KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
sareni leptir
mamadabudem
fight&faith
Strumfeta78
bulevarka
Jecka
Crvic
Petkana
fmala
annci
Olja-B
MAAKKI
korpica
Afrodita
Ema78
tatjana2
masato
JednaSova
zoxa
BiKsi :)
KoMetaK
noja
lenjivica
suzanasakii
Endzi
SladZana
ChillyVilly
maus
LaFolie
Ninana
Ninche
lilly13
Mika
makica1984
JocY
Likoli
Vuchica
luckystar74
cicsa80
karakaca
laKole
malena 92
lelas
Star77
SoJa
bak
missile
Niny
ganedina
ragaco
jovanka.draskic
PalcicaBg
saska1
hocukusurnecuzvaku
Sofija Veks
anasrce
leptirko82
d77
atomski mrav
ivanicasale
jelena*mama2andjela*
65 posters

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/2/2014, 14:24

Embriolab ganedina, tu je nince radila i sad ima Aleksandru Atinu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 13/2/2014, 14:30

Ganedina,mislim da nije tajna uspeha u belim tableticama Cikloproginove-to je isto Estradiol,baš kao i kod Estrofema.
Mislim da je i Erata išla kod njih,radili su sa svojim ćelijama i spermatoziodima,nego se ona nešto slabo javlja u poslednje vreme.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 13/2/2014, 14:58

Da, Etata nam se skroz izgubila , ne javlja se od prosle godine i bas me to jako zabrinjava , strah me da im se , ne daj Boze nije desilo nesto lose .

Erata , preklinjemo te da nam se javis, bar da nam kazes da si dobro !!!!!!!!!!!!!!

Ja inace Ciklo pijem non_stop vec 3 godine , samo ne znam u kojoj se dozi piju bele za bildovanje enda . Imam kuci i Estrofem i Ciklo pa cu danas bas da proverim da li su potpuno istog sastava , cini mi se da i nisu , iako su svakako obe Estradiol .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 13/2/2014, 15:04

lenjivice, sad bih opsovala!  v 

ganedina, bijele tabletice cikloproginove sadrže 2 mg estradiola isto kao i estrofem. kad nisam mogla naći estrofem, meni dr rekao da uzmem cikloproginovu i pijem samo bijele tabletice, u istoj dozi kao estrofem.
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lelas 13/2/2014, 15:07

u Lenjivice draga moja!Sta da ti kazem mogu samo da psujem .Bas sam se nadala da ce sve kockice da se sloze ovog puta .Bas mi je zao!!!! affraid 
nikako mi nije jasno ,dobri enbioni,dobar endometrijum,dobra klinika i razocarenje.Nego sto zene kazu,sad odmor pa ponovo po smrzlice.Ako je potreban taj faktor srece ,mora  i on doci.
Ma besna sam ! c


Poslednji izmenio lelas dana 13/2/2014, 15:46, izmenjeno ukupno 1 puta
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 13/2/2014, 15:17

I ja se sad iznervirah c 
Lenjivice,zao mi je,krivo mi je,uf,sta reci... No 
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/2/2014, 15:20

lenjivica ::Drage moje, beta je 0!!! Mozete pretpostaviti kako se osecam. Imam jos 2 smrzlica, ali nemam ni malo nade jer mi nije jasno zasto se nikad ne zakace odlicni embrioni na odlcan endometrijum. Sve analize odradjene, materica skolska, kako mi rekose na histeroskopiji, sva antitela odradjena, tsh idealan, pokrivena prednizonom i fraksiparinom, sioforom, pila tothemu, bevipleks, vitamin D. Jajne celije od devojke koja ima 22 godine, spermogram mm odlican. Znam samo da sam umorna od ovog maltrtiranja, iscekivanja, nadanja i razocarenja. Stvarno ne znam sta dalje i da li uopste dalje. Vama drage moje, beskrajno hvala na podrsci, sve vas grlim i ljubim!  osmeh srce 

Jako sam tužna zbog tebe, drugarice...
Daj sebi malo oduška. Sve kockice ste imali ovog puta, čak su vam se i granice otvarale, ali niste imali sreće

Ljubim te i grlom jako jako.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 13/2/2014, 15:24

Ja sam se nedavno čula sa Eratom, mudricom našom. Ne brinite, dobro je.
Prenecu joj da je niste zaboravile.
I ja se nadam da će nam se vratiti.
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/2/2014, 15:51

nje nema od kako je bila ona zbrka oko donacije za postupak
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SoJa 13/2/2014, 15:52

Lenjivice, dušice, jako mi je žao  cmoka Kosa mi se diže kad pomislim koliko je u svemu ovome značajan i taj faktor sreće. Ti si uradila sve što je trebalo, dala si sve od sebe, nadam se i molim da sledeći put sreća zakuca na tvoja vrata. Ljubim te i grlim jako  zagrljaj 

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 13/2/2014, 15:54

lenjivica ::Drage moje, beta je 0!!! Mozete pretpostaviti kako se osecam. Imam jos 2 smrzlica, ali nemam ni malo nade jer mi nije jasno zasto se nikad ne zakace odlicni embrioni na odlcan endometrijum. Sve analize odradjene, materica skolska, kako mi rekose na histeroskopiji, sva antitela odradjena, tsh idealan, pokrivena prednizonom i fraksiparinom, sioforom, pila tothemu, bevipleks, vitamin D. Jajne celije od devojke koja ima 22 godine, spermogram mm odlican. Znam samo da sam umorna od ovog maltrtiranja, iscekivanja, nadanja i razocarenja. Stvarno ne znam sta dalje i da li uopste dalje. Vama drage moje, beskrajno hvala na podrsci, sve vas grlim i ljubim!  osmeh srce 

Drugarice moja draga, mnogo mi je žao  zagrljaj zagrljaj zagrljaj  Sve je išlo savršeno i sve si uradila šta se moglo uraditi i bila pokrivena terapijom... dal je presudan faktor sreće?
Ljubim te, nedaj se, mi smo uz tebe, idemo na kaficu da se ispričamo  love
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 13/2/2014, 16:31

Lenjivice

Uuuuh bre  No 

Ba mi je zao, draga... Crying or Very sad 

Uteha je sada teska, pusti da vreme ucini svoje, da budes ljuta, tuzna, da krojis nove planove, kako god ti planovi tebi najvise budu odgovarali...cesto ispadne da su nasi VTO pored pripreme koju sve radimo i uz taj element srece kao neka kocka, i mozda ce bas sledeci put da ti se sa blasticama smrzlutim posreci...polako, draga, pusti neka emocije ucine svoje, pa onda oporavak.

Nazalost, sva ova borba, ispitivanja, provere, sakupljanje finansijskih sredstava, a bogami i zivaca nam oduzmeprevise energije, a cesto i radosti, jer nas opterecuje ta borba za potomstvom, sto svesno, sto nesvesno. Na kraju krajeva, vazno je da se prisetimo da (izvinite na engleskom) 'life is a journey, not a destination"...Hocu reci da je veoma bitno da predahnemo nakon svakog neuspeha, koliko god da bude potrebno, uciniti stvari koje nas cine srecnim, otputovati negde neobicno, procitati neku dobru knjigu koja ce nam pojacati pozitivnu energiju i pogled na zivot, otpoceti neki novi hobi, zaljubiti se iznova u svog voljenog...ima puno stvari u zivotu koje ne ukljucuju potomstvo, a koje su takodje predivne. I onda ce sva ta borba i snaga koju neko uspe da iscpe od njih samo biti vetar u ledja za nove borbe za malog bebca, nista na silu, nista pod presijom...znam da je lako teorisati o ovim veoma za nas osetljivim temama, ali to je otprilike ono sto se ja trudim...nije mi tesko ni da kukam, ni da se zalim, ni da placem, ni da sam ljuta, ni da vicem...jer negativnu emociju treba izbaciti iz sebe, ali isto tako je bitan taj osecaj da nakon velikog poraza, tuge, obeshrabljenosti...se poput rajske ptice izdignes, jos jaci i bolji nego sto si do tada bio...

Ovo je verovatno moj odvec konfuzan nacin da ti pruzim svu podrsku ovog sveta, Lenjivice, da prebolis i preguras ovu negativnu betu, i da se opet ovde bodrimo kad budes spremna, i kada bude doslo vreme za to da odes po svoje smrzlice...

I kao sto je ganedina malocas rekla, nije PFC Boze moj jedina klinika u ovom delu Evrope, eto nam Grka, Madjara, Slovenaca...sve fdok covek ne zaboravi da zivi punim plucima i uziva u zivotu dok se bori za tu famoznu pozitivnu betu, sve ce drugo da se slegne, i da dodje vremenom na svoje..sni sporije ni brze od toga...

Ljubim te i grlim , i izvini ako sam bila previse opsirna, malo nas sve te negativne bete i licno pogode, i podrska nas ovde je veom bitna...

 zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 13/2/2014, 16:37

E u pm... majke mi dokle vise ove negativne Bete... Definitivno ja kazem da je faktor srece presudan... Moze i endo da bude savrsen i embrioni ali sreca je ta koja odredjuje da li ce uspeti i to me jako frustrira. Mislim, boris se, das sve od sebe pa opet corak... Lenjivice znam kako ti je prosla sam to isuvise puno puta, a nikom ne bi pozelela da prodje to pa sve da je samo jedan neuspeh. Sta da ti kazem sem da te cvrsto zagrlim, i pozelim da u sebi sto pre pronadjes snage za dalje. zagrljaj 

I da, hvala ti sto mislis na mene u ovako teskom trenutku za tebe. Stvarno sam ganuta i pocastvovana.  Embarassed 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/2/2014, 16:44

Lenjivice u p....m......u pa kako bre da ne uspe ljuta sam  Samo glavu gore,znam da je tesko ali nema odustajenja mi smo jake zene .Ljubim te i grlim jako
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hocukusurnecuzvaku 13/2/2014, 16:50

Ganedina, hvala ti što si se jedina udostojila da mi odgovoriš na pitanje  cvet 

Lenjivice mila naša  zagrljaj najjači...ovo sve stvarno nije fer  fd fd fd

Vuchice  f g za konce, sad si slobodna ženska  lol! lol! lol! usne 


Poslednji izmenio hocukusurnecuzvaku dana 13/2/2014, 16:52, izmenjeno ukupno 1 puta
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/2/2014, 16:51

Cure ja sam danas isla na prvi uz stanje je ovo:7d.c Endo je 6.5,Levi jaj.10 folik.Desni 15 fol. oko 12mm ujutru opet uz jer je dr.strah da ne dodje do hiperstimulacije i dalje primam 100j Puregona
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 13/2/2014, 18:03

Lenjivice, sta bih ti rekla, osim da mi je jako zao. Verujem da si umorna, razocarana i da te ne mogu utesiti nikako, ali da te grlim, saosecam sa tobom, to mogu!
Vuchice, bravo za skinute konce i da se sto pre oporavis. Pozdravi Eratu puno. Nadam se da ce se javiti. Ako se i ne javi, neka joj je srecno u postupcima i planovima za buducnost, to je ono sto joj zelim.
Draga Ganedina, i tebi puuuno srece zelim na tvom putu.
Devojke, za sve vas navijam dooo daske. Ja cu odraditi briseve i joj ponesto, a sledeci ciklus cu ponoviti hormone, jer verujem da ce biti bolji. Bitno mi je da se ne kidam.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/2/2014, 18:05

Ivanice, to fino zvuci. Bice tu puno  beba beba beba beba beba 

Meni stigli rezultati,
feritin :28, 38 na rodi nadjoh da bi bio pozeljan oko 50  Rolling Eyes (a uvek mi je ok krvna slika, davalac sam krvi, dala pre dva meseca)

vitamin D 45,72

Sta da pijem? Gvozdje ne bih jos, idem u martu kog hematologa pa bih sa njim videla. Ili da pocnem? Koje, koliko?

A vit D? Koji, koliko?

Koliko treba da se malo popravi?
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 13/2/2014, 18:22

Bakisa; meni je dr Antic dao da pijem heferol sa C vitaminom za nizak feritin
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/2/2014, 18:52

Lenjivice draga Sad Sad jako mi je zao,ne mogu da verujem.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 13/2/2014, 21:30

Lenjivice mnogo mi je zao znam kako ti je, oduvaj pa po smrzlice  zagrljaj 

Uf cure bas je zaredjalo ovde sa negativnim betama, ali ajde posle kise uvek dodje sunce sigurna sam  igracice igracice igracice igracice igracice 

Bak meni je pomoglo sto se gvozda tice kada sam pila one vitamine za trudnice Femibion 1, nista mi nije pomoglo kao to, a pisla sam svasta i totemu, i heferol, a svakako se spremas za postupak pa ne bi bilo lose da ih uzimas. A za vitamin D uglavnom svi uzimaju one kapi Vigantol.

Svim curama koje se pripremaju zelim najbolje moguce rezultate  osmeh srce 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 13/2/2014, 21:58

Lenjivice,zao mi je jako Crying or Very sad 

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 13/2/2014, 22:18

Drage cure, pratim vas redovno, iako se retko ukljucujem. Dobila sam od vas toliko informacija kao ni od koga drugog i toliko mi je zao sto se u zadnje vreme dogadjaju negativne bete, ali mi je drago kada vidim da nastavljate svoju borbu, jer to i meni kao pocetniku u borbi daje snagu da izdrzim.

Ja sam u postupku prve vto, i danas na prvom ultrazvuku posle 6 dana stimulacije, 6-tog dana dc imam samo tri folikula (od 13, 12 i 10mm) i to na jednom jajniku, posto je drugi otkazao poslusnost, a endometrijum je 4,7 mm. Dr. kaze sve je to ok, ipak mi je nizak amh, da joj se svidjaju dva vodeca. Naravno da sam klonula u prvom trenutku, ali sam se setila pozitivnog duha ovog foruma i uz zagrljaj mm shvatila da treba da nastavim da se borim, daleko od toga da je bilo sta gotovo i naravno da me cekaju bebice, uostalom kao i sve vas.

Lenjivice, glavu gore, sledeci put mora biti bolje! I svim curama zelim samo uspesne korake i pozitivne misli.
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Olja-B 13/2/2014, 22:38

Devojke pratim vas nekoliko dana i jako sam tuzna i razocarana.Prvo Lelas,a bila sam ubedjena da ce biti pozitivna,a sada Lenjivica.Bas se saosecam sa vama.ja jos pijem mikroginon do 02.03.pa videcemo ako Bog da trebali bi da budemo u Pragu 12. 03. na drugom UZ. Imali smo puno neuspeha u BG pa su nam sve nade u Pragu.Tacno je to za srecu,jer do sada su nam svi rezultati,analize bili dobri i vise puta radili i sa smrzlicima i nista,ali ne gubimo nadu ,dok mrdamo idemo dalje i svima zelimo vise srece u sledecem deljenju.

Olja-B

Broj poruka : 11
Datum upisa : 04.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 13/2/2014, 22:41

Lenjivice .... uh.. gr ... i ljuta sam i tužna sam..., i uvijek se pitam zašto? zašto se to dešava bilo kome? Žao mi je.  Sad zagrljaj 

Bak ja ti nisam baš nešto pametna oko tih ljekova, znam da je kakao dobar za gvožđe (ako ti to uopšte nešto znači) pa eto možeš njega da piješ dok ne odeš na kontrolu, bar je ukusan,a sigurno ne može da ti škodi.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 19 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu