KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+63
Tinche
annci
JocY
LaFolie
Arya
Lyanna
misic
Ninche
zoxa
lilya
twinsi
laKole
tetreb
hocukusurnecuzvaku
megica-pegica67
lenjivica
rada78
Za5ljana
Stenli
sigmabh
tatjana2
bombombica
bebana.bebana
aleksandar.ignjatovic.39
PalcicaBg
cicsa80
djole42
ninica2
Endzi
Ambra
jekica
Ema78
bak
Orline
fmala
ivi
OKacica
ragaco
Bebis
Crvic
Niny
SannI-AlL
dragana76ns
noja
zvoncica36
ariadne69
anasrce
lelas
Erata
KoMetaK
Sofija Veks
MAAKKI
pegaz
fight&faith
saska1
leptirko82
BiKsi :)
zvoncica76
SoJa
ivanicasale
Vuchica
InNaturaVeritas
sareni leptir
67 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/10/2013, 21:40

Ema, ja sam imala pre par godina ranicu na grlicu, kad i kondilome, pa sam privatno isla da mi dr to spali i sredi. Od tada ne koristim nista od hemije tamo dole, i redovno idem da kontrolisem briseve i papa. I to je to. Mislim da je bitno koja ti je grupa papa i to da vodis racuna, na pola godine na kontrolises, i da ne bi trebalo da ima problem bilo kakav u trudnoci.

Koraci, prasim i navijam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ema78 3/10/2013, 22:17

Hvala, Biksi... cekam rezultate, pa cemo videti...ne bezim od biopsije ili bilo koje druge intervencije, samo sam malo iznenadjena , jer mi je ovo prvi putda imam problem sa grlicem...

I ja ne koristim hemiju,tamnone i sl, jedino sto muku mucim sa kandidom...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 3/10/2013, 23:23

A ja koristim u toku ciklusa tampone, a nocu uloske, i nisam imala zbog toga problema. Mislim tampone sam posle sredjivanja te ranice koristila, pre ne. Samo je bitno da se menjaju na dva sata, ako je ciklus normalnog intenziteta, da nema krvoprolica, mada imaju i deblji tamponi za to. Mislim da je kod tampona fora da se samo cesce menjaju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/10/2013, 10:50

jekica ::Meni je sedmi dan posle transferam..Primam fragmin,pijem pronison 5 mg,estrofem 2x2,gluckopchage 3x1,i folnac,i utrogesran 3x2 vaginalno.Drugi put sam u postupku.Prvi put neuspesno,jednom normalno ostala trudna beta 450 ali beta nije rasla pa sam morala kiretazu da uradim.Sada sam u iscekivanju i nadam se uspehu.Da li ima neko jos da prima fragmin u pije pronison?Inace lezim i samo po kuci setam,od simptoma imam bolne grudi kao pred ciklus.Ovo je bio transfer zamrznutih embriona-kriotransfer.,.Jekica,37 godina
Evo jekice da ti odgovorim. Ja primam kleksan, sto je isto kao fragmin i fraksiparin, pijem i dalje pronizon zbog povisenih antitela na stitnu zlezdu i mutacije na pai1 genu koji imam. Do 14. nedelje sam imala istu dozu utrogestana kao ti, onda mi je ukinut. Folnu pijem i dalje, kao i bevipleks. Glukofaz sam pila do 14. nedelje trudnoce, onda mi je ukinut. Zelim ti svu srecu i da za koji dan vidis lepu trocifrenu betu, a potom da na ultrazvuku cujes srculence vase bebe ili beba. Koliko ti je vraceno embriona, u kom stadijumu, gde ste radili postupak i zbog cega, cisto kao neku licnu kartu nam iznesi, vidis u nasim potpisima, pa nesto tako mozes.
Srecno i drzim fige!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 4/10/2013, 11:02

Iskoristiću ovu temu da poželim svu sreću ovoga sveta mama DraganiNS! Dugo je posećivala ove strane i kao i mnoge srećne mame uspela u svojoj borbi i danas donela na svet Sofiju i Mitra!
Draga moja, ljubim te nežnu i stabilnu, nesebičnu i hrabru u fetiš zvani "bebeće noge"!
love 
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 4/10/2013, 12:39

  streptokokus na brisevima Mad 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/10/2013, 12:41

pegaz ,izlecice se to .ne brini .moj mm je jednom imao enterokokus  pa je odma izlecio .bitno da nije ureaplazma ,hlamidija,,te dosade ! a ovo cete brzo izleciti...ne brini ...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 4/10/2013, 12:47

Ne znam šta da uzmem da pijem po antibiogramu mogu nešto da iskombinujem iskreno mrzime da idem po neke recepte. Mogu uzeti amoksiciklin ili nitrofurantoin plus neke vaginalete....
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/10/2013, 12:49

ja se nebih igrala antibioticima ,bolje idi po recepte .mi smo izgleda tada zbog ureaplazme ,jedno vreme postali rezistentni na antibiotike ,pa se zato tako dugo nismo izlecili ....ja mislim...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 4/10/2013, 12:50

Pegaz, ako je streptokus u tvojim brisevima, najbolje da odes kod nekog ginekologa jer ce ti on/ona dati neku kombinaciju lekova po antibiogramu, po mom iskustvu tako je najbolje, a takodje ce ti reci po koliko cega da pijes. Antibiogram navodi lekove na koje je bakterija senzitivna ali ne mozes na svoju ruku uzimati kolicine i koliko puta dnevno (2x1, na 8 sati, itd...).
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/10/2013, 12:52

okacice ,dokle si ti stigla sa bockama ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 4/10/2013, 12:53

Danas druga radost , diferelin, idemo polako...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 4/10/2013, 12:54

definitivno si u pravu... probaću da nazovem svog doktora jer on danas ne radi valjda će proći ovaj mesec
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/10/2013, 12:55

super ! navijam ....samo opusteno ....osmeh srce igracice igracice igracice zagrljaj srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 srca1  da dostignes svoju zvezdu b b b b b b b
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 4/10/2013, 12:56

okanice navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica 
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 4/10/2013, 12:56

devojke, hvala vam puno!!! Na poslu sam naisla na razumevanje pa mi je mnogo psihicki lakse, da budem iskrena...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bebis 4/10/2013, 12:58

OKacica ::Danas druga radost , diferelin, idemo polako...
igracice igracice 
Bebis
Bebis

Broj poruka : 67
Location : Wien
Datum upisa : 30.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 4/10/2013, 12:59

bebis zagrljaj 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 4/10/2013, 13:08

BiKsi :) ::
jekica ::Meni je sedmi dan posle transferam..Primam fragmin,pijem pronison 5 mg,estrofem 2x2,gluckopchage 3x1,i folnac,i utrogesran 3x2 vaginalno.Drugi put sam u postupku.Prvi put neuspesno,jednom normalno ostala trudna beta 450 ali beta nije rasla pa sam morala kiretazu da uradim.Sada sam u iscekivanju i nadam se uspehu.Da li ima neko jos da prima fragmin u pije pronison?Inace lezim i samo po kuci setam,od simptoma imam bolne grudi kao pred ciklus.Ovo je bio transfer zamrznutih embriona-kriotransfer.,.Jekica,37 godina
Evo jekice da ti odgovorim. Ja primam kleksan, sto je isto kao fragmin i fraksiparin, pijem i dalje pronizon zbog povisenih antitela na stitnu zlezdu i mutacije na pai1 genu koji imam. Do 14. nedelje sam imala istu da ozu utrogestana kao ti, onda mi je ukinut. Folnu pijem i dalje, kao i bevipleks. Glukofaz sam pila do 14. nedelje trudnoce, onda mi je ukinut. Zelim ti svu srecu i da za koji dan vidis lepu trocifrenu betu, a potom da na ultrazvuku cujes srculence vase bebe ili beba. Koliko ti je vraceno embriona, u kom stadijumu, gde ste radili postupak i zbog cega, cisto kao neku licnu kartu nam iznesi, vidis u nasim potpisima, pa nesto tako mozes.
Srecno i drzim fige!
.Radila sam dva puta vto na klinici Ivanovic kod dr.Goce Ivanovic.,vracena su mi dva embriona.,oImala sam dve operacije mioma i vec duzi period se borimo ja i moj muz da dobijemo to malo slatko detence.Imam homozigotnu mutaciju pa zato primam fragmin posle transfera na 12 sati.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 4/10/2013, 13:14

BiKsi :) ::
jekica ::Meni je sedmi dan posle transferam..Primam fragmin,pijem pronison 5 mg,estrofem 2x2,gluckopchage 3x1,i folnac,i utrogesran 3x2 vaginalno.Drugi put sam u postupku.Prvi put neuspesno,jednom normalno ostala trudna beta 450 ali beta nije rasla pa sam morala kiretazu da uradim.Sada sam u iscekivanju i nadam se uspehu.Da li ima neko jos da prima fragmin u pije pronison?Inace lezim i samo po kuci setam,od simptoma imam bolne grudi kao pred ciklus.Ovo je bio transfer zamrznutih embriona-kriotransfer.,.Jekica,37 godina
Evo jekice da ti odgovorim. Ja primam kleksan, sto je isto kao fragmin i fraksiparin, pijem i dalje pronizon zbog povisenih antitela na stitnu zlezdu i mutacije na pai1 genu koji imam. Do 14. nedelje sam imala istu dozu utrogestana kao ti, onda mi je ukinut. Folnu pijem i dalje, kao i bevipleks. Glukofaz sam pila do 14. nedelje trudnoce, onda mi je ukinut. Zelim ti svu srecu i da za koji dan vidis lepu trocifrenu betu, a potom da na ultrazvuku cujes srculence vase bebe ili beba. Koliko ti je vraceno embriona, u kom stadijumu, gde ste radili postupak i zbog cega, cisto kao neku licnu kartu nam iznesi, vidis u nasim potpisima, pa nesto tako mozes.
Srecno i drzim fige!
U braku sam dve ipo godine,kod muza je sve dobro sto se tice analiza,Ja sam u martu mesecu imala operaciju mioma i sada da vidimo hoce li uspeti,betu cu utorak da radim ,to je 11 dan od transfera.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od fight&faith 4/10/2013, 13:16

Okacice, Bebis, Ragaco, Jekice  zalivanje vv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda zalivanjevv roda
Pegaz uz antibiotike obavezno pij probiotike. Ne bi bilo loše da koristiš i vaginalete sa probiotikom, da bi dobre bakterije pobedile loše bakterije. boks

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 4/10/2013, 13:18

Hvala F&F igracice igracice igracice igracice 
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 4/10/2013, 13:18

BiKsi :) ::
jekica ::Meni je sedmi dan posle transferam..Primam fragmin,pijem pronison 5 mg,estrofem 2x2,gluckopchage 3x1,i folnac,i utrogesran 3x2 vaginalno.Drugi put sam u postupku.Prvi put neuspesno,jednom normalno ostala trudna beta 450 ali beta nije rasla pa sam morala kiretazu da uradim.Sada sam u iscekivanju i nadam se uspehu.Da li ima neko jos da prima fragmin u pije pronison?Inace lezim i samo po kuci setam,od simptoma imam bolne grudi kao pred ciklus.Ovo je bio transfer zamrznutih embriona-kriotransfer.,.Jekica,37 godina
Evo jekice da ti odgovorim. Ja primam kleksan, sto je isto kao fragmin i fraksiparin, pijem i dalje pronizon zbog povisenih antitela na stitnu zlezdu i mutacije na pai1 genu koji imam. Do 14. nedelje sam imala istu dozu utrogestana kao ti, onda mi je ukinut. Folnu pijem i dalje, kao i bevipleks. Glukofaz sam pila do 14. nedelje trudnoce, onda mi je ukinut. Zelim ti svu srecu i da za koji dan vidis lepu trocifrenu betu, a potom da na ultrazvuku cujes srculence vase bebe ili beba. Koliko ti je vraceno embriona, u kom stadijumu, gde ste radili postupak i zbog cega, cisto kao neku licnu kartu nam iznesi, vidis u nasim potpisima, pa nesto tako mozes.adijumu
Srecno i drzim fige!
Embrioni vraceni u stadijumu blastociste.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jekica 4/10/2013, 13:19

BiKsi :) ::
jekica ::Meni je sedmi dan posle transferam..Primam fragmin,pijem pronison 5 mg,estrofem 2x2,gluckopchage 3x1,i folnac,i utrogesran 3x2 vaginalno.Drugi put sam u postupku.Prvi put neuspesno,jednom normalno ostala trudna beta 450 ali beta nije rasla pa sam morala kiretazu da uradim.Sada sam u iscekivanju i nadam se uspehu.Da li ima neko jos da prima fragmin u pije pronison?Inace lezim i samo po kuci setam,od simptoma imam bolne grudi kao pred ciklus.Ovo je bio transfer zamrznutih embriona-kriotransfer.,.Jekica,37 godina
Evo jekice da ti odgovorim. Ja primam kleksan, sto je isto kao fragmin i fraksiparin, pijem i dalje pronizon zbog povisenih antitela na stitnu zlezdu i mutacije na pai1 genu koji imam. Do 14. nedelje sam imala istu dozu utrogestana kao ti, onda mi je ukinut. Folnu pijem i dalje, kao i bevipleks. Glukofaz sam pila do 14. nedelje trudnoce, onda mi je ukinut. Zelim ti svu srecu i da za koji dan vidis lepu trocifrenu betu, a potom da na ultrazvuku cujes srculence vase bebe ili beba. Koliko ti je vraceno embriona, u kom stadijumu, gde ste radili postupak i zbog cega, cisto kao neku licnu kartu nam iznesi, vidis u nasim potpisima, pa nesto tako mozes.adijumu
Srecno i drzim fige!
Embrioni vraceni u stadijumu blastociste.

jekica

Broj poruka : 66
Datum upisa : 02.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 4/10/2013, 13:21

to je super jekice  ,bice to velika beta ! prasim...vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv d d d d d d d d d d d d d bb bb bb bb bb bb  a malo i da zalijem da poraste 
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje good job good job good job good job juriš juriš juriš juriš juriš
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu