procitala  Wink 


D dimer 450 ref do 500, pre postupka mi bio 600 i nesto, znaci dobro je  yes 
Trombociti 325 ref do 450

Vayno mi je da se to ne penje  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 23/6/2014, 16:10

Ivanice, hocete, nego sta  yes 
Ako me je ovo sev necemu naucilo, onda je to strpljenju  yes 

Nista nije htelo onda kada sam ja to htela  Rolling Eyes Pa sam se prepustila  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 23/6/2014, 18:21

Bak super za rezultate.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od ivanicasale 23/6/2014, 18:45

BAs tako Bak.A zasto koristite Pregnl posle et-a?Koju ulogu ima?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od SannI-AlL 23/6/2014, 19:01

Bakiša super za rezultate tih silnih skraćenica koji su sad u redu ,nek tako i ostano u skali lol!  lol! 
Ipak je sad četverac s kormilarom glavni zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  srcasti poljupci 
MDB,Saška  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 
A sad BanatCke deMbele            roda  roda  roda  roda  roda 
 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda 

 cveće  cveće  cveće  cveće  cveće  cveće 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od lela1984 23/6/2014, 20:34

Kornjaca,da zalijemo za folikulice! zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 

I zaprasimo! bb  vv  bb  vv  bb  vv  bb  vv konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete

Saska,MDB,Sandrolina,Bak,naviiiiiiijaaaaaaamoooooo za veeeeeeeliiiiiiikeeeeeee i deeeeeeeebeeeeeeeleeeeee BETE!!! beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta

 beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta

Pa,zato saljemo lepe rode!!! roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

 igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca

 as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as

 sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od BiKsi :) 23/6/2014, 21:32

Bakonja, kako samo navijamo u kuci, ma pu pu pu, usrale te koke! Sutra se embrioni kace, i ima tu da se pricvrste za tebe i ne pustaju te, eto, citav tvoj zivot!  Very Happy Nesto kontam, da li bi ti smela jos vecu dozu pronizona, pitaj Miljica kad ga navatas, znas da je on meni ostavio isti celu trudnocu, pa mozda i tebi da neki koristan savet, s obzirom na te tvoje pecate. Nisam skontala, sad sam ko Miss  Razz , je li pijes 5 mg ujutru i 5 mg uvece pronizona? Kako zeludac, smiruje li se, nadam se da ga pijes posle klope. Mozda bi tebi trebalo 10 mg ujutru a 5 uvece, recimo, onako razmisljam, naglas. Sise kazes nista, e vala bolje, nek ovaj put sve bude drugacije, i to je onda ono pravo! D dimer super, pu, pu, pu, i trombociti! Dakle, boce deluju. Jos samo ti pecati da se malo prorede, i puska si! MLogo mi se svideo ovaj djoletov post za camac! Vec sam vas zamislila, kako talasate, a klinci okolo galame, i penjju vam se po glavama!  Very Happy  sunny 

Sale, tvoje bebe se vec zakacile, jos koji dan i eto je plus beta! Jedva cekam da ovu trudnocu sad izneses onako lagano, bas kao i ona moja drugarica o kojoj sam ti ranije pricala, pa da imas iste bandite kao sto su njeni sada!

Mamadabudes, sta da ti pozelim sem mama da budes!  Very Happy U ovom krugu naravski!

Kometice, bravo za jos bolji rezultat, to je samo zato sto je vec jedan rezultat bio ok, pa mu laknulo, pa laganeze otisao i nije razmisljao o uzorku, sto posto!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/6/2014, 21:49

lela1984 ::Kornjaca,da zalijemo za folikulice! zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje 

I zaprasimo! bb  vv  bb  vv  bb  vv  bb  vv konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete

Saska,MDB,Sandrolina,Bak,naviiiiiiijaaaaaaamoooooo za veeeeeeeliiiiiiikeeeeeee i deeeeeeeebeeeeeeeleeeeee BETE!!! beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta

 beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta  beta

Pa,zato saljemo lepe rode!!! roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

 roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda

 igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca  igracice  srca

 as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as  as

 sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca  sreca


 smiledraw smiledraw smiledraw as igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od saska1 23/6/2014, 23:12

Biksi hvala na lijepim zeljama .
Navijacice samo vi navijajte i saljite rode jos malo polako se primice jos nemam tremu uopste samo ds tako i ostane
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od missile 24/6/2014, 08:36

bak ::
missile ::Ok, pitam jer sam primetila da u terapiji posle ET nemas prednizon. Ja sam ga pila jos pre pocetka stimulacije, samo nisam znala zasto mi dr to uvodi.

Imam, nego nisi procitala  Wink  
Ma zaturio se Prednizon u onih 17 terapija!  lol! 

bak ::
Ako me je ovo sev necemu naucilo, onda je to strpljenju  yes 

Nista nije htelo onda kada sam ja to htela  Rolling Eyes Pa sam se prepustila  yes 
Kad bi znala koliko mi je znacilo da procitam ove reci.  love 

Sani, hocemo li ti i ja u konacni obracun?  Very Happy 

KometaK, kad ti tacno kreces sa stimulacijom? U subotu 28.? osmeh srce 

Klubasice drage, navijam!  igracice igracice igracice 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Niny 24/6/2014, 08:40

Bakiša, kako se provodiš sa dečicom?

Saška, jom malo i biće velika beta  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Ne može se ništa na silu, ja to odlično znam, sve u svoje vreme  cveće cveće cveće
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od bak 24/6/2014, 09:29

Bixi, tako i ja nesto racunah da se danas bebe kace, eventualno sutra, moyda se danas uspavaju  lol! Poslusah kopitovicku, uzeh fragmin od 2500 x2 dnevno, videla sam da je i Ninche dao istu zamenu i malo je bolje. Stari pecati se smiruju, novi su 3 puta manji.
E sad, ja sam se vratila na dexazon, 2x1 , s tim sto mi je Kopitovicka napisala 2x 1/2 ali to je realno malo za zene koje imaju neki imuno problem, za preventivnu terapiju je ok.
Pa sam cunjala po netu i nasla da dexazon ima produzeno dejstvo, duze mu je vreme poluraspada ili tako nesto i da je ne znam kolko puta jaci u tom smislu od prednizona, pa se vratih na njega sa korigovanom dozom.
I malo je bolje.
Dexazon ne sme posle 12 nedelje, ali do tad cu se vratiti na prednizon. Ima na nekom sajtu tacno data formula kako se dexazon menja sa prednizonom, koliko mg zamenjuje koliko mg.
Inace po belom svetu daje se 25 mg prednizona posle vto  yes 

Poslala sam mamu kod Miljica da zakaze kontrrolu, on je napisao 6 nedelja posle transfera, i da proveri dozu Fragmina da li sam je ubola. Tesi me da sam na heparinima vec vise od 2 nedelje i da bi trebalo da su sitni krvni sudovi prohodni i spremni za bebca  yes I D dimer pada, visok je u odnosu na vase vrednosti, ali je znatno nizi od pocetnog. Meni je kad sam izgubila bebu bio 750 posle 2 nedelje terapije i Miljic je rekao da to i nije tako strasno.

Elem, ja kao Saska uopste nisam nestrpljiva, doduse bas je rano, nekako mi bas lepo i bas sam optimista i pored izduvanih balona  lol! Ovaj put nemam zadrsku, neka tresnem, ali cu bar ovih jos 10 dana uzivati u osecaju maksimalno, tako sam resila  yes 

Ala se ja raspisah pre dorucka  Shocked 

MDB, Saska  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 


Miss  cvet 

Navijacice  d
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od mamadabudem 24/6/2014, 09:52

Ženice, jel znate šta je SAMOUVERENOST? Samouverenost je kad 6dpt odete na Klinički centar da pustite krv za hormone i vidite da je red za laboratoriju dug 50m, a vi zapucate pravo na šalter i kažete: "Ja sam trudnica!"  Rolling Eyes I tako sam prošla bez čekanja ....Ja se nadam da ih nisam slagala.... Wink Wink sunny sunny sunny sunny sunny 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Klub 38+ - Page 9 Empty Re: Klub 38+

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu