KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 23/10/2013, 11:24

Tetreb, mnogo sam se obradovala kada sam procitala da si trudna! Dobrodosla i da ti trudnoca bude lagana i da uzivas u njoj!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 23/10/2013, 12:38

Javno i sa ogromnim zaljenjem priznajem kutanjki Gral da je bila skroz u pravu pre par dana i da me samar koji mi je najavljivala docekao brze nego sto je, verovatno, i sama mislila. Pisala sam u dnevniku vec, pa ne bih previse tusila o tome ovde. Odoh sad da padnem u depresiju.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 23/10/2013, 12:58

E moja Fmala, sreeca pa je samo redovna kontrola. Vjeruj mi da je to super sto ti se desilo, jer samo tako ces napokon naci dr kojeg zanimas TI i  BEBA a ne pare i statistika. Imas divnog dr Milica u klinici Jelena, pa provjeri odgovarali ti. Znam da ti je tesko i da se osjecas izdanom ali vjeruj da si sretna koliko si teska. Srecno sa novim dr i veliki poljubac vam saljem Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 766699

P.S. Nekad cu ti reci ko sam pa ces onda shvatiti sve ovo sto ti pisem.
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 23/10/2013, 13:14

Kazi mi odma', ljubim te (na private), posebno ako se vec znamo. Sad mi svaka preporuka znaci, ja sam ti u tim doktorskim krugovima uvek kao u neobranom grozdju..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 23/10/2013, 14:22

Devojke, moram sa vama da podelim ovaj predivan tekst, koji me je doveo do suza:
http://www.hug-bug.com/sr/prirodan-porodjaj.html

Ja se u zadnje vreme više bavim trudnoćom i porođajem, ne više, nego samo...rutinski radim analize, znam svoj red i raspored za naredni postupak, ali sam dušom i mislima već "sa one strane".

A sad trčim kod fmale da vidim ko je diro.zagrljaj 
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Stenli 23/10/2013, 15:00

Tetreb, divno, divno, zelim ti bezbriznu trudnocu!
Stenli
Stenli

Broj poruka : 533
Location : Beograd
Datum upisa : 21.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/10/2013, 08:31

Ja se jutros probudila sa dijarejom. Nema nikakvih drugih simptoma. Od juce pijem Panklav, zbog one bakterije, enterokokus, pa kontam da nije od njega.
Sta se inace sme koristiti u slucaju stomacnog virusa? Oko mene svi zivi bolesni, pa mozda je stvarno neki virus, a ne lek.

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 24/10/2013, 08:50

Dijareja je od panklava. Pitaj dr da pijes probiotike. Panklav ti je ubio floru u crevima....
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Erata 24/10/2013, 08:53

Saritam, uzmi hleb, 2-3 kriške, prepeci ga na ringli, sa obe strane, izlomi ga na komade, prelij jogurtom i pojedi. To sam ja dobila kao savet od travara i pomoglo mi je. Probiotici nisu. Probaj, ne može da ti škodi. Interesantno je da je moj sestrić bio pre toga bolestan i kukao da mu dajemo jogurt, a mi mislili da se to ne sme kada ima stomačni virus...deca sve znaju, samo ih treba pratiti.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 24/10/2013, 09:08

Saritam, voda od kuvanog pirinca steze tolicu, kuvana jaja, sok od drenjina ili sipka, marmelada od sipka, cokolada za kuvanje. Nabrajam stvari koje mi, sa suprotnim problemom ne smemo da liznemo..

Erato, procitala sam sinoc clanak, ima puno istine u tome, zene su nepravedno naplasene najprirodnijom mogucom pojavom. Dokaz tome je svakako i cinjenica da upravo iz tog razloga drugi porodjaj u najvecem broju slucajeva ide brze i lakse, jer zene, ako nista, bar nemaju strah od nepoznatog. Divna su mi poredjenja sa zivotinjama, nekad su stvarno "pametnije" od nas..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 24/10/2013, 10:19

I meni se svidja Eratin clanak,ja sam isto protivnik carskog i epidurala,sem ako nesto bas krene po zlu...JUtros sam nesto smorena,ziga me desni jajnik,nije bol kao da cu da dobijem vec vise kao da sam ga prehladila,jer znam te bolove,nekad davno sam imala upalu istog...Citam na netu svasta,neko kaze da se materica siri,jbg ko ce mu ga znati...Neka od vas imala slican problem?? osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 24/10/2013, 10:20

ZENE -AJTE NA GIBANICU,JUTROS MI SE PRIJELA I MORALA SAM JE NAPRAVITI...CITAVA KUCA MIRISE lol! lol! lol! lol!
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/10/2013, 10:40

hvala, devojke, na savetima. spremam prepecen hleb i jogurt po Eratinoj recepturi i saljem muza po banane, pirinac i ostalo. Pitala sam dr za Probiotik, kaze smem, tako da cu kombinovati.

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 24/10/2013, 10:43

Ajooooooooj, de me nadje, ja upravo zobam pahuljice i zamisljam da su cvarci lol! 

Imale smo sve ta ziganja sa svih strana, malo s i reflexno bol siri, pa ti se cini da je nesto, a nije, nego nesto pored, ja odavno muku mucim da razaznam kad me bole creva, kad grlic, kad materica, al i dalje je sve ok, sto rekla bixi, pu, pu Very Happy
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od saritam 24/10/2013, 10:46

Fmala, slatko se ismeja sa ovim " ja upravo zobam pahuljice i zamisljam da su cvarci"  b  b  b Poznato mi to nesto

saritam

Broj poruka : 190
Datum upisa : 02.07.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 24/10/2013, 14:16

Fmala, daj i meni malo tih cvaraka! lol! lol! 

Erata, ovaj tekst je super! Ja juce razmenih 2-3 sa mojim dr-om o porodjaju, kaze on ima jos vremena, pa poradjacu te ja! Eto, bar sam sigurna u to! Wink JA sam vec pisala, uvek sam za prirodni, ali ako on kaze drugacije, ok, slusam ga. Very Happy 

Stiskam vas nezno trudnjace, da vam ne prignjecim stomacice! Very Happy d 

-------

https://kutak.forumotion.com/viewtopic.forum?t=2715
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 40 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 40 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu