KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žirafasti novembar

+32
Mirjana
Ninche
buby
HappyGirl
Tinushka
Tinche
SoJa
plavaptica
Vuchica
medolino
SladZana
cicsa80
twinsi
dacans
KoMetaK
cufta
Shizika
Simona
djole42
BiKsi :)
dr mali pariz
MAAKKI
leptirko82
Niny
Ema78
emilie
JAmajka
bak
caci
missile
nina :)
maus
36 posters

Strana 19 od 25 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Sledeći

Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 20/11/2013, 22:50

Ema, drzim fige za mog lepog blizancica!
Nista ne sme da pokvari taj lepi, smekerski osmeh!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od JAmajka 20/11/2013, 22:51

Leptirko,doĐi ti kod mene..,na druženje,a može i neko pićence.Moji spavaju,deca popadala od aktivnosti,mm sutra ujutru ide na služ.put.Meni se ne spava.

Nina,ženo...16 vrsta kolača.Ja to ni za par meseci ne bih uspela.Svaka ti čast.Blago tvojim gostima.

Kometić.uživaš kod kuće?Ako,ako i treba malo da odmoriš.

Bak,svaka tebi čast,300 min...šta mi žene sve istrpimo:jjjj: g g g .Neka ti ovo bude poslednje,pred trudnoću.navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica

Ema,držimo palčeve za sutra,ne brini.Cmokić za Petra.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 21/11/2013, 05:59

Dobro jutro... ja i dalje ne uspevam da posluzim kafu, ali oprpsticete mi...

Devojke, hvala puno !!! Imali smo burnu noc, nit sam spavala ja, niti Petar, u susednom stanu bila zurka...Nije to tako lose, nadam se da ce da prespava veci deo prepodneva...

Ljubim vas sve!

osmeh srce 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 21/11/2013, 06:27

Dobro jutro.
Ema, nadam se da cete se naspavati kao ljudi danas!
Jamajka, rado bih dosla na picence i da uzivam u prizoru tvoje decice.
Ja se spremam za poret.
Lep dan svima zelim.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 21/11/2013, 10:05

Pametni ljudi potroše samo pola želje, sa utole glad, a od druge polovine žive

Nina, i ove godine! Ja svaki put padnem u nesvest kad čujem koju količinu i raznovrsnost slatkiša uspeš da napraviš. Meni se ceo organizam protrese kad treba jednu običnu tortu na napravim.

gde je bre ova DacaNS?

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od buby 21/11/2013, 10:19

dobro jutro...
Srecna slava svima koji danas slave Very Happy 
ja se za istu spremam polako...mislim na stomak znam koja je to kolicina svega lepog..i sinoc bila na nekom rodjendanu pojela jedno parce torte i stomak kao da sam u 7om jedva sam disala
Ema ja svaki put kad vidim tvoj avatar nasmejem se...kakav je to momenat bio kad si ga tako upecala...Boze koliko su mi smesni tako bezubi kad se smeju...a tek kad dobiju prve jedinice,pa kao mali zecevi,ma slatki su skroz likeit 
cuftice...juce smo te malo ogovarale Lena i ja..malo samo (pozitivno)zagrljaj bas smo se ispricale posteno,kazem ja javi ako se nesto u medjuvremenu desi da ne jurim cuftu po kafani lol! 
...odoh detetu dorucak da spremim,ne moze ona cekati slavu Laughing  jednu slagalicu na FB i to je to sto se vremena ima kad smo same ceo dan onda sam joj ja drugarica Razz 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od dacans 21/11/2013, 11:31

Evo me Ćufta tu sam ali verovala ili ne ne stižem da pišem...u potpunom sam haosu na poslu ..u životu privatnom isto tako..ali to već znašWink Wink Wink Wink Laughing Laughing iščitala sam sve od BUBAMARE na ovamo..nisi baš morala o mojim silnim muškarcima da pričaš pa šta će žene pomisliti..Razz Razz Razz Razz Razz Razz ....
Deco moja lepa..msm žene..ali stvarno nemam vremena za pisanje..na poslu ni malo..kod kuće još m,anje..neću da obećavam ..možda u subotu danem dušom pa krenem sa pisanjem od druženja na ovamo...Ćufto bila sam prošli petak u Bg..napravih kuršlus..legla mi plata dok smo bili na predavanju i posle toga odoh u Ušće..i ispraznih karticu do kraaaaaaja..a sa mm ne stojim baš najbolje..i sad mu se šlihtam od vikenda na ovamo svaki dan da mi da koju crkavicu..Najgore sto sam sve potrošila na SEBE..a ne na decu kao do sada..pa me još više grize savest...sutra opet u Bg...a sad više ne stižem moramn da idem..
Ljubim L u štikle i obraze...i svu ostalu decu...a i druge moje lepe:12b: osmeh srce smajli angel osmeh srce 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 21/11/2013, 12:12

Pomisliće da si najpoželjnija ženska na Kutku. Ženska koja "zna sa muškarcima": Pa to je ozbiljan kompliment! Razz 

Hajde, hajde.... sve je ok dok ste svi koji se ne javljate dobro. Javićete se kad stignete....
Šta kažeš, potrošila sve pare na sebe? Pa naravno. Pa i mi smo bre ljudi. Nismo mi dečji robovi. i moramo na nešto da ličimo... Ja to POZDRAVLJAM

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 21/11/2013, 12:15

Nek je srecna slava svima koji slave danas !!!

Mi smo zavrsili sa pregledima i snimanjima,  i znacemo sve u ponedeljak kada  se doktor vrati. Inace,  znam da su neki rezulati ok, ali ima i neceg sto bas i nije po JUSU, pa cemo videti. Danas nam je bilo super, svi na odeljenju radiologije su bili divni, kao i na urologiji. Ali, zalba protiv doticne je pala, smeskala se ona danas ili ne.

Petar je svo vreme spavao ili kunjao, i najveci problem je bio to sto su ga probudili da mu stave braunilu. Takodje, imam problem i u najavvi, jer se smeskao svim osobama zenskog pola, a sve muskarce mrko gledao...  love
Svima je objasnjavao sve sto treba, ziv me blam pojeo... I onda kada smo u lift usli sa jednim odzacarem, njega je poceo da vuce za rukav...bice da je ono " ja vragolan ko moj deda, kud krenemo, svet nas gleda..."

A sada odoh u horiznontalu, i nema me do sutra ujutru.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od missile 21/11/2013, 12:21

Dančić, Jutra!!!!  Very Happy 
 
Skoknuh da odradim jednu brzinsku prozivku u Miminom odsustvu, znam da nije to ni prineti našoj Mimici, al ajde, kako tako...
 
leptirko82 ::
Sve vas ljubim, a posebno Miss, neznicu dragu!
 
Uzvraćam!!!! usne Ma ajd još jednom: usne Wink
 
cufta ::A što je Miss posebno pozdravljena? Zašto je ona "Nežnica"?

Leptirko, divno si to sve izvela, sem ovoga sa Miss, to me malo nervira Laughing 
 
A zašto? Rolling Eyes
 
leptirko82 ::Miss me raznezila svojim postom. Uvek me nekako raznezi kad mi se obrati.......da reKnem tako.....
 
and Vice Versa yes
 
cufta ::dobro 'ajde Very Happy
 
Eto vidiš! Very Happy Wink
 
bak ::
Jutros ranom zorom bila kod dr, uradila ogtt (do 300. min Shocked ) dosla kuci i pala u krevet, evo sad sam se malo dozvala svesti. Rezultati sledece nedelje, jedva cekam radost 

 
Svaka čast!!!! 5 sati!!!  affraid affraid affraid  A i ja treba to da radim, i odlažem, i odlažem, i opet odlažem.... No 
Navijam Bak za dobre rezultate!
 
cufta ::
Šetali pustinjom Srbin, Hrvat i Bosanac, kad naiđe lav.
Hrvat se prvi snađe i baci šaku pijeska lavu u oči i oni pobjegnu.
Idu oni dalje, kad opet naiđe lav. Sada Srbin poučen od Hrvata uzme šaku pijeska i isto baci lavu u oči i oni opet pobjegnu.
Idu dalje i naiđu na jedno drvo i odluče se odmoriti, kad odjednom, pojavi se čopor lavova.
Hrvat i Srbin pobjegnu na drvo, a Bosanac se izvali ležerno pod drvo.
Zovu ga Hrvat i Srbin da dođe gore jer će ga lavovi rastrgati, a na to će
Bosanac:
"Boli mene briga, nisam im ja bacao pijesak u oči".
 
Pa upi...... sam se od smejanja!!!!  b b b
 
KoMetaK ::
Cufto, a tvoja cera ne pominje Miss i mene sto smo je iz kafane izbacivale, samo Bak!? lol! lol! Ne znam cime je zasluzila Razz Razz  
 
Epa mi nismo bile dobre vile, al će zato biti prilike da to ispravimo. L je sjajna, šteta je da nas pamti kao loše tete.
 
cufta ::   Pre jedno sat vremena, zvoni mi telefon, a L pita "Jel' to Bak"? Shocked
 
Eto tako će ona i za nas da pita, samo polako... Wink Wink  Wink
 
Daco, i ja se pitam gde si!! Od onog druženja, od tebe ni pisma ni razglednice! Ženo, čestitam na potrošenoj plati za sebe! mora i to nekad. yes Eh, sećam se kad sam ja to radila, pa sve do nekih 37-38 godina, a onda sam ušla u bitku za potomstvo i sve pare dajem lekarima. Nadam se da ću još jednom u životu kupiti cipele za celu celcatu platu! Pa nek ide život. lol!
 
Ja noćas SAMA bez mm idem za Knjaževac. U Nišu menjam autobus i imam nekih pola sata u sred noći da sedim na štajgi, i svi se nešto brinu, kako ću, šta ću.... Doći ću na Kutak, eto šta ću. Very Happy 
 
Pa sad mi ostajte pozdravljene, lepo provedite dan, pa se pišemo. Noćas.
 
ff
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 21/11/2013, 13:10

Hajde Miss, pa da ti neko priđe u sred noći u našim godinama i da da neku "Nepristojnu ponudu" lol! Ne moraš da prihvatiš, ali prijaće tvom i našem egu. Pozdrav tvojoj mami, i da se nauživaš - kod mame je najlepše!

 I ja ću za 20g otplatiti kredit pa ću kupiti cipele za celu platu! Isto ću kao i ti!

 "Dobar dan. Imate li ove cipele broj 37?"
 "imamo gospođo, ali ova štikla je malo velika za Vaše godine i Vašu težinu"
 "K*rvo glupa, pakuj to, na ovo sam čekala 20g, još od onomad kada smo o tome pisale na Kutku. Sada se ponovo okupljamo, i Missile će biti u novim cipelama. Sada će i Ćufta izledati kao žensko"
 "Dobro gospođo, vidim da danas "Dr Lazu Lazarevića" zovu "Kutak"...u redu je. Pozdravite drugarice sa "Kutka""

Molim da se obrati pažnja na dezen Mesijevog smokinga na dodeli nagrade

[img]Žirafasti novembar  - Page 19 Dbjxn9[/img]



cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od buby 21/11/2013, 13:24

cufta ::
 "Dobar dan. Imate li ove cipele broj 37?"
 "imamo gospođo, ali ova štikla je malo velika za Vaše godine i Vašu težinu"
 "K*rvo glupa, pakuj to, na ovo sam čekala 20g, još od onomad kada smo o tome pisale na Kutku. Sada se ponovo okupljamo, i Missile će biti u novim cipelama. Sada će i Ćufta izledati kao žensko"
 "Dobro gospođo, vidim da danas "Dr Lazu Lazarevića" zovu "Kutak"...u redu je. Pozdravite drugarice sa "Kutka""

   



 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od dacans 21/11/2013, 13:49

Ćufto pa ti STVARNO ŽENO NISI NORMALNA:::STVARNOOOO..i došla sam da vidim tvoj komentar na moj problem i PALA sa stolice....king queen king queen king  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b 
lako je vama smejati se..i sanjariti nad mojom potrošenom platom..h h h h h h h h 
a zamislite situaciju...msm bar Ćufta i one koje su bile na druženju pa znaju moju situaciju mogu da zamisle mene kako se ŠLIHTAM mm da mi da koji dinar jer sam svu platu potrošila na čizmice, haljinicu i mantilic...a on pride misli da imam nekoga sa strane i ova kupovina mu to i potvrdjuje:aa64: h Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ..i još ima i neke nova saznanja o povratku u naš grad mog bivšeg muža...ajd sad se smejte ako možete..boli me glava što od besparice što od muža...sto od bivšeg muža što od njihovih sujeta;) Wink Wink Wink Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz lol! lol! lol! smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca 
Odooooooooooh..imamo danas rodjus i dve slave..sutra još jednu i to u Bg..kad ću stići ne znam...ali moram još da napišem...kako sam jutros Minu oblačila za vrtić i pričam joj gde sve idemo posle vrtića...a ona me gleda, uperila šaku prema meni i kaže ' E stavrno mam, pa bas si dosadna, jel ti znas da se ja jako umorim kad mi uvek tako svugde idemo'Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked affraid affraid affraid lol! lol! lol! 
Siroto moje dete:P Razz Razz Wink Wink Wink smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
sad stvarno odooooooh
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od dacans 21/11/2013, 13:51

Ej i da se zna da plate u zdravstvu i nisu bas nesto..nisam ja bas imala toliko da trosim:lol!: lol! lol! koliko sam htela:oops: Embarassed Embarassed Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od emilie 21/11/2013, 14:11

srecna slava svima koji slave srca1
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 21/11/2013, 17:34

Cufto, ubi me sa kupovinom cipela!  b  b  b  b  b  b 
Daco, sta da ti kazem, :queen:jedna. Umiljavaj se muzu da popusti, mislim, ziv je covek, kako bi odoleo!
Za kraj, dje si, Mesi, nabavio sako?
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 21/11/2013, 18:32

Daco, to je nivo! Da je taj zgodni tip i još pri tome je tvoj muž ljubomoran čak i na neke "bivše". Jeeee, blago se teeebiiii... Dežuraće on još, samo da poplaća sve to, nije njemu teško lol!
Nisi rekla drugaricama da se tvoj bivši muž nije samo vratio u tvoj grad, već i u istu firmu gde ti i sadašnji muž radite. tek toliko da i drugi znaju koliko je zanimljiva vaša situacija
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Botox 21/11/2013, 18:42

caos svima, ne mogu pohvatati izgubljeno, def.
trudicu se decembar da ispratim
nadam se da ste svi dobri, zdravi, voljeni
:*
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 21/11/2013, 18:49

Kazem ja, volim stikle i rado ih se secam...
A sto se tice muzeva...bivsih, sadasnjih i buducih...uf...nit s njima, nit bez njih...
Problem sa trosenjem cele plate nemam...samo sto je mm u tom smislu sasvim ok... jer i on zna da povremeno potrosi celu platu na nesto sto se njemu svidja....

Ljubim vas sve, idem da se igram sa detetom... malomi je bezveze, jer su svi moji na slavi, a ja sam sama.. al, ipak je resavanje Petrovih problema najvaznije. Bice jos slava...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 21/11/2013, 19:14

I ja sam sama, i nije mi uopšte bez veze - super mi je! mm i L otišli na slavu, a ja..... oj haaaaa.... ništa ne radim i uživam u toj ništariji
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od fight&faith 21/11/2013, 19:27

cufta ::Hajde Miss, pa da ti neko priđe u sred noći u našim godinama i da da neku "Nepristojnu ponudu" lol! Ne moraš da prihvatiš, ali prijaće tvom i našem egu. Pozdrav tvojoj mami, i da se nauživaš - kod mame je najlepše!

 I ja ću za 20g otplatiti kredit pa ću kupiti cipele za celu platu! Isto ću kao i ti!

 "Dobar dan. Imate li ove cipele broj 37?"
 "imamo gospođo, ali ova štikla je malo velika za Vaše godine i Vašu težinu"
 "K*rvo glupa, pakuj to, na ovo sam čekala 20g, još od onomad kada smo o tome pisale na Kutku. Sada se ponovo okupljamo, i Missile će biti u novim cipelama. Sada će i Ćufta izledati kao žensko"
 "Dobro gospođo, vidim da danas "Dr Lazu Lazarevića" zovu "Kutak"...u redu je. Pozdravite drugarice sa "Kutka""
Ćufto carice, ovaj tvoj post me naterao da se javim na jutrima ... umreću od smeha  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b

Sve cure
d

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 21/11/2013, 19:37

Ovo je Pariz stavila na FB:

"Neko iz detinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu, još malo radoznalosti i nemira pa ume da se igra i raduje malim stvarima."

Duško Radović

    A tebe Tinče nema, dok ja vodim borbu na FB sa Parizom oko tvog sina.
    Ja se ovde za svakog dečaka borim da potencijalno bude moj zet. nema veze da li je već bezecovan ili ne Laughing

[img]Žirafasti novembar  - Page 19 2e0ipg4[/img]

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 21/11/2013, 20:09

Mudrost dolazi s godinama. Međutim, ponekad godine dođu same.

U mojim godinama više mi ne smeta ako mi misli nekuda odlutaju, jedino se bojim da se

ne vrate.

Ako ti se ustajanje iz kreveta čini kao dizanje tegova,
znači da si došao u zrelo doba.

Sagneš se da zavežeš cipelu, a onda se upitaš - šta bih još
mogao da uradim kad sam se već sagnuo ?

Srednje godine su životno razdoblje kad kupite prozirnu spavaćicu, a onda

vam padne na pamet da više ne poznajete nikoga ko bi kroz nju nešto video.

Ne jedite zdravu hranu - u vašim godinama organizmu su potrebni svi dostupni

konzervansi.

U detinjstvu pravite grimase pred ogledalom - u zrelim godinama vam se

ogledalo sveti.

U visokim godinama materija odnosi pobedu nad duhom,
Duh bi još hteo, ali višak kilograma ne da, prostije rečeno i nema veze s

težinom: Duša hoće, al' dupe klokoće.

Ako vam se čini da je kriza srednjih godina nepodnošljiva,
setite se da vas još čeka i starost.

Mladost gleda u budućnost, starost gleda u prošlost, srednje doba gleda

u ogledalo i ne veruje svojim očima.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od BiKsi :) 21/11/2013, 22:29

Ajde što sam se sva usporila, nego i ovo čitanje mi nekako ranije brže išlo! lol! lol! lol! 

Zapamtih samo da je leptirko lepo provela dan sa decom kod jedne posebne devojčice, i da su deca bila fina, što me jako raduje!

Zapamtih i da je kod dacens baš veselo! Ček, ček, je li to znači da su joj i sadašnji i bivši muž dr po struci ili jok?! Pa naravno da je spucala platu na krpice zbog bivšeg! lol! A sad kao priča nama drugu priču i mužu, jes, pazi da ne poverujemo! lol! Muškarci su stvarno šou program! Em retko zaključuju, em kad zaključe, obično pogreše!v v v 

Ćufto, vidim da si raspoložita kao i uvek, nek se nastavi samo tako!

Bakiša, šta reći na tih 300 minuta, ledilo! Čekamo rezultate, valjda će biti ok, držim fige!

Ema, dovoljno je videti ovaj Petrov osmeh, i da ti nimalo ne bude krivo što nisi na slavi, što se vas dvoje družite!

Od koga je, dosta je.

Od danas sam zvanično na godišnjem odmoru, pred porodiljsko, koje teče od januara, al ipak ću nastaviti da radim, moram koleginicu brzinski da naučim posao, prekjuče mi direktor saopštio tako nonšalantno sve to, a mogao je reći i pre pet meseci, do sada bih je više od pola naučila, i do sada bi joj se sve to sleglo. Mislim, fazon je bio, ti Biljo odmaraj, i tako to, pazi bebu i slično, a ti koleginice se sama snadji, kako, kad nikad tako nešto nije radila, a pritom svoj posao mora da pokaže koleginici koja je došla ne njeno mesto, a nikad te poslove radila nije... politika je kurva, i ne podnosim politička zapošljavanja, al to je realnost u Srbiji. Sad koleginici pišem sve u svesku, da joj sažvaćem koliko mogu, sutra će doći kod mene kući, da joj pokazujem, da se ja ne bih cimala. Pa šta uradimo dok se ne porodim! Ne bio joj niko u koži! A ja nisam takva da je ostavim na cedilu, pa dok izdržim, ja ću joj pokazivati. Samo da sledeće nedelje na kontroli bude sve ok sa grlićem, sve ću onda lako, čini mi se.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od missile 22/11/2013, 04:21

Dobra noc, jutra!

Svi spavate, ja sedim ja autobuskoj stanivi u nisu, pijem kafu i cekam vesu sa Knjazevac. Kao nekad u studentskim danima.

missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 19 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 19 od 25 Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu