KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Orline
Simona
ivi
Struzzo
Erata
bulevarka
dzefri
nina :)
malena 92
mijaki
bundevica
Olja-B
tara01
zoxa
suzanasakii
Afrodita
Shizika
Mili
ragaco
djole42
OKacica
Vuchica
jovanka.draskic
fight&faith
laKole
masato
luckystar74
Endzi
ivanicasale
d77
MAAKKI
noja
ganedina
bak
missile
PalcicaBg
karakaca
ChillyVilly
Ema78
Ceca797
ninica2
hocukusurnecuzvaku
Niny
lilly13
jelena*mama2andjela*
mamadabudem
anasrce
BiKsi :)
saska1
annci
SladZana
neca73
snedra
JocY
insomnia
lenjivica
leptirko82
SoJa
JednaSova
Star77
lelas
Ninana
Petkana
Sofija Veks
sareni leptir
KoMetaK
70 posters

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/3/2014, 11:36

Ninana ::Drage moje, vracena su mi tri embriona  igra igra igra Sve je ok proslo  d  Sad sledi "najtezi" deo, cekanje  poljubci poljubci poljubci srca 

Drzim fige pa da nam uskoro budes lepa trudnica i pridruzis se ostalim curama.
Ostalim curama u postupku puno srece
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/3/2014, 11:39

Odlicno ,Ninana sad uzivaj sa decicom!!!!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 11/3/2014, 11:43

Ninana bravo za 3 embriona,nek se cvrsto uhvate za mamu  bravo bravo bravo 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 11/3/2014, 11:50

ninana bravo Very Happy Very Happy da ti cekanje do veeeelikeeee bete sto brze prodje igracice igracice igracice igracice 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 11/3/2014, 11:52

Niny od srca ti i ovde čestitam na trudnoći da bude lagana i školska . Rekla sam ti ja od samog starta da ćeš biti trudna a ti mi nisi verovala  yes 

 likeit  trudnica  likeit trudnica  likeit  trudnica  likeit  trudnica  likeit  trudnica
 ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav  ljubav 


Ljubimo te puno Mihajlić i ja
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/3/2014, 12:34

bulevarka ::
Ljubimo te puno Mihajlić i ja

I ja ljubim puno moj mali pelcer i njegovu divnu mamu  srca srca srca srca

I sve devojke koje se raduju i vesele zbog mene  osmeh srce  Divne ste drugarice moje, ne znam šta bih bez vas  osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/3/2014, 12:36

Ninana ::Drage moje, vracena su mi tri embriona  igra igra igra Sve je ok proslo  d  Sad sledi "najtezi" deo, cekanje  poljubci poljubci poljubci srca 

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  beba beba beba Odmaraj draga, leškari, uživaj sa svojim bebicama  roda  roda 

Meni je najteže od svega palo isčekivanje bete, ali zaista, mislila sam da ću skrenuti  Rolling Eyes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 11/3/2014, 12:39

Niny ::
Ninana ::Drage moje, vracena su mi tri embriona  igra igra igra Sve je ok proslo  d  Sad sledi "najtezi" deo, cekanje  poljubci poljubci poljubci srca 

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  beba beba beba Odmaraj draga, leškari, uživaj sa svojim bebicama  roda  roda 

Meni je najteže od svega palo isčekivanje bete, ali zaista, mislila sam da ću skrenuti  Rolling Eyes
 
Pa i jesi skrenula! U drugo stanje  lol!   d c 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/3/2014, 12:42

SoJa ::

Ja primila drugu turu boca  Very Happy  Zavirila sam u karton da vidim rez. hormona od juče (3.dc) FSH 8.2, LH 5.5, E2 88.9. Na uz levo folikul 9mm, treba li da brinem zbog toga?
Kupila sam još dva ananasa, grickam i brazilski, lešnike, suncokret (sirov), pijem kvas. Uzimam i Valerijanu (tinkturu), da umirim živce malo, jel smem?

Bravo, samo napred  sretan početak zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje Za taj veliki folikul ne brini, uvek neki žuri, posle krenu ovi manji da se razvijaju. Šetaj dosta  zalivanje zalivanje zalivanje  Za valerijanu ne znam, nisam je nikad koristila, a ovo ostalo je sve super što koristiš  vv vv vv
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JednaSova 11/3/2014, 12:43

[/quote]
 
Pa i jesi skrenula! U drugo stanje   lol!   d c [/quote]


 lol! lol! lol! 

Za sve nas sto koracamo - da sto pre skrenemo !  srca1 srca1 igra igra igra   ljubav ljubav ljubav
JednaSova
JednaSova

Broj poruka : 245
Godina : 50
Datum upisa : 11.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/3/2014, 12:43

Erata ::
Niny ::
Ninana ::Drage moje, vracena su mi tri embriona  igra igra igra Sve je ok proslo  d  Sad sledi "najtezi" deo, cekanje  poljubci poljubci poljubci srca 

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  beba beba beba Odmaraj draga, leškari, uživaj sa svojim bebicama  roda  roda 

Meni je najteže od svega palo isčekivanje bete, ali zaista, mislila sam da ću skrenuti  Rolling Eyes
 
Pa i jesi skrenula! U drugo stanje   lol!   d c 

 Izgleda lol! lol! lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/3/2014, 12:44

Erata !!!!Mnogo mi je drago da te vidim ovde.Ljubim te!!! ljubav 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 11/3/2014, 12:46

Soja,mislim da ti ne treba valerijana.uvek jedan folikul mora da prednjaci,zato uzivaj u bockanju!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 11/3/2014, 12:49

Pa i jesi skrenula! U drugo stanje   lol!   d c [/quote]


 lol! lol! lol! 

Za sve nas sto koracamo - da sto pre skrenemo !  srca1 srca1 igra igra igra   ljubav ljubav ljubav[/quote]


Tako je  igracice igracice igracice igracice igracice igracice Da nam mart donese još puno velikih beta  beta beta beta
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 11/3/2014, 13:01


Erata draga , gledam , čitam 5 puta pa ne mogu da verujem s ove moje oči(što kaže Šojić) da si nam se vratila na ove naše strane . Lepo te je videti opet među nama . Znaš da sam te već nekoliko puta ovde pominjala i pitala se kako si i mislim da je baš naša najsvežija trudnica Niny rekla da si dobro . A meni je bilo jedino važno da si ti dobro , baš si me bila zabrinula tvojim iznenadnim nestankom od NG.
Ljubim te puno i želim ti sve najlepše .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 11/3/2014, 13:23

Niny, lelas, hvala na odgovoru, taman sam počela da se tripujem za taj folikul.
Lelas, u pravu si, pokušaću da se opustim bez Valerijane, lepo je vreme sunny , sad ću ponovo u šetnju  Wink 
Niny, odoh ja posle et na maženje sa Bingom  lol! Biglići su čudo  osmeh srce 
Sovo, ajde curo da i tebe svrstamo u "skrenute"  lol! lol! lol! 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 11/3/2014, 13:27

Ja prosto moram i ovde da zasarenim za moju dragu Niny  f bb bb bb bb bb d d d d d d vv vv vv vv vv vv d d d d d d roda roda roda roda roda roda roda roda beba beba beba beba 
POBEDILI STE!!!!!!!  as as as as as as as 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 11/3/2014, 13:30

Erataaaaaaa vratila si se!!!!!!! Jeeeeeee!!!!!!!!  srca srca srca 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 11/3/2014, 13:33

lenjivica ::Ja prosto moram i ovde da zasarenim za moju dragu Niny  f bb bb bb bb bb d d d d d d vv vv vv vv vv vv d d d d d d roda roda roda roda roda roda roda roda beba beba beba beba 
POBEDILI STE!!!!!!!  as as as as as as as 

 likeit Divno rečeno  sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/3/2014, 13:40

Niny ::Moja beta je 286!!!

 vv vv vv vv vv vv vv vv 
 bb bb bb bb bb bb bb bb bb bb 

Hvala što ste navijale za mene, volim vas sve punooooooooo  love 
 d d d d d d d d d d d d
Oduševih se! Niny, nek ti trudnoća protekne školski i lagano potpuno! Joj što volim kad se zašareni zbog pozitivne bete, pojma nemate! Niny, nakon svega što pregurste prošle godine, sad je vreme za radovanje!  as as as bb bb bb bb bb vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv 

Sojče, i da pukne taj jedan nema veze, možda se on i umiri, ko zna, samo no sikiriki! Uživaj u suncu i lepom vremenu i mantraj da ćeš uskoro biti trudna!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 11/3/2014, 13:52

Erata, drago mi je sto si tu.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/3/2014, 14:04

eheee  cure evo ja upravo dodjoh iz Bg ,bila ko sto rekoh kod Elezovica ,pisacu na temi imunologije o tome ,dobila sam terapiju .
 vidim divnih vesti ovde ...,prelepih 
 NINY,bravoooooooo ,cestitam !uspela si ,jeeeeeeeeeeeee!   igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra  igra 
 sojo ,pa to je divno sto si krenula ,nek ti je srecno i da docekas prelepu betu !ja pijem valerijanu kapi i bas me smiruje ,i ja bih htela bar u pocetku procesa da ih pijem ...neznam sta da ti akzem ,sto ne pitas kliniku za to ?! jel ima guzve ,kakvo je stanje dole draga ? sretan početak  sretan početak  sretan početak  sretan početak  sretan početak  sretan početak   grljenje  grljenje  grljenje  grljenje  grljenje  grljenje 
 ninana ,super za embrione - love  love  love  love  love  love  love  love  love 
 ivanice ,u ojoj okolini sam cula za slucaj cure koja je prokrvarila cini mi se 11 dan od et ,toliko se razocarala da je prestala sa terapijom i betu nije ni radila .nakon mesec i vise dana,njoj je kasnilo i ispostavilo se da je ipak ostala trudna .a nema koje poslove nije zavrsavala,radila je sve po kuci ,cak i na njivi cini mi se ....i eto cura bila trudna i rodila .uradi betu za svaki slucaj .


 pozdrav za ostale cure .... srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Simona 11/3/2014, 14:26

Niny,
diiivnooo čestitam i želim školsku trudnoću  trudnica vv vv vv vv vv 

Pozdravi za Kutanjke koračaljke  d 
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 11/3/2014, 14:52

Niny

Da ti i ovde cestitam, zeno draga, divna!! Kakva sreca, uzbudjenje, milina!!! Super sam srecna zbog vas, sada uzivanje!!!

 konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete konfete 

 wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd 

Ninana, super za embrione!!  jumping jumping jumping 

Brbljiva, iliti leptiricu sarenicu, super ti je nadimak za prolece! Very Happy Meni se svidja i "Brbljivi leptiric" Wink 

Drage moje hvala vam puno na lepim zeljama!  osmeh srce Mi juros sletesmo u Prag, lep i suncem okupan - prava promena u odnosu na prosli put, kada smo dosli krajem marta i kada nas je cekala kisa i ledeno, sivo i sumorno vreme...sada sunce i toplo, toplo, 10-ak stepeni, Prag je mnogo lep kada je ovako okupan suncem, prosli put to nisam primetila sunny Bili smo sada u lepoj setnjici i obilasku grada, sada jos malo pa na ruckic u obliznjem novootvorenom mestu pokraj stana, da se malo opustimo pred sutrasnje finale... d d 

Erata - draga!  love
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 11/3/2014, 14:56

Sofija srećno draga da nam se vratiš trudna...  srca  srca  srca  srca  srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 31 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu