KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 11:17

...up ,oprosti sandrolina ......sada sam zapazila...bas mi je zao . grljenje  grljenje  grljenje 
takva je nasa borba ,moramo napred.
 nadalice ,nema predaje  zagrljaj  zagrljaj ,samo pozitivno .
 anasrce ,bitno da je beba ok i da napreduje .braco za muziku,a to dal si je cula ili nisi -ne brigaj .ima prilike -cuces...bitno da je sve ok ! cmoka
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 11:17

Hvala Sofija draga  osmeh srce 

Nama u Nf zakazuju uz 3 nedelje posle bete, sto je bas mnogo, ali eto uspela sam da izdrzim :)
Ti sigurno mozes za 10 dana kao sto ti je dr Sonja rekla!
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 11:18

Leptiricu,bas dobar izvestaj i sema.Jesi li ranije bila na dugoj semi ili je ovo prvi put! sretan početak 
 konfete  konfete  konfete  konfete  konfete  konfete 
Sofija,bolovanje mozes da otvoris i kod ginekologa i dr opste prakse bez problema.reci da si trudna i imas prava na mesec dana pa posle komisija,koja ne pravi probleme,vec produzava svima.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 11:20

Leptiricu sve si rekla nema sta da dodam!

Drago mi je da si kod dr Kopitovic, ona je zaista zena kraljica!! Budi bez brige i prepusti se! Ocekujem najbolji moguci ishod!!! igracice igracice igracice igracice 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 11:21

Nadalice

Uuuh bas mi je zao draga...  Crying or Very sad Toliko sam se nadala tvojoj pozitivnoj beti, bas mi je zao sto sada nije uspelo...  No  Gde si radila postupak? Imas li jos smrzlica, ili ces sledeci put izabrati neku drugu kliniku?

Grlim te puno, glavu gore, jer vidis da nekada omanemo, a nekada uspemo...  zagrljaj zagrljaj zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 11:21

Anasrce bravo za bebicu! srce Uzivaj!
Nadalice,bice sledeci put ok,dobice tvoj malisan batu ili seku ili oboje!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 11:21

jesam maco ,bila sam na dugoj ,pa posle na kratkoj semi .ači nisam nikada primala taj superfakt,ni puregon,niti mi je ikad radjena ICSI ni AHA.
 ja se mnogo ne razumem u te inekcije ,meni je sve to isto .ako neka zna malo da pojasni ,zasta je taj superfakt ,zasta je puregon? Embarassed
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 11:22

Ana Srce

Nisam znala da oni zakazuju za 3 nedelje...ja pretpostavljam da mogu ici i privatno na UZV, ili zbog bolovanja moram drzavno? Uopste nemam pojma kako to funkcionise...  Shocked 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 11:25

lelas ::
Sofija,bolovanje mozes da otvoris i kod ginekologa i dr opste prakse bez problema.reci da si trudna i imas prava na mesec dana pa posle komisija,koja ne pravi probleme,vec produzava svima.

Hvala Lelas!  love 

Mislis da ce mi Dr dati samo na osnovu trudnoce? Ili to sto sam preko 35? Trebam li da joj pominjem i VTO? Ne bih bas da mi pisu sifru za VTO, kada vec na poslu nikome nisam rekla...ja bi trebala za 10-ak dana da radim UZV, ali bi da pre toa otvorim bolovanje, pa ne znam da li ce mi ona tada raditi i UZV, ili je dovoljno da mi na osnovu bete da bolovanje? Izvini ako imam previse pitanja, nisam nikada dosla do ovog koraka, pa rekoh da pitam ovde  c 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 11:26

Sofija draga mozes da ides gde god hoces.. U dz kod ginekologa, ili ako imas nekog privatno.. Za otvaranje bolovanja ti treba samo taj uz da si trudna ili veruju cak na rec :)
Bez problema ces to zavrsiti, videces  yes 

Lelas hvala punooo!!  cvet 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 11:28

Sofija ako ne zelis da ti na osnovu trudnoce otvore bolovanje, idi kod dr opste prakse i reci istinu! Da zelis na bolovanje ali pod dr sifrom jer ne zelis da ti se jos zna na poslu, a zeli da se sacuvas od virusa i odmaras kod kuce! Verujem da ce ti svaki lekar dati bolovanje!
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 11:29

hocu samo da pohvalim Genesis tj dr Kopitovic.
 kada sam joj napomenula za stan ,rekla je da nakon ET mogu odah kuci -a da na dan ET mozemo i ja i mm da prenocimo u Genesisu!
 to mi jos nijedna klinika nije ponudila .uz to je odmah na licu mesta zvala Genesis da im kaze da je poslat fax sa pipirologijom za mene i da se javim dana kada krecem sa superfaktom .
 anasrce ,cemu sluzi superfakt ,ako znas ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 11:34

Hvala AnaSrce :)
Nemam problem da mi daju bolovanje na osnovu trudnoce, cak naprotivm samo ne bih da napominjem ukoliko ne moram da je bio u pitanju VTO...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 11:36

Sofija, ti sada samo na osnovu bete možeš da otvoriš bolovanje. Oni tebi tamo napišu "održavanje trudnoće", a čini mi se da napišu i IVF/ET. Posle mesec dana ideš na komisiju i tamo verovatno traže UZ.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 11:37

Mogu samo da ne napišu to IVF/ET. Uostalom zabole te i da saznaju. Sada si trudna i šta te briga.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 25/3/2014, 11:39

Sareni leptiru, bas mi je drago da kreces u postupak  sunny 
Prof.Kopitovicka je  queen 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 11:40

kako si ti ,kada radis betu ?izvini ako sam nesto prOPUSTILA ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 11:40

Erata,
Znam i sama, to mi i mm kaze, ali ovde su samo alapace, sto se tih stvari tice, koleginica koja sedi sa mnom u kancelariji je takodje preko VTO-a dobila bebu, i ubise od ogovaranja i ne znam cega vec, da mi se smucilo iskreno...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 11:42

..ma zabole te tvoje dupence za njihova ogovaranja ! 
 mada me i kopitovicka juce savetovala da nemoram da odajem bas tacno datum vto svojim drugaricama ,...
 boli te uvce ,sada si trudna ! 
...skloni se od svega toga ,ukoliko mozes .to ti je moj savet,cisto da tebi psiha bude mirna .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 11:43

Leptiricu Superfakt je supresiv kao i Diferelin, ali u cemu se ova dva razlikuju ne bih znala da ti kazem..
U Frontu su devojke na kratkom protokolu primale Superfakt a mi na dugom Diferelin.

Sofija zamoli doktorku da ti to ne pise na doznacima, jer ih posle nosic u firmu. Nek stoji VTO u kartonu.
A za te alapace nemam reci..
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 11:47

Anasrce, čestitam za srculence. srce 
Mijaki, hvala ti na tvom utisku o Mančiću. Korisno je da se razmene razmišljanja. Ne odgovara nam svima isti doktor i ista priča. Meni nikada nije pominjao takve stvari oko vto, ili pričao neke čudne priče. Ja znam dosta ljudi iz mog okruženja koji su išli kod njega (tako sam i ja čula za njega) i svi su zadovoljni. Dobro je da se čuju i neka druga zapažanja, ali ne mogu da kažem da su to iskustva. Ja sam ispoštovala njegovu priču i išla na terapije i mogu reći da imam iskustvo. Mogla sam i ja da odustanem od njega nakon prvog odlaska i da kažem da su to sve gluposti. Ali ja sam našla logiku i njegovoj priči i nastavila. Sada nakon svega mogu da kažem da mi je pomogao, mada nema dokaza za to, da li bi ova vto uspela i bez njega. Da mi se nije dopao, ja bih svakako potražila nekog drugog, kao što si i ti uradila, jer po meni nije bilo smisla ići u sledeću vto, bez da uključim neki alternativni pristup svemu tome. Smatrala sam da nemam šta da izgubim, a ipak mogu da dobijem.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 25/3/2014, 11:48

Sofija, razumem te u potpunosti...moji na poslu se ubise od brige, kazu "sta li ceka, sto ne pravi bebu"?!
Leptiricu, betu radim u ponedeljak.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 11:54

devojke ,mozda cu otici u off ali nemogu naci nigde temu o cenama lekova ,pa cu napisati ovde ,jer znam da vas zanimaju sveze info ...
  2 superfakta (1 bocica traje 15 dana ) ,1 bocica suprfakta kosta 2700 din.
   6 menopur 75ij 
 ukupno 23.214 din.

   6 puregon 100ij- kostaju 18.090 din
____
  konsultacija kod dr kopitovic 2000 din 
 spermogram -3000 din 
 UZ nije htela da mi naplati ,tako da neznam cenu .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 11:58

anasrce ::Leptiricu Superfakt je supresiv kao i Diferelin, ali u cemu se ova dva razlikuju ne bih znala da ti kazem..
U Frontu su devojke na kratkom protokolu primale Superfakt a mi na dugom Diferelin.

Sofija zamoli doktorku da ti to ne pise na doznacima, jer ih posle nosic u firmu. Nek stoji VTO u kartonu.
A za te alapace nemam reci..
i mene je ona htela na kratkom protokolu ali zbog ovih praznika koji idu (22 april sam cula da verovatno nije tu ) ,nije htela da me stavi na kratku semu ...ja sam insistirala da bas ona bude tu .
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 12:03

Erata hvala trudnice  osmeh srce 

D77 navijamo za ponedeljak  d d d b b b

Leptiricu, ako si tako uradila, bices sigurnija!
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu