KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-ceka malu Kometicu

+96
Xena
cufta
PalcicaBg
anasrce
ganedina
Botox
d77
dusa71
Sofija Veks
pluton1
brinbili
red
sareni leptir
ragaco
Strumfeta78
lenjivica
insomnia
hocukusurnecuzvaku
kockicaaa
Star77
JocY
bulevarka
Ninche
saritam
menora72
penelope
era
Ambra
snedra
Tinche
Mirjana
lolipop
medolino
bobica83
filipa.panko
pegaz
hany
buby
Erata
plavaptica
djole42
tetreb
Sofka
Orline
pcelica
InNaturaVeritas
ivka
bubi80
Ema78
tuli
Crvic
cici
Endzi
cicsa80
Vuchica
lenabeograd
BiKsi :)
bibi.libi
Marie
MAAKKI
noja
fight&faith
dr mali pariz
Struzzo
caci
dragana76ns
labradorka
leptirko82
ninica2
nina :)
fmala
JAmajka
lelas
missile
lilya
laKole
zvoncica36
LaFolie
OKacica
twinsi
bak
Simona
SoJa
SannI-AlL
Stenli
zoxa
maus
dacans
Niny
Gral
SladZana
heart84
Klarica
saska1
Shizika
KoMetaK
100 posters

Strana 17 od 29 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći

Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Orline 25/10/2013, 22:23

Prvo za majicu, da ne zaboravim iskopah ovo za deset min https://www.thehunt.com/the-hunt/pdpRCS-striped-maternity-shirt-w--baby-peeking-out

Traži se masovno po netu. Izgleda da je originalno turska od firme Waikiki, ima i link, ko zna turski Very Happy 
A evo ti slike, pretraživala sam prema njoj, ovde su sve veličine, nema veća biksi https://www.google.com/search?tbm=isch&tbs=simg:CAQSYgmL69hbewqbNRpOCxCwjKcIGjwKOggBEhSWBKwElwSnBKQE4gXjBasHowSqBxog5agGWYeQp3XiWkmo_18mhuvYyjI81uJW7xXOKnj36SIgMCxCOrv4IGgAMIQccVHch9_1vG&sa=X&ei=BNJqUs-jBofj4wTSj4HQCQ&ved=0CCYQ2A4oAQ&biw=1760&bih=835&q=baby%20peeking%20shirt

A sad ono zbog čega svratih....Divan izvještaj...Mali pišonja u najavi. Diiivnooo, snaćićeš se , kao i ja što sam Very Happy 

dacans ::E sad ce David opet morati da obilazi radnje zbog nove NUTELE....lol! lol! lol! lol! 
Neka ste samo divni veseli..a sta ces da radis sa njime..pa ispricacu ti sve u dve tri reci..uglavnom ces da ga skidas sa sebe i svoje suknje:lol!: lol! lol! lol! smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce 
Hahaha, jadan tm, opet u lov na nutelu. Kakav car.
A i ovaj drugi deo je tačan...Samo što ga ja skidam sa pantalona lol! 

Sanni-AlL ::I ja sam bila ubeđena da je dečak,ko i kad je Orli bila trudna i navijala za princezu,a ja sam osećala da će biti Orlić (mada sam kačila slike balerina Embarassed ).
Tako i sada kao sve navijam kometica a onoo bum kometić mamin ceo svetić srce sunny .
 
Daaaa, sani džaba bile balerine, hehehe.

BiKsi :) ::He, he, he, ipak je moj njuh bio dobar! :) I za osećaj, šta reći, potpuno te razumem, juče kažem sekretarici na poslu, je l se ono dečacima piša podiže na gore, pa se stavlja pelena, potvrdjuje, ja reko samo da mu ništa tamo dole ne pokvarim! lol! Mnogo sam više devojčica presvukla, al eto prilike da se to promeni! :) : 
Ma moš je okretati gdje hoćeš, mom se pampers tu nabudži i zauzima koji hoće položaj, a pedijatri kažu da se ništ ne dira. Po novom. Wink Rolling Eyes Very Happy Posle će oni da je razvlače kao praćku lol! 
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Orline 25/10/2013, 22:24

Ovo je slično, al kao ideja da lakše napravite u onim radnjama što štampaju na majicama http://www.cafepress.com/+baby-peeking+womens-maternity
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Shizika 26/10/2013, 21:20

KoMetaK :: Svidja mi se i Oleg
Shtaaa, josh jedan Oli? Shocked 
Shalim se, samo treba malo vremena da se naviknemo, pripremali smo se za djevojchicu. Very Happy 
osmeh srce 
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od bulevarka 26/10/2013, 22:20

Jeeeeeeeeeeeeee ja sam presrećna što ćemo dobiti još jednog drugara . Dečaci su tako divni i mazni i baš su vezani za majke a ako baš toliko voliš devojčice kada izađeš u šetnju sa sinom ti šmekaj buduće snajke kao ja . Danas sam vozala Mihajla i priđe nam jedna prelepa devojčica plavih očiju , loknaste kose i punih usana i gleda mog dečaka mislim da smo se oboje zaljubili u nju Very Happy Very Happy Very Happy 
Neka te teši to da ćemo biti dobre svekrve a ko zna možda u drugom krugu i mi dobijemo devojčicu Very Happy 
Ljubimo vas punoooooooooooooo
srcasti poljupci 
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Simona 27/10/2013, 07:07

Oleg je divno ime osmeh srce  Lepo je što mislite da ime lepo zvuči i u Italiji i ovde. Od Struzzitinih predloga Simon mi se najviše dopada lol! I ja bih slično verovatno razmišljala da sam u inostranstvu tj dala bih neko ime koje ga ne bi izdvajalo u sredini u kojoj ćemo živeti, najverovatnije neko medjunarodno.

A za dečake, jeste to posebna ljubav majke i sina, videćeš... Još ja nisam od onih žena da sad nešto sve mora da se vrti oko mene, naročito što je usvajanje u pitanju. Uvek mu uključim i druge ljude, da ljubav ne isključuje nikog i da je više ima što je više delimo... No, sve što ja/mi pričamo završi se sa - maaamaaa, maaamaa - sve želi od mame, mama da ga uspavljuje, mamu najviše voli, kad će mama da dodje, gde je mama, muža ovlaš poljubi a onda grljenje i ljubljenje sa mamom i sve tako...

Uživajte u trudničkim danima a jedva čekam da čitam vaše dogodovštine i na roditeljskim :)
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lenabeograd 27/10/2013, 07:48

Slazem se Simon je divno ime srca  
Skeniraj tu majicu idi u foto shop uzmi neku svoju i nek ti je naprave

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od menora72 27/10/2013, 08:51

ako je stvarno decak lol! onda navijam za Danilo Very Happy Very Happy Very Happy  ...
ima da se naviknes u sekundi kad se rodi lol!  ...

mada  mene moji osecaji i moje vizije nikada ne varaju  lol!  .pitaj Draganu lol! 

ma samo nek je ziva i zdrava beba i da vi dodjete kod nas u NS -lako cemo za sve drugo Very Happy

(Merkur je retrogradan -tada moze doci do gresaka generalno )

ljubimoooooooo jakoooooooooo i uzivajteeeeeeeeeeee srce srce srce 
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od bubi80 27/10/2013, 13:07

Bravo za decaka.radost likeit 
To ce biti mamin sin!
Nek je ziv i zdrav,a vi mozete i na popravni za devojku! sreca 

Ljubimo ljubav
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lenabeograd 27/10/2013, 17:30

Simon je lepo Ali Danilo je i moj Favorit kod nas u drustvu GA ima

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od leptirko82 27/10/2013, 18:20

Pozdrav za najaktivniju trudnicu!!!ff 
Dvoumis se oko divnih imnena. Danilo me uvek podseca na Gorski vijenac i mudrost vladike Danila.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od cicsa80 27/10/2013, 22:41

Samo da vas pozdravim i usne 
Pa sta i ako piski stojeci lol! 
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 27/10/2013, 23:19

Orle, ti si queen Tek sad videh linkove, skitala sam 2 dana na suncu. Obavezno cu se pozabaviti trazenjem bluzica, mozda pocnem i uvoz u Srbiju, posto vidim da ima potraznje! lol! lol! Nisam stigla ni da pogledam nista na netu po tom pitanju, a odlepila sam i ja kad sam je bidela prosle godine ali nisam znala da cu biti u prilici da je nosim jednog dana.

Stru, i nama se svidja Simon, nasa verzije bez e, mm trenutno pravi spisak imena koja mu se svidjaju, a ja cu da ga revidiram! lol! lol! Predlozio je cak da se dete zove Dragi ili Drago (na it. zmaj!), posto je gledao nasa imena a i osnova imena mog tate je vrlo slicna.

Bulevar, drago m ije da te vidim kod nas, ljbu mi Mihajlicu medenicu! Kad vidim tvog ina i jos neke bebane, shvatim kako je lepo imati decake! osmeh srce 

Menorice, ljubi mi Sonjicu i cuvaj mi je za snajku za svaki slucaj! Iako ja tebi bezrezervno verujem, jer me do sad nisi prevarila, ne znam samo kako ce da mu nestane pisa do kraja! lol! 

Cico moja, jes vala, o tome nisam razmisljala, mozda je i bolje sto ce piskiti stojeci, mace ce problema imati u zivotu Wink lol! 

Bixi, ako dobijes neku info kako da dodjes do bluzice, javljaj, a ako ja prva naletim, narucujem ti S velicinu! Very Happy

Leptirko, jes vala, i mene podseca na mudrost i na Gorski vjenac. Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lenabeograd 28/10/2013, 09:35

Ma ljubim ja tebe i to tvoje bebce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od InNaturaVeritas 28/10/2013, 13:11

Ček da cmoknem moju leteću, jedan dan stariju sestru;-) Vidim da gruvaš i dobar si đak, samo napred!
Ljubi te sista'
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od tuli 28/10/2013, 15:01

Kometo, štaaaaaaaa, dečkonja Shocked 
Draga, ja te baš vidim kao mamu dečaka, energičnu, hrabru,jaku. Treba energije i diplomatije u odgajanju muškarca.
Ti si bar na vreme saznala za pol. Pre 2 dana se porodila moja poznanica, koja je do porođaja mislila da će dobiti dečaka, kad ono šmizla Very Happy 
Sreća pa nisu opremali sobu u tipičnim muškim bojama, ineče bi budžet stradao Laughing 
Ime će već Bog poslati i to će biti pravo ime za tvog bebaća.
Cmačem i hvala što me vučeš za nos srca srca srca
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Vuchica 28/10/2013, 16:34

KoMetaK ::Orle, ti si queen Tek sad videh linkove, skitala sam 2 dana na suncu. Obavezno cu se pozabaviti trazenjem bluzica, mozda pocnem i uvoz u Srbiju, posto vidim da ima potraznje! lol! lol! Nisam stigla ni da pogledam nista na netu po tom pitanju, a odlepila sam i ja kad sam je bidela prosle godine ali nisam znala da cu biti u prilici da je nosim jednog dana.

Stru, i nama se svidja Simon, nasa verzije bez e, mm trenutno pravi spisak imena koja mu se svidjaju, a ja cu da ga revidiram! lol! lol! Predlozio je cak da se dete zove Dragi ili Drago (na it. zmaj!), posto je gledao nasa imena a i osnova imena mog tate je vrlo slicna.

Bulevar, drago m ije da te vidim kod nas, ljbu mi Mihajlicu medenicu! Kad vidim tvog ina i jos neke bebane, shvatim kako je lepo imati decake! osmeh srce 

Menorice, ljubi mi Sonjicu i cuvaj mi je za snajku za svaki slucaj! Iako ja tebi bezrezervno verujem, jer me do sad nisi prevarila, ne znam samo kako ce da mu nestane pisa do kraja! lol! 

Cico moja, jes vala, o tome nisam razmisljala, mozda je i bolje sto ce piskiti stojeci, mace ce problema imati u zivotu Wink lol! 

Bixi, ako dobijes neku info kako da dodjes do bluzice, javljaj, a ako ja prva naletim, narucujem ti S velicinu! Very Happy

Leptirko, jes vala, i mene podseca na mudrost i na Gorski vjenac. Very Happy 
ohohohoh decak-KoMetak postade Zmajček!!!!lol! 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od SannI-AlL 28/10/2013, 17:43

Kometa ljubim te u avatar i stomače,a Zmajčeka ljubim posebno srcasti poljupci 
kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 1108726vcerbwwts8
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 29/10/2013, 00:27

Meni se baš svidjaju imena i Drago i Dragi, ja bih recimo dala sinu ime Drago, al Rodjeni se uglavnom krsti na moje predloge ! :) Doduše i ja na njegove! :) Mada mi je lepo i Danilo i Simon, Oleg manje više.

Nema mi ove drugarice da javi šta je uradila za majicu, videćemo.

Stisak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Struzzo 29/10/2013, 09:37

BiKsi :) ::Meni se baš svidjaju imena i Drago i Dragi, ja bih recimo dala sinu ime Drago, al Rodjeni se uglavnom krsti na moje predloge ! :) Doduše i ja na njegove! :)
Samo da nije Dragiša! Rolling Eyes v 
Moj muž nikako da prežali što sina nije nazvao Dragiša...Shocked I najcrnje kad mrtav ozbiljan obrazlaže kako je to baš lepo ime. Jes' lepo, za prase (sećate se one serije sa Draganom Nikolićem kao učitelj; u toj seriji su gajili I na kraju zaklali jednog Dragišu...toliko o tome)...

Ma, polako Meta, naći ćete već pravo ime...
Ja sam onako navela par imena za koje možemo reći da se isto (ili bar slično) pišu I izgovaraju na srpskom I italijanskom. Ima ih još, sigurno.
Drago ima super značenje na italijanskom ali mi se čini da su Italijani konzervativni po pitanju takvih imena sa  značenjem a da nisu klasična imena.

Polako....do tada ljubi stomače...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od JAmajka 29/10/2013, 10:25

Kakav bre Dragiša?Mm se sviđa Živojin:aa69: v v (ali stvaaarno).Sreća da smo usvojili decu,inače bi bilo:a140: borba 

Kometice,slatke su tvoje muke...Evo,daću i ja svoj skromni doprinos...Dario,Lazzaro,Adriano.

poljubci poljubci poljubci 
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Simona 29/10/2013, 10:26

Srećne ste vi, moj muž je imao ideju da sina nazove Golub ili Soko beše, neka ptica uglavnom na šta sam ja rekla da ne dolazi u obzir Shocked Shocked 

Mada se ime nekako poveže. Ja sam u početku patila što nisam dala Vilenjaku ime a sad mu često kažem da mu baš leži a naročito nadimak... Ne bih mogla bolji da smislim a da više odgovara njegovom karakteru Wink
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od dacans 29/10/2013, 11:51

Danilo..Simon...Oleg...pa ni ne treba dalje..meni sva predivna
p.s. Simon je bio moja želja za Andreja:roll: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes lol! lol! 
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Niny 29/10/2013, 12:32

Kakve slatke muke, biranje imena likeit 

Meni je najlepše od ponuđenih Simon osmeh srce Ne znam nikoga ko se tako zove, a to mi je baš bitno pri izboru imena.

P.S. Moj telefon se zove Dragiša lol! A tata mi se zove Drago, al nije Dragiša po njemu dobio ime lol!
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od missile 29/10/2013, 12:44

KoMetaK ::
Naravno, Danilo je radno ime
 
lol! joj oduševljavaš me!!! I ja isto imam radna imena za sve i svašta. Vremenom ćete iskristalisati.
 
A evo, cure su dale i nekoliko predloga, čisto da raspale maštu!!!  lol! lol! lol! 
 
Struzzo ::
BiKsi :) ::Meni se baš svidjaju imena i Drago i Dragi, ja bih recimo dala sinu ime Drago, al Rodjeni se uglavnom krsti na moje predloge ! :) Doduše i ja na njegove! :)
Samo da nije Dragiša! Rolling Eyes v 
Moj muž nikako da prežali što sina nije nazvao Dragiša...Shocked I najcrnje kad mrtav ozbiljan obrazlaže kako je to baš lepo ime. Jes' lepo, za prase (sećate se one serije sa Draganom Nikolićem kao učitelj; u toj seriji su gajili I na kraju zaklali jednog Dragišu...toliko o tome)...
  
Simona ::Srećne ste vi, moj muž je imao ideju da sina nazove Golub ili Soko beše, neka ptica uglavnom na šta sam ja rekla da ne dolazi u obzir Shocked Shocked   

Mada se ime nekako poveže. Ja sam u početku patila što nisam dala Vilenjaku ime a sad mu često kažem da mu baš leži a naročito nadimak... Ne bih mogla bolji da smislim a da više odgovara njegovom karakteru Wink
Lepo je Vilenjakovo ime, Simon, a i tvoje je, ne sviđa mi se što ga modifikuješ jer je zaista lepo.
 
Sad, o ukusima ne raspravljam, ali moj favorit za NE dati je definitivno Dragiša. Stru, kako se seti, carice, svaka čast! do suza me zasmeja. lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od missile 29/10/2013, 12:52

A jes vala slatke muke, kako reče Nini! yes

Moj otac se BTW zove Dragiša, i ime je stvarno katastrofa! affraid lol! lol! lol! 

Metić, koji si ti pelcer izvukla ono proletos kad smo bile kod Zvezdanića - muški ili ženski? Wink  
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 17 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 29 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 23 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu