KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-ceka malu Kometicu

+96
Xena
cufta
PalcicaBg
anasrce
ganedina
Botox
d77
dusa71
Sofija Veks
pluton1
brinbili
red
sareni leptir
ragaco
Strumfeta78
lenjivica
insomnia
hocukusurnecuzvaku
kockicaaa
Star77
JocY
bulevarka
Ninche
saritam
menora72
penelope
era
Ambra
snedra
Tinche
Mirjana
lolipop
medolino
bobica83
filipa.panko
pegaz
hany
buby
Erata
plavaptica
djole42
tetreb
Sofka
Orline
pcelica
InNaturaVeritas
ivka
bubi80
Ema78
tuli
Crvic
cici
Endzi
cicsa80
Vuchica
lenabeograd
BiKsi :)
bibi.libi
Marie
MAAKKI
noja
fight&faith
dr mali pariz
Struzzo
caci
dragana76ns
labradorka
leptirko82
ninica2
nina :)
fmala
JAmajka
lelas
missile
lilya
laKole
zvoncica36
LaFolie
OKacica
twinsi
bak
Simona
SoJa
SannI-AlL
Stenli
zoxa
maus
dacans
Niny
Gral
SladZana
heart84
Klarica
saska1
Shizika
KoMetaK
100 posters

Strana 22 od 29 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sledeći

Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od djole42 25/11/2013, 20:02

Ljubim stomačić !
likeit 
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 26/11/2013, 13:00

Ja da upisem da smo juce, 25.11. bili na kontrolu (ali nemadoh snage da pisem sinoc Embarassed )
Ipak je sinak, videsmo opet pisu, sve se nadah da cemo imati manje problema oko imena! lol! lol! 
Dobro napreduje, ima 341 gram a dugacak je valjda 22 cm (ne znam tacnok, jer ne uspevam da protumacim los rukopis, a ne upamtih tacno juce Embarassed ). U svakom slucaju, sve mere su OK a ovaj period. Malo je pogledao i organe, ali ne detaljno, jer danas idem na tzv. morfoloski UZ. Sve izgleda OK, ali cemo videti danas. Bebac je po UZ 19+5 a po menoreji 20+1, ali je sve ipak ok, kako on kaze. Uspeli smo da od pogubljenosti zaboravimo flasku sa snimkom kod njega, pa cemo danas proci da je pokupimo, cini mi se sa snimka da bih vise razumela. Very Happy 

Meni je dao svasta nesto (ispadoh jos tezak slucaj zbog svega! Rolling Eyes) za eventualne bolove u ledjima, gorusicu, opstipaciju i dao mi je gvozdje. Dobila sam kritiku da sam se mnogo ugojila Embarassed i da moram da vodim racuna na dalje, da izbacim hleb, paste i slatkise! Rolling Eyes A dodala samo 5kg do sad! Ne znam sta cu da jedem, pored svih dosadasnjih ogranicenja! lol! lol! 

Pisem i posle danasnjeg pregleda, mada sam morala i sad, zbog sebe, u protivnom cu sve zaboraviti i pomesati. Embarassed lol! 

Inace, kupismo mu tata i ja dzemperic juce, onaj koji mi se dopao, jer je bio dobar na UZ! Laughing Razz

E, da, rekao mi je da zbog kicme idem na plivanje! Shocked Rolling Eyes I naravno, da setam sto vise!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od buby 26/11/2013, 13:15

ta razlika po amenoreji i UZ ti je bas mala...do 7 dana se tolerise u smislu ne menja se ocekivani datum porodjaja npr kao meni sto je razlika 12 pa su promenili..
to za kilazu ocito dr ne vidi dobro,ne znam samo gde si se ugojila,ja svega 2 a izgledam kao da sam 8 kg dodala,tacnije znacu sutra idem po doznake pa me svakako mere tamo
..super za dzempercic Laughing  kad si ga vec smenkula:lol!: 
setnja naravnoda prija ako te ne umara previse...a plivanje je skroz ok...ja sam od 6og do porodjaja bas cesto plivala i uzivala..sobzirom da je leto bilo,secam se da su me u sobi ostale porodjene zene pitale "gde si tako pocrenela " lol! 
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 26/11/2013, 22:37

Evo nas i sa drugog pregleda! lol! lol! Mi ne idemo po mesec dana, a onda u dva dana 2 UZ, to nam je praksa! lol! lol! Laughing Laughing Razz 
Elem, danas smo bili kod drugog dr, koji je radio tzv. "morfoloski" UZ koji podrazumeva detaljan pregled svih organa, sva moguca i nemoguca merenja i eventualno otkrivanje nekih bolesti. Dasa je bio dobar, pozirao, zevao, mahao, a onda smo ga valjda smorili pa je poceo da "sisa" pupcanu vrpcu, da se bije rukicom u glavu i kad mu je i to bilo malo da se sutira nogicom u glavu! Shocked Shocked I dr i mi smo ostali u soku! Shocked Laughing Laughing Svakako se ne smiruje, probacu da postavim delic videa gde se vidi sta radi i slicicu, jer ne umem da isecem valjano video koji nam je dr dao. Inace, ovaj dr je stvarno jedan od 3 najboljih u IT za ovau vrsu UZ, stvarno covek zna znanje i vredi svakog eura! yes 
Bebac je super, svi organi na mestu, funkcionisu kako valja, protoci odlicni, mere odlicne, sve je na sredini gde treba i da bude. On je izmerio malca da je 382 grama i da tacno odgovara nedelji trudnoce u dan, i iskreno, vise verujem njemu (jer ima mnogo bolji UZ aparat i strucniji je) nego dr od juce. Dugacki smo 24 cm, ma sve nam je po JUS-u! Laughing Laughing  Rizici za spinu bifidu su niski, kao i za gestacijski dijabetes i prevremeni porodjaj. Protoci i njegovih vena i arterija i mojih su odlicni takodje.
Ja sam naravno, sve vreme suzila, jer sam imala utisak da je bebironcic hteo da impresionira mamu i tatu i svasta je radio! Razz Dr nam je rekao da ima jake misice, koji se i vide! Razz Bice ovo nas fudbaler, vidim ja! lol! Onda se na kraju smorio i poceo da zeva, a sto je najsmesnije isprovocirao i dr-a koji je isto poceo da zeva. lol! lol! 
Ne moramo vise na kontrole kod njega, osim ako moj dr nesto vidi u medjuvremenu, posumnja u nesto pa da idemo u 30. nedelji. Ako ne budemo vise isli kod njega, ustedecemo za krevetac ili kolica! lol! Razz 
Mm je posle UZ izjavio otrilike - naj..ali smo sa ovim maleckim, sta li ce sve da nam radi kad se rodi! lol! lol! 

Ja sam jedna zaista srecna i zadovoljna trudnica, jer skoro i da ne osetih trudnocu do sada. Nadam se da ce tako biti i od sada do porodjaja. Very Happy Zelim svim trudnicama isto u najmanju ruku! Very Happy 

Evo delic filmica gde se bebac ponasa - pokazi sta znas! Laughing Laughing 



A evo i slicice gde se udara nogicom u glavu, posto je umorio ruku! lol! 
KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 1483307_10152029320503256_692243214_n
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od LaFolie 26/11/2013, 22:41

e sita sam se nasmejala lol! Pa mali je show!
Ne mogu da pogledam snimak, pise da je privatan video.... vidi oko autorizacije :)
Ljubimo ga Ana i ja love 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od fmala 26/11/2013, 23:00

aaaaaaaa, hocu i ja da vidim! Very Happy bebe ti je blesav skroz, i da znas, kakav je u stomaku, takav je i posle Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 26/11/2013, 23:18

Stavila sam greskom unlisted, sad stavila na public, pa mislim da moze da se vidi. Very Happy 

Fmala, bas me utesi! Laughing Laughing Ja se sve nadala mozda ce se izludovati u stomaku pa se smiriti Rolling Eyes ali verujem iskusnim mamama. affraid No lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od JAmajka 26/11/2013, 23:24

Kako da se smiri,kad se ni mama ne smiruje:lol: Laughing 
Pogledala sam snimak...biće to ili rukometaš ili fudbaler,podjednako dobro udara i ručicom i nožicom.
E,da,maja ti je originalna.Raduje me da ti trudnoća lagano i neosetno protiče,samo tako nastavi.Cmokić
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Vuchica 26/11/2013, 23:32

ma vidi to ovog misicavog Zmajceka!
Divno si sve napisala, a ne samo da ti je bebe po JUS-u, nego si i ti takva trudnica - pu-pu-pu, usrale vas koke!
Super mi je fora sto je malisa navukao i dr. da pocne da zeva. lol! 

A kad si vec pomenula evrice....bas me zanima koliko taj pregled kosta ... 300-400...?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od bak 26/11/2013, 23:36

Pa stvarno, na koga li je v  b zbunjen 

Dobro nema i kofer unutra spakovan Wink 

Eeee, jadno dete sa vama, sve cu mu objsniti kad se rodi yes 

Ljubim ja tebe, lepotice moja c cmoka 
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od fight&faith 26/11/2013, 23:49

Meta kako da ti sin bude miran? Na koga? Shocked Na mamu?  Laughing
U svakom slucaju mislim da je dobro kad je beba zivahna u stomaku, to znaci da je sve OK. as
Ne brini za liniju, jer 5 kg stvarno nije nista. Toliko se mnoge zene koje nisu trudne ugoje preko zime. navijacica

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 26/11/2013, 23:56

Majica ti je fenomenalna! likeit 

Bravo za super mere, i lep napredak, a snimak i slika su hit! Kakav zajebant u najavi!sreca 

Nisam skontala da imas neki problem s kicmom, mislila sam da je to proslo, da je samo prolazno bilo?

Nek i nastavak bude što laganiji, od srca ti to želim! Ljubim vas u kompletu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 27/11/2013, 01:21

buby ::ta razlika po amenoreji i UZ ti je bas mala...do 7 dana se tolerise u smislu ne menja se ocekivani datum porodjaja npr kao meni sto je razlika 12 pa su promenili..
to za kilazu ocito dr ne vidi dobro,ne znam samo gde si se ugojila,ja svega 2 a izgledam kao da sam 8 kg dodala,tacnije znacu sutra idem po doznake pa me svakako mere tamo
..super za dzempercic Laughing  kad si ga vec smenkula:lol!: 
setnja naravnoda prija ako te ne umara previse...a plivanje je skroz ok...ja sam od 6og do porodjaja bas cesto plivala i uzivala..sobzirom da je leto bilo,secam se da su me u sobi ostale porodjene zene pitale "gde si tako pocrenela " lol! 
Ma ja se uopste nisam potresla oko razlike, jer znam koliko je to merenje diskutabilno, omase za 1mm i onda se ostale racunice ne uklapaju. Posle danasnjeg UZ sam definitivno jos mirnija! Very Happy Dobro je da si mi rekla da si plivala, sad smem i ja, jer pomislih da mi je dr flipnuo nacisto savetujuci mi plivanje! Laughing Laughing Nadjoh i kurseve u bazenu za trudnice i to na 3 minuta od mene, pa cim se vratim iz Budimpeste, idem, a kupaci sam spakovala da od sutra kad odem u BP idem u neki spa da plivam! Very Happy 

Vuchica ::ma vidi to ovog misicavog Zmajceka!
Super mi je fora sto je malisa navukao i dr. da pocne da zeva. lol! 

A kad si vec pomenula evrice....bas me zanima koliko taj pregled kosta ... 300-400...?
Vucice, ne samo da je zevnuo 2-3 puta, nego sve do kraja UZ! Shocked lol! lol! Sto je najveci stos, bili roditelji mm i mi im pokazujemo snimak i moja sveki je pocela da zeva od trenutka kad je videla bepca kako zeva pa do kraja snimka! Laughing Laughing Stvarno je zarazan! lol! lol! I, da, kosta 200 evrica morfoloski UZ, a 250 sa racunom. Naravno, mi racun ne trazimo! lol! lol! Doduse, samo ovaj u 5. mesecu kosta toliko, prvi je kod njega kostao 100 sa popustom! Rolling Eyes Laughing 

bak ::Pa stvarno, na koga li je v  b zbunjen 

Dobro nema i kofer unutra spakovan Wink 

Eeee, jadno dete sa vama, sve cu mu objsniti kad se rodi yes 

Ljubim ja tebe, lepotice moja c cmoka 
Umrla sam od smeha za kofer!!! lol! lol!  b  b  b  b v Ko zna, mozda ga i ima, ali ga dr nije ocekivao, pa ga nije ni trazio!  b  b Sad mi je jasno sto se sutira u glavicu, hoce da kaze - moja luda majka me opet vodi na put sutra, neeecu, vidi mama sta cu da ti radim kad se rodim ako me opet "majes"!  b  b  b  b 

fight&faith ::Meta kako da ti sin bude miran? Na koga? Shocked Na mamu?  Laughing
U svakom slucaju mislim da je dobro kad je beba zivahna u stomaku, to znaci da je sve OK. as
Ne brini za liniju, jer 5 kg stvarno nije nista. Toliko se mnoge zene koje nisu trudne ugoje preko zime. navijacica
I ja se tesim sto je zivahan, samo verujem da ce mi smetati za mesec-dva, kad mi ne bude dozvolio da spavam. Nego, nema veze, neka je samo zivo i zdravo! Very Happy Ma 5 kg su normalni u ovo doba, tj. 20. nedelja trudnoce, ne znam sta je mom dr-u. Svuda pise od 5-7kg, tako da se ja uopste ne opterecujem! Jos me merio obucenu sa sve cipelama, dobro da nisam tezila jos 5 kg gore, kako sam bila natrontana. Rolling Eyes lol! 

BiKsi :) ::Majica ti je fenomenalna! likeit 

Bravo za super mere, i lep napredak, a snimak i slika su hit! Kakav zajebant u najavi!sreca 

Nisam skontala da imas neki problem s kicmom, mislila sam da je to proslo, da je samo prolazno bilo?

Nek i nastavak bude što laganiji, od srca ti to želim! Ljubim vas u kompletu!
Eeeee Bixi, imacemo obadve zajebante, dosta smo se mi zajebavale! lol! lol!  b  b v 
Ma nemam problema sa kicmom trenutno, nego sam mu prijavila problem od pre 2 nedelje i on mi zato savetovao redovno plivanje, da jacam misice kicme i sprecim na vreme bol.  Rolling Eyes 

Ostah duzna jos i dzemperic, poklon jer se juce lepo ponasao, danas nije dobio nista, zbog nedolicnog ponasanja! Razz Razz  lol! lol! 

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 941867_10152029675188256_2061295795_n

I sad cu da odmorim malo, i vas i sebe, jer sutra idem prvo na zakletvu, da cu biti verni drzavljanin Italije, pa ondak odoh za Budimpestu. Very Happy Tamo me ceka ucenje i manjak vremena, ali sam vas smorila za medalju, pa znam da vam necu nedostajati! Razz Razz  lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 27/11/2013, 01:37

Džemper je ekstra!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od MAAKKI 27/11/2013, 10:28

Meta stvarno se pitam na koga li je love zbunjen zbunjen zbunjen naočare naočare 

Dzemperak je ekstra volim kada ih decaci nose, bio je on dobar i danas likeit likeit likeit 
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od fight&faith 27/11/2013, 11:15

Džmperčić je eksta! Very Happy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od noja 27/11/2013, 11:21

To dete je na mamu ! Ne znam sta si drugo i ocekivala :))))
Dzemper je savrsen za buduceg fudbalera srca 
Ljube ga dve zenske Andrea i Lea love 
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lelas 27/11/2013, 12:35

Bravo Kometo i Kometku!Divan snimak,bebac je vredan na mamu!Very Happy 
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Vuchica 27/11/2013, 23:12

Ijaoo, pa to je praaaavi dzemperic...koji se oblaci preko glave! lol! 

i sta kazes, jeftiniji je pregled ako ti dr ne da racun? Ja, naivna, mislila da to samo u Srbiji ima zbunjen 

I CESTITAM TI DOBIJANJE DRZAVLJANSTVA! NEKA JE SA SRECOM!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od saska1 28/11/2013, 08:31

Ljubac za Metu i malog vrtiguza ljubav ljubav 
Dzemerčić je prellijep pravi momački
I srećno danas radost radost radost 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Niny 28/11/2013, 12:40

Divan izveštaj srca srca srca srca 

Beban je nemirko, na svoju mamu, nisam ni očekivala da bude drugačije osmeh srce 

Čestitam ti na dobijenom državljanstvu :aa61:Poljubac  ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od hocukusurnecuzvaku 28/11/2013, 12:45

Jao kakav je bebac, ja sam se sva raznežila smajli angel likeit 
hocukusurnecuzvaku
hocukusurnecuzvaku

Broj poruka : 1595
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Endzi 28/11/2013, 12:47

ljubav ljubav ljubav ljubav  sinak ti je pravi akrobata...Srecno danas !!b b b b
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Gral 28/11/2013, 22:47

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav 
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od saritam 30/11/2013, 15:27

ljubav ljubav ljubav 

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 22 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 29 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 25 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu