KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembarska snezna bela jutra :)

+47
Ninche
Sofija Veks
neca73
Niny
Simona
snedra
LaFolie
HappyGirl
dragmilk
djole42
twinsi
zvoncica36
Endzi
MARA
Republica
bak
Orline
red
lelas
OKacica
JocY
dacans
Shizika
*AIDA*
zoxa
cicsa80
caci
Vuchica
hocukusurnecuzvaku
SladZana
KoMetaK
Botox
emilie
buby
JAmajka
Ema78
maus
missile
Tinche
BiKsi :)
MAAKKI
Dacaa
nina :)
leptirko82
cufta
fight&faith
Tanja83
51 posters

Strana 22 od 30 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Sledeći

Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od nina :) 23/12/2013, 23:25

pre par minuta sam postala tetka po 6 put rodio se mali nikola
andrej sredjan ti rodjendan i ovde da cestitam jer dok sam pisala u tvom dnevniku javili su mi da se rodio nidza.da nam sto pre ozdravis od silnih upala usiju
miss da sto bezbolnije prodjes histero i da muzu puzu ipak dozvolis da te odveze i vrati kuci jer ja nikad to nebi branila mom
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 23/12/2013, 23:31

Tetka čestitam, da je dasa živ i zdrav  sunny  i ja sam tetka jednog Nikole  Wink biti tetka je naslađa stvar na svetu  smajli angel 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 23/12/2013, 23:55

Shta Sofija, mora jelka biti totalno simetrichna? A Cuftina da zanosi ulijevo?  Wink 
Ja nama nabavila plastichnu i namjeshtam grane po ukusu.
KoMeto, mnogo mi drago za akupunkturu, ja ti predlagala par puta na par tema jer je stvarno djelotvorna, super shto ti se odmah takvom i pokazala. Potentni su i ti njihovi chajevi, mada ih ja nisam pila. Vino jesam, efektivno. yes   cmoka 
Biksiiiii, Arsenije vec anarhista? likeit 
Svima  ff 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 24/12/2013, 06:06

Svima nam je potreban neko ko će nas voleti mnogo, galantno, bez
                     ostatka.
                    Zatim nam je potreban još neko kome ćemo svu tu ljubav vratiti


Odlicno

https://www.youtube.com/watch?v=XwsXcn5ADrU

Shiz, odakle znaš da mi jelka stvarno zanosi u levo? Veštice!  Shocked 

    Miss, srećno danas! Odoh..
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od bak 24/12/2013, 09:27

Dan jutra!

Radim sa idiJotima, ali me cak ni to ne moze izbaciti iz takta  d d d 

Isla juce na uz, nema sljunka po bubrezima, sve ok, mali cvoric na stitnoj kaze dr da se prati.
I dalje ne znam sta imam na jajniku, doduse ova dr nije nista ni nasla, mada nije ginelkolog, vec radiolog, al kae meni to sve deluje ok. Videcemo u januaru

Nina, srecno rodjenje malog misa

Leptirko, moram da te ljubim ovde puuuuuno, puno, puno, tamo na onoj temi mi je bas nesto bljak da ista komentarisem, pa cak i da tebi posaljem poljubac  cvet 

O)doh, jos par dana, mantram, pa me nece vise kojekakve budale z... u zdrav mozak  osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od BiKsi :) 24/12/2013, 09:55

Šiz, jes, Arsa anarhista! lol! Garant će nam doope odmah pomerati! Inače, stiže danas kući!  radost 

Šiz, zagrl poseban za tebe!

Nina, srećno tetka!

Bakiša, mani se tih tvojih koleZa, još malkice pa je raspust. Sve je ok sa tvojim jajnicima, sigurna sam. Navali ti na dragog ti muža, onako, da ne zna šta ga je snašlo!

Ljubim i stiskam sve curetke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od bak 24/12/2013, 09:57

Biksi, razumem  yes 

Stize Arsa kuci! Znala sam  d d d 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od twinsi 24/12/2013, 10:01

Dobro jutro drugari!

U stisci s vremenom, nikako da svratim da vidim kaj se dela.

Nina čestitam, da je tetkino sunce živo i zdravo 100 godina!

ANDREJU LJEPOTANU SREĆAN ROĐENDAN  ff 

Miss srećno danas!

Kokice ljubi pilence  srca danas guzonja stiže kući kakva radost srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca 

Sugrađanko pročitah na koricima da si u akciji. Provjeri za histero trebalo bi da rade u KBC (meni predlagano, ja odbila i tražila laparo).

Maus uživaj i za nas!

Bak bravo za UZ bubrega!

Cure koje ne spomenuh ne zamjerite, sve vas ljubim!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od BiKsi :) 24/12/2013, 10:04

Bak, a ti kad se izmoriš, ti opali još koji krug, seti se da ja još ništa ne mogu na tom polju (i iz ove perspektive deluje da neću moći još ihaha :)), a uskoro i ti nećeš moći, pa da ti posle ne nedostaje starog dobrog seksa keksa!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od leptirko82 24/12/2013, 11:00

Dobro jutro!
Tetka Nina, cestitam!
Biksi, ticker je fenomenalan!
Miss, srecno,!
Bak, srecan ce biti i tvoj muz kad ga napadnes!)
Ja sam od danas na raspustu. Idem da izljubim svoje cupavce i odog da laganini pazarim!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Niny 24/12/2013, 11:04

Shizika :: Niny, taj mali ce biti detektiv, kako mu ne promichu detalji? Jel' kod vas Deda Mraz parkira na krovu? Da ti donese betu k'o kuca!  deda mraz  beta  beta  beta 

Shiz, hvala   ljubav Aha, i ja mislim da će mali biti detektiv  lol!  I ja se nadam poklonima od deda mraza ove godine beba beba   novogodišnji 2 Krov je slobodan za parkiranje  lol! 

Nina, čestitam, neka je mališa živ i zdrav 1000 godina  ljubav ljubav ljubav 

Biksi, ticker je odličan  x x x 

Danas nam je Miss na histero, navijam da sve dobro prođe  bb d bb d
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sofija Veks 24/12/2013, 11:05

Shizika ::Shta Sofija, mora jelka biti totalno simetrichna? A Cuftina da zanosi ulijevo?  Wink 
Ja nama nabavila plastichnu i namjeshtam grane po ukusu.
KoMeto, mnogo mi drago za akupunkturu, ja ti predlagala par puta na par tema jer je stvarno djelotvorna, super shto ti se odmah takvom i pokazala. Potentni su i ti njihovi chajevi, mada ih ja nisam pila. Vino jesam, efektivno. yes   cmoka 
Biksiiiii, Arsenije vec anarhista? likeit 
Svima  ff 


Hehe Shizika

Moja pretraga za jelkom je krajnje bila simetricna  Wink  Prosle godine ih je bilo u Univerexportu,super su jer nisu ni prevelike, ni male, a nakon praznika ih vratis njima i oni ih zasade. Ove godine odemo tamo - i, nista. Mucak. Obidjemo i okolne prodavnice (Ideu, Maxi), i oni kazu da ih nece dobijati. Odem juce i kupim ispred SKC-a neku gromadu od jelke, jadna mukica vec je polusasusena, i taman onaj vrag stade u auto i u lift, i unesosmo je u stan, odemo do iste Idee (od juce) kada tamo prelepe jelke, sveze i upola cene, a mi onu nasu jedva uneli. Pitamo ih sto nam juce nisu rekli da ce dobijati kada smo pitali, a oni nas gledaju onako belo sa "mu" facom. Eto moje asimetrije   lol! 

Nina, tetkice, srecno rodjenje malog bebana!  osmeh srce 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/12/2013, 11:06

Daan  sunny 
Ja konačno na odmoru  likeit 
Danas mi je Badnji dan, pa privodim radove po kuhinji kraju  sreca 
Lep dan vam želim  cvet 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sofija Veks 24/12/2013, 11:11

HKNZ

Srecan Badnji dan draga!  ZIMA4 

I mm-u danas Badnji dan, pa samim tim i meni, mi slavimo duplo i duplo vise razloga za  pokloni 

meni od sutra pocinje odmor, jupili, dve nedelje odmora nakon duugog perioda  igra 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Niny 24/12/2013, 11:17

Srećan Badnji dan svima koji slave  ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/12/2013, 11:19

Sofi ja sam od malena naučila da imam 2 Božića, 2 Nove godine i 2 Uskrsa  konfete uživancija  ng 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Shizika 24/12/2013, 11:35

Aufff, Sofija, pa to stvarno zvuchi tlaka. Ali ipak, ispred SKC mi nekako zvuchi daleko rokerskije nego iz trzhnog centra.
Cufto, OZNA sve dozna.  Wink 
Bak, sve ti je Biksi rekla.
I ovde je Badnji dan, a ja se zbog necheg osjecam k'o curka.
Pozdravljam sve, posebni stisak za Biksi i cicsu, hvala vam djevojke.  c c 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Republica 24/12/2013, 11:50

Dan ekipo. :)
I ovde je Badnje vece ali mi ne slavimo.
Sutra smo gosti za Bozhic kod prijatelja.
Godinama se skuplja ekipa i tada koristimo priliku da se vidimo sa ljudima koji zhive i van NL.

Jelku smo nabavili tj Omoriku nashu.  Laughing 
Kicenje ovih dana, nek se prvoo malo adaptira.
Shizo ne znam kako je kod vas ali ovde vetar nosi.Vetar,kisha ....
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od nina :) 24/12/2013, 12:35

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 1390735_714213565255733_1787455698_n
kod mene se u kuci uvek slavilo sve duplo otkad znam za sebe,navikli smo otkad sam se udala da mm i ja idemo kod mojih za bozic a kasnije i sa decom otkad ih imamao ali ove godine preskacemo jer mama ima sutra terapiju tak oda ce ceo dan provesti u bolnici a najmladji clan porodice nuije kuci tako da smo sve pomerili za viken ako mm nebude radio ili posle n.g ali pravoslavni bozic se salvi u nasoj kuci pa ko moze dodje a inace meni sutra stize zaova koja ima 20 g i bila je kao dete u mojoj kuci da cak mog devera nezna a opet se nece sresti jer on nije kuci do utorka a ona dete ostaje samo 2 dana jer nemoze da dobije vise dana slobodno.tako da cu i ja sutra proslaviti bozic u kuci sa decom i zaovom sa babom i dedom,inace ona je dete od mm rodjenog ujaka iz drugog braka a ima i brata od 17 g a stos ona je cak tetka od starije dve sestre sa oceve strane a on ima 26 g da samih sad zezala imas dobru tetku mladju od tebe niko ti neveruje da si joj sestric
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od MAAKKI 24/12/2013, 13:07

Dobar dan jutra  sunny 

Nini prvo da cestitam sto je poslata tetka, neka je ziv i zdrav sto godinica.  radost radost radost 

Cupko stize danas kuci joj radosti  b b b b b b b b b 
Ko slavi neka mu je srecan Badnji dan, da ga proveru u miru i veselju.  ljubav 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od emilie 24/12/2013, 13:32

Biksi ,cestitamo na novom tickeru  osmeh srce  ljubi ga jako ,jako ,jako ...jel slusa lepotanko mali ?
izgleda da Bak ne izlazi iz kreveta  sex   b 
Nina,cestitke i od mene ...ako Bog da za 9 meseci da cestitamo i tebi rodjenje  d 
ja sam nekako psihicki umorna,uhvatila me neka nervoza,izgleda da je PMS  b


Poslednji izmenio emilie dana 24/12/2013, 14:23, izmenjeno ukupno 1 puta
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od nina :) 24/12/2013, 13:36

ode poruka u nepovrat
pilencetu da cestitam dolazak pileta kuci danas da se mazite i uzivate u njemu
hvala devojke na cestitkama za mog bratanca malenog ljubi ga tetka to je tetkino osmo dete jer ja se njih smatram mojim kao sto i moja sestra a i oba brata svu nasu decu smatramo mojim i nijedno ne odvajamo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od cufta 24/12/2013, 14:51



Trenutak iskrenosti jedne žene koja je pisala Deda Mrazu:


Dragi deda !


Bila sam dobra cele godine.

Dobro, hajde, većinu sam vremena bila dobra.

Ok, dobro, bila sam dobra tu i tamo.

Ma jebi se, sama ću sebi kupiti poklon :)

Čestitke Nini za tetku 6. put, Biksetu za izlazak.... i za sve ostalo što valja čestitati....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od MAAKKI 24/12/2013, 15:31

Drage moje malopre sam dobila divnu vest, moja dobra drugarica je posle nekoliko godina iscekivanja napokon ugledala pozitivan test i betu, mnogo sam srecna zbog njih, ulepsala mi je celu ovu godinu  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od hocukusurnecuzvaku 24/12/2013, 15:43

MAAKKI ::Drage moje malopre sam dobila divnu vest, moja dobra drugarica je posle nekoliko godina iscekivanja napokon ugledala pozitivan test i betu, mnogo sam srecna zbog njih, ulepsala mi je celu ovu godinu  radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost 

 vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv x x x što sam ja srećna kad čujem da je neko  trudnica  naročito posle dugo čekanja  love igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembarska snezna bela jutra :) - Page 22 Empty Re: Decembarska snezna bela jutra :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 30 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu