KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

+30
bobica83
JAmajka
Sofija Veks
maus
PalcicaBg
Erata
Orline
dragmilk
ragaco
pcelica
KoMetaK
LaFolie
bulevarka
missile
buby
Stenli
SladZana
hocukusurnecuzvaku
nina :)
zoxa
bak
BiKsi :)
ninica2
MAAKKI
Niny
SoJa
Struzzo
Vuchica
leptirko82
fmala
34 posters

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od KoMetaK 25/2/2014, 14:56

Srecno vam otvaranje Borisovog dnevnika! NEka je momak ziv, zdrav i prav i neka samo nastavi da bude tako fin i spava lepo!
Presladak je!  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od BiKsi :) 25/2/2014, 15:07

Drago mi je da si ti super prošla i da je sve teklo kao podmazano!

Verujem da će u savetovalištu Borisu biti sve ok!

LJubac od nas za vas!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od lenabeograd 25/2/2014, 17:17

Ljubim ja vas puno puno  srca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od MAAKKI 25/2/2014, 21:21

Predivan izvestaj  srca srca srca srca srca srca 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od SoJa 2/3/2014, 12:57

Fmala, veliki poljubac za tebe i malenog junaka Borisa  ljubav 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 5/3/2014, 18:12

Sta dozivesmo i prezivesmo, ne biste nam verovali!
Huh, naizgled rutinska kontrola u savetovalistu, radi neuroloskog pregleda zbog nekog manjeg krvarenja na mozgu, pretvorila se u pakao. Sa mozgom je sve u redu, od daljih krvarenja ni traga, ali je pedijatar rekla da joj je malo bled i poslala nas da uradimo krvnu sliku i urin. Krvna slika, na njeno iznenadjenje bese savrsena, ali je u urinu nadjeno mnogo bakterija. Posalje ona nas opet da ponovimo nalaz, za svaki slucaj, mi promenimo i lab, ali masa bakterija osta tu.. Iste veceri smo zavrsili u bolnici. Moji su tek bili doputovali dan ranije i nimo stiglli ni da se pozdravimo kako treba, vec smo otisli.. Nije bolnica najstrasnija stvar, znala sam da ce mu tamo pomoci, ali nisam bila pripremljena da bebe od 11 dana idu na neonatolosko, a mame tolikih beba na porodjajno odeljenje. To je znacilo da ce po ceo dan i ceu noc biti bez mame, da kad zaplace ja necu biti tu i htela sam da svisnem zbog toga. Proslo je, kuci smo, a ja placem kao godina kad pomislim na to. Preko dana sam svaka tri sata isla na dojenje i toliko sam srecna sto sisa, da smo bar to mao vremena mogli da se mazimo, jer mame beba koje ne sisaju idu na izmuzanje, gde provedu svih pola sata za druzenje s bebom. On je tu najmanje sisao, jer su ga prihranjivali u medjuvremenu, ali smo se bar mazili.. Meni je bilo uzasno zao, jer sam ja svoje mleko u sobi izvlacila pumpicom i prosipala, a on tamo pio ko zna sta, ali sam opet bila mirna, jer sam znala da nije gladan. Jedino mi je bilo mnogo tuzno kada vreme iscuri, ja moram da ga vratim u kolevku, a on ostane onako lezeci i ustima trazi siku.. Zbog toga sam satima plakala. Glupo je sto ovo pisem u dnevnik, jer su ovo scene kojih ne zelim da se secam.. Jedina dobra stvar je ta sto ce mozda moje iskustvo nekom pomoci. A moje celo iskustvo staje u ovo: sreca nasa da bebu nismo navikli na nosanje i skakanje na svako njegovo javljanje, svisnula bih razmisljajuci o tome koliko place tamo sam, gde nema nikog da ga uzme i utesi. Znala sam da je dobra beba, da ne place, skoro uvek bih ga zatekla kako mirno lezi u kreveticu i nesto prebira rucicama.. Par puta je plakao, ali je tada bio gladan i bilo mi je drago sto ce moci sve da posisa. Bio je toliko miran da mu esto nisu stavljali rukavice (ili carapice) preko braunile, jer je nije cupao uopste..
Moram vde da napisem najgoru stvar na svetu koja mi se u zivotu desila i dve osobe koje su me ujele za srce kao niko do sada. Kako smo u bolnicu dosli uvece, jer smo ceo dan izdangubili pokusavajuci da uhvatimo urin kako treba (svaki put prali pisu, stavljali kescu, drzali pola sata, pa menjali jer ne treba duze, opet prali pisu, on bi nam se u medjuvremenu upiskio i tako u nedogled..), u sobu sam stigla posle devet, dakle posle poslednjeg podoja. To je znacilo da cu dete da vidim tek u pola sest ujutru. Sestra me je pitala da li zelim da budem sama ili u sobi sa dve zene cija su deca na istom odeljenju. Odabrala sam da budem sa njima, da ne bih preplakala celu noc. Ucinile su mi se ok, jedna je iz Zvornika, bebu je rodila prerano, u inkubatoru je i tu ce biti jos dugo, druga je iz Prnjavora, beba joj ima upalu pluca. Deset puta sam ih pitala kada je podoj ujutru, kako to ide i sve ostalo. Ujutru su me probudii njihovi rascvrutani glasovi. Skocila sam iz kreveta - je l idemo? - a one me gledau kao debila i kazu mi da su one bile i vratile se, da je podoj prosao. ridajuci sam odjurila do sestre, objasnila da me niko nije probudio, da su otisle bez mene, da nisam znala da sam amoram da navijam sat i idem tamo, tolke godine se vucam po bolnicama i jos nijednom nije proslo da mi vec u pet neko ne upali svetlo i pocne da urla na mene da sredim ormaric pred vizitu, a sada, jedan jedini put u zivotu kada nisam mogla da docekam da svane, da odem da vidim svoje dete, izludela od brige sta je sa njim, niko, ali niko ne dodje, i ne dolazi ni inace, a dve kravetine koje su me ceu noc slusale kako jecim pod posteljinom, su digle svoje guzice i otisle bez mene, i jos mi mrtve 'ladne kazu da nisu znale da l da me bude.. iako su me samo pola sata kasnije probudile galamom.. Sestra me je odvela tamo, zamolila ih da me puste da vidim bebu, vec su ga bili nahranili.. Placem i dok ovo pisem..
Svetla tacka je bila Milica, jedna od dve devojke s kojima sam lezala na patologiji u januaru. Porodila se isto vece. Rodila je ogromnog decaka, napatila se na porodjaju, ali je junacki izasla iz cele price, bez carskog! Bebac je malo bio pod nadzorom, alo pod lampom, njoj se u medjuvremenu nagomilalo meko, pa sam joj pomagala oko grudi, izmuzanja, cvorova.. Naravno, niko od sestara nije imao neku potrebu, niti obavezu da joj pomogne.. A muz trece z sobe nas je obe obisao, jer radi gore, i bebe nam je obisao i tako sam srecna sto sam ih obe upoznala.. Sad cekamo da se ta treca porodi, falila nam je tamo.. Milica je bila u sobi do moje, pa smo sve vreme bile zajedno. Sutra i oni izlaze na slobodu..
Moja mrva je ozdravila, sto se tice urinarne infekcije, ima mnogo beba sa istim problemom, koje su tek otpustene iz porodilista, pa brze bolje vracene u bolnicu, ima mnogo upala pluca, konjuktivitisa, svacega.. Pronasli su mu neki prosireni kanalic u bubregu, dalja ispitivanja ce biti za mesec dana, do tada je pod terapijom..
Baka i deda su ga docekali da izadje i isto popodne morali nazad. Sve je ispalo glupo, iako je mojjim momcima koji su ostai kuci mnogo znacilo sto su tu.. Nas su vidjali u poseti, mene uzivo, Borisa preko stakla, par puta su ga sestre i iznele da ga vide na kratko..
Bolnicki dani su se svodili na dojenje, izmlazanje, zdranje i nalivanje da ne izgubim mleko i tako u krug. Ove dve pored mene bi spavale po ceo dan, kao da su na odmoru, ja sam bila budna sve vreme da bih moga da prespavam noci.. Bojala sam se uzasno da cu ostati budna i slusati tudje bebe kako placu, a placu stalno, jer je to porodjajno, vecina mama tu lezi sa bebama pored sebe, i da cu razmisljati o tome kako mozda on tamo place a nema nikog da ga uzme i zagrli..
Sad smo kod kuce. Jednako je dobar i lep. Uziva i ne pusta sisu, cak i kad se prebije kao pijandura, glava mu pada, al iznova je dize i gvata bradavicu. Boji se da mu opet neko ne odvede mamu.. Mleko sam sacuvala, mislim da je i kolicinu vec navukao, samo sam mu dva puta dala po 30 ml aptamila, jer sam se bojala da nije dovoljno sisao, a da ce ga antibiotik uspavati gladnog. Bio je pre bolnice izgubio jos na kilazi, dr kaze da je to normalno s onakvim nalazima i da ce se sad buditi kad je gladan i sam sebi navuci mleka koliko mu treba, sve ja to znam, ali se uzasno bojim.. Mislim da su i grcici poceli, ne place, ali se muci satima dok ne prdne. Tako je i Milan, nismo imai klasican nocni cirkus sa grcevima, ali je tako znao da prekuka svaki.. Njega smo stavljai na stomak, i danas sam prvi put Borisa legla na stomak. Zaspao je kao jagnje i evo ga, jos spava.. Nocu spava po 4-5 sati u komadu, danju se budi na 2-3, kad prezivimo prvo merenje za desetak dana, razvucicu mu podoje na tri sata. Do tada ga pratim u zahtevima..
Evo par slicica, da makar malo ulepsam ovaj tuzni postic..

Slikano par sati pre odlaska u bolnicu. Nek mi neko kaze da ovo dete izgleda bolesno.. Svaka cast doktorki koja nas je poslala da radimo analize, svi kazu da bismo uzasno prosli da nismo dosli pre temperature..
[Only admins are allowed to see this image]

Nasa mala vreca buva..
[Only admins are allowed to see this image]

To je to. Ljubimo vas nas dvoje!
[Only admins are allowed to see this image]
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od SladZana 5/3/2014, 18:37

Drugari hvala Bogu sve je za vama i to srecno zavrseno. Grlimo vas i saljemo poljupce.  ljubav sada uzivajte i ne osvrcite se na prosle dane.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od hocukusurnecuzvaku 5/3/2014, 19:25

O duša draga...baš mi je žao što ste prošli golgotu sa njime, ali verujem da je to sada iza vas  sunny 
Što se tiče proširenja kanala, dešava se to, prosto se tako rodio. Nije ništa opasno, samo ćeš biti opreznija, u smislu ako bi dobio temperaturu, prvo daješ urin na analizu.Taj prošireni kanal znači sklonost ka urinarnim infekcijama, što opet ne mora ništa da znači. Klinac od mog devera ima proširen kanal, imao je samo jedan jedini put infekciju i nikad više. Verujem da će to biti i vaš slučaj.
Uživajte, mazite se  zagrljaj  najjači, a malo heroju  poljubci poljubci poljubci 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od leptirko82 5/3/2014, 19:36

Mili moji, sada je sve ono lose iza vas! Ljubim vas lepe i nasmejane!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od lenabeograd 5/3/2014, 20:51

O mukica mila draga sta sve prodje za tako malo Dana na svetu ovome :'(  
Mnogo je spavam i nad am se da je sve sad OK dobrica i maza mamina i tatina  srca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od SoJa 5/3/2014, 22:32

Fmala, žao mi je što ste morali da prolazite kroz taj težak period, ali sad ste dobro, Boris je dobro, što je najbitnije, pa se mazite i volite da nadoknadite propušteno Very Happy
Duša malena, mnogo je sladak i liči na MAMU Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od bak 5/3/2014, 22:46

Joj kako je sladak, mis mali. Svasta ste proziveli, vise ti nego on, sad je vazno da ste kuci, sa momcima i da cete se od sad samo maziti i paziti, i sikiti, i svadjati, i....  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od nina :) 5/3/2014, 22:48

maleni se bas namucio a iti pored njega ali vazno je da je sve to proslo i da sad uzivate svi zajedno
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 6/3/2014, 11:17

Hvala svima na podrsci, znaci nam to puno!
On se stalno grci, zna i da pisne u krevetu, ne znam da li su grcici, ili se opet nesto desava sa urinom, bubrezima, kanalima.. Zivim u apsolutnom strahu do prve kontrole!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od Niny 6/3/2014, 12:53

Drago mi je da je mališa sada dobro  Very Happy  Divan je  srca srca srca  svašta ste prošli, ali sad ste skupa, mazite se i ljubite i uživajte  srca srca srca
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od pcelica 6/3/2014, 17:19

Zao mi je sto ste sve to morali proci... ali sad je to iza vas i sve ce biti u redu!
Boris je divna beba. Da ubuduce ove strane punite samo lepim stvarima.
Ljubimo vas drugari mili.
pcelica
pcelica

Broj poruka : 282
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od ragaco 7/3/2014, 12:22

Boris je pravi mamin sin,slika i prilika!!!
Neka vam je zdrav i srećan i vi sa njim i neka vreme do prve kontrole brzo prođe,pa da odahneš ,draga Fmala!
CMOK od nas za vas  usne 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od BiKsi :) 7/3/2014, 15:18

Fmala, samo kad je sve to iza vas. Nemam reči kojima bih opisala te dve žene koje te nisu probudile, mislila sam da takvi ljudi ne postoje, al iznova se uvek zgranem!  Mad Super je što si sačuvala mleko, sad će vaša vreća buva odmah da dobija lepo na kilaži, kod kuće je ipak najlepše! Moguće da su grčići, dok sam bila u porodilištu, znam da su bebe već tamo imale grčeve, to su im bar sestre i doktori govorili. Probaj da se opustiš i pozitivno razmišljaš, nadam se da će Boris nadalje uživati, i da će ga urinarne infekcije nadalje zaobići. Što se tiče hvatanja bebeće mokraće, meni je to bilo kao načuno fantastični film, al onda je mm preuzeo ulogu i iz prve bebi uhvatio svu mokraću, valjda su to momačka posla, kontaju se bolje, ja sam bila totalno kilava da bilo šta uradim po tom pitanju, u par navrata pokušavala i kesicom i bočicom.

Inače, Boris mi je preslikan ti! Srce malo obrvasto!

Ljubac i da nadalje samo uživate!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od zoxa 9/3/2014, 10:12

Fmala zao mi je sto ste sve to prosli. Potpuno razumijem svaku rijec napisanu, Bjanka je prva 4 dana provela na slicnom odjeljenju a ja na porodiljskom. Citajuci vas sve mi se vratilo,  sad je vidim onako majusnu i mirnu u onom boxu.... Uf
Za cimerke nemam rijeci.
Sad je sve iza vas i da budete zdravi!
Mi mokracu hvatamo u kesice koje se zalijepe i ostave u pelenama.
Za grcice espumisan, ja davala skoro tri mjeseca1-2x dnevno.
Bjanka nije imala mnogo grcice ali zato Nina jeste. Njoj je pomagao BabyCalm.
Boris je kao krofnica, mnogo je je sladak. Kad ga vidim opet bih bebu :)
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od Vuchica 9/3/2014, 15:36

Kako ste ovih dana, drugari?  ljubav
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od bulevarka 11/3/2014, 00:39

Mišić mali presladak je  likeit  ... bitno je da je sve ružno prošlo i da ste sada kod kuće , da se mazukate i uživate

 srcasti poljupci  srcasti poljupci  srcasti poljupci 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od fmala 11/3/2014, 10:44

Drugari, prvo hvala na komplimentima i bodrenju, vi ste prava podrska!

Juce i danas smo uspesno ulovili urin iz prve, doduse juce sam mamu pokakio od glave do pete, jer sam je uhvatio na foru, dok se ona mlatila sa onom kesicom oko moje pise, ja sam sa sve prdom fljusnuo u nju tecnu, zlatno-zutu kaku, bas onako.. idealnu Very Happy Elem, nalaz urina je uredan, cekamo urinokulturu i krv krajem sedmice!

A ja sam dobio skoro preko 250 gr za sedam dana, samo od mamine sike! I ona je, doduse, sve deblja, vadi se na mene, kao, jede da mleko ne bude retko.. Svasta! A ja, u stvari, rastem od spavanja! Naucio sam da spavam i sa grcicima, malo se grcim, grcim, pa prdnem, da izvinete! I obavezno isprljam cistu pelenu, da ne dam mami da odmara i da mora da me kupusa onako uspavanog.. A spavam u svim pozama i situacijama! Isti sam kao sto sam bio u stomaku, bunim se samo kad mi nesto smeta.

Evo i malo slicica!

Razgacivanje
[Only admins are allowed to see this image]

Popodnevna dremka u dnevnoj..
[Only admins are allowed to see this image]

Dok me mama i tata, k'o dva debila, cekaju da podrignem, ja spavam i cerim se Very Happy
[Only admins are allowed to see this image]

..i pucim se, takodje!
[Only admins are allowed to see this image]

Imati starijeg brata!
[Only admins are allowed to see this image]

Ljubav!
[Only admins are allowed to see this image]



fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od ragaco 11/3/2014, 10:55

Mišiću mali preslatki,samo ti zafrkavaj tatu i mamu,željno su čekali na to!
Mašala,odlično napreduje!
A ti ,draga Fmala,blistaš!
Ljubim vas!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od SoJa 11/3/2014, 10:55

Prelepo, Fmala  srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Divan, slatkast izveštaj, da se čovek istopi  srca srca srca srca srca srca 
 srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca 
Bravo za uredan nalaz, a za fajtanje kakom šta reći osim  lol! lol! lol! lol! 
Ljubim vas, prelepi ste svi  osmeh srce

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od BiKsi :) 11/3/2014, 12:44

Bravo za ulovljen urin! Što mi nešto poznat osećaj kad te dete rafalno ukenja!  Laughing  Bravo za napredovanje! I za dobre rezultate, nek i ostalo bude ok!

Milan je kao lutka!! Verujem da će i batica biti isti kad poraste!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Zapisi iz srecnog doma <3<3<3 - Page 2 Empty Re: Zapisi iz srecnog doma <3<3<3

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 11 Prethodni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu