KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 13/2/2014, 09:40

Dr je odlucila da mi ne radi VTO nego IUI uz stimulaciju 5 dana klomifen i 5 menopura...
Kaze ne treba vama VTO, ko vas je uopste slao... trebalo je ovog meseca medjutim insistirala je da se ponove VB i CB kao i kolposkopija i spermokultura i tako da cemo iduceg meseca raditi....
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/2/2014, 09:45

korpica ::Da,Kusurko,strasno.Mislim,sta sve preziveh ali ne moram valjda i ovo da trpim,strasno
I dalje sam pri tome,anestezija pa makar i lokalna yes 
A procedura(to je bitno,nije bitno sto se zena muci)u ponedeljak otvaraju mi istoriju bolesti,da legnem na odeljenje,utorak mi rade,u sredu kuci.Ludilo,sta da radim ja 3 dana u bolnici,da skrenem Rolling Eyes 
Mada,ako rade na zivo,zene mozda pretrpe traume pa moraju da ostanu da leze Laughing  Shocked 
Palcice,nikako da te pitam,kada si krenula sa stimulacijom,terapiju si primala u Va ili si nosila kuci i davala samoj sebi?


Korpice kuci se nosi terapija,sama sam sebi davala,bolje nego bilo koja med.sestra.  lol! 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/2/2014, 10:36

Niny ::Lenjivice, danas je tvoj dan  b b b b b beta beta beta beta  Navijamo jakooooooo  navijači2  srca  navijači2  navijači2  srca 

Vuchice, jer danas kontrola?

Skinula sam konce, kontrola za mesec dana :-):-)

I ja čekam Lenjivicu :-*
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 13/2/2014, 10:42

Lenjivice, navijam jakooo  b b b 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/2/2014, 10:48

Vuchice sad je mnogo lakse bez konca,jel da? Zelim ti da sto pre budes ko nova!  ljubav 

Lenjivice draga cekamo lepe vesti!  roda roda roda roda 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 13/2/2014, 11:30

Lenjivice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
Vuchice,brzo ce da prodje mesec dana,da na kontroli bude sve dobro i kako treba,pa da startujes polako yes 
Ganedina,bas cu ovih dana da nazovem doktora da ga pripremim i kazem da hocu anesteziju,da se ne prepiremo u bolnici Laughing 
Palcice,znaci tako zbunjen 
Tesko da cu se ja sama bosti,nema sanse,drugog bi mozda smela ali samu sebe nikako,mislim da bih se onesvestila.Moram videti sa njima,ako nece oni da mi daju,ja cu u Dom zdravlja,nacicu tamo vec neku sestricu
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 13/2/2014, 11:34

Lenjivice, evo još malo roda  roda roda roda roda roda roda 
 roda roda roda roda roda roda roda roda roda 
 beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta 
 napred scuro

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/2/2014, 11:35

Korpice i ja sam mislila da necu moci sebe da ubode,al kad bi znala da ne boli nista i da zbog par sekundi moras da se cimas u dom zdravlja svaki dan veruj mi da bi promenila misljenje.
Gde radis histero? Ni ja ne bih pristala bez anestezije...
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 13/2/2014, 11:43

Ja sam primala inekcije kod Dr Ristic, nisam se usudjivala sama  Rolling Eyes Isla sam i jednom u drzavnu ambulantu, ali mi je toliko lose udarila inekciju, da sam odustala, i vratila se u Dr Ristic.

Par puta sam morala da dam sama (uz pomoc mm-a) kada smo bili u pragu, jer tamo nismo mogli drugacije. Kada bih opet prolazila kroz sve to, opet bih isla u ambulantu za bocke, nije me smaralo vremenki koliko mi je znacilo sto ce oni to mnogo bolje i bez ikakvog stresa to uciniti  Very Happy 

Lenjivice, cekamo sjajnu betu i navijamo jako, draga!!!

 igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 

 b b b b b b b 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 13/2/2014, 11:56

Sofija,dobro je da ima jos neko da se plasi kao ja Very Happy 
Znam ja da je lakse davati kuci a ne cimati se i ici svaki dan drugi da ti daju,ali strah je ipak jaci.Da mi je bar mm sesta ovde,ipak je ona medicinski radnik,ali ne vredi.Mislim,dolazice ona kuci kad uhvati slobodne dane ali nece biti stalno Rolling Eyes 
Palcice,radim ovde kod mene u Valjevu
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 13/2/2014, 12:10

Lenjivice,stigoh i ja da navijam!Želim ti divnu betu danas!!!!!!!!!!!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 13/2/2014, 12:21

Meni je injekcije davala sveki, koja je med.sestra i mm, ali se ne zna ko gore daje...kako ubode, tako oci hoce da izlete. A 2x sam primila u Genesisu i ne mogu vam opisati kako ne boli. Sta su ovi moji zeznuli, ne znam  Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 13/2/2014, 12:55

Lenjiviceeeee navijamoooooo  roda Lep dan danas !!!
Jocy takodje za velikarnu beturinu  srca 
Ganedina sretno !!!
D77 obuci se sama je najbolje davati sebi bocike
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 13/2/2014, 13:04

Noja, nema nista od obuke...ja sam zavrsila srednju med.skolu i zato i ne mogu sama sebe bocnuti.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 13/2/2014, 13:17

Lenjiviceeeee, navijaaaam!!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 13/2/2014, 13:34

Drage moje, beta je 0!!! Mozete pretpostaviti kako se osecam. Imam jos 2 smrzlica, ali nemam ni malo nade jer mi nije jasno zasto se nikad ne zakace odlicni embrioni na odlcan endometrijum. Sve analize odradjene, materica skolska, kako mi rekose na histeroskopiji, sva antitela odradjena, tsh idealan, pokrivena prednizonom i fraksiparinom, sioforom, pila tothemu, bevipleks, vitamin D. Jajne celije od devojke koja ima 22 godine, spermogram mm odlican. Znam samo da sam umorna od ovog maltrtiranja, iscekivanja, nadanja i razocarenja. Stvarno ne znam sta dalje i da li uopste dalje. Vama drage moje, beskrajno hvala na podrsci, sve vas grlim i ljubim!  osmeh srce 
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 13/2/2014, 13:41

Uh bre lenjivice , sad si me sokirala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne mogu da verujem i ne znam sta bih ti pametno rekla u ovom trenutku , sem da mi je beskrajno zao i da svaki neuspeh ovde dozivljavam kao svoj , a narocito tvoj neuspeh .

A ja jadna celo jutro samo otvaram forumiiako sam poslovno i sama u velikim go...ma i ocekujem tvoju radosnu vest .

Grlim te najjace sto mogu . Ali nije jos kraj , imas jos 2 eskimcica i mozda su ti bas oni sudjeni !!!!!!!!!!!!!!!
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 13/2/2014, 13:41

Joooooj,sunce mu  v 
Kad bi znali zašto i kako!!!
Imate još 2,dakle nije kraj,ali ti draga pauziraj koliko god ti treba,pa donesi odluke kad ovo malo prođe...
Grlim te i ljubim!!!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 13/2/2014, 13:43

Joj lenjivice ...
Sve si hormone kontrolisala i prolaktin progesteron .
Cekaju te ipak tvoje dve bebice sad ti treba elana za njih i energije mnogo jw opuastenije kad radis fet videces nema boca samo eateofen za endo...
Mi ti drzimo fige jakoooooo!!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/2/2014, 13:46

O lenjivice  zagrljaj 

Sta reci.... Odmori, sedi, razmisli, godine su na tvojoj strani, neki plan ce se vec iskristalisati  yes 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 13/2/2014, 13:56

Tako je nama bio vto februar/ mart neuspela . Pa smo isli  11 juna po andreu  fet. 
Tebi zelim jednu takvu mogu i obe 
Malo visweaktivnosti trcanje brzi hod svez vazduh sava dunav zlatibor more ...
Sta si sve kontrolisala
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 13/2/2014, 14:00

Ljudi sve sto postoji sam prekontrolisala. Ne znam sta vise!? Zaista sam umorna, i polako picinjem da razmisljam kako da osmislim zivot bez dece. Jednostavno smatram da nista ne moze na silu, i da ipak moram misliti i na svoju psihu i zdravlje. Mnogo je nesto podbacio ovaj PFC. Sve same negativne bete jos od novembra. Nadam se da ce Jocy popraviti ovu crnu statistiku!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/2/2014, 14:09

E doklinca... Lenjivice, draga, toliko me porazilo, valjda sto sam verovala i bas se nadala da je ovo taj vas uspesan put! Grlim te jako, jako, jako. Odmori se od svega, slazem se, kod tebe definitivno samo fali faktor srece, a on je izgleda vrlo cesto ovde bas potreban. Mnogo mi je krivo,
M N O G O! Pauziraj malo duze, imas ti jos fore, odmori psihu pa se onda vrati po smrzlice. Ne znam sta bih ti jos rekla, a da iole smisleno zvuci. Boli svaka negativna beta na ovim stranama, narocito posle toliko pokusaja i tolike borbe... Nema pravila, ocito u celoj ovoj nasoj prici...

Nekako mi se cini da odavno nije bilo ovoliko losih rezultata, nekako je ranije plus minus bilo, malo pozitivnih,malo negativnih beta, sad nekako zaredjale negativne.

Sta drugo nego da pojacam navijanje za korake, nista mi drugo ne preostaje! Ljubac za sve vas od mene i Arsenijusa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/2/2014, 14:10

Jocy, molim se da tvoja beta bude pozitivna!

Anasrce, srecno sutra, da nam se lepo raskokash!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 13/2/2014, 14:18

U pravu si lenjivice za losu statistiku u poslednje vreme vezano za PFC . Ja se ne secam da je skoro nekoj ovde uspelo kod njih od novembra . Koliko znam Strumfeta nam bese poslednja sa dobrim ishodom .Uopste mi nije jasno sta se to desava , gde su greske !!!
Ja razmisljam da li uopste sada da idem da ET sa svezim embrionima i opet bacim tolike pare ili da probamo samo FET sa preostalok blastom , ako bi ona uopste i prezivela ponovno razmrzavanje . Sto rece Sofija , ni meni ta tehnika rekrio uopste nije jasna i uopste mi ne pije vodu .
Ako bi taj 1 jadnicak preziveo da sada probamo samo s njim . Ako ne bi uspelo , mozda bi trebalo promeniti kliniku , jer u poslednje vreme kod njih se nizu samo neuspesi . Pa nisu oni jedini , ima jos drugih klinika u Evropi . A mi se zakacile bas za nji kao pijan za plot . Bas me je ova Lenjivicina negativna beta jako uzdrmala , bas sam pop...ela .
Evo recimo ova neka klinika u Solunu, zaboravih kako se zove , oni imaju isto dosta uspeha , s doniranim jajnim celijama oko 80% sto je fantasticno . Kad sam bila kod dr. Corac koja radi pripreme za donacije kod njih kaze da mogu raditi i polovicne donacije cak a da oni pripremu enda rade na potpuno drugaciji nacin , bez Estrofema, i otkrila ni je tajnu da koriste samo bele tabletice Cikloproginova , mozda je bas tu neka fora , pa zato imaju ovu neverovatnu uspesnost .
Ne znam , nisam vise pametna , ali treba mozda razmisljati i u nekim drugim pravcima , ane samo put Praga .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu