KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
hocukusurnecuzvaku
noja
Sofija Veks
zvoncica36
dragana76ns
nadalica
Nataly17
Ninche
djole42
lenabeograd
Strumfeta78
Endzi
fmala
SannI-AlL
nina :)
JocY
InNaturaVeritas
Afrodita
JednaSova
insomnia
boni m
tulumba
sandrolina
Struzzo
mijaki
ninica2
sareni leptir
Simona
KoMetaK
neris8
bak
Erata
OKacica
Petkana
ivanicasale
missile
ariadne69
annci
PalcicaBg
karakaca
Star77
najdi10
MAAKKI
jjjJelenajjj
Ninana
saska1
d77
Vuchica
fight&faith
mamadabudem
aleksandra b
Mili
minceeeee
leptirko82
anasrce
SladZana
ChillyVilly
Vilhelmina
SoJa
lelas
Smrdica
Niny
jelena*mama2andjela*
ragaco
BiKsi :)
Likoli
jovanka.draskic
71 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 6/4/2014, 23:46

Genedina iscitah tvoje postove i mila moja u mnogim recenicama kao da sam ja pisala ja sam jos sad resila da imam jos ovaj jedan pokusaj i ako ne uspem usvojicu jednu malenu dusicu, i isto sam se pitala milion puta cije grehe ja ispastam, ali nema pravila. Postujem i podrzavam sve sta god da resis  poljubac 

Sovice bravo za  srce  i tvoje zaljubljivanje
Vilhemina cuvaj dve mrvice da ti dani brzo prodju do  beta vv vv vv roda roda roda 

Afrodita srecan pocetak sa bockama, samo se opusti bices ti nama  trudnica 
Sojcice mila zao mi je a bas sam se nadala  zagrljaj 

Sofija navijam da sutra cujes najlepsu muziku kao i Sovica jedva cekam tvoj izvestaj  navijači1 

Vucko jos malo brojimo sitno  vv vv vv vv roda roda roda roda roda beta beta beta beta 
D77 kad ces ti draga na UZ
Ninana srecno sutra mila i tvoj izvestaj cekam uz Sofijin  navijači1 

Najdi uspeces sledeceg puta odmorila si sad ces malo da se okupiras poslom pa u nove akcije  poljubac
Brbljivi Leptirko srecno bockanje ti si vec pocela zalivanje zalivanje sretan početak sretan početak sretan početak 
Ostale ne zamerite ako vas nisam spomenula sve vas  d 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 7/4/2014, 00:13

Karakaca, medenice jedna predivna ti...  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jovanka.draskic 7/4/2014, 00:17

Sofija,Ninana , sutra da čujete najlepšu muzikicu  srce srce srce srce  malenih

Dacika moja tvoj UZ jedva čekam i tvog malog borca  trudnica ljubav 

Genedina će biti divna majka nekom mališanu  srca angel 

Najdi, samo hrabro u nive pobede
jovanka.draskic
jovanka.draskic

Broj poruka : 212
Godina : 33
Location : čačak
Datum upisa : 31.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 7/4/2014, 07:20

Sofija, mislim na tebe, danas igracice igracice igracice igracice igracice 
Ja sledeceg ponedeljka idem na prvi UZ.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 7/4/2014, 08:22

Ženice, drage, da ova nedelja puca od debelih beta !!! beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping jumping 
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 7/4/2014, 09:04

Sofija,Ninana srecno danas,jedva cekam izvestaje  radost radost radost 

Ostale devojke  ljubav ljubav ljubav 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 7/4/2014, 09:08

Sofija, držim pesnice za danas, da čuješ najlepšu muziku  srce srce 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

Ninana, i ti danas ideš opet na uz? Navijam jakooooo da je i drugo srculence prokuckalo, a sigurno jeste  srce srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 7/4/2014, 09:17

Danas će naše drugarice, Ninana i Sofija, čuti duplu muzikicu  srce  srce   srca  
Uživajte mile moje, ljubim vas  ljubav ljubav 

Koraci, navijam za uspešne početke i divne  beta 

 d 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 7/4/2014, 09:39

PalcicaBg ::Sofija,Ninana srecno danas,jedva cekam izvestaje  radost radost radost 

Ostale devojke  ljubav ljubav ljubav 

 smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw smiledraw 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/4/2014, 10:36

SoJa ::Danas će naše drugarice, Ninana i Sofija, čuti duplu muzikicu  srce  srce   srca  
Uživajte mile moje, ljubim vas  ljubav ljubav 

Koraci, navijam za uspešne početke i divne  beta 

 d 

Potpisujem :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 7/4/2014, 10:51

Ganedina jako mi je zao!  zagrljaj Nadam se, da ipak jos postoji neko resenje za tebe...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 7/4/2014, 11:06

Vuchica ::https://kutak.forumotion.com/t2771-statistika-za-2014-godinu#480188

devojke, pomozite mi da dopunim spisak....bojim se da sam propustila neku od nasih novih trudnica.
Samo da vas podsetim, upisujemo se kad prodje prvi UZ

...pa ti si sledeca, za par nedelja, posto moramo da cekamo uz

 Wink Wink Wink 

SOJA, jako mi je zao Crying or Very sad ne znam sta da ti kazem Sad

GANEDINA, isto mi je zao i sto tvoja beta nije pozitivna Sad

Koracaljke, zelim srecu svima, i cekalicama, i onima koje se spremaju za najlepsu muziku danas

Sad zaboravih jos sta sam htela.. Rolling Eyes

Godine! v
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Likoli 7/4/2014, 11:13

Posle tri dana sam uspela da dozovem Betaniju i uspela da zakazem uz za 16.4. nadam se da ce mi dragi Bog dati strpljenja da prezivim ovu nedelju.
Likoli
Likoli

Broj poruka : 427
Godina : 35
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/4/2014, 11:15

jjjJelenajjj ::Draga Sofija Veks....
Nisam radila taj test na trombofilije i neznam na šta se odnosi. Imala sam kontakt  i saradnju sa 2-3 dobra ginekologa i pitala sam ih šta još možemo da uradimo,ali nijedan mi nakon svih nalaza, kojih je bilo poprilično nisu rekli ništa novo. Nisam radila Betu u trudnoći, što je možda greška, jer mnogi su mi rekli da se zna plod pojaviti kasnije-bila sam obično na pregledima ultrazvučnim. niko mi nije predložio Betu, neznam zašto. Prije intervencije, nakon 7.nedelje po mojoj rauinici, a po njihovoj 2 nedelje više, uradila sam tu intervenciju na njihov prijedlog. Prije intervencije su provjerili ultrazvučno da li se čuje eho ili bilo šta i nakon što su utvrdili da ničega nema, urađena je intervencija. Možda sam trebala sačekati još ili uraditi Betu, ali pošto su išli praznici, ja isprepadana uradila sam to nekoliko dana nakon dobijene upute od ginekologa za to, mada sam se dobro osjećala, nije bilo krvarenja, niti bolova. Ginekolog mi je neki dan rekao da je to što ja želim, upravo ta ASA i da to uradimo ovih dana..antispermatozoidna antitijela..odnosno da vidimo to poklapanje ili kompaktibilnost mene i supruga, mada dr kaže čim sam ostala u drugom stanju da nije to u pitanju...Čak sam se borila ko zna koliko sa njima dok konačno ovaj jedan nije pristao da mi da uput za tu analizu tzv ASA...Da, rekao mi je da se meni uzima bris, supruga nije pominjao-vidjećemo kada odem kod njega. Kuma mi je rekla da je imala prije prvog porođaja istu situaciju kao ja-trudnoću bez pojavljivanja ploda i da je nakon vrlo kratkog perioda ostala u drugom stanju...Neznam šta da kažem...imala sam kontakt sa dosta recimo dobrim ginekolozima, koji nisu imali nakon urađenih analiza sa moje strane i supruga neki novi prijedlog, već rečeno da pokušavamo prirodnim putem, što više aktivnosti-inseminacija, pa kao krajnju varijantu nešto drugo..opet vantjelesna...Mada, nakon mog iskustva sa prvom vantjelesnom, koju sam inače dobro podnijela, mislim na one silne pripreme, injekcije i preglede...koja je kao besplatna a mi smo potrošili toliko novca koliko bih dala da sam privatno to odradila, ne bih da se opet podrvgavam svemu tome-bar ne preko državnih institucija. Tek smo se malo novčano oporavili od svega..treba prikupiti sredstva za novi pokušaj ako u skorije vrijeme ništa ne uspije na drugi način i dok se ja pripremim psihički sa taj poduhvat...ako uopšte budem imala volje za tako nešto, pošto i same znate koliko treba podrške, snage i svega za te poduhvate.

Jelena dobrodosla.
I ja sam ostala trudna ali srce nije pocelo da kuca i uradili su mi reviziju.Tada su mi rekli posto mi je bila prva trudnoca da mm i ja mozemo da imamo zajednicko dete a da se to desava.Cak mi je ginekolog rekao''dobro da je krenulo''Od tada su prosle tacno cetri godine ja sam u medjuvremenu radila dve vto i nijedna nije uspela.Tako da s'jeseni idem na trecu,niko nije znao da mi kaze zasto mi nisu uspele vto-pogotovo ova zadnja gde sam imala''ekstra''embrione po njihovim recima.Ali idemo dalje moramo,uspecemo i mi i vi i ostali parovi ali nesmemo da odustanemo.I meni su rekli da radim trombofilije.Zelim ti puno srece i da uskoro zabebis.  roda roda roda roda 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 7/4/2014, 11:19

Sofija i ninana navijam za lepe otkucaje.
likoli preziveces a onda najlepse muzika za usi. srce srce srce srce srce srce 
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 7/4/2014, 11:20

minceeeee ::drage moje ,eto i mene medju vama da podelim sa vama moje muke....imam 44 god,muz 40 god iza sebe imam vanmatericnu trudnocu ,odstranjen desni jajovod,nzm kolike su mi sanse za vto? Citala sam ovde da postoji mogucnost vto prirodnjak ,sto mi to malo nije bas jasno i poznato .....drage moje ima li neka medju nama sa istim slucajem za samo 50% sanse za materinstvom  Crying or Very sad 
Mince, generacijo!  cvet
Matematicki gledano, tvoja dr je u pravu, ali samo naizgled. Odakle ona zna da tvoj levi ne daje 9 od ukupno 10jc?  cvet  Ima ovde puno tema o problemima zaceca, nije lose da napravis potpis, tako da znamo nesto vise o tebi, tj tvom problemu, da li si radila pretrage, itd itd. pokusaj da se snadjes, a i mi smo tu da te usmerimo na pravu temu. Prirodnjak ti je vto iz prirodnog ciklusa, bez stimulacije hormonima.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 7/4/2014, 11:31

Ninana I Sofija dans izvestaji  vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 7/4/2014, 12:00

Danas lepe vesti cekam!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 7/4/2014, 12:19

Drage moje bas sam uzbudjena.Bila sam danas u Genesisu na kontroli nakon histeroskopije,dr. kaze sad je   materica odlicna,jajnici policisticni,duzina grlica super.Napisala mi je semu,od 7.o4 pocinjem sa primolutNor tbl.,superfaktom i prednison tbl.Inace od pripreme uzimam vec aspirin,femibion,eutiroks,glukofaz,selen i Ca+Mg+D3.Inace,radice nam ISCI.
Kaze da im je uspesnost porasla na 62%,inace dok sam bila u cekaonici(svega 15 min.) cula sam sestre kako se raduju jer od jutros imaju cetiri nove pozitivne bete.E sad jedno je pozitivna beta a drugo izneta trudnoca,a i u mojim godinama uspesnost je mnogo manja,al lepo je cuti takve podatke.Sve pohvale za njih sto se tice ljubaznosti i organizacije.Jos mesec dana i polecemoooo Very Happy Very Happy Very Happy


Poslednji izmenio Petkana dana 7/4/2014, 12:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 7/4/2014, 12:20

Divne vesti, Petkana  igracice igracice igracice igracice igracice 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/4/2014, 12:33

Petkana, divne vijesti...drago mi je sto si na samom pocetku cula toliko lijepih stvari, sad samo pozitivno naprijed  osmeh srce 
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 7/4/2014, 12:44

Petkana, ne znam koje su to "tvoje godine"?  Wink ali sigurno si mladja od mene, a i ja kod njih polecem u maju  Very Happy Mislim da smo izabrale dobru bolnicu, i da cemo dobiti korektan tretman, pa sta god da se desi.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 7/4/2014, 12:55

Missile, ma kakve godine, bitno je kako se osjecamo...Ja sam ostala na 27, skontala sam da imam godina tek kad mi je dr rekla da mi je slaba rezerva jajnih celija:-) samo mi jajnici otkrivaju godine ali rijesicemo i to.

Petkana, Missile, jedva cekam da vas pratim :-)
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 7/4/2014, 12:59

Petkana, cure ti sve rekose za godine!
Zene, jako sam uzbudjena,AMH mi je 0,50. Umalo se nisam onesvestila od srece! FSH 10, LH 11, to mi je jano, ali ovo me resturilo os srece!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/4/2014, 13:01

To leptirkooooooo! likeit likeit likeit 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu