KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Smrdica 27/4/2014, 23:38

Nataly  igracice
Smrdica
Smrdica

Broj poruka : 293
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nataly17 27/4/2014, 23:41

Hvala vam puno.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/4/2014, 23:45

Nataly, srecno sutra!!!  igracice igracice igracice igracice igracice 

Leptiricu, hvala puno! Nadam se da ce zavrsiti to montiranje do juna i do mog postupka! Mada, oni su i sad odlicni u izboru embriona, monitoring ce im samo pomoci da budu jos bolji! Srecno sa stopiranjem! igracice igracice igracice igracice igracice 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 27/4/2014, 23:52

Brbljivi leptiricu neka je sa srecom stopiranje veceras jos malo si nam  trudnica igracice igracice igracice 
Nataly tebi sutra srecno  igracice igracice igracice 
Okacice draga pa ti si nam trudnica, dr koja ti je rekla da nema nista od toga da odneses lepo uduplanu betu i da nauci da dok ne vidi crno na belo ne donosi zakljucke, drago mi je sto verujes u svoju mrvicu veruje i ona tebi i drzi se cvrsto za svoju mamu ljubim te i uzivaj u trudnoci  c poljubac 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 28/4/2014, 00:02

Nataly, srecno na A!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/4/2014, 00:09

saska1 ::Leptiriću srećno stopiranje super izvještaj navijam jako da nastaviš lanac pozitivnih beta  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
jel ti piješ aspirin i kad si ga počela piti?
saska ja pijem aspirin jos od druge vto ,pa sam nakon neg bete juna posle godine -prestala da ga pijem ..a onda sam ga na svvoju ruku opet pocela piti negde novembra 2013 god .jer mi prija aspirin ,zbog cirkluacije ..a svako imam i trombofilije .
 od aaspiracije nema vise aspirina vec fraxiparin bodem svaki dan ..
 endokrinolog mi upravo pojacala terapiju eutiroxa ...dakle sve isto od 25mg ali vikendom od 37 mg dakle tableta i po-
nataly,sve su ti rekle devojke ..pazi dala si mi rec  radost  radost  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  angel  angel  angel  roda  roda  roda  roda  roda  roda  roda
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 28/4/2014, 08:24

sareni leptir ::kako si d77 ? da te slucajno ne zovu daca ,posto me pitali u genesisu jer sam spomenula nis ,a ti si medju poslednjim trudnicama iz nisa ...pa rekoh da nisi ti ?! 
 jel ides i dalje na UZ u genesis ?
Verovatno sam to ja, leptirko  sunny 
Prenesi im veliki pozdrav, a narocito prof.Kopitovicki  osmeh srce

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 28/4/2014, 08:40

Nataly, srecnooooo, drzim fige jaaakoooo :))

Sareni leptiricu, znas da i tebi jako drzim fige, i od srca ti zelim da nastavis lanac pozitivnih beta :)

Veliki pozdrav za sveee :)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 28/4/2014, 09:19

Nataly srecno danas!  ljubav 

Leptiru srecno stopiranje,da bude sto vise lepih i kvalitetnih celijica.Aspiracija je sutra,pretpostavljam.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 28/4/2014, 09:24

Nataly srecno danas!

Leptirko, srecno sutra!

Koracaljke  osmeh srce 

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 28/4/2014, 09:36

Okacice, to curo!!!! Razumem te da ne smes puno da se radujes, ali ide sve u dobrom pravcu

Trudna si, bre!! I to svakim danom sve vise  sreca A za komentar lekara, hm, bolje da cutim  Mad 


Brbljivi sarenicu, neka je sa srecom stopiranje, sutra da nas obradujes sa puno jajnih celija!!! osmeh srce 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 28/4/2014, 09:40

Okacice, divne vesti, bravo, pravo školsko duplanje  bb bb bb bb bb bb 

Pusti dr, nekad tako lupetaju da nemam reči  No  Ti si nova  trudnica 

Nataly, srećno  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce 

Brbljiva, srećno sutra na aspiracije, da bude dosta lepih jć  x  x  x
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/4/2014, 10:16

Vuchica ::Okacice, to curo!!!! Razumem te da ne smes puno da se radujes, ali ide sve u dobrom pravcu

Trudna si, bre!! I to svakim danom sve vise  sreca A za komentar lekara, hm, bolje da cutim  Mad 


Brbljivi sarenicu, neka je sa srecom stopiranje, sutra da nas obradujes sa puno jajnih celija!!! osmeh srce 
vucko ,mislim da nece biti puno j celija ovaj put ,ali bitno mi je da budu kvalitene -..valjda ce biti ok .ipak imam samo 6 dobrih folikula ,ovaj put ...da li se zid materice i dalje deblja od aspiracije do et ,ili je sa stop inekcijom sve stalo ,kao i rast folikula ?to nikad nisam znala ...
 sta rekoste od kada krecem sa kikiriki puterom ?jel potrebna setnja nakon aspiraacije ili ipak vise mirovanje ,aj da pitam -mozda sa nesto omasila pa neznam ...?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 28/4/2014, 10:24

JA sam setala posle aspiracije,ne previse ali jesam.Ja ne mogu da budem zatvorena.
Leptiricu sarenicu srecno sutra,A Natali tebi danas drzim fige i cekam lep izvestaj.

Zakazala sam za 15.maj u ordinaciji dr.ilic.Imali su slobodne termine i za 5,6.maj ali tada idem kod mame na slavu pa ne mogu tada da idem.Ako nekome znaci i treba da zakaze moze jos.  yes  yes Jos malo pa znacu kada radimo trecu i nadam se uspesnu vto. ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 28/4/2014, 10:27

Brbljiva sve zavisi kako se budeš osećala. Ja sam nakon aspiracije išla pravac na druženje u savetovalište, jer sam osećala potpuno ok.

Ivanice, bravo za prvi korak ka uspehu  vv vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/4/2014, 10:29

ivanice pa to je super ! odlicno .rekoh ti jada ide  to relativno brzo .jel ti imas histeroskopiju radjenu ? kopitovicka izricito to trazi,ako nemas uradice ti ,ne brigaj .
niny,ja sam obe apsiracije dobro prolazila ,videcemo ova put .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 28/4/2014, 11:09

Okacice,cestitam...
Leptiricu,Ivanice,navijam za vas zelim vam da nas sto pre i vi obradujete lepim betama igracice igracice igracice igracice igracice 
Radila sam OGTT i vrednosti insulina su mi povisene,planirala sam da idem kod dr Sumarac na Kliniku za endokrinologiju,pa me zanima da li prvo idem po uput u DZ ili prvo zakazujem na Klinici.I da li neko zna koliko se ceka na pregled?
Mi smo uglavnom odradili sve analize,mm su nasli enterokok u spermokulturi,spermogram i ostali brisevi su u redu.Moji brisevi su ok,kao i hormoni,jedino OGTT nije dobar.Ostalo mi je da za 2 nedelje uradim UZ i folikulometriju.Bila sam u savetovalistu kad prof Vasiljevica,rekao mi je da je sa nasim rezultatima bolje da prvo uradimo 3 inseminacije,pa ako to ne uspe VTO.Pitala sam ga da li je potrebno da pre toga uradim histeroskopiju,ali je on predlozio da t radim samo ako inseminacije ne uspeju,znaci pred VTO.Inace,HSG sam radila prosle godine i bio je ok.
Nadam se da cemo ubrzo izleciti taj enterokok,pa da i mi konacno krenemo nesto konkretno da radimo.
Pozdravljam vas sve,pratim vas stalno i navijam  srca srca srca srca 
ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mili 28/4/2014, 11:12

Leptiricu i meni je stop bila u 2 ujutro  Very Happy zelim ti isti scenario  igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Mili
Mili

Broj poruka : 194
Datum upisa : 10.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/4/2014, 11:20

koliko su ti bili veliki folikuli ?dokotorka se andala zamrzavanju ,ali ...mislim da nece toga biti ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 28/4/2014, 11:26

leptiricu nemam histeroskopiju,zato idem ranije na konsultaciju da se dogovorimo kada da rdaim histeroskopiju.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 28/4/2014, 11:27

Leptiriću,Nataly-držim fige za najbolji mogući ishod.
ChillyVilly,koliko ja znam,na Kliničkom se baš,baš dugo čeka kod Šumarac,možda je ipak bolje privatno da vidiš,kod Žutića je povoljnija i radi svakog drugog ponedeljka,a možeš je naći i u Belmedic.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ChillyVilly 28/4/2014, 11:37

Hvala na informaciji Ragaco,verovatno cu onda privatno,ionako mi je previse stresno da stalno izostajem sa posla i da zbog jedne stvari idem na sto mesta.Pozdrav za tebe i tvoju bebicu...


ChillyVilly
ChillyVilly

Broj poruka : 140
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 03.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 28/4/2014, 11:55

Pozdravljamo i mi tebe i da nam se što pre pridružiš!
Ako želiš da ti na pp pošaljem šta će ti sve trebati od analiza kod Šumarac,da te ne vraća naknadno?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 28/4/2014, 12:17

Okacice  srca srca srca Bravo, draga! Uzivaj u trudnoci, a dr moze....ma znas i sama! Jedva cekam sutra potvrdu da je sve ok!

Leptiricu, kao sto kazes, samo neka su celijice dobrog kvaliteta, da se lepo oplode, prikace za mamu...dodju na svet, zavrse skolu, poozene i poudaju...ih gde odoh  osmeh srce Al sve te to ceka, draga... tako, da pripremi se! Posle aspiracije ja sam se normalno ponasala. Drugi put sam cak i radila. Mada, iz potpisa vidis da ti ja nisam bas neki primer. Nemam pojma sta je pametno. Smatram da se tada nista ne desava u nasem organizmu, te je ok vise se psihicki pripremiti za transfer. Smatrma da je normalno kretanje pozeljno, prokrvljenost materice i ostalo...a pre svega zdrav razum da sacuvamo. Lepo je vreme, svrci negde..posle transfera mislim da lenstvovanje nije lose, umereno kretanje i dobra ishrana...proteini...


Ivanice, znaci necemo se videti u subotu u ordinaciji. Drzim fige  ljubav . Ja nisam znala da Kopitovicka trazi histero. Ja je nemam. U ovom trenutku cak nisam ni sigurna da bih menjala dr. Idem cisto po drugo misljenje jer su je ovde svi nahvalili. Mozda mi zaista kaze nesto sto moja dr do sada nije. Ja bih trebalo u to vreme i da dobijem, tako da mozda vidi i neki antralni...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 28/4/2014, 12:30

anci ,drzim fige sta god odlucila .ali nije lose cuti jos neko misljenje naravno .
 ja sam istog misljenja sto se tice aspiracije ,da se nista en desava u organizmu tada -ai krretanje svakako ne moze odmoci,jer mi posle sledi lezanje vise ,nego kretanje .tako dam sam i planirala da se opet prosetam i nakon aspiracije pogotovo.sto se tice psihe i tu si u pravu,bas sa uvidela po sebi da je psiha jako bitna za hormone ,zato su mi ovaj put hormoni super .
kada sam doalzila vozom u N sad,videla sam 2 rode ,prelepo .bas sam im se obradovala ,jer smo imali jednu rodu u ZOO vrtu u mom gradu ali na je uginula .
 ...novoosadjanke ,na ovim ulicama sam videla da se prodaje sveto dtvo tisovina .prvi put sam za to cula.al mi nekako bas ,bas skupo za to parce drvceta.bas bih ga kupila,pa sam trazila na netu ,ali slabo sam nasla o tome .kazu da je dobro protiv uroka i za srecu ...
 sunny  sunny  sunny
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu