KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana AVGUSTOVSKA jutra

+46
medolino
Botox
tetreb
HappyGirl
SoJa
Tanja83
Endzi
JAmajka
Mirjana
plavaptica
fight&faith
Erata
BiKsi :)
filipa.panko
Tinche
cici
cicsa80
kasia
LaFolie
lelas
Niny
Ema78
MAAKKI
pcelica
bubi80
emilie
zoxa
nina :)
dr mali pariz
caci
lilya
bak
Orline
hany
red
Vuchica
maus
KoMetaK
cufta
missile
djole42
leptirko82
SladZana
twinsi
Shizika
dacans
50 posters

Strana 10 od 26 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Sledeći

Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 12:18

Ma znam, nego mi nesto mnogo rano. A i u nedelju ranom zorom, znam kako izgleda kad te probude! Rolling Eyes Kad god sam plnairala da cu sutra da spavam ceo dan, neko se setio da radi nesot ranom zorom! Rolling Eyes lol! 
Nina, zaboravih ti reci da su ti decica seceri pravi! Videh ih i na FB-u, bas su porasli! Jel Mikiju bese rodjendan uskoro? Odusevljavaju me koliko se vole, ta njihova ljubav se vidi na svakoj slici! osmeh srce osmeh srce 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od nina :) 11/8/2013, 12:32

miki je imo rodjendan pre 3 nedelje napunio je 6 godina i sad ce u zabaviste od setembra
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 12:58

Srecan onda rodjendan sa zakasnjenjem! Embarassed Lepo pise na tikeru, samo sam ja prolupala od hormona i nista ne pamtim, mozda sam vam vec i cestitala negde. Embarassed Ne zameri mi, molim te, ja sam pre 3 nedelje bila u postupku pa ni sama nisam znala gde sam! lol! lol! 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od leptirko82 11/8/2013, 13:16

Kometo, drva seku moj " Milosav i Milosava". lol! lol! lol!
Imamo tu cast i srecu da delimo dvoriste.
Nas dvoje se grejemo na gas,ali preyivljavam citavu proceduru oko drva.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od fight&faith 11/8/2013, 13:33

Kad si rekla da seku drva, nije prošlo pet minuta ... i ja čujem neko drndanje najstrašnije i pomislim da ovi iz zelenila seku suve grane, međutim, ne ... oni onim njihovim groznim usisivačima razduvavaju opalo lišće. Ne znam da li znate kako to brunda ... najstrašnije ... pa kad je sad ovako šta će biti na jesen. Užas!
Inače mi sinoć posle Ade svraćali do naših "Milosava i Milosave" ... oni poslali neki nameštaj na presvlačenje i tapacirung, pa onda hoće da kreče ... a možda i da renoviraju kupatilo. Mislim se ... samo ne renoviranje kupatila, jer to traje danima, a onda će možda morati da dođu kod nas, a mi planirali postupak, a ja ne bih da ih obaveštavam ...

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od leptirko82 11/8/2013, 13:42

Uf, F&F, razumem te. Nekad  je bolje iskljuciti svoje najblize i postedeti ih informacija.
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od lelas 11/8/2013, 15:26

O ,seku se drva,mirise na jesen,koju obozavam ako je suncana i bez mnogo kise!
Leptirko ospavaj ti popodne kad se M & M umore od struganja drva!
F& F ,razumem te koliko je lakse kad manje ljudi zna,tebi bude opustenije,drzim palceve da sve bude kako treba!
KoMetaK ti uzivaj i mazi stomak!
Ja sam bila malo dremnula.uh obozavam to,pocela sam od nedavno da praktikujem,macak me nauci kako je najbolje da se odspava kad imas najvise posla i ono zvoni telefon,moja Milosava,javlja da su im stigla drva !Srecom pa su 300 km daleko pa necu cuti struganje!Inace migrena me i dalje muci ,kod mene je to 3 dana uvek,od leka bude dobro pola dana,pa opet krene!Pocecu za promenu da vise odmaram,da smanjim tempo na poslu,sa muzem nikako da se dogovorim da bar jednom godisnje uzmemo zenu za generalku!
Nina,deca su ti med medeni,da ne zaboravim!pravi im sve sto pozele!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od cufta 11/8/2013, 21:05

I ja obožavam jesen. Radila ceo dan, sada čitam sve od pre 2 dana.

Bak, žao mi je tvog deke

Nina, deca su ti baš porasla kao što se i Mirjanin Cvrle zamomčio. Lepe vam ove nove slike.

Kod nas svakodnevnica.... kao takva baš i dosadna.

KoMeto zašt ne staviš tiker da pratimo kako beba raste?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od bubi80 11/8/2013, 21:27

Vece svima!

Ceo dan mi trka i frka oko takoreci niceg!
Vreme bas prijatno i dobro doslo ovo zahladjenje.
Vidim spremaju se drva.Pilate ceo dan hahaha!
Ja bas i ne volim jesen jer ide i zima za njom pa mi to dug period do proleca!
Nina vredna zeno slatka su ti decica!ljubac!
F&f kad planirate postupak?

Moji klinci zaspali odoh pod tus pa u krevet!

Laka vam noc!


bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od cici 11/8/2013, 21:59

Bak, zao mi je zbog dede, nema sta da dodam, da ide po redu i da se odmorio i lepe godine doziveo.
Nina. kako su ti medeni klinci osmeh srce osmeh srce 
e drva, zavidim onima koji su ih vec nabavili. mi smo prosle godine 31.12. uzeli drva i to jedva......muka mi je kad se setim zime. mrzim ovu kucu i sve u njoj
Stefan je sinoc spavao kod mojih pa sam ja malo odmorila Very Happy sutra idemo iz pocetka.
Nema komaetara sa naseg letovanja, ni kako je porastao nista? niste videli slike ili vam se ne svidjau?
odosmo da kumamo dasu
ljubav 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od KoMetaK 11/8/2013, 22:36

Eto Cici, ja videh pre neki dan par slika, ali ih ostavih da komentarisem kad se vratim da vidim sve roditeljske dnevnike i danas krenuh redom, dodjoh do negde i zaspah! Embarassed Embarassed Sta cu, dusa mi spava od hormona Embarassed Idem sad da pogledam opet i da komentarisem! Very Happy 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od nina :) 11/8/2013, 22:42

videla sam i ja slike ali nisam komentarisala drago mi je sto ste uspeli da odete i da uzivate .nama je more veliki pojam sto zbog finansija a i sad sto nam tata nemoze dobiti godisnji preko leta jer tako je pravilo firme ako ostane i dalje da radi tu sad je do novembra potpiso ugovor iradi tu vec 3 nedelje.ali sve to znam jer m idever radi punih 7 g tu i samo kad je sneg mogu dobiti slobodne dane od za sve ove godine ni jednom nije bio na godisnjem kad on oce nego kad je jako ladno neidu na poso pa im se skida dani od godisnjeg
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Mirjana 11/8/2013, 23:21

Bak, deka se fino naživeo i nagledao najvoljenijih! Sad se u raju moli za vas usne 
Nina, pošto nisam bila tu, sada da čestitam Mikiju rođendančić love 
Ja još nisam stigla ni do Cvrletovog dnevnika da odem, a kamo li do drugih. I ovde nas se uželeli drugari, pa ne ulazimo u kuću.
A tek me frka hvata kad pomislim na to da za deset dana počinjem da radim Shocked Shocked Shocked 
Evo...mobilni zvoni Rolling Eyes zuuuuuuuuuuuuuuum
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od cici 11/8/2013, 23:37

Nina, znam za to glupo pravilo. Moj tata nas je castio morem tj svog unika pa smo morali i nas dvoje da idemo jer on ne moze sam lol! 
prijalo mu je bas, bas. meni je bilo nekako neprijatno, ali sam prihvatila. Njegovi nam otimjau tolet papir i prasak za ves a moj nam nude letovanje pa sam sva zbunjena, pobrkalo mi se sve. izgubila sam onu objektivnos sto sam imala-siromastvo ubija. razbiljam o nekoj strusnoj pomoci...
Da mi samo oni pozive, ne znam stacu bez njih:aa: 
Opet me neke tuzne misli obuzele, mojoj drugarici umrla mama(javila mi pre par sati) tatu nema vec dve godine ali zato ima sestru i brace. Eto jos jednog razloga, zasto treba da covek ima vise dece. Da ne ostau sami jedno dana.
Moj mali dasa je zaspao, veliki uz tv,. idem da ga pomerim na njegovu polovinu;) ja cima sta ima na kutku
Lepo pajkite ljubav 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od JAmajka 12/8/2013, 01:08

Stigla sam sa odmora..,naaajlepšeg do sada.Afrika je božanstvena,jedva me ubediše da se vratim kući.Sutra idem na posao,čitam sve unazad,pa pišeem.
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Tinche 12/8/2013, 07:21

 Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 14536_kafa_650x460

Jutro Jutra!!!

Jamajka, dobrodosla!!! :))) cekamo izvestaj i slicke!
Cici, glavu gore...sve ce proci, veruj mi...
Mirjana...jos malo pa na posao...secam se tog glupavom osecaja...i najezim se u momentu. Ko ce dasu da cuva?
KoMetaK, menjaj ticker zeno...sad ce kg da rastu samo...bolje bebanu da gledamo! Razz
Bubi, ljubi andjele! :)
Cuftice...i mene smori svakodnevnica ovih dana...iako nam je juce dan bio divan...danas opet ponedeljak i opet sve u krug...

Meni deca jos uvek spavaju...mm otisao na posao a pre posla trknuo po dorucak pa nam doneo...divan je moj dusic. Necem ga menjam.

Zene, ljubim vas!!! Lep dan zelim svima!!!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od cufta 12/8/2013, 09:37

Dobro juuutroooooo

Hvala na kafi Tin,
Jamajka, neverovatna je - totalno!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od nina :) 12/8/2013, 10:10

cici znam kako je u zajednici da se zivi jer i ja zivim ali mi sve zajedno nema moje ,tvoje nego je sve nase ali kad treba da se kupi baba samo oko mene ide i zvoca treba ovo ,treba ono da ja nekad poludim jer nemam ni ja da stalno kupim moze i deda nesto za kucu da da ,ali kad vidi da ja nedam onda ode on i kupi jer ja kazem mi zivimo od mm plate a deda ima penziju i dever platu pa svako po nesto kupi tako da nemislimo ko je sta uzeo ali oko kad mi dodje zadnjih dana pred platu i trazi m ito i to a zna da nije plata ja odlepim jer znam da ce izdrzati do plate da kupim sto ona oce a ona nevoli da nista fali u kuci.ja kazem moze izdrzati bez tog jos dan dva pa cu uzeti jer znam da necu koristiti taj artikla dotle mislim sitnice pirtinac,brasno par kg ja kazem ako mi zatreba ima jos koja u kuci kg pa cu uzeti a ona ne mora da se ima zaliha onda ja poludim,ali sta cu kad nemozemo drukcije da zivimo jer nemamo uslova da se odvojimo u kuci a da odem u kiriju tek tad nebi imali dinara
sto se tice pomoci roditelja to m ije poznato i uvek kad mi je za nesto falilo novca mama pita dali imam dosta i ako se izlanem da mi fali ona ode pozajmi i donese a zivimo 75 km od njih pogotovo kad smo radili vto i zafalilo mi 200 e a treba do uvece da dam jer smo mi imali i te pare jer m idever dao ali on dan pre tog slupo kola i moro dati majstoru da bi imali kola i tu nam umanjio pomoc za toliko a da mi nismo ni znali jer je on meni stvarno davo pare dva tri dana ranije da uzmem jer kaze potrosicu videces a ja ma neka je kod tebe daces mi kad budemo isli a nama aspiracija bila par dana ranije nego sto je trebala jer sam dobro reagovala i da nisam otisla taj 7 dan na uz popucali bi mi sve j.c vec sutra jer su bili preko 21 mm i sve zrele .a mi nismo bili upuceni u ceo postupak pa nam se to lepo tako sve izdesavalo.
mama je odma otisla i pozajmila i ona i tata dosli da niko nije znamo da ce mi doneti pare da sam se iznenadila kad sam ih videla i naravno nisu teli da im vratimo ni jedan evro.
sad sam vas opet udavila

jamajka jedva cekam izvestaj sa divnog puta
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od nina :) 12/8/2013, 10:20

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 969943_609472179071767_85006300_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od nina :) 12/8/2013, 11:33

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 526320_636761819681073_1661969115_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od cufta 12/8/2013, 11:34

mljac
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od cici 12/8/2013, 13:36

Tincem gde nalazis ove fotek sa kafom Wink uvek mi podjje voda na usta:aa: 
Nina, razumeme te potpuno. kod ovih sve fali i grebu se kako stignu. cekam dana kada ce doci pa lene stavri po kuci,ko u americkim filmovima.i jezim se od toga. nisam ni ja odrasla u bogatsvu ali ovo je dno dna. Kod nas je bilo zajednicko dok se nismo poslavldjali, sad je moje i njihovo. Navise me nervira kad uzme parece suvig hleba na tacnu i casu vode i sedne ispered tv da doruckuje ili ruca. izigrava jadnicu, pacenicu itd. podstanari- divotaaaaa
Jamajka, mi smu tamo bili za medeni mesec yes 
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od SladZana 12/8/2013, 13:56

Zdravo drugari Very Happy 

O Mirjana draga vratili ste se radost dugo mi je ovo bilo bez Cvrleta osmeh srce i ja sam gledala slike na fb i uzivala, drugar mi je bio najljepsi usne 

Nina ti si super zena yes a klinci su medenjaci Very Happy 

Bak draga zao mi je zbog dede v samokad je po redu

Twinsi draga bilo bi lijepo da se druzimo u RD Very Happy Mi posli u subotu U Ulcinj okupali se jednu turu a onda se nebootvorilo v 

Jamajka draga dobro nam se vratila,nadam se da je bilo divno cvet 

Tinche hvala na kafici, ljubni klince za mene poljubci 

Kod nas nista novo, dosadno, na odmoru od danas pa uzivam,u nedelju cu sa mamom na more pa onda dolazi i mm negdje oko 25og. Jedva cekam radost 

Drugari d 

SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od leptirko82 12/8/2013, 14:29

Dobar dan, zene.
Eno moj mali Milosav cepa drva, a ja sam mu moralna podrska.lol!
Nina, Cici, manite se vasih "Milosava",nemojte ni da ih gledate, iako zivite u zajednici.
Naravno da nikada necete imati sva prava koje biste imale u vasoj kuci. ja to znam, jer zivimo u njihovoj kucici u dvoristu. Gledajte da se zaposlite. Svaki posao je posao. Moja sestra je samohrana majka. Veoma je inteligentna, govori nekoliko jezika, a trenutno  radi po 10 sati kao cistacica u privatnoj firmi. Svesna je da postoji milionn umnijih poslova koje bi mogla da radi, ali sad je tako.
Ja se nicega ne libim. Radim u struci,ali putujem vise od 100 km svaki dan, putne troskove od oktobvra dobila nisam, ali idem napred. Necu da pokleknem. Borim se da dobijem dete. Svaki mesec sve sto imam dajem za analize, privatne lekare, ali ne prestajem da se nadam.
To je zivot. Samo vozi napred.
Nemam ni vremena da gledam i psihoanaliziram svoju svekrvu. Rodjena majka ume da te iznervira, pa sto ne bi i svekrva, pa cak i " Milosava"!lol! lol! lol! lol! lol!
Zivot je kao EKG, ide linija, malo gore, malo dole........
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Mirjana 12/8/2013, 14:58

EKG lol! 
Dobar dančić dobre žene:sunny: 
Još jednom hvala na komplimentima usne 
Meni jutros teta Nada ispeglala 3 tone veša. Otišla šokirana. Zato će za mesec dana opet na more. Obiđe čitav svet, pa ti vidi Wink 
Ja sam rekla, ako ikad ostanem bez posla, odoh u čistačice. Tolika sam picajzla, da će sigurno svi biti zadovoljni Very Happy 
Nego, došla nam Jamajka, zadovoljna i odmorna. Ne požurujem, al jedva čekam slike yes 
Marija love
Tinche, avatar love love 
Sve lepe moje, odoh da vidim šta radi kokodačka, pa da šibnem i ja izveštaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 48
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana AVGUSTOVSKA jutra - Page 10 Empty Re: Suncana AVGUSTOVSKA jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 26 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 18 ... 26  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu