KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blog o usvajanju

+14
micam
Sirijus
BiKsi :)
Simona
bak
Tangerine
zvoncica36
miksa
Daca88
Nela72
majat
HappyGirl
milkyway
Struzzo
18 posters

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 08:59

Daca je bila prava vrednica i napisala tri članka... Ja sam je onda jutros pratila sa bar jednim ali ne stigoh ni da ga pročitam pre slanja jer mi je Vilenjak ustao pa žurim da spremam doručak. Javite utiske.
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od HappyGirl 17/5/2014, 09:34

Cure, frka oko poplava pa nisam imala snage da odgovaram. Samo napred sa blogom i da bude na blagoslov svima kojima je potrebno. Prebacujte priče vaše, čije god hoćete. Kutak je otvoren da sa njega koristite šta god hoćete i naravno da na Kutku reklamirate blog. Kad formirate blog sa malo više teksta postavićemo i na sajtu kutka baner za vaš blog, na portalu foruma, naravno na blogu sa pričama, fb strani, profilu i tviteru. Kutak je stvoren za dobrobit ljudi u potrebi i naravno da će vas podržati i pomoći u ovome. Služimo narodu! :) Srećno i ako nešto mogu da pomognem, tu sam!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 10:42

Hvala Happy. Ti i ostale Kutanjke ste naravno dobro došle na našem blogu bez obzira da li ste iz priče o usvajanju ili ne. Važi za baner. Možemo i mi da stavimo baner Kutka takodje. U svakom slučaju bih ja ostala pri tome da na svakoj priči napišemo da je pisana na konkursu Kutka i da stavimo link, i zbog toga što je to korektno a i zato što objašnjava način na koji smo pisale/i.

Daco,
kako se stavlja post u odredjeni deo? Pitam te ovako javno da bi videle i druge devojke... Ja sam napisala članak i on je sam otišao u deo Roditelji i deca... Kako nam je blog pametan! Ali bojim se da neće uvek biti tako a ne vidim kad se piše neku komandu gde da se stavi napisano...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od milkyway 17/5/2014, 13:01

Hvala devojke na pojašnjenju. Priključiću vam se i ja. Ali možda da odložimo sve ovo malo, makar ja sad ne mogu baš da se koncenrišem na blog ili forum... Hvala Happy što si pokrenula humanitarnu akciju, mislim da je to sad prioritet.

milkyway

Broj poruka : 151
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Daca88 17/5/2014, 14:12

Simona ::

Daco,
kako se stavlja post u odredjeni deo? Pitam te ovako javno da bi videle i druge devojke... Ja sam napisala članak i on je sam otišao u deo Roditelji i deca... Kako nam je blog pametan! Ali bojim se da neće uvek biti tako a ne vidim kad se piše neku komandu gde da se stavi napisano...

U pravu si, imala sis reće, inače se ručno podešava. Evo ovako:


Blog o usvajanju - Page 3 2hx2e5s


Blog o usvajanju - Page 3 J5imgm
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od majat 17/5/2014, 14:38

Devojke, ideja o blogu je fantastična! Ja sam toliko toga naučila od vas i mislim da ima puno stvari na koje treba da skrenete pažnju u ovom našem društvu....
majat
majat

Broj poruka : 130
Godina : 49
Datum upisa : 07.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 14:49

Milkyway,
jeste žalosno ovo vreme... ali proći će, nadam se sa što manje žrtava i štete. Ja još u najugroženijim mestima imam dosta rodbine. Ovo pisanje mi dodje kao spas da ne mislim. Ali ti kako možeš, kad možeš, nije ništa hitno...

Daco,
sad sam pokušala ali ništa, eto kad se udružuješ sa starijim osobama i još kompjuterskim neznalicama  Laughing  Ja kad kliknem na novi post u gornjem desnom uglu izadje mi samo prostor za pisanje, nema ništa sa desne strane. Kliktala sam sad na raznu dugmad i ništa. Sliku sam uspela da stavim već pre ali to što je to vezano za sam post... Kako da mi se pojavi to sa desne strane  galerija i tome slično?

Majat,
hvala :) Svakako se raspišite i ti i ostale devojke ako ne baš u postavljanju novih tema (mada možete i to) onda bar u komentarisanju naših...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Daca88 17/5/2014, 15:05

Nemoj u gornjem desnom uglu, vec u gornjem levom uglu, kao admin trebala bi da ga vidis. Dakle pridji misem na usvajanje ( gornji desni ugao ), otvorice ti se padajuci meni i prijdes misem na new, a potom klikni članak, tako bi trebalo panel da ti se otvori.
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 15:11

Ma gde da se mučiš, moramo svi da se obučimo, bar koliko možemo... Evo našla sam sad da mogu da editujem post i onda imam te komande sa desne strane, pa ću svaki moj post da editujem i tako ga smestim gde treba. 

E sad nema onog ličnog dela... Ja imam samo četiri dela... Pretpostavljam da ih nisi dodala pa kad stigneš. Ja hoću da dodam one lične priče iz ugla usvojenih roditelja tj Jovanovu i moju za sad... Ima neka komanda da i ja mogu da dodam kategoriju ali se plašim da nešto ne zabrljam... a ako nije problem već se samo upiše, dodaću ja...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Daca88 17/5/2014, 15:12

Dodacu sad kategoriju, samo mi daj ideju za ime kategorije  Very Happy 
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 15:14

E sad videh tvoj post, mogu tako, hvala :)

Moje predloge sam ja pisala negde na prethodnoj stranici, sad ću da nadjem, naravno ako se usvaja Very Happy
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 15:15

Simona ::Ja gledam ove teme pa mi se čini da mogu u opštem delu da se grupišu ovako:

Procedura (postupak, nakon usvajanja, adaptacija, hranitelji, konačno usvajanje, eventualni problemi nakon usvajanja, usvajanje iz drugih zemalja...)

Roditelji i deca (kako reći detetu da je usvojeno, drugi rodjendan, uloge, usvajanje starije dece, iz pozicije usvojenog deteta, prave reči...)

Mi i okolni svet (ostale (ne)bliske osobe, predrasude, druženje sa drugom usvojenom decom...)

Umetnost (filmovi, knjige, odlomci, izreke, emisije na tv, pesme...)

Lični stav (sve što ne potpada pod ove gornje teme npr Usvajanje i religija, Usvajanje i astrologija, Usvajanje i prošli životi...)

Šta kažete? Ako to može tako ja mogu da grupišem sve postojeće teme po kategorijama pa vi da se raspišete. To mogu takodje da koristim kad pišem i ostalima koje ne gledaju možda forum  pa kad pošalju neki svoj rad dobro jeste... Naravno to je neki osnovni plan možete i sad i kasnije da dodajete neke teme koje smo dosad propustile... I mislim da ne moramo da se opterećujemo da morate da napišete traktat... Npr napišete nekoliko rečenica o nekoj temi čisto da je imamo tu pa kasnije će neko na tu temu nešto pisati opet itd...

Za lični deo opet mislim da sam već pisala... Možda priče usvojenih roditelja, priče usvojene dece i ostale priče. To zato što su ove dve kategorije najčešće i osnovne, a ako dobijemo i one priče baba, deda, tetki, bioloških majki, hraniteljica, usvojiteljki koje još nisu dobile decu - odlično. No mislim da će njih biti mnogo manje...

Naravno ako Daca može da deli ovo na pet delova ono na tri... Ako ne može da menjam nešto. Mislim da je važno da je pregledno ali opet i neprenatrpano...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 15:16

Evo to je bio moj predlog, samo što je Struzzo dodala Umetnost i mediji...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Daca88 17/5/2014, 15:17

Ok, dodala kategoriju lični stav
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 15:19

Ma ne, te priče nisam mislila da idu tu nego - Priče usvojenih roditelja, priče usvojene dece, ostale priče... Pa mi smo ovo prvo... ali ako ne može neka idu sve pod taj lični stav...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Daca88 17/5/2014, 15:22

Ček Simona ja te pitam jasno i glasno kako da se zove kategorija ličnih priči.Ja sam mislila da bude kategorija iz ugla roditelja iaktegorija iz ugla deteta.
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 15:25

Da, i ja tako, plus ostale priče ako se pojave priče onih koji nisu ni roditelji ni deca...

Evo ja pokušala ali nisam uspela da dodam. Dodaj ti, pa kako dodaš dobro je :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Daca88 17/5/2014, 15:27

Ubaceno  Wink 
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 17/5/2014, 15:39

Evo stavila sam moju priču ali sam se izmučila i prenela sa ovog bloga, moći će cela da se čita samo na Kutku,ali ok mislim da je to u redu za ove priče... Nadam se samo da sam je ubacila u tu kategoriju iz ugla roditelja... Editovala sam, ubacivala i ne znam više šta sam radila... Jovanovu ću uveče...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od snedra 17/5/2014, 19:24

Bravo Daco, srecan nam bio novi blog!!!  d d b d b d b 

Hvala Happy, uvek si uz sve nas!  Very Happy 
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od snedra 17/5/2014, 19:24

Simona, valjda cemo nauciti sve sto bude trebalo u vezi tehnike... Ucice nas mladji...
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Daca88 17/5/2014, 19:54

Ej Snedrice caos, posto vidim da si lepo otvorila nalog na pressu, molim te klikni follow na pocetnoj strani bloga. Inacee kad god budes zelela da napises ti nesto, samo javi, da te uputim kako. Very Happy
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Struzzo 17/5/2014, 20:51

Daco, ja pokušavam da otvorim nalog ali mi pokazuje da mi je password nije ok.
Je l' ukucam svoj email adresu ili nickname?
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Daca88 17/5/2014, 22:04

To ti pokazuje zato sto verovatno kliknes na sign in, a trebas register. Sign in je da se ulogujes, a kako nemas profil, ne mozes se ulogovati.
Ako imas frke regostrovacu te ja, posalji mi na pp mejl i koji nik zelis, a potom ce ti na mejl stici da aktiviras registraciju, ti to ucini i to je to. Potom tamo kad dodjes na blog kliknes follow gore, moze snormlano komentarisati i slicno, a kada budes zelela da objavis clanak, javi ovde, kako bih ti to omogucila.
Daca88
Daca88

Broj poruka : 195
Godina : 35
Location : Mlečni put
Datum upisa : 30.12.2013

http://usvajanje.wordpress.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Simona 23/5/2014, 07:31

Kakvi su vam utisci o našem blogu sad posle nekog vremena? Šta mislite da bi moglo bolje? Neke nove ideje?
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Blog o usvajanju - Page 3 Empty Re: Blog o usvajanju

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 11 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu