KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+53
Erata
saniii
ragaco
ChillyVilly
Vilhelmina
Magnolie
Bubamara
makac71
ShareLove
Jelka
SannI-AlL
SladZana
Vuchica
jovanka.draskic
kornjaca
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
snedra
Djeni
MalaSaJuga
OKacica
Mili2
sanib
KoMetaK
adriatika
d77
PalcicaBg
leptirko82
boni m
Petkana
saska1
fight&faith
Star77
BiKsi :)
Afrodita
Hiperaktivna
cecilija78
sandrolina
AriesGirl
Niny
mamadabudem
dragmilk
karakaca
SoJa
lela1984
luckystar74
sareni leptir
bak
missile
ivanicasale
annci
ahosame
Nataly17
57 posters

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2014, 19:51

sandrolina ::ehej devojke moje sta bih ja bez vas i vase podrske, hvala vam do neba svima...
danas mi je dan nikada gori, probuđena sa glavoboljom koja se iz sta u sat sve vise povecavala, povracala dva put, strasno, ne pamtim svoje gore stanje...nadam se da je sve ok i nadam se da ce mi sutra betica porasti kako treba
lelice srecno sa menopurom i polao u stomak nista ne boli, drzim ti fife za sve draga moja
imenakinjo moja znam ja da me ti nisi zaboravila...navijam draga jako za UZ i za vase prebrojavanje, a hvala bogu imace Vas dosta Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing sunny sunny sunny 
vihelmina uzivaj
ostale koracaljke  d d d d d jako jakl

 smajli angel osmeh srce smajli angel osmeh srce smajli angel osmeh srce smajli angel smajli angel osmeh srce smajli angel osmeh srce smajli angel osmeh srce 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 1/7/2014, 20:07

Lelo srecno bockanje  osmeh srce 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2014, 20:18

kornjaca ::Lelo  srecno bockanje  osmeh srce 

 yes yes yes yes yes yes yes yes yes 

 good job good job good job good job good job good job good job good job good job 


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/7/2014, 20:33

Magnolie srecno sutra!  navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

Sandrolina to su pozeljni simptomi,verujem da su od rastuce bete.Drzim fige za sutra.  navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 

Kornjaca bravo za j.c.,da bude so vise lepih embriona.  juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš 

Lela za sjajan UZ  konfete konfete konfete 

Wilhemina drago mi je sve ok,uzivaj u trudnoci.  ljubav ljubav 

Sorry ako sam nekog izostavila,sve vas ljubim i navijam za svaku od srca!  srcasti poljupci
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 1/7/2014, 20:39

Palcice.i tebi srecno na UZ prekosutra i da uskoro pocnes FET! vv vv vv vv vv vv vv vv 

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 

 bravo poljubci bravo poljubci bravo poljubci bravo poljubci bravo poljubci bravo poljubci bravo poljubci bravo poljubci bravo poljubci bravo poljubci 

 ff ff ff ff ff ff b b b b b b b b b b b b 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 1/7/2014, 21:22

Vilhemina,bas mi je drago da ste ostvarili svoju zelju,citam tvoj potpis i sta ste sve prosli dok niste dosli do ovog UZ....to nam svima daje nadu,ne mogu ni da zamislim kolika je to sreca kad cujes srculenca.

Magnolie,jos malo pa se radujemo i sa tobom  igracice igracice igracice igracice igracice 

Sandrolina,navijam za betu  beta beta beta beta beta 

Lelo,srecno sa bockanjem navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 

ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 2/7/2014, 09:17

Koliko ste VI čekale na et? Interesuje me prosek otprilike  c 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 2/7/2014, 09:24

Kornjačo, bravo za puno lepih jć i da bude puno embriona  juriš juriš juriš juriš juriš juriš 
 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo 

Vilhelmina, bravo za bebice  navijači2 navijači2 navijači2  Pridruži nam se i na trudničkim stranama srcasti poljupci 

Lela, Palčice, Sandolina, navijam jako za sve vas  poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Magnolie 2/7/2014, 10:29

Drage moje, uradjen nalaz i pokazuje 4,45 IU/L sto nazalost znaci , koliko sam ja upucena,  tuga 

zelim vam puno srece....a ja cu se sada psihicki i fiicki spremati za nove pohode. ljubim vas

Magnolie

Broj poruka : 37
Datum upisa : 18.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/7/2014, 10:49

Zao mi je,Magnolie,znam da svaki neuspeli postupak ostavlja traga,ali glavu gore,ne kloni duhom,otpati,isplaci se,pa u nove borbe!Jednom cemo uspeti! 


Poslednji izmenio lela1984 dana 2/7/2014, 10:52, izmenjeno ukupno 1 puta

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 2/7/2014, 10:52

Glavu gore Magi , nemoj da klones sljedeći put biće uspesan , mora biti tako , velikiiii zagrljaj
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 2/7/2014, 11:06

Magnolie
 zagrljaj 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanib 2/7/2014, 11:06

Magnolie draga. glavu gore.. Sto kaze lela ne kloni duhom, isplaci se.. I u nove pohode. Jednom mora uspeti. Ljubim puno! radost radost radost radost radost 
sanib
sanib

Broj poruka : 86
Godina : 35
Location : Banovci
Datum upisa : 11.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/7/2014, 11:18

Sandrolina,navijamo da se beta lepo udupla danas,pa da povuces za nosic nas,koje smo u postupku! osmeh srce lol! lol! 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 2/7/2014, 11:26

Magnolie  zagrljaj 

Koracaljke  ljubav 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/7/2014, 11:27

Magnolie, zao mi je! Pogledaj ovde na stranama sta smo sve radile od analiza pa se lepo spremi za sledeci put. Oni u Pragu to ne traze nista i treba ti dobar ginekolog ovde ako resis da ponovo ides za Prag.

KOrnjaca, bravo za toliko jc! Bice tu lepih emriona i lepih beba! Navijam!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Palcice, za sutra i dobar UZ! Pa da trudnujemo zajedno!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

Sandrolina, za duplu betu danas!  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 2/7/2014, 11:53

drage moje da vam se javim da nisam imala srece danas je beta 7 tako da idemo dalje
vama drage moje puno srece, nastavljam da vas pratim redovno do nove pobede...

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 2/7/2014, 12:05

Magnolie,Sandrolina bas mi je zao drage moje,bas bezveze  No 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 2/7/2014, 12:06

Sandrolina, zao mi je! To je biohemijska. Nesto se desvalo, kao i kod Saske. Odtuguj, pa odradi dodatne analize ako vec nisi. Grlim jako!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 2/7/2014, 13:14

Napisacu ovde, ne znam da li je za ovu temu u svakom slucaju bila sam na kontroli. Mora da se vadi levi jajovod. Zezanje jeste nije hidrosalpings (sumnja na UZ a HSG ga ne pokazuje koja traje od decembra) se ipsostvila kao fatalna po mene i napravila ceo onaj haos nakon ET.
Nekako sam bas ocajna zbog svega sto se desilo...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/7/2014, 14:06

Sandrolina,zao mi je,i ja sam imala biohemijsku.Ali,naredni put ce biti bolje,mora da bude.Grlim te jako. Sad 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 2/7/2014, 14:15

Hvala Lela, mora biti bolje jednom...
Tebi zelim da ovog puta uspe... drzim fige za cetvrtak i UZ
ljubim vas sve, ali sam opet razocarana mnogooooooo Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad tuga 

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 2/7/2014, 14:22

sandrolina ::Hvala Lela, mora biti bolje jednom...
Tebi zelim da ovog puta uspe... drzim fige za cetvrtak i UZ
ljubim vas sve, ali sam opet razocarana mnogooooooo Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad tuga 

Verujem...  Sad 

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 2/7/2014, 14:27

sandrolina ::Hvala Lela, mora biti bolje jednom...
Tebi zelim da ovog puta uspe... drzim fige za cetvrtak i UZ
ljubim vas sve, ali sam opet razocarana mnogooooooo Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad tuga 

Sandrolina, ja sam u nedelju radila betu i bila je negativna.. evo već se danas vraćam u normalu, ne razmišljam više o tome, zatvorila sam vrata te priče. Evo danas sam dobila  veštica  A jel ti ovo bila prva vto? Idemo dalje... yes 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 2/7/2014, 14:29

mdb nije prva, bila je treca po redu ali prvi put ova biohemijska koj ame je jos vise iznervirala, bolje da je od starta bilo 0...
ali idemo dalje, nekako sam na ove neuspehe i navikla
sledecu planiram za novembar i tako u krug dok ne upali

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 26 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 26 od 40 Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu