KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
lilly13
najdi10
Simona
zoxa
twinsi
Shizika
mijaki
Vanilla
srculence4me
dzefri
nadalica
ninica2
mamadabudem
Stenli
SannI-AlL
Ninche
insomnia
InNaturaVeritas
Struzzo
neca73
sandrolina
Orline
OKacica
Erata
zvoncica36
malena 92
annci
makac71
Ceca797
Strpljiva86
Likoli
anasrce
masato
Strumfeta78
MAAKKI
ivanicasale
Smrdica
bundevica
karakaca
KoMetaK
d77
ChillyVilly
saska1
BiKsi :)
suzanasakii
lelas
lenjivica
JednaSova
jelena*mama2andjela*
SoJa
noja
SladZana
ganedina
Star77
sareni leptir
Mili
bak
Ninana
Niny
Vuchica
PalcicaBg
leptirko82
Petkana
Sofija Veks
tara01
jovanka.draskic
hocukusurnecuzvaku
ragaco
JocY
73 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od twinsi 25/3/2014, 08:55

Sofija, Ninana čestitam od srca  srca  srca  srca  srca  Divne vijesti  d d d d

Želim vam laganu trudnoću drage moje, zaslužile ste  trudnica trudnica
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 25/3/2014, 08:56

Aaaaaaaaa kakve divne vesti  vv bb vv bb vv b f vv vv vv b 

Sofija, Ninana, čestitam drage moje  bravo bravo bravo bravo bravo bravo 

Ma znali smo mi odavno da ste  trudnica trudnica  Neka sve protekne lagano i školski  love love 

Sofi, ja nikada nisam toliku betu videla 12dpt  affraid  Sjajno  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

Ninana, ja mislim da su kod tebe  beba beba 

Do Nove Godine će biti mnogggooooo beba na Kutku  beba beba beba beba beba beba  Divota  b b b b b  b b b b b 

Ajmo sad ostale devojke da nastavite ovaj pozitivan niz  vv vv vv vv vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 25/3/2014, 09:02

Kakve prelijepe vijesti!!!
Erata, zvoncice, Ninana i Sofija cestitam pozitivne bete i zelim lake, dosadne i dugeee trudnoce!!!
Djevojke cekalice zelim da vam cekanje brzo prodje i rezultatate kao kod Sofije!!!

Mijaki srecan pocetak!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 25/3/2014, 09:13

Ehej cure,
ovde covek dan - dva ne svrati i ima sto - sta lepo da vidi, hvala Bogu sto je tako  d d d 

Ninana, Sofija - bravo devojke, neka vam je sa srecom. Sjajne vesti!  b b b b b 

Sve ostale grlim, ljubim, bodrim i vucem za nosice.  ljubav
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 09:19

Sofija, pa to je sjajno. Presrećna sam zbog tebe i sigurna da su u pitanju 2 bebe! Prelepo!  trudnica 
Ja na tvom mestu ne bih vadila betu, jer je to beta čvrsta kao stena i sto posto jedna zdrava trudnoća oko koje više ne treba da misliš i da strepiš. Ako ipak moraš da je uradiš, nemoj očekivati da se dupla na 2 dana, jer kod beta većih od 1200, duplanje se usporava.
Evo ti kalkulator: http://www.countdowntopregnancy.com/tools/beta_doubling_calculator.php

Ninana, čestitam i tebi naša nova  trudnica 

Ceca je sledeća, a onda Ganedina  srca1 

Super si napisala izveštaj iz Praga. Dobro bi bilo da iskopiraš tamo na temu o PFC. Čuj da nam poplave vratovi, pa šta bi onda rekla na moje izveštaje. Ja dok ne ukoričim, ne stajem :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 09:51

Ganedina, i ja mislim da mi je dr Mančić mnogo pomogao i nastaviću i u trudnoći sa akupunkturom i njegovim savetima. Viđala sam kod njega cure koje su bile beznadežni slučajevi, a sada su trudnice, neke i pred porođaj. On ima veliko, ogromno znanje o ljudskom telu i sve povezuje, kao i svaki dobar doktor koji se bavi istočnom medicinom. Za njih su ljudi celovita bića, a ne pojedinačni organi, ili grupe organa. Pomogao je i mm i rešio mu problem sa sinusima i glavoboljama. Glava ga više ne boli, a ranije nije smeo nigde bez kafetina. Neki dan sam bila kod njega i rekao mi je da slučajno ne idem na ultrazvuk i da ne dozvolim da mi neko zavlači prste dole, ili spekulum. On ima tu svoju teoriju o ultrazvuku, a i ja sam zagolicana tom pričom krenula u istraživanje po internetu i svašta našla. Ima raznih korisnih tekstova, radova, svašta se može naći i ja više nemam nikakve sumnje da UZ može izazvati pobačaje, prevremene porođaje, hematome, zagrevanje mozga bebe, hromozomske greške i čak posledice posle rođenja. To što se smatra da je siguran, nije nigde dokazano, niti je neko istraživanje ozbiljno urađeno, niti će biti, jer se tu obrće ogroman profit. Ja ću o tome posebno pisati i otvoriti posebnu temu. Što se mene tiče, ja odbijam to da radim, a borba sa sistemom mi tek predstoji. Želim da sačuvam ovo za što sam se tako i toliko borila od ultrazvučnih talasa, koji treba da se odbijaju od majušno tkivo tek začetog života, da bi dali neku sliku na ekranu. Ja to ne mogu. Ovog puta se prepuštam Bogu, koji mi je i podario ovaj život ispod srca i vderujem da On ima dobar plan za nas. Što se tiče belih mantila - dosta je bilo plašenja i zastrašivanja. Sada dalje ruke od nas :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/3/2014, 09:53

Erata  poljubac !!!
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 25/3/2014, 09:54

Sofija, divna vest!!!! Zelim ti skolsku i bezbriznu trudnocu  poljubac !
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 10:02

Erata,podrzavam te draga ,to znas ,samo da te  poljubac 
Bravo za dr Mancica!!!! bravo bravo bravo bravo 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 25/3/2014, 10:02

Erata , vec sam ti rekla da ni ja ne plairam raditi gomilu tih pretraga ako zatrudnim.Sad smo totalno dekintirani,ali bih volela da i ja uskoro posetim tog tvog dr,bas me zanima sta bi mi rekao i zbog 1 dvadesetogodisnjeg zdravstvenog problema koji je do ovog momenta jos uvek za mene neresiv, mada deluje banalno . Reci mi molim te gde mu je ordinacija , koji mu je princip dijagnostike i koliko on to naplacuje .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 25/3/2014, 10:14

Iju, ja kad god ovde zadjem naidjem na nekoliko novih trudnica... nikad nije bilo ovako na Kutku, kakvo proleće... Želim vam da nastavite ovako... jumping 

Ganedina,
navijam b b b 

Erata, Sofija, Ninana,
čeeestiiitaaam  igracice d f vv 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 10:14

Ja nikada nisam pricala o missedu koji sam imala 2011 i o tome da mi dr ne nadjose nista da mi fali,da se embrion lepo razvijao,da je beta bila lepa,da nikakvih peroblema nije bilo.uradjen uz vaginalnom sondom,otkucaji pravilni a na sledecem uz nema srcane radnje.Ne mogu da kazem da je zbog uz,mozda je zbog neceg neispitanog ,neka hromozomska greska mozda.a inaci svi doktori preporucuju da se u ranoj trudnoci zena cuva svih zracenja,svih snimanja.jos je meni plod bio na prednjem zidu .
Sve ovo pisem kao svoje iskustvo a ne da nekom odgovaram od uz i redovnih i opravdanih kontrola.ali ga kod nas i preterase malo.Ko je imao hiper i radio u Frontu,zna koliko puta su mu radili uz.svaka cast i resavaju problem hipera ali ja kad sam radila u Visegradskoj jedan jedni uz sam imala,cak pposle aspiracije i ne proverise kakvo je stanje sa jajnicima.
Moja dr iz doma zdravlja je rekla da podrzava Prag kako rade stimulaciju,uz tek osmog dana i to je ok,ne traba jajnike i folikule u stimulaciji toliko pritiskati jer su osetljivi,ne treba im pritisak i zracenje.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 10:16

Simona,samo svracaj cesce!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 10:20

Ordinacija mu je na Vračaru. Ulaz pored Konzilijuma. Zakažeš pregled. Ja sam pre par dana zakazala za sestrića koji ima 4 godine i zapaljenje srednjeg uha. Ništa od silnih terapija nije pomoglo i sad mu se sprema operacija i ugradnja cevčica u uši. Tetka je rešila da uzme stvar u svoje ruke, našla slanu sobu za decu sa halogeneratorom, pa da pokušamo i ovo sa Mančićem. Zakazala sam za 28. april, znači skoro mesec ipo dana se čeka na pregled. On ima jedan japanski merni uređaj, kojim meri frekvencije u određenim tačkama na rukama i stopalima. Te podatke beleži u dijagram i tu se odmah vidi šta ne štima u organizmu i gde je zapelo. Mm je recimo rekao da mu problem sa sinusima dolazi od slezine, iako se u analizama krvi to ništa ne bi videlo. I tako je i bilo, rešen problem. Znam recimo curu kojoj je rekao da joj ne može pomoći za neki njen problem. On ti kaže na tom pregledu kako treba da se hraniš i kako da živiš. Daje ti i neke čajeve i predlaže kineske preparate, ako treba. To kupuješ sama. Principi ishrane su uglavnom isti za sve - dinstano, kuvano, ništa sveže, čak ni voće. Ja sam ga pitala šta je sa ovom presnom hranom koja se propagira zadnjih godina. On mi je rekao da je to propaganda koja čini žene neplodnim i da su te priče o živoj hrani i vitaminima gluposti. On ima totalno drugačiju filozofiju kada je u pitanju ishrana. Naravno, ja sam kopala o svemu tome po netu i našla da se u makrobiotičkoj ishrani bolesnim ljudima ne preporučuje ništa sveže. Ima tu još stvari, pisaću tamo na temi. Pregled je 4000. Ne otaljava, ali jako puno kaže, a sve ti je novo, pa je dobro poneti neki diktafon, ili da neko uđe sa tobom i zapisuje. On dozvoljava da se snima sve što priča. Nakon pregleda krećeš sa izmenom ishrane i primenjuješ njegove savete. Mm je to poštovao i ozdravio. Nije više išao kod njega. Mančić mu je rekao da može doći pafr puta godišnje na bockanje, a i ne mora, jer je u principu zdrav čovek. Ja sam išla svake nedelje. Tretman je 3000 i traje oko 45 minuta. Išla sam i u toku stimulacije i tada mi je radio tačke za matericu i jajnike. U trudnoći ću videti koliko često. Sada mi je radio jačanje male karlice. U kasnijoj trudnoći se radi priprema za lakši porođaj.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 25/3/2014, 10:32

Da napomenem da ni ja apsolutno nikoga ne odgovaram od UZ. Celu ovu priču sam ja ispričala i mojoj sestri rođenoj. Ona nije na to odreagovala, a nisam ni ja htela ništa da joj namećem. Imala je preko 10 UZ-ova u trudnoći. Pre 13 dana se porodila i sada je tek krenula i ona da čita i počela da tripuje svašta...Inače, ona se nije lepo osećala na UZ, ali je osećala neku vrstu obaveze prema doktoru. Kada on kaže dođi, ona dođe, a sve u strahu da je ne ispali na porođaju. A dolasci su bili česti, svake 3-4 nedelje UZ. To se nigde tako ne radi, samo kod nas. U Švedskoj imate 2 UZ - u 16 i 28 nedelji i to je to. U međuvremenu se srce proveri slušalicama. Ja sam rekla mm - kupi brate sluške i svaki dan slušaj srculence :)

Ja opet kažem, ne odgovaram nikoga, ali ne prihvatam da je za svaku izgubljenu trudnoću, a u ogromnom su porastu u Srbiji, ogromnom - to zna svaka žena koja se vukla po bolnicama kao ja. Missedi, missedi, missedi...užas! A svaka je išla na UZ na početku trudnoće. I nijedna nije dobila drugo objašnjenje, osim da treba da bude presrećna, jer je telo odbacilo plod sa greškom!!! Da li je to normalno objašnjenje? Ako oni nemaju objašnjenje zašto se dogodi pobačaj, onda ni ja njima ne verujem da je UZ potpuno siguran.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 25/3/2014, 10:42

Erata,divna si tetka kad si preuzela stvar u svoje ruke sto se tice sestrica.bice njemu bolje vrlo brzo.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 10:54

Drage moje Leptirko, Jelena, D77, Lelas, Strumfeta, Nadalice, MeMyself&I, Vucice, Twinsi, Niny, Zoxa, Jedna Sovo, Erata, Okacice, Simona, hvala vam puno, puno, drage moje medene, podrsko jedna velika!!

 sreca sreca sreca sreca sreca 
 srca srca srca srca srca 
 ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
 c c c c c 
 srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci 

Jelena, sjajno, ucimo i ti i ja za magistarske dok negujemo bebice u stomacicma  bravo  bravo 

Nadalice, ja sam FET radila u prirodnom ciklusu, pila sam samo folnu. Od 16 dc-a su mi uveli i estrofem 400mg, jedan ujutru i jedan uvece, jer mi je endo bio tog dana 7,4mm, dakle nesto tanji. Na transferu (23dc-a) je bio 10mm. 16-og dana sam ustopirana, utrogestan sam uvela 2 dana kasnije (3x200mg), i koristila ga 5 dana, jer su mi blastice bile 5 dana "zrele". Od trasnfera sam nastavila sa istom dozom utrogestana, estrofema i folne, a ubacila i po 1 aspirin1 dnevno, i po 1 prednison dnevno.

Bolovanje planiram da uzmem od sledece nedelje, ima li koja od vas savet kako da mi ga odobre, sta da kazem doktorki koja mi je ginekolog u drzavnoj, da bi mi odobrila?

Vucice, muz nastavlja kuvanje do daljnjeg, rekao je do prvog UZV-a hehe imam jos fore za odmor Wink

Erata, hvala puno draga, i hvala na poslatom linku, nisam znala te detalje oko dupliranja bete! Po tom linku bi u ovoj fazi bilo bolje da radim betu u cetvrtak ujutru nego u sredu nakon posla, da bi u to vreme otprilike trebala biti dupla...  poljubci 

Lelas  zagrljaj   poljubac 









Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 25/3/2014, 10:55

Misljenja su razlicita pa mi dozvolite da napisem svoje misljenje o Mancicu. Vila sam jednom kod njega i pobegla glavom bez obzira. Moj zdrav razum nije mogao da svari kolicinu gluposti koju mi je taj covek rekao. Prosipao je neke teorije zavere tipa ko zna sta mi koje zacnemo vantelesno u stvari radjamo. Sa ce nas pokoriti neka druga bica. Opet njegova cuvena hladna materica. Jes paz da nije:-( duboko sam potisnula njegove budalastine jer mislim da je covek malko zastranio. Eto. Ali ipak, ovo je samo moje misljenje. Kasnije sam isla na akupunkturu ali kod drugog po mom misljenju normalnog doktora i verujem da pomaze...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 25/3/2014, 11:04

dobro jutro cure ---
 prelepe vesti me ovde sacekase .
 sofija ,predivna beta -pa tu ima vise bebica ! cestitam roda  roda  roda 
 ninana,cestitam i tebi na pozz beti ,da ti sto laksa bude trudnoca ! igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 
 erata ,trudnice srca  srca  srca  srca  srca 
 d77,nemoj da si se razocarala ,u dobrim si rukama ....samo sacekaj betu ,opusti se ...navijam jako  igracice  igracice  igracice  igracice  
 ganedina  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra 
 ostale cure  d 

    ......kratko da prenesem moj izvestaj iz NS.
 Kopitovicku sam cekala posto me vec ujutru zvali iz ordinacije da mi kazu u stratu da ce kasniti i doci u 17.45
 obzirom da je mm radio spermogram ,dosli smo ranije da to zavrsi,sestra Tina na sje le smo do primila i popricala citavih 30min.drKopitovic je stigla oko 18.30h,i caksale smo do 19.40,pregeldala UZ (ustanovila 1 miom od 15mm,i jos 2 manja -koja kaze-ne smetaju za sada )
___________________________
 dogovorile se sve i ukratko krecem dakle ovako :

 3.04-krecem sa Superfaktom  0,4mm svaki dan -17.04.
17.04 radim kod mene u gradu sl hormone (LH,E2,TSH,PRL )i UZ .
ukoliko su ovi hormoni ok(tj.LH<2 i   E2<20pg/ml),i ukoliko je UZ uredan mozemo da krenemo drugu fazu stimulacije  .

 Ukoliko nalazi nisu ok,produzava se terapija superfaktom u dogovoru sa njima.
Odredila je znaci dugu semu sa Puregonom (VI ampula,100ij) i Merional tj menopur (VI ampula, 75ij)
 dalja terapija sledi nakon 6dana stimulacije tj kada se uradi E2i UZ.
_____________________
 stan sam na Bulevaru nasla,pogledala i vec ugovorila.12 e dnevno.super je sto je blizu restoran ,pa nemoram da kuvam  x 


inace doktorka je prirodna ,normalna osoba -odusevljeni smo oboje.radice se ICSI i AHA.
 spermogram je pokazao oligospermiju 1 ,pa je doktorka htela da ubaci profertil 2x1 ,zbog smanjenog broja spermica ,ali smo na kraju odustale jer kako rece ona -to nece znatno promeniti spermogram ,a ionako ce mi raditi ICSI.
 sve u svemu sam zadovoljna,pa cemo videti dalje ....mozda me nece biti na forumu u tom periodu  ,jer cu pokusati sto manje da sam kraj neta.ali u princpu da znate da navijam za svaku od vas .
 c  c  c  c  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping 

   sto se tice cena inekcija za proces  i cen procesa pisacu na odgovarajucoj temi ,inekcije sam kupila u Iris apoteci odmah .
  sve koracaljke ljubim i grlim igra  igra  igra  igra
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 11:07

Sandrolina jako mi je zao  zagrljaj 

Ninana cestitam od srca!!! Divna betaaaa!!! Uzivaj i raduj seeeee  wavecrowd  konfete  konfete  konfete  beba u kolicima  beba u kolicima 

Sofijaaaaa fenomenalna beturina!!!! Cestitam ti od srca!!! JUPIIIII  jumping  jumping  radost  radost  d  d  d  d  d  d 

Ganedina verujem u tebe i tvoje bebice jako jako, jedva cekam radovanje za tvoju betu, a do tad te vucem jakooooo za nosic  b  b  b 



anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 11:09

Brbljivi leptiricu, Ana Srce hvala drage moje!!  srca srca srca srca srca 

Leptiricu brbljivi sarenicu, srecno u postupku!!!

 igracice igracice igracice igracice igracice 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 11:13

Drage da vam prenesem i moje impresije od juce:)

Bili smo na Uz i imamo jednu bebu sa jednim kucajucim  srce
Nisam ga na zalost cula, u NF mi nisu pustili tu muzikucu, ali bice prilike! Vazno mi je da je dr rekla da je pravilnog oblika i da joj se svidja  likeit 

Hvala svima jos jednom sto su bili uz mene, jer bez vas zaista svega ovoga ne bi bilo  d 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 25/3/2014, 11:15

Divne vesti, AnaSrce!!!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce yes yes yes yes yes 

Reci mi koliko dana nakon bete se isla na UZV? Meni je Dr Sonja rekla da uradim UZV nekih 10 dana nakon bete...

Zagljaj!!  konfete konfete konfete konfete konfete 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anasrce 25/3/2014, 11:16

Vucem jakooo za nosice sve cekalice Vucicu, Soju i Ganedinuuuuu!!!
Sve druge koracaljke prasim jako i jedva cekam da krenu u nove pobede  b b b b b b d d d d d d d d d d d d 
anasrce
anasrce

Broj poruka : 444
Location : Beograd
Datum upisa : 15.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nadalica 25/3/2014, 11:16

Sofija hvala na izvestaju,ti sada uzivaj i raduj se svojim bebicama.Meni od svega ovoga sto si ti napomenula da si primala kao "podrsku"deluje skroz okej,sto se i vidi iz rezultata.Moju kliniku necu da komentarisem,sada je gotovo.Ja sam i briseve pre ET radila na svoju ruku,po njima nista nije potrebno....ali sta sad.
Moja beta je na zalost negativna,menstr.krenula zaozbuljno i u punom jeku Mad 
Ne bih da kvarim ovako divne rezultate,samo sam htela da se javim.Zelim vam puno,puno radosti sa vasom decicom koja treba da se rode.I hvala vam svima na podrsci,ja cu imati srece drugi put ljubav 

nadalica

Broj poruka : 106
Datum upisa : 25.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu