KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KOMETA-ceka malu Kometicu

+96
Xena
cufta
PalcicaBg
anasrce
ganedina
Botox
d77
dusa71
Sofija Veks
pluton1
brinbili
red
sareni leptir
ragaco
Strumfeta78
lenjivica
insomnia
hocukusurnecuzvaku
kockicaaa
Star77
JocY
bulevarka
Ninche
saritam
menora72
penelope
era
Ambra
snedra
Tinche
Mirjana
lolipop
medolino
bobica83
filipa.panko
pegaz
hany
buby
Erata
plavaptica
djole42
tetreb
Sofka
Orline
pcelica
InNaturaVeritas
ivka
bubi80
Ema78
tuli
Crvic
cici
Endzi
cicsa80
Vuchica
lenabeograd
BiKsi :)
bibi.libi
Marie
MAAKKI
noja
fight&faith
dr mali pariz
Struzzo
caci
dragana76ns
labradorka
leptirko82
ninica2
nina :)
fmala
JAmajka
lelas
missile
lilya
laKole
zvoncica36
LaFolie
OKacica
twinsi
bak
Simona
SoJa
SannI-AlL
Stenli
zoxa
maus
dacans
Niny
Gral
SladZana
heart84
Klarica
saska1
Shizika
KoMetaK
100 posters

Strana 16 od 29 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Sledeći

Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od saska1 24/10/2013, 09:41

Bravo za malog dečkonju i naslednika srca srca srca srca srca igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice 
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Niny 24/10/2013, 09:53

Decakkkk bebe srca srca srca Bravo za malog nemirka i za dobar izveštaj igracice igracice igracice  Taman imaš dovoljno vremena da se privikneš na dečaka lol! Ljubim vas oboje punooooo ljubav ljubav ljubav ljubav
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Erata 24/10/2013, 10:00

Ja sam nekako od početka mislila da je dečak, ali nisam smela da kažem Very Happy 
Meni je baš drago, ja više volim dečake, luda sam za njima. Videćeš, fmala ti je sve rekla, posebni su mali pišulinci. Drago mi je i zbog tvog muža i njegove porodice, neka, neka se rodi naslednik.

A onda ideš nazad za NS po seku :))
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od SannI-AlL 24/10/2013, 11:19

I ja sam bila ubeđena da je dečak,ko i kad je Orli bila trudna i navijala za princezu,a ja sam osećala da će biti Orlić (mada sam kačila slike balerina Embarassed ).
Tako i sada kao sve navijam kometica a onoo bum kometić mamin ceo svetić srce sunny .
Nek sve do kraja trudnoće protekne u redu i da vam kola stignu na vreme,pa lakoćete vi posle u NS po seku .
Super za UZ i za sve.Ljubim vas Kometovići srcasti poljupci 
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od missile 24/10/2013, 11:24

Metić,

naravno da je jedino važno da bebić bude zdrav, ali da znaš da i meni nekako žao što nije Katja! A zamišljala sam te kako se igraš s devojčicom, pa je oblačiš, češljaš, itd, moguće pod utiskom onoga kako si se divno izigrala sa Ančikom. Ali, zato stiže dečkić, tek s njim ćeš imati lepu zabavu! ja sam npr sebe uvek zamišljala kao mamu dečaka, i kako igram fudbal s njim, pa ga kasnije učim kako radi tuš-baterija, pa tako sve po kući, i da bude ili gitarista ili maš. inž. I da peca s tatom. lol! Biće i popravni, a bolje je da bata bude stariji.

Poseban pozzz za Danila! bebe
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od caci 24/10/2013, 11:58

Danilo je divno ime ...a ti ces biti divna mama decaka.srca bebe   srca 
Potpuno razumem tvoje osecanja i razmisljanja i ja sam bila ista kad sam bila trudna sa Markom.
Opustise i uzivaj poljubac 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 24/10/2013, 14:23

Hehehe, jos cete me ubediti da je dobro sto cu imati sina! Wink lol! Salim se naravno, sigurna sam da cu se svakim danom zahvaljivati Bogu na njemu, bas zato sto sam sad u ovakvim razmisljanjima. Sto kaze Miss, makar cu iamti koga da ucim kako da zameni sijalicu, promeni tus, i zavrsi jos mnogo toga po kuci posto mm nema pojma ni sa cim! Laughing Laughing I ja sam se uvek igrala sa decacima ko klinka i nista me vezano za kucu nije intereovalo, samo muski poslovi, pa postadoh zato i inzenjer. Eto, polako pocinjem da gledam sve sa pozitivne strane, mada zamisljam i neke negativne svoje i mm-a kod njega, pa me vec hvata muka! lol! lol! 
Naravno, neka je samo ziv i zdrav mamin sportista u najavi! Very Happy (posto se ne smiruje!)
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 24/10/2013, 18:05

Cek da upisem rezultate dok imam jos koji minut slobodnog vremena, da ih ne pogubim.

Eritrociti 3,84 (4-5.2)
Hemoglobin 11.5 (12-16)
Hematokrit (Hct) 33.9 (36-47)
Lukociti 8,9 (3,5-11)
Glucosa 80 (60-110)

Protrombinsko vreme 11,8 sec
Protrombinska aktivnost 115,4 (70-130)
I.N.R. 0.93 (0,8-1,2)
PTT 26 sec (22-35)
D-dimer 360 (do 500)

TSH 1,77 (0,4-4)
FT4 0,96 (0,7-2)


KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od buby 24/10/2013, 19:21

[url=kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 1409032qsu0ew05ud]kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 1409032qsu0ew05ud[/url]
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 24/10/2013, 19:38

He, he, he, ipak je moj njuh bio dobar! :) I za osećaj, šta reći, potpuno te razumem, juče kažem sekretarici na poslu, je l se ono dečacima piša podiže na gore, pa se stavlja pelena, potvrdjuje, ja reko samo da mu ništa tamo dole ne pokvarim! lol! Mnogo sam više devojčica presvukla, al eto prilike da se to promeni! :) Ja sam se prilično privikla da će biti batica, al mi je isto trebalo vremena! :) Drago mi je da je sve ok. Meni je na slične rezultate kao tvoje sada, hematolog ipak dao da pijem heferol, i mogu ti reći od kada ga pijem da se osećam bolje, jedno vreme sam baš bila šlogi dogi, vukla se po kući, brže umarala, ma totalno energija otišla dole, samo odjednom, da ne veruješ, sad je već sve opet bolje, deluje mi da se hemoglobin popravio, a videćemo i za 7 dana kad ponovim krvnu sliku.

LJubim te mačkice, pomazi nam drugara, i ovaj moj bebanić ne staje, ledilo, sinoć mi na bešici pravio žurku lol! , jutros takodje, danas vileni mimo bešike, al je baš aktivan! lol! 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Crvic 24/10/2013, 19:58

Odusevljena sam slicicom! Ne znam kako se to zove, da li je avatar, kako god preeeleeepooo!
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Struzzo 24/10/2013, 20:25

E, da, da dodam i ovo...
Čini mi se da gledano sveukupno više je dečaka na Kutku...da nije to do ove plave boje Kutka Wink
Happy, urozi neko vreme...Wink

Nek' je živ i zdrav, zaista....

P. S. I razlog više da vrlo brzo posle porođaja pohrliš ka NS...

Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od lenabeograd 24/10/2013, 22:04

Bravoo cestitam na pisonji to su mamina deca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 39
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Endzi 24/10/2013, 23:05

CESTITAMO DRAGA NA PISONJI ....a ja mislila da cemo zajedno gurati curice...ko zna mozda i kod mene bude iznenadjenja na sledecem pregledu....Ej super ti je ova majica,ako si na slici ti,gdje je kupljena??? osmeh srce osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od missile 25/10/2013, 09:06

MetaK,

i ovde da se odusevim tvojim novim avatarom - bas je sladak!!!!

TSH ti je super, koliko se secam bio ti je nesto preko 2? D-dimer isto, ono sto je malko snizeno msm da nije nista strasno, nemas brige! Danilu bas prija da jurcas po Evropi, ma na mamu je skroz!!!!! osmeh srce
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 25/10/2013, 16:01

Toliko mi se svideo tvoj avatar, da nemam reči da objasnim koliko mi je to slatko, jurim već po gradu da smislim kako da mi šnajderka tako nešto sašije, ako nadjem takvu neku bebu! :) Sad ti meni reci, gde li imaju te majice da se kupe, možda bih mogla da ih poručim iz inozemstva, ak imaš tu info! P r e s l a t k o j e! smajli angel 
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od KoMetaK 25/10/2013, 21:32

Moja avatar je neka slika koju su moje koleginice prosle godine imale kao svoju na FB-u pa sam je se setila i ukrala, nije moja, ovde je poveci stomak. Moj tek raste! Laughing I ja bih volela da nadjem ovakvu bluzicu, a ti Bihi ako uspes da je napravis/sasijes, vici kako si to uspela, da trazim i ja! Ako naletim negde da ima da se kupi, javljam gde ili je kupujem, mada je do sada nigde ne videh.

Stru, da znas da mi tvoj sinak pada na pamet stalno od kad mi rekose da je decak. Sve vracam film sta si pisala i ocekujem isto, a postoji sansa da istog dana i slave rodjendane, nista nije nemoguce. Very Happy 

Vala bi Happy mogla da urozi malo forum, pobicemo se oko snajki! lol!

Bixi i ja isto imam taj strah, dal' cu znati sta da mu radim dole, dal da ga podizem, krivim na jednu stranu, spustam kozicu.... Embarassed lol! 

Samo zamisljam tatu sa sinom u stanu i njihova takmicenja u najapsurdnijim stavrima i vec mi bude muka! v  b  b  b Pa kamione, avione i sva ostala prevozna sredstva koja treba da preskacem lol! lol! Jos ako bude tvrdoglav na mamu, bice belaja! lol! lol! Salim se naravno, sve ima svoje i ja se polako privikavam na cinjenicno stanje. Very Happy Mama ce imati pomocnika za sve muske poslove po kuci i za voznju jednog dana lol! lol! 

Naravno, Danilo je radno ime, mada mi se jako svidja, ali mm koji je pristao u NS-u da se tako zove, sad mu se ne svidja i sve smatra da je rano da mu dajemo ime. Svidja mi se i Oleg, to je muz prijateljice mm-a iz Srbije i kad ga cuh, odusevih se. Jos smo sad u septembru bili na jednoj svadbi zajendo i lik nas je odusevio totlano, posebno mm, rekao je da je zesko, zenio bi ga! lol! lol! Mozda legne za ovo ime, posto i mi vezujemo imena za ljude koje poznajemo. Very Happy 
Ja bih volela kad bih mogla da izvedem neko normalno ime od imena mojih roditelja, ali do sad nista lepo nisam uspela da smislim. Imam jos vremena. A, ako bi nasledjivao imena od deda po mm ocu, bio bi Mikelandjelo ili Michele, po mm majci Aurelio! lol! lol! Valjda cemos misliti neko lepo ime do kraja, a da nije tipicno srpsko ni italijansko, da se isto pise i da nema dupla slova, i da, da se ne cita na it. drugacje. Mene u it. zovu sa z, jer s izmedju samoglasnika.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od dr mali pariz 25/10/2013, 21:48

ehej, na zadnju na viberu mi ne odgovori,a sad vudim da sam u zabludi bila.dečkonja se gnezdi u tebi....danilo je li? :)
eto, a ja mislila cura... ne zameri na.šturom postu i odsustvu pravopisa i smajlija-umori tl.
ljubim te jako,lepa moja trudnaja!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 25/10/2013, 21:50

Ej Kometice, jedino što smislih je da skinem ovu fotku, al loša joj rezolucija, zatim da odnesem u foto radnju da mi odštamapju tu sliku na platnu, da odnesem kod šnajderke da mi sašije, kupim drugo platno, i ona samo ovaj deo sa bebom umetne. Sad me zeza što je jako loša rezolucija, i kad se poveća slika nije ok, ne bi bilo ok kad bi se pustilo u štampu. Jedino da mi neko ovo nacrta, zaboji, da skeniram, možda bi tako bilo bolje, naglas razmišljam. Baš mi je hit. Retko se čime ja tako oduševim, al ovo je preslatko!


Poslednji izmenio BiKsi :) dana 25/10/2013, 21:57, izmenjeno ukupno 1 puta
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Struzzo 25/10/2013, 21:57

Hehe, mogla bih ti do sutra pisati šta sve da očekuješ sa malim muškim Ovnićem u kući ali neću da te plašim, hihi....
Šalim se! Super su Ovnovi muškarci i mislim da je to tipičan muški znak, kao i da žene Ovnovi poseduju mušku energiju....

I nekako mi se javlja da će u vašoj kući najviše nagrabusiti tata....Wink

Oleg je lepo i neobično...Nije lako pronaći ime da ga Italijani izgovaraju kao mi i da ga ne pišu drugačije, možda Marko, Toma, Viktor, Simon (bez e)...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 25/10/2013, 22:00

Jesi li skinula sliku pa menjala rezoluviju za avatar ili je vec bila ta rezolucija? Ako imaš original slifu da mi šibneš na email, možda je rezolucija bolja?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Struzzo 25/10/2013, 22:00

Da, majica je fenomenalna!!!

Biksi,
a da ti Kometak pošalje tu sliku sa FB...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Struzzo 25/10/2013, 22:01

Pisale u isto vreme.
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 25/10/2013, 22:05

Stru usne usne usne , sad je čekam da vidim da li ima, bilo bi super!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od BiKsi :) 25/10/2013, 22:21

Našla sam neki hr sajt :) , baci pogled! :) Slično je! Idem da jurim dalje! :)

http://www.mama-nova.hr/index.php/hr/webshop
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

kometa - KOMETA-ceka malu Kometicu - Page 16 Empty Re: KOMETA-ceka malu Kometicu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 29 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu