KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+50
ganedina
Crvic
Simona
nina :)
PalcicaBg
Sofija Veks
JocY
makica1984
Struzzo
vivijen
penelope
cicsa80
dragana76ns
fight&faith
saska1
bak
noja
zoxa
SladZana
MAAKKI
*AIDA*
Gral
bulevarka
leptirko82
Klarica
lelas
tetreb
pluton1
Niny
lenabeograd
kockicaaa
hocukusurnecuzvaku
zvoncica36
ivka
Ninche
bebica mala
SoJa
Vuchica
fmala
ragaco
Strumfeta78
KoMetaK
BiKsi :)
Stenli
Endzi
Republica
LaFolie
Botox
buby
saritam
54 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 14/2/2014, 16:20

Hvala,devojke,baš ste ekspeditivne!
Kusurko,baš sam ovako nešto imala na umu-kao tabelarni prikaz,hvalaaaaaa...

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 14/2/2014, 18:15

Stenli, dobrodošli kući, sad će sve biti lepše i lakše!

Lafeeeee, idemoooo, jedan, dva, diši, jedan, dva, diši, guraj, diši, guraj, navijam da sve protekne lagano!

Ragaco, ja sam se ugojila svega 12 kg, najviše u petom i šestom, posle zbog gorušice skoro ništa, samo na bebu išlo. Po izlasku iz porodilišta, odmah mi bilo 9 kg manje, ostao mi stomak i još je baš veliki zbog carskog, al se ne opterećujem. Meni su i strije baš ostale, iako sam se mazala i pila dosta tečnosti.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 14/2/2014, 22:44

LaFo mislimo na tebe, da prodje lagano  ljubav 

Rogaco, dobijanje na kilazi je individualno. Ja recimo prva 4 meseca se ni grama nisam ugojila i onda je krenulo.Finiš me dotukao, em se teško kretala pa od dosade samo jela Laughing Mada mi jedan lekar rekao da treba po kilica mesečno, ne više  Shocked 

Biksi, i ja još uvek imam stomače, ali smanjuje se. Valjda kod CR ide sporije. Još uvek mi je utrnut stomak, nema osećaja.Nekako imam utisak da tih par kilica viška, sve u stomaku. Al sve će to doći na svoje, pa nismo se ni ugojile za mesec dana. Treba i telu dati vremenu.

Ljubac za drage trudnice  ljubav 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 14/2/2014, 23:43

Lafe i fmala srecno!!! Da porodi prodju brzo i lako!
Mislim na vas!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 15/2/2014, 08:11

Da javim i ovde, pukao mi vodenjak, uskoro idem u bolnicu!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 15/2/2014, 08:31

Duuso moja, mislicu na tebe!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 15/2/2014, 08:57

Dobro jutro zenskice,retko pisem ovde,ali pratim vasa desavanja.

Fmala srecno mila,da sve prodje u najboljem redu i sto lakse.Drzim palceve i mislim na tebe.  ljubav ljubav ljubav 

Lafolie takodje draga,da sto pre padne upoznavanje sa bebicom  love love love

Endzi je sledeca,zar ne? sreca 

Bas se ispraznilo ovde,trebace jedna dobra dopuna  lol!  Potrudicemo se iz petnih zila  Laughing 

Trudnicice drage nek vam je laka trudnoca,ljubim vas!  osmeh srce 
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od JocY 15/2/2014, 09:18

Srecno Fmala nek bude skolski porodjaj...  c 
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pluton1 15/2/2014, 09:24

fmala,
da sve prodje brzo i lako!!
pluton1
pluton1

Broj poruka : 319
Datum upisa : 12.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Niny 15/2/2014, 09:47

fmala i lafe, srecno na upoznavanju, da sve prodje sto lakše i brže :) mislicu na vas i čekamo najlepši izvještaj :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 15/2/2014, 11:07

OSTADOH SAMAAAAAAAA  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid  affraid    CURE-LAFO I FMALA MISLIMA SAM UZ VAS,drma me adrenalin kao da sam ja u bolnici  lol! STIZU NAM NOVI DRUGARIIIIII  roda  roda  radost  radost  radost  radost  radost  radost
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 15/2/2014, 11:30

Fmalice,neka sve bude lagano i brzo!!!Srećno!!!

I tako one odoše,razmenile su brojeve ,pa će biti u kontaktu,a ima li neka od nas br ili čekamo da nam se mamice jave?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od hocukusurnecuzvaku 15/2/2014, 12:16

Fmala  osmeh srce  navijam da sve prođe brzo i lako  b b b b b 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 15/2/2014, 12:52

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/547/z7e3.jpg/

Pojma nemam ubacuje li se ovako slika,ali da pokušam.
To smo mi 17+2!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nina :) 15/2/2014, 13:08

fmala i lafe izgleda da ce vam se deca roditi isti dan kako sto ste celu trudnocu i govorile.to bi bilo super.jedva cekam da cujem novosti kod vas dve.
pratim i ovu stranu ali slabije pisem u njoj ali sad sam morala zbog vas dve komentarisati
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 15/2/2014, 14:18

...


Poslednji put izmenio ragaco dana 15/2/2014, 14:20, izmenio ukupno 2 puta

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 15/2/2014, 14:19

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 2ic9qfm

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 15/2/2014, 14:26

Ovdje je zahuktava  Very Happy 

Lafe i Fmala zelim vam lak i brz porodjaj i da se sto prije druzite sa bebironcima  navijači2 navijači2 navijači2 

A stomaci, sta da kazem  love love love 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 15/2/2014, 15:08

Ragaco predivna ti je tibica!!

Ja preplakala prepodne; ima neki skot od dr koji nas je jutros poredjao i vrstu i pregledao rucno. Inace je poznat po tome da raskrvari zene i da vice na njih tokom porodjaja. I krene grubo da me pregleda; ja se rasplakala; e onda je krenulo sra*e: bio sve grublji i kao sta je vama; ja mu kazem da nema ko me nije pregledao nakon 4 vto i da mi je dosta; a onda me je jos neko vreme resetao kako cu biti grozna majka; da uopste za to nisam; nije vto po njemu nista; kao da to mene briga; da cu ugusiti bebu na porodjaju; da se necu ni otvoriti; da ce mi porodjaj biti haos; da ga zivo zanima kako cu od jrdnog ipo prsta da se otvorim dalje....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 15/2/2014, 15:12

aman sta je tim ljudima da li su normalni???  c c c 

Lafice draga neka se on pita sta god hoce, neka i razmislja na glas pusti ga tamo. Proci ce mu smjena i neka ide.

Draga sve ce biti kako treba nemoj molim te da se uzrujavas puno, mazi stomak i razmisljaj da cesuskoro da se druzis sa bebicom, i bas te briga za polusvijet  srca 
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 15/2/2014, 15:19

Poceo je cak i novac da pominje; kao kako sam ja ozlojedjena na lekare oko vto a mozda nisam dovoljno dala!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ragaco 15/2/2014, 15:21

Eh,Lafe svakakvih neljudi ima!Nego što SladZana kaže -završiće mu se smena,a ti ćeš se ,blago nama, poroditi dok ga ponovo vidiš!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 15/2/2014, 15:44

Lafe ko j..b dr kad ces ti uskoro biti MAMA
Fmala drzimo figeeeee
Ajte cureeeeeee
Drzimo Vam fige
Ljubac
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od leptirko82 15/2/2014, 17:21

Ragaco, divna ti je tiba, ali ne mogu, a da se ne iznerviram zbog ljudske gluposti koja ja rasplakala nasu Laficu. Lafe, ne daj se duso, bices ti divna mama, a on nek pojede svoja g....a!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 15/2/2014, 17:54

Aman zeno, ko ga šiša, pusti price sa takvim....
Covjek nije svoj kad ti takve stvari govori.
Nego drzim fige da prodje sve kao kod fmame!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 36 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu