KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+72
lilya
HappyGirl
dacans
Ninche
kockicaaa
dusa71
plavaptica
fight&faith
SoJa
Tinche
vivijen
red
lilly13
Marie
bubi80
nina :)
SSanja
JocY
Orline
twinsi
menora72
dragana76ns
lenabeograd
kristina33
breskva
ivka
nadalica
Erata
PalcicaBg
bak
ninica2
lelas
Stenli
SannI-AlL
saska1
Niny
misic
pegaz
fmala
tetreb
hany
djole42
OKacica
winni
Ambra
Angie83
Maksi
Sofija Veks
laKole
MAAKKI
Vuchica
noja
Crvic
sareni leptir
zvoncica36
d77
karakaca
heart84
ariadne69
KoMetaK
Vilhelmina
BiKsi :)
SladZana
ragaco
labradorka
LaFolie
lenjivica
Klarica
leptirko82
ivalina123
Endzi
AriesGirl
76 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 25/8/2013, 18:22

Sofija, na Rodi sam citala, da ce Mirna tek u septembru otici na odmor...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 25/8/2013, 18:52

Drage moje lepe drugarice. Evo nadjoh malo vremena, da Vam saopstim jednu losu vest. Naime, kod mene okoncana visegodisnja veza. Nema nas vise, i samim tim tu za sad prestaje moja borba za potomstvo. Znate da sam jaka, prezivela i dozivela gore. Tako da cu moju borbu za potomstvo, nastaviti kad ponovo budem nasla partnera. Znam, i uverena sam da ce ovog puta biti onaj pravi. Valjda sam zasluzila. Ljubac za sve Vas, i bicu tu sa vama da vas bodrim i nkavijam sa Vama. Ljubaccccccccccc za sve.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 25/8/2013, 19:05

Bekanice draga,znam da grozno zvuci ali ne treba gubiti vreme na pogresne..a pravi ce se pojaviti kada se najmanje budes nadala..srecno dalje!!! zagrljaj 
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 25/8/2013, 19:22

Bekanice,sigurna sam da iza te odluke stoji dosta promisljanja i analiziranja.
Grehota je da se izgubi i dva dana,a kamo li vise godina ulaganja,truda ,borbe u zajednistvo...
Nadam se da ces susresti nekog ko je spreman da se da onoliko koliko i ti i da ce se onda nastaviti ova bitka za bebu!
Ljubim te i grlim:12a: 

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 25/8/2013, 19:55

Bekanice sta reci? Zao mi je Ali ragaco ima 100% pravo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bekanicaa 25/8/2013, 20:51

Diovne ste. Naravno, da sam puno razmisljala o svemu, i na kraju tako odlucila. Ali, znam da ce se pojaviti pravi, pre ili kasnije. I inace, kasnije posle samo 17 dana, saznam da se verio sa drugom... Sta da vam pricam, zivite sa nekim toliko dugo, mislite sve naizgled ok. Kad ono, postoji druga. Tako, da sam ja u sustini i ponosna na sebe, jer sam ipak bila dva koraka ispred njega. Ponosna sam na sebe, i svu moju borbu, a znate vec kolika je bila. Tako, da je ne odustajem, i znam da ce me neko voleti vise.  Sad sam bas ravnodusna, i nema mesta nerviranju.  Uz vas sam, i bodricu vas sve. Ljubaccccc
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 25/8/2013, 21:40

bekanice bas m ije zao sto si imala takvo iskustvo ali kako vidis sa je bolje da je i gotovo nego da si uvek druga kad je odma verio ko zna otkad su zajedno.videces da ce sledeci biti onaj pravi i da ce se brzo to i desiti da se sretnete i zavolite
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 25/8/2013, 22:36

Lilya, kakav stameni post, draga... posle svega....ff 
Drz'se, doci se i vasih pet minuta. Mora doci!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 26/8/2013, 05:24

Becanice

Samo hrabro! Mi zene smo cudo! Sta sve ne istrpimo, a posle muskarce zovu jaci pol..u fizickoj snazi da, ali mi smo emocionalne planine!

Smej se, placi, razmisljaj, ne razmisljaj, udovoljavaj sebi i radi stvari koje ti prijaju. Kako god da vam je proslost bila, kada je neko u stanju da nakon 17 dana od prekida zatrazi ruku neke druge osobe, bolje sto je izasao iz tvog zivota, blje sada, nego kasnije. Glavu gore, nacini neku malu promenu u svom zivotu, otputuj, promeni frizuru, nadji novi drustveni hobi, sta god da mislis a ce da ti prija. A neka ljubav, kada budes spremna, cekace tu negde iza ugla...

A tu smo uvek i mi koracaljke, koje ponekada koracamo, ponekada zastanemo, ali smo jedne za drugu uvek tu, iako u nekom periodu ne radimo na pravljenju bebca...

Grlim te jako... ljubav  c  zagrljaj 
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/8/2013, 08:55

Dobro jutro, drage moje ljubav 
Navijam jako za sve vas, a imam i pitanje: na Mikroginonu sam zbog perzistentnog folikula iz prethodnog ciklusa od 22mm. Da li imate neki savet kako da ga se resim, jer od sl.ciklusa krece moja prva VTO. Vidim da je neka pominjala caj od koprive...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/8/2013, 09:43

Lilya, baš mi je žao No No No Odtugujte koliko treba pa onda plan za dalje. Uradi još neke analize, obiđi još neke doktore, možda akupunkturu da probaš ili tako nešto (ne znam da li si,ja nisam, ali mi zvuči zanimljivo).  zagrljaj 


Bekanice, strašno je to kada živiš sa nekim a ne poznaješ ga zapravo No  Nedaj se draga. Sigurna sam da jedna divna osoba čeka na tebe osmeh srce
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dunjas 26/8/2013, 09:45

d77 ::Dobro jutro, drage moje ljubav 
Navijam jako za sve vas, a imam i pitanje: na Mikroginonu sam zbog perzistentnog folikula iz prethodnog ciklusa od 22mm. Da li imate neki savet kako da ga se resim, jer od sl.ciklusa krece moja prva VTO. Vidim da je neka pominjala caj od koprive...
Daco, pa mikroginon bi trebao da ga sredi ili grešim?

dunjas

Broj poruka : 116
Datum upisa : 13.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/8/2013, 09:47

Trebalo bi, dunjas...ali, znas kakve sam ti ja srece Crying or Very sad 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/8/2013, 10:05

D77,nadam se da ce Mickroginon pomoci,ali nije na odmet da pokusas i nekim prirodnim preparatima.Ja sam cula da su jako delotvorne FEMISAN A kapi,mesavina bilja,potpuno prirodno,pa vidi na netu malo o njima.
Cest je slucaj da se u pripremi za VTO pojave te funkcionalne ciste i pored upotrebe kontracepcije ili Cycloprogynove-a upravo to treba da se spreci.
U krajnjem slucaju,ostaje punkcija ciste,sto zaista nije nista strasno,pa se nastavlja sa postupkom.
Jesi li bila na nekoj terapiji u predhodnom ciklusu kad se desio taj perzistentni folikul?
Jesi li ti na osnovu nekih simptoma posumnjala da nesto nije u redu ili su ga samo uocili na UZ?
Pre 2 god mi se desilo da nakon menstruacije i dalje imam bolne grudi i osetljiv stomak,a naredna je stigla u roku od 17 dana.Tad se ispostavilo da je cista u pitanju.
Sad opet ista stvar,10. dan mi je ciklusa,a svi simptomi pred zadnju menstruaciju ostali,osecam kao da cu opet dobiti svakog trenutka.
Inace sam na Cycloprogynovi,pa se tesim da je to od nje,da nije neka cista u pitanju.
4.9. opet na konsultacije u Front,nadam se samo ako se i nesto pojavilo da nece da me izbace iz programa,nego da nesto u medjuvremenu resavamo,postupak je planiran za oktobar.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/8/2013, 10:08

Ragaco, nisam bila na terapiji, niti sam imala simptome...VTO je trebalo da krene ovog ciklusa, ali zbog ove ciste je odlozen za naredni.
Femisan A sam koristila ranije, ali mi nije pomogao.
Hvala na informacijama, mila...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/8/2013, 10:11

Ako ne gresim,nas dve se znamo sa drugog foruma,odavno jos...
Ti si vec imala taj problem sa nepucanjem folikula?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/8/2013, 10:15

A da, ragaco...veliki zagrljaj 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/8/2013, 10:22

I tebi draga!!!
Resice to Ivanovici,kod njih si,zar ne?

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/8/2013, 10:26

Da, pokusace Ivanovici...sta ce uraditi, videcemo...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/8/2013, 10:29

Navijam da naredni ciklus bude dobitni i da dokazes svim dr-ovima koji su sumnjali u tvoje celijice da nisu bili u pravu!!!
Ljubim te!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/8/2013, 10:37

Hvala, ragaco...jos uvek me nije uhvatila panika, jer mi dodje kao daleko...ali, uhvatice me sredinom meseca...

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ragaco 26/8/2013, 10:48

Eh,....kamena volja,čelični živci,potpuna samokontrola...sve je to dobrodošlo u ovoj našoj situaciji,a nijedna od nas nas ne poseduje baš sve te kvalitete.
Padamo,ustajemo,nadamo se ,paničimo,guramo dalje i pobeđujemo!!! I iz svega izlazimo jače i za iskustvo bogatije!

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 26/8/2013, 11:13

lilya ::Dunja, u Pragu se o tome prica pre svega sa embriolozima, Sonja je zaduzena za stimulaciju, aspiraciju i ET. I ona je sama naglasavala svaki put kada se povede prica o embrionima, ona kaze da je misljenje dr Hlinke takvo i takvo. Dakle, nije ona ta koja odlucuje koji se embrioni vracaju, nego embriolog. Sto ima smisla ja verujem. Ja se zaista ne secam da su kod neke devojke cekali blaste. Nisam se raspitivala zasto.
Bas ti i nisam dala neki specijalno pametan odgovor Rolling Eyes
Lilya žao mi je.Zadori je prvi uveo monitoring embriona.Tamo isto odlučuje embriolog o tome kakvi su embrioni i onda u dogovoru sa Zadorijem odlučuju kada će se vratiti.AHA radi embriolog bez obzira da li tražiš ili ne.Njihova procena je da kada urade AHA embrion bude očišćen i ima više energije da se razvija,a i lakše se ''kači''.U Pragu sam i ja tražila da urade seve što treba misleći da će embriolog uraditi AHA,ali oni nisu to uradili.U Konzilijumu sam pre nekoliko dana upoznala ženu koja je radila vto u Pragu i njoj je rečeno da oni više pažnje polažu na donaciju,a ne na žene koje rade sa svojim jć.Njoj su radili vto sa njenim jć,ali isto nisu uradili AHA i odmah joj rekli donaciju da radi.Kaže žena da je imala osećaj da ne žele uopšte pacijente koji će da imaju stimulaciju.Kad sam ja trebala da radim vto htela sam da odem na prvi pregled u Prag,ali oni su mi rekli ne nikako i šema mi je poslata bez pregleda jajnika i materice.Meni nije uspelo kod Zadorija,ali do sad po meni je čovek pravi profesionalac.Oni imaju dosta dobru lab.pa zbog toga vraćaju embrione(blaste ili morule) peti dan.Želim ti da više kroz ovako nešto ne prolaziš.Od sada samo lepe vesti da čujemo.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 26/8/2013, 11:15

Sta li se desava sa ovim ljudima?...ko o cemu, a oni samo upucuju na donaciju:cry: 

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 26/8/2013, 11:20

Bekanicaa ::Drage moje lepe drugarice. Evo nadjoh malo vremena, da Vam saopstim jednu losu vest. Naime,  kod mene okoncana visegodisnja veza. Nema nas vise, i samim tim tu za sad prestaje moja borba za potomstvo. Znate da sam jaka, prezivela i dozivela gore. Tako da cu moju borbu za potomstvo, nastaviti kad ponovo budem nasla partnera. Znam, i uverena sam da ce ovog puta biti onaj pravi. Valjda sam zasluzila. Ljubac za sve Vas, i bicu tu sa vama da vas bodrim i nkavijam sa Vama. Ljubaccccccccccc za sve.
Sigurno ti je teško i sigurno boli,ali da je bio onaj pravi ne bi otišao već bi te želeo i bez dece.Deca su prolaznici u našim životima,a mi sa partnerima ostajemo.Želim ti bezuslovnu ljubav i da što pre kreneš dalje.Moja kuma ima dve ćerke i bivšeg muža,ali i sadašnjeg dečka.Živi žena punim plućima.Bez obzira što nisi u ovoj našoj priči(trenutno) piši nam kako si.Mi smo uvek tu za tebe i za sve što želiš da podeliš sa nama.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu