KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+51
rada78
maki79
Klarica
hany
saritam
bebica mala
vivijen
JocY
Plavusica90
Erata
labradorka
BiKsi :)
heart84
ninica2
maus
Ema78
Simona
missile
Orline
Gramatika
Ninche
menora72
SannI-AlL
Crvic
saska1
Niny
bulevarka
zoxa
bak
cici
nina :)
laKole
dacans
lelas
leptirko82
Vuchica
SSanja
Stenli
Gral
lilly13
Endzi
dragana76ns
SladZana
fight&faith
SoJa
KoMetaK
fmala
ananana
LaFolie
noja
lenabeograd
55 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 18/8/2013, 23:06

4 dana mi beba zuri: ranija aspiracija i et Laughing 
sutra je 12ta ned igracice 
pijem pivo, bezalkoholno, cekam jos pola sata da popijem vragostan Sleep 
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 18/8/2013, 23:43

Nemoj bre Lafe da me zbunjujes, ovako vec zbunjenu! lol! lol! 
Sad mi je jasno, ali uvek previdim tvoju aspiraciju koja je bila ranije, a i mislila sam da si tiker po njoj postavljala.
Nema veze, cepaj pivo i utrogestan i na spavanjac! Sutra je divan dan, suncem obasjan a mama ce da se sepuri da UZ kad gleda sve organe! osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/8/2013, 00:20

Lafe, za sutra i divan dan.igracice igracice igracice igracice igracice 

KometaK, jos samo malkice do prvog uz, ima li treme !igracice igracice igracice igracice igracice 

Bas nam odavno nema bebice male, stomacica, misica, angie83... javnite se cureeee!

Stisak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 19/8/2013, 08:41

Laufe jedva cekam izvestaj 
Kometak ti si kao ja 22.8 na redu ? Navijam igracice

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 19/8/2013, 09:48

Drzite i meni fige za danas Laughing   U 18 mi je zakazan expertni uz  i danas je svecani dan - 12 nedelja. Samo da sve bude ok da mogu sa uzivanjem da pratim svaki trenutak moje trudnoce Very Happy . Stomak mi se bas fino vidi, mada sam ga imala i prije trudnoce, Embarassed  ali sad se bas zaoblio i pravi je trudnicki osmeh srce 
Danas sam i kod hematologa i nadam se da ce mi ukinuti fraxiparin. Stomak mi je modar i pun je cvorica i vise nemam gdje ubosti iglu.
Lafolie sretno nam bilo danas Very Happy 
Kometa i leno jos samo tri noci i vi idete da se gledate na uz Wink
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 09:52

Srecno Gral :-)
Ja se nadam da ce mi ukinuti depo progesteron - vec mesec ipo se bodem :-(
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 19/8/2013, 09:56

Meni je sutra punih 12 nedelja, al smo se poredjale, sve jedna drugoj do uha lol! 

Drzim fige za sve koji idu na preglede, moj je tek za sedam dana, ali strpljivo brojim! igracice 
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 19/8/2013, 10:00

Lafolie, progesteron i ja primam svaki 5 dan,4 * utrogestan,fraxiparin, femibion, siofor, letrox... Valjda ce mi nesto ukinuti Laughing 
fmala tebi ce u 13 nd raditi dabl?
Gdje ces ga raditi?
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 10:03

Ja depo na 2 dana ceo; 3x200 utrogestan; eutirox 75; prednizon; folnu 10mg, glukofaz; fraxi :-)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gral 19/8/2013, 10:20

Mi smo ko pokretna apoteka Rolling Eyes 
Meni su prednizon izbacili davno Wink 
Kad udjem u apoteku gazdarica se obraduje kao da smo rod rodjeni, samo sto me ne izljubi poljubac
Gral
Gral

Broj poruka : 124
Location : Republika Srpska, BiH
Datum upisa : 08.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 10:36

Hahahaha $$$ Very Happy
Gral kog datuma ti je bio et?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 19/8/2013, 11:05

Gral ja Idem samo na ctg mislim da mi nece uz raditi tek za dve nedelje tad bi trebala i slikice dobiti , steta da nestaju skroz u kadar Very Happy  
Danas idem po moje carape nove za vene drago mi je da nije vise velika vrucina , pa in podnosim bolje Very Happy  
Gral sretno 
La folie kad ti ides

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 11:08

Krecem za 10 min Very Happy
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 19/8/2013, 12:11

Srećno devojke, čekamo lepe vesti osmeh srce Meni su progesteron depo ukinuli u 10oj a utrogestan u 13toj nedelji. Još uvek sam na glukofazu i aspirinu, i dr. kaze da ćemo to do kraja, valjda do 9og meseca. Ja danas bila da vadim krv, antitela. Inače, od femibiona mi se jakooo otvori apetit, mogla bih i mm pojesti, pa sam prešla na oligovit za trudnice. I plus feroglobin Shocked Nakupi se tu lekova, čitava gomilica Rolling Eyes Ali sve za naše dušice beba 
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fmala 19/8/2013, 12:41

Gral ::Lafolie, progesteron i ja primam svaki 5 dan,4 * utrogestan,fraxiparin, femibion, siofor, letrox... Valjda ce mi nesto ukinuti Laughing 
fmala tebi ce u 13 nd raditi dabl?
Gdje ces ga raditi?
U centralnoj laboratiriji test, a uzv kod Sanje. Pa, tako ispada, na punih 13. nedelja ce mi raditi nalaz iz krvi, u sledeci utorak. Iskreno, mene bas zabole, ionako to radim da zadovoljim mm i dr..
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 19/8/2013, 12:47

Srecno Lafe, mozda si vec zavrsila, jedva cekam izvestaj! osmeh srce 

Stenli, srecno i tebi!!! Nego, jesi li raidla ti trombofilije? Ne znam da li ce ti ukidati fraxi, ali ako imas neku mutaciju, ides do kraja sa njima, na zalost. Jedva cekam i tvoj izvestaj danas! osmeh srce 

I ja pijem eutorox 2dana 75, 2 dana 100 ( to sam sama sebi uvela! lol! lol!) Nisam ponavljala vec 2 nedlje TSH, pa da predupredim, utrogestan 3x200, dexazon 2x1/2, glukofage 2x1000, i na svaki 5. dan pregnyl 1500. Bas sam jutros razmisljala da vas pitam do kad ste primale depo, prednizone/dexazone i metformine, jedva cekam da ih se resim! Rolling Eyes 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Endzi 19/8/2013, 12:59

Lafe Sretno ,cekamo izvjestaj smajli angel smajli angel smajli angel osmeh srce
Endzi
Endzi

Broj poruka : 646
Godina : 46
Datum upisa : 30.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 19/8/2013, 13:01

LaFolie ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav cekamo...
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 14:30

Sve sjajno!!! Mase; mrda; vrti se :-) dr misli da je devojcica. Hematom nestao :-)
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/8/2013, 15:04

To Lafe! Ja upisah na statistici da je cura, nekako smo u manjku sa curama, pa ako su slučajno pogrešili, ja ću ispraviti, al imali smo predosećaj da je curica, tako da je verovatno dr upravu. Jesu ti ukinuli depo? SUper što je i hematom konačno nestao! Sad smeš i u šetnjice, je li tako?

Čekamo i gral večaras, a fmalu za 7 dana sa lepim izveštajima.

Klarice, čudo ti je dr ostavila gluko tako dugo, kakva ti je glukoza inače, jesi li radila ogtt u trudnoći?!

Ja sam glukofaž koristila do 12. punih nedelja, aspirin mi ukinuli u 12., utrogestan sam prestala sa punih 14. nedelja, heparin ide do kraja i 7 dana nakon porodjaja, kao i pronizon do 37. nedelje, kao i lekići za štitnu, al oni su i tako i tako tu. Posle 12. nedelje se ukine po koji lekić i bude baš lakše, naročito kad nema utrogestana. Meni je baš lakše od kada njega nema. Da mi je još dr ukinuo i pronizon, pa ja bih bila na konju, a ovako sam, ma opet na konju!Laughing  Ko šiša lekove, važno da su bebice napredne i zdrave! Mi ćemo sve izdržati, naročito što znamo da je to 9 meseci, borba pre toga je nekako mnogo neizvesnija, zato relax totalni sada!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/8/2013, 15:06

Gral, ne skontah, imaš li ti koju mutaciju ili ne?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od LaFolie 19/8/2013, 15:20

Kaze jos 2 depo progesterona na 5 dana i to je to. Prednizon i glukofaz do kraja nedelje.
Nuhalna trl 1.4mm; nosna 1.1mm
Joj bas mi je laknulo :-)))))
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Klarica 19/8/2013, 15:21

LaFo, divno likeit Jedna drugarica lol! 

Biksi,radila ogtt test pre trudnoće, sad samo proverim glukozu kad radim i KS (od pre mesec dana 4,1). Ja sam od početka na 2x850, i dr. kaze da ne moze da škodi, i da sa njim *idemo do kraja*. Vidim da vama ukidaju, ne znam biti pametna Shocked Naravno,ne bih ništa bez dr. Doduše, sa ovim su se slozila već tri različita lekara.
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 19/8/2013, 15:31

LaFolie ::Sve sjajno!!! Mase; mrda; vrti se :-)  dr misli da je devojcica. Hematom nestao :-)
Nisam ni sumnjala da ce sve biti sjajno!!!! osmeh srce 
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenabeograd 19/8/2013, 16:14

Super la folie juppiii sve superiska sta god da je samo da je zdravo 
Klarice od. emibiona ti se otvorio apetit nikad cula Very Happy  jel si ti sigurna ?zbunjen  

Aspirin mi ukinut u petoj zbog krvavljena 

Ultrogest postepeno negde u 14+ zavrsila mada kazu da 12 slobodno moze da se prestane

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu