KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 19/2/2014, 10:18

Niny ::Palcice, na uz je bilo ok, 7-8 folikulića različitih veličina, endo 4mm, trebao bi biti veći, videćemo danas dal se popravio, juče sam jela ananas i pila kvas. Terapiju sam nastavila istu  Very Happy 

Saska, slažem se sa Placicom, avatar je prelep, navijam da i ti imaš uskoro jednu takvu devojčicu  osmeh srce


Niny  ljubav pa super je izvještaj malo endo ali ima on još fore samo nastavi sa ananasom što više udri i po pivcetu malo šetnjice i tako ima da se ubuci samo tako držim fige  radost radost radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 19/2/2014, 10:20

Jocyyyy yyyyy  roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 smiledraw beta 
 wavecrowd wavecrowd wavecrowd 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/2/2014, 10:25

JocY ::Sofija mi smo svaki put apstinirali, bas iz straha od zgadija ko i vi, ali smo ovaj put po preporuci dr veče pred transfer bili aktivni, a i mi smo resili da promenimo.  Sutra ti kazem dal ima efekta.  lol!

Jocy

Obozavam tvoje komentare,  queen !  Very Happy 

Jasta, iscekujem debelu betu od tebe sutra, kao tvoj djusakavica Hyacinth, moja omiljena iz Diznijevih crtaca  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 19/2/2014, 10:33

A avatar je posebna stvar i meni drag iz sentimentalnih razloga. Duga je prica ali samo ću reći da ona simbolizje moju Mamu koja je moj veliki oslonac.  osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/2/2014, 10:37

Mame su zakon  srcasti poljupci 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/2/2014, 10:41

Sofija Veks ::Drage moje

Da li mi preporucujete za Stop inekciju Pregnyl ili Ovitrele?

Uopste se ne secam koju sam prosli put primila  Shocked a u Pragu napisase moze ili jedna ili druga...

Ja sam oba puta primila Pregnyl od 2 x 5000IU. A sta je bolje, nemam pojma. To mi rekli, ja to primila.  Very Happy 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 19/2/2014, 11:36

Sofi ja sa ovitrel al mislim da je svejedno, 
Niny i cvekla je dobra za endo probari jw a mozes i zivu narendati na pa limunom sokom ima je sad mozes i bezalkoholno pivce pij i narandze ako secer ti je ok i orascice grickaj i setnju nezaboravi sve peske :) drzimo fige ! 
Jocy divno i sutra da nas obradujes !!! 
Saska a tebi jedna ista takva kao sto je na avaturu !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 19/2/2014, 12:09

Noja, jedem i cveklu, zaboravih to da napišem, jer nju jedem baš često, nevezano za vto.

Evo uzeh sad opet kvas, ne može da škodi. Flaša pivska, samo od 0.33. Stoji mi ovde na stolu, ako uđe neko u kancelariju, misliće da sam alkos, al baš me briga, samo da se meni endo ubucka lepo  lol! 

Jutros vadila krv, E2 baš porastao, valjda je sve ok, videću večeras šta kaže doca  doktor
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 19/2/2014, 12:25


Niny , sve se lepo razvija , nista ne brini , a i ti koristis sve od alternative sto pomaze za endo . Bitno je da E2 dobro poraste .

Saska , zelim ti najmanje 1 takvu lepoticu kao na avataru .

Anci , Ivanice evo sve mi ovde vas bodrimo na aspiraciji i iscekujemo lepe izvestaje .

JocY , sutra je dan D . Pa brzo i prodje ovaj period iscekivanja bete i bas je super ispalo sto si sve vreme po povratku iz Praga radila kad ti je na poslu vidim laganica . Kad hoce da se zakaci ono se i zakaci , bez obzira da li si sve vreme radila ili sve vreme lezala .
Nadam se da si ti nama vec uveliko trudnica i da cemo se sutra svi zajedno radovati tvojoj trocifrenoj beti . Drzim pesnice za sutra jako , jako .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 19/2/2014, 12:26

Ganedina, draga, navijam i navijam, ne prestajem!  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice  igracice 
JocY, za beturinu!!!!!! Jos jednu noc spavas!!!  b  b  b  b  b  b  b  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  vv  bb
Niny, navijam za ovaj postupak, maksimalno, a endo neka se ubuci! Popij ti i pivce jedno, dobro za endo, jos bolje za dusu! 
Sofi, za nove radne pobede!!!!!  igra  igra  igra  igra  igra  igra  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping  jumping 
Ivanice, za lepe jc!!!  navijacica  navijacica  navijacica  navijacica  navijači2  navijači2  navijači2  navijači2  navijači1  navijači1  navijači1 
Sve u svemu, koraci dragi, da bude sto vise uspeha, srece i osmeha na ovim stranama!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 19/2/2014, 12:31


Sofija , evo ti moj savet za vece pred FET : pošto tm ne mora da apstinira do ET kao prošli put jer bebice su već tu , lepo vi veče pred budite aktivni , ali obavezno sa prezervativom , pa vi i nemate nikakve zgadije , a tako ćete biti svakako zaštićeni . Tako će ti se veče pred ET malo uzburkati hormoni a i dole će biti nekakvih dešavanja .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 19/2/2014, 12:36

Niny ::Palcice, na uz je bilo ok, 7-8 folikulića različitih veličina, endo 4mm, trebao bi biti veći, videćemo danas dal se popravio, juče sam jela ananas i pila kvas. Terapiju sam nastavila istu  Very Happy 
Nini, pa to je odlicno!!! Samo napred!! osmeh srce 

JocY ::Joj sutra je beta bas sam se ufrkisala.  affraid 
 
Nadjoh te ovde, a pamtim ja da je sutra beta+  Wink  Nisu vazni simptomi, ja bas pratim cure ovde, simptome i bete, i nema neke veze.  osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/2/2014, 12:43

ganedina ::
Sofija , evo ti moj savet za vece pred FET : pošto tm ne mora da apstinira do ET kao prošli put jer bebice su već tu , lepo vi veče pred budite aktivni , ali obavezno sa prezervativom , pa vi i nemate nikakve zgadije , a tako ćete biti svakako zaštićeni . Tako će ti se veče pred ET malo uzburkati hormoni a i dole će biti nekakvih dešavanja .

Hvala Ganedina  cvet 

Ako uspem da ubedim mm-a da koristimo prezervativ Wink On je bio najsrecniji covek kada smo poceli da radimo na bebi pre nekoliko godina, da nije morao vise da koristi isti   b
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 19/2/2014, 12:47

E vidis a meni je receno da treba obavezno bez prezervativa i kasnije bez vag.ispiranja, jer sperma sadrži materiju koja stvara bolju komunikaciju između embriona i materice. Znam da u Jevremovoj to baš preporučuju, ja kažem nisam nikad pred ET do sad, sad jesam, pa cemo videti...


Misss  srca  srca  srca
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Petkana 19/2/2014, 13:42

Jocy draga osmeh srce ocekujemo veliku betu igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
 roda roda roda roda roda roda 
Petkana
Petkana

Broj poruka : 436
Datum upisa : 16.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 19/2/2014, 13:49

JocY ::E vidis a meni je receno da treba obavezno bez prezervativa i kasnije bez vag.ispiranja, jer sperma sadrži materiju koja stvara bolju komunikaciju između embriona i materice. Znam da u Jevremovoj to baš preporučuju, ja kažem nisam nikad pred ET do sad, sad jesam, pa cemo videti...


Misss  srca  srca  srca
I meni je receno bez zastite,tako je bilo vece pred i evo.... CEKAMO... osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 19/2/2014, 13:56

Endzi, da sve krenemo tvojim stopama!!!!
Ma zene drage,  sex lekovito je kad se ne gleda koji je dan u mesecu!  Laughing  Laughing  Laughing
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 19/2/2014, 13:59

Endzi, slatkice  sunny 

A da li je bitan samo dan pre transfera, ili se treba "normalno" ponasati u vezi sa tim i prethodnih dana, nakon sto vestica ode? :)

meni iz Praga rekose da oni ne pridaju znacaja da li ce u tom periodu biti ili ne odnosa, ali da ne preporucuju da ih bude nakon transfera (samo ne znam koliko dugo, do cekanja bete, ili duze...?)
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 19/2/2014, 14:00

Jocy navijam za sutra!!!!!!! b b b b b roda roda roda roda beta beta beta 
Niny,navijam za folikule i endo!!!! b b b b b 
Ivanice,srecno na aspiraciji!
ostale drugarice ljubim i navijam za sve vase korake!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 19/2/2014, 14:19

JocY ::E vidis a meni je receno da treba obavezno bez prezervativa i kasnije bez vag.ispiranja, jer sperma sadrži materiju koja stvara bolju komunikaciju između embriona i materice..

I meni ovako rekoše  yes  A evo kod naše Endži uspelo, tako će i kod tebe Jocy  trudnica srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 19/2/2014, 14:31

Niny ::
JocY ::E vidis a meni je receno da treba obavezno bez prezervativa i kasnije bez vag.ispiranja, jer sperma sadrži materiju koja stvara bolju komunikaciju između embriona i materice..

I meni ovako rekoše  yes  A evo kod naše Endži uspelo, tako će i kod tebe Jocy  trudnica srce

Joj dace Bog da ste u pravu...

Moram nesto da vam priznam, ne znam da li je to posledica ovih silnih neuspeha koji su iza mene ali nekako se osećam ko da nemam prava da se nadam, mislim trudim se ja da budem optimista, ali kao da ne dozvoljavam sebi da se pondam puno... Ne znam da li razumete šta hoću da kažem. Znam da to kako se osecam nema apsolutno nikakve veze, kad sam bila ubeđena da je uspelo nije, kad nisam ni pomislila da je moguće da sam u drugom stanju ja sam bila (nažalost bio je spontani)... Šta hoću da kažem, nekako mi je nerealno da mi se možda od sutra menja život....
Sorry na malo mračenja al vi me razumete.... Bem ti dan kad nema šta da se radi na poslu  lol!  dokon mozak....
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 19/2/2014, 14:47

Sofija Veks ::Endzi, slatkice  sunny 

A da li je bitan samo dan pre transfera, ili se treba "normalno" ponasati u vezi sa tim i prethodnih dana, nakon sto vestica ode? :)

meni iz Praga rekose da oni ne pridaju znacaja da li ce u tom periodu biti ili ne odnosa, ali da ne preporucuju da ih bude nakon transfera (samo ne znam koliko dugo, do cekanja bete, ili duze...?)
PONASAS SE NORMALNO DO TRANSFERA,RADIS SVE STO VOLIS  lol!  lol!  lol! ,poslje transfera lezis par dana,i do Beturine nema KEKSA....kasnje kako doca kaze  Wink  Wink i slusas svoje tjelo  queen  queen
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Endzi 19/2/2014, 14:48

JOCY  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj  zagrljaj
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 19/2/2014, 14:50

Joj, Jocy, potpuno te razumem.
Da ti prosledim neki zahtev za ponudu.. lol! .
Samo je bitno da zaposlis mozak i ne razmilsljas. Pa jedan pokusaj mora da uspe! Zasto ne bi bas ovaj!
Vidi koliko ovde ima neuspeha, pa se svaka (i ti, itekako i ti) digne, strese prasinu i krene da skuplja papire, analize...za sledeci put. I na kraju uvek uspe!

Tebi ce uspeti bas ovaj put! I tacka! Kad ti annci kaze  osmeh srce 
A sutra da mi kupis nesto za mustuluk. Danas sam bas pozitivna! Tebi ce beta biti ogroooooooooooooooomna, a ivanica i ja dobijamo po par odlicnih celijica, i nocas zuuuuurka u labu !!!  igra  igra  igra 

ps:da posaljem ponudu pa da trcim, crna ja kuci, da se tusiram i spremim za izvlacenje svojih celijica...
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 19/2/2014, 15:04

annci ::Joj, Jocy, potpuno te razumem.
Da ti prosledim neki zahtev za ponudu.. lol! .
Samo je bitno da zaposlis mozak i ne razmilsljas. Pa jedan pokusaj mora da uspe! Zasto ne bi bas ovaj!
Vidi koliko ovde ima neuspeha, pa se svaka (i ti, itekako i ti) digne, strese prasinu i krene da skuplja papire, analize...za sledeci put. I na kraju uvek uspe!

Tebi ce uspeti bas ovaj put! I tacka! Kad ti annci kaze  osmeh srce 
A sutra da mi kupis nesto za mustuluk. Danas sam bas pozitivna! Tebi ce beta biti ogroooooooooooooooomna, a ivanica i ja dobijamo po par odlicnih celijica, i nocas zuuuuurka u labu !!!  igra  igra  igra 

ps:da posaljem ponudu pa da trcim, crna ja kuci, da se tusiram i spremim za izvlacenje svojih celijica...

Hvala ti draga puno, a za muštuluk će kupimo nešto, će smislim... :)))
Ajde pohitaj kući i neka budu najlepše JC i najlepša ljubav noćas u labu  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce  osmeh srce
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 28 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 28 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu