KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žirafasti novembar

+32
Mirjana
Ninche
buby
HappyGirl
Tinushka
Tinche
SoJa
plavaptica
Vuchica
medolino
SladZana
cicsa80
twinsi
dacans
KoMetaK
cufta
Shizika
Simona
djole42
BiKsi :)
dr mali pariz
MAAKKI
leptirko82
Niny
Ema78
emilie
JAmajka
bak
caci
missile
nina :)
maus
36 posters

Strana 12 od 25 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Sledeći

Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od buby 14/11/2013, 09:22

caci Sad 
znaaam..sve smo iz ove price u nekim momentima to pomisljale...sto ona,a ne ja...i slicno,ja sam se iskreno najlosije,da ne kazem glupo osecala sad kad mi je sestra radila IUI i taj dan kad je bukvalno dobila ja sam rekla uuuu pa ja jbt trudna,prvi put prirodno u svom zivotu..nekako mi bila nepravda...ali ima Boga,vremena sve cete jednog dana to doziveti,jer vasa dobrota i plemenitost to zasluzuje srca 
kometaK..bas me cudi da te nesto boli Very Happy Razz ti kao letir,cas tamo...cas vamo,ja i cerka sinoc prosetale,balo dalje doduse ali vec sinoc osecam taj umor u ledjima,preponama,al prijao svez vazduh.
maus koliko znam ima neki problem sa netom..kompjuterom,tako sam tinche razumela
...odoh da prelistam i ostale teme uz kaficu dok Dunja gleda crtani i kao i uvek muci Ajsu:lol!: 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 14/11/2013, 09:47

Ne ide nam se u penziju, ne zbog posla, već zbog svega drugog što se na poslu radi

Dobro jutro!

Buby, ti totalno uživaš ako se izuzmu momenti dinamike sa komšinicom.

Ovo sa decom i manama i ljudima sa manama je degutantno komentarisati. A šta su mane? Ono što se meni lično ne sviđa? ono što odudara od većine? Nemam dobre noge kao Tanja83, nemam plave oči?........mane ne postoje. One su kao i sve stvari u životu slike koje žive u glava svakom od nas? "mali" ljudi oko nas... to je problem lkoji uništava ovaj lepi svet

cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od buby 14/11/2013, 09:54

cufta ::[color=#cc33ff]
       
        Ovo sa decom i manama i ljudima sa manama je degutantno komentarisati. A šta su mane? Ono što se meni lično ne sviđa? ono što odudara od većine? Nemam dobre noge kao Tanja83, nemam plave oči?........mane ne postoje. One su kao i sve stvari u životu slike koje žive u glava svakom od nas? "mali" ljudi oko nas... to je problem lkoji uništava ovaj lepi svet

       
Very Happy  eto kako kad covek ume da se "izrazi" kako to lepo zvuci lol! 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 14/11/2013, 09:58

Buby, to je zato što smo mi "Milićufbub" škola sa svojim sledbenicima lol! 
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od buby 14/11/2013, 10:00

cufta ::   Buby, to je zato što smo mi "Milićufbub" škola sa svojim sledbenicima lol! 
daaa...bas nedostaje Mili Sad  nesto sad gledam na nekoj temi i vidim capava..pa krenem dalje bas dosta clanica nedostaje...nestale odjednom Rolling Eyes 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 14/11/2013, 10:02

Jeste, i meni sve one nedostaju. Ali, to ništa ne mora da znači. I mene nije bilo jedno godinu dana, možda i više, pa evo me opet..... "vratiće se rode"

E Buby, koga ćeš roditi: dečaka ili devojcicu?


Poslednji izmenio cufta dana 14/11/2013, 10:44, izmenjeno ukupno 1 puta
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od buby 14/11/2013, 10:09

a sad te ne mozemo puskom oterati  b  b  b  b  salim se naravno usne 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 14/11/2013, 10:17

Evo da se i ja prikljucim grupi sa bolovima u ledjima, preponama, ramenima... verovatno je sve posledica viska kg koj je ostao posle trudnoce,a ja nikako da krenem da ozbiljno vezbam...Od juce me bole i kolena, jer sam jurcala po gradu, sa sve Petrovom korpom i njim u njoj ( volim sto  su nase zgrade prilagodjene decijim i invalidskim kolicima), to je vec sada nekih 12-13kg , a pri tom me boli i glava jer sam se bas bas iznervirala oko resavanja situacije sa Petrovim infekcijama... sada se vec situacija komplikuje, mukica ima i proliv i pocrvenela mu je pisa, o guzi da ne pricam ( verovatno od kandide )...dok ja ujurim sve potrebne upute, privatno lekare, i sl, njemu sve gore i gore...na mm ne mogu da racunam, ako i jeste u zemlji, uglavnom je na poslu nedostupan...Tako da, Petru i meni je bas zanimljivo. Nakupilo se tu jos dosta toga al vec sam dovoljno izmracila..

Odoh da resavam korak po korak...kao sto neko rece, nema problema koji nema resenje.

Ljubim vas sve...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od maus 14/11/2013, 11:08

Ludim
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od maus 14/11/2013, 11:09

zeza me net
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od bak 14/11/2013, 11:26

Dan Jutra!

Mima lol! Tebi nije smesno, al sad pises ko neki lol! 

Buby, lepio sto svratis ponekad, bas te duuugo nema cmoka 

Uradila tumor markere, sve ok g Mada nisam ni sumnjala.
Naravno da cu traziti i drugo misljenje, ovo je dr u dz, mada ona radi privatno u jednoj jako nama svima poznatoj i mnogima omrazenoj klinici, ima puno iskustva.

Icicu posle ciklusa, ako jos neko kaze isto, videcu.

Ljubim osmeh srce 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od missile 14/11/2013, 11:33

maus ::Ludim
 
 
maus ::zeza me net
 
Proći će.... zagrljaj Ja se nadam uskoro! poljubac
 
bak ::Uradila tumor markere, sve ok g Mada nisam ni sumnjala.
Naravno da cu traziti i drugo misljenje, ovo je dr u dz, mada ona radi privatno u jednoj jako nama svima poznatoj i mnogima omrazenoj klinici, ima puno iskustva.
Kako si ovo lepo rekla.... lol! Ali se nadam da greši i da nemaš cistu. I bravo za dobre rezultate!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 14/11/2013, 14:52


Dobar dancic!
Ne odoleh da postavim spot. Kako mi je Tom Kruz bio sladak, posebno kad sam bila klinka,ali sad sam sigurno bar 15 cm visa od njega!
Smrzoh se danas!!!
Sutra ce nas na poslu opet poseiti inspekcija. Previse  je za jednu malu, seosku skolu, pa ima jos skola u Sremu osim ove moje!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 14/11/2013, 15:26

Kuda ide ovo školstvo sa tolikim inspekcijama?! Kako se neko može posvetiti đacima, ako se posvećuje nekim ljudima koji nemaju direktnog kontakta sa decom? I to stalno, a gde su tek roditelji koji sve znaju - podrazumeva se bolje i od nastavnika, profesora....

  Bolje bi bilo da te inspekcije objesne roditeljima da ne uče sa decom i da se ne mešaju u posao učitelja, odnosno u one poslove o kojima pojma nemaju.

  Mogu li ponovo ovde da napišem priču mog komšije?

   Moj komšija je bio moj prvi učitelj. Na žalost ubrzo je otišao u penziju. Sledeće godine njegov sin polazi u školu. Posle mesec-dva zove sinovljeva učiteljica mog komšiju (učitelja u pnziji) da mu se žali kako njegov sin jedva savladava slova, a sva deca brže napreduju. Moj učitelj komšija joj je odgovorio:

  "Anice, pa ti za to primaš platu"
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 14/11/2013, 15:28

Cufto, svaka ti je zlatna!!!
Oni samo ocekuju da kuckamo izvestaje, da lupetamo kojesta, a ispada da je najmanje bitno posvetiti se deci!
Sizim od tog glupog formalizma koji nista dobro ne donosi!!!!!
Komsiji, kolegi, svaka cast!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od leptirko82 14/11/2013, 15:35

Moram jos jednog omiljenog iz klinackih dana. Ovo je bas in memoriam.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 14/11/2013, 18:57

Joj Leptirko, de me nadje... obozavala sam Patrika... i Prljavi ples, i i dan danas ponekad pogledam,  nikad mi nece dosaditi... kao i Mama miu... ni brige ni pameti...

 Sa Petrom pozavrsavah sve sto sam imala, videcmo kako cemo dalje. Kada se sve bude zavrsilo,pisacu na dgovarajucim temama, sad sam isuvise zabrinuta, zbunjena  i umorna...

A ako P. bude miran, mozda ponovo pogledam Prljavi ples...

Ljubim vas sve!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ninche 14/11/2013, 20:35

Ema, evo jedan za mozak na pashu... a na linku ih ima milion :)
http://www.download-baza.com/publ/online_filmovi/romantika/kate_leopold_2001/84-1-0-8665
Ninche
Ninche

Broj poruka : 1085
Godina : 52
Datum upisa : 11.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Ema78 14/11/2013, 20:45

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od cufta 14/11/2013, 21:00

L i ja bile danas sa mojom sestrom Milicom i njenim sinom u "Mini siti".

Moja sestra mi je danas rekla: " znaš, stalno pominješ svoje drugarice sa tog Foruma. to me malo mervira i čini me ljubomornom" lol! 

"Mini siti" je ooodličan, mada je malo skup. 700 dinara je ulaznica koja obuhvata 1 dete i 2 odrasla. Međutim, ljudi tu dođu na ceo dan pa se isplati, a nas dve smo ostale samo par sati. Što se L i mene tiče, mi smo na bini uz dečje pesme skakale, pevale kao na pravoj pozornici i bilo nam je suuuuuper!

Moram reći da je meni sve ono ostalo izloženo bilo mnogo zanimljivije nego L, ali ona je baš mala za to.



cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 14/11/2013, 23:22

leptirko82 ::
Dobar dancic!
Ne odoleh da postavim spot. Kako mi je Tom Kruz bio sladak, posebno kad sam bila klinka,ali sad sam sigurno bar 15 cm visa od njega!
Smrzoh se danas!!!
Sutra ce nas na poslu opet poseiti inspekcija. Previse  je za jednu malu, seosku skolu, pa ima jos skola u Sremu osim ove moje!
leptirko gde me nadje i dan danas ga obozavam a sve state filmove znam napamet da me muz zeza evo moje konkurencije il ievo tvog svalera ili evo tvoje najvece ljubavi .kad gledam njegove filmove ni muva nesme da proleti koliko volim sve da upijem

cufta ::Kuda ide ovo školstvo sa tolikim inspekcijama?! Kako se neko može posvetiti đacima, ako se posvećuje nekim ljudima koji nemaju direktnog kontakta sa decom? I to stalno, a gde su tek roditelji koji sve znaju - podrazumeva se bolje i od nastavnika, profesora....

  Bolje bi bilo da te inspekcije objesne roditeljima da ne uče sa decom i da se ne mešaju u posao učitelja, odnosno u one poslove o kojima pojma nemaju.

  Mogu li ponovo ovde da napišem priču mog komšije?

   Moj komšija je bio moj prvi učitelj. Na žalost ubrzo je otišao u penziju. Sledeće godine njegov sin polazi u školu. Posle mesec-dva zove sinovljeva učiteljica mog komšiju (učitelja u pnziji) da mu se žali kako njegov sin jedva savladava slova, a sva deca brže napreduju. Moj učitelj komšija joj je odgovorio:

  "Anice, pa ti za to primaš platu"
cufto nebi se slozila sa tobom u vewzi ucenja dece sa roditeljima da se odma ogradim i zbog cega.kod nas nastavnici jako malo rade sa decom a ostave dosta kuci da se uradi i deca nemogu svatiti gradivo ako im ne pomognes ,cula sam od jedne mama da im je nastavnica na roditeljskom rekla da morate vi decu da ucite a ne mi jer su nam plate male .i ladno preleti gradivo a deca nek se slikaju ako ne nauce pogotovo mislim nizi rzredi osnovne ,jer po menei bas bi oni trebali vise da ih uce a ne m irositelji,kazem neznam kakao je dalje ali kod nas je tako
i da se izvinem odma drugaricama koje su te struke mislim ucitelji,nastavcnici,profesori.... nisam tela nikog da povredim ali kod nas su makar tako bezobrazni

a sto se tice tvog komsije znas da sam i ranije komentarisala da je covek upravu kad je tako reko koleginici,jer ucitelji su deci veci uzor nego mi roditelji mislim u tome koga ce poslusati a koga ne u datom momentu ,mi mozemo da ih molimo oni kazu uradicu posle a nastavnike odma poslusaju
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Shizika 14/11/2013, 23:44

Bak, dobar je to znak da nema endometrioze ako su tumor markeri u redu. cmoka 
Ja ne podnosim ni jedan od gorepomenutih filmova. Tom Cruise mi je i prije nego se priljuchio Scientologiji bio antipatichan. A Patric S. je mozhda nizak ali on u Dirty Dancing glumi odraslog mushkarca koji je smuvao maloljetnicu, odbojno. Jedan bolji film iz tog vremena kojeg se rado sjetim:
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od nina :) 14/11/2013, 23:47

prljavi ples isto oboazavam prvi deo drugi mi nije nesto a nije los ni oficir i dzentlmen
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Shizika 14/11/2013, 23:57

I tek toliko da razbijem uchmalost:

Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od JAmajka 15/11/2013, 00:21

Ne stigoh ranije da se upišem...

Bak,ne znam šta bih ti pametno rekla,osim da navijam da uskoro izgledaš ovako:aa28: trudnica 

Ćufta,i moja drugarica je vodila klince u "Mini siti"i oduševili su se i deca i ona.Klinci imaju 5 i 6 god i bilo im je baš zabavno.Tvoja cica je još mala.Da li si joj pokazala"Bolnicu" ili je pozornica bila najinteresantnija?

Leptirko,nije lako vama prosvetarima,ja sam iz škole odavno pobegla:lol: Laughing 

Maus nam je izgleda i dalje bez neta?

Ništa drugo ne zapamtih,umorna sam i koncentracija mi popušta.Ljubim vas sve.

E,da i ja volim "Prljavi ples" i "Mama mia"-gledala sam nekoliko puta u Areni,pre par godina.

Odoh na spavanje.poljubci poljubci poljubci
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Žirafasti novembar  - Page 12 Empty Re: Žirafasti novembar

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 25 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu