KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junska topla jutra stizu svuda

+24
leptirko82
Mirjana
dacans
plavaptica
cicsa80
fight&faith
Shizika
bubi80
medolino
KoMetaK
cufta
caci
maus
djole42
Niny
Tanja83
BiKsi :)
Orline
Botox
bobica83
emilie
twinsi
missile
filipa.panko
28 posters

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 27/6/2013, 11:18

Ijuuuuuu, dok ja pijem sa bajle, ovde se svasta dogadja.

Hvala za lepe reci koje ste mi ukazali.... svadje nemaju korist. Druzenje ima! Mir ljudi MIR!!!!!!

Ja se ovih dana svadjala sa bratom, "da je brat dobar i Bog bi im'o" kaze stara izreka. Nisam bas bila nesto raspolozena, ali jutro je promenilo sve!

Ostavim L u jaslicama i krenem na pijacu (kraj odmora, da se iskoristi). Usput sretnem svog kuma, koji je posao po dorucak, i on me odvede na pivo (koje btw ne volim). Vreme dogadjanja - nije jos 9h! popijem ja malo piva, svet mi se uplesa, i svratim do brata na posao da pokopam ratnu sekiru.

I tu shvatim sto je zivot lep kada se dan pocne sa malo piva! Glava prestala da me boli, samo se smejem...... ma divota!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 27/6/2013, 11:20

Da, i zaboravih..... JESTE svi u pravu kada opisujete Sofkin nacin izlaganja - jeste politicki!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od maus 27/6/2013, 11:29

Cufta a jel kasno da sada drmnem jedno ladno?
:sunny:ti zarko to je recePAT za ruzicaste stvari.
Z|ene od sutra pivcuga mesto dorucka.
Miss batali aspirine i ostale lekice vec udri po pivcu.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dacans 27/6/2013, 11:38

Evo Ćufta i Maus u kombinaciji sa ladnim pivom..i odmah mi osmeh na lice stigao..svaka čast
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od djole42 27/6/2013, 11:41

Ajd pivo i za mene i odoh malKo da se "majem" po gradu lol!
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od missile 27/6/2013, 11:52

maus ::Miss batali aspirine i ostale lekice vec udri po pivcu.
Ako mi prepišu terapiju za trombofilije Aspirin affraid samo ću pitati - Da li može pivo umesto toga lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od leptirko82 27/6/2013, 12:26

Missile, slažem se sa tobom da sam bila srećno dete. lol!lol!
Zbunjenost je nastala kad sam se ja, Jugoslovenka, pojavila među onima koji su se drugačije izjašnjavali. Posle zbunjenosti sam osećala da sam nekako posebna, drugačija od drugih.
Sada sam zbunjena što je za mene čovek i dalje čovek, a oko mene je toliko podela, mislim na ovaj realan svet....
Najpozitivnije od svega je što sam odgojena bez usađivanja predrasuda i zato sam bila srećno dete!!! Very Happy
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od maus 27/6/2013, 12:32

missile ::
maus ::Miss batali aspirine i ostale lekice vec udri po pivcu.
Ako mi prepišu terapiju za trombofilije Aspirin :affraid:samo ću pitati - Da li može pivo umesto toga lol!

Tako je miss moja draga, tako je! I slobodno reci da je tamo neka Mima iz Lozane sitija rekla za pivcugu jer joj je tamo neka cufta dala odlicnu ideju. Znaci za sve je kriva Cufta;) Od sutra sam alkos:lol!:

Leptirko, tako je, covek je covek i nema sta da budes zbunjena.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od missile 27/6/2013, 12:45

Pivo, samo ili s terapijom, naravno da ću da uzimam! I to praško. yes Opušta, deblja endometrijum, pa bogato vitaminom B, pa se slikam s njim... Very Happy Mm jedva čeka da odemo u Prag da pije pivo. yes Za sada ne pokazuje nameru da ponese štap da peca u Vltavi.  lol!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od maus 27/6/2013, 12:53

cufta ::  
I tu shvatim sto je zivot lep kada se dan pocne sa malo piva! Glava prestala da me boli, samo se smejem...... ma divota!
   

missile ::Pivo, samo ili s terapijom, naravno da ću da uzimam! I to praško. :aa:Opušta, deblja endometrijum, pa bogato vitaminom B, pa se slikam s njim... Very Happy Mm jedva čeka da odemo u Prag da pije pivo. :aa:Za sada ne pokazuje nameru da ponese štap da peca u Vltavi.  lol!

Citaj Cuftin post. Vi`s kako je njoj super. Znaci BEZ terapije, samo piva s`rane zore.
hahahaha cuti, znas da moze i crve da nosi hahahahaha
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 27/6/2013, 12:55

Pa naravno, sta fali pivu uu Aspirin? Jos bolje..... dakle, i sutra ujutru pivo. Dobro, kako svi, i ja cu!
    ne valja se izdvajati iz grupe

ne rekoh, da nista nisam kupila...msm, do pijace nisam ni stigla lol!. Rucak nula danas!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 27/6/2013, 12:58

Vako da vam i ja kazem nesto Very Happy

Prvo Ani i Lazi srecan prvi, odnosno drugi rodjendan da su zdravi, i veseli i da ih samo sreca prati ljubavljubav
Drugo, Cufta, ako svi postanemo alkosi ti si kriva i nema ti beganja.
Trece, da li je moguce da si pivo otkrila po stare dana lol!
Cetvrto, mrzim predrasude. Teska robija i odlika nepismenih i neobrazovanih ljudi kojima se zbog toga jako lako manipulise. I odma da vam kazem da ne mislim ni na jednu od vas i da se niko ne oseti prozvanim, ja to onako kazem sto ih mrzim. Msm, predrasude.
Peto, Djole, da te nema trebalo bi te izmisliti ljubav
Sesto, ako jos jednom pojedem 200gr bureka za dorucak, mozete odma da me lincujede. Dusa mi u nosu vec 4 sata Rolling Eyes
Sedmo, nedostaje mi Bak koja osoljava doope na moru.
I osmo, jos jednom da kazem i napomenem koliko su nam lepe Caci i Pari i decica.

Imam zilon gresaka u pisanju, ali nemam vremena i ne zamerite.
Ajd zive bile ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od missile 27/6/2013, 12:59

Ma čim dođem do svoje Lucije, bacam se na totalno opuštanje!!! Igra i pesma uz Dragana Lakovića po celi dan!!!! d

Ćufto, nekad pomislim da sam žrtva svežeg ručka i zdrave hrane. Šta fali uzeti kobaje, ili roštilja, neko jaje na oko, sir, paradajz.... Ih, super!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 27/6/2013, 13:00

E da, samo da kazem leptirku da mi se mnogo dopada, ne samo zato sto ima predivne kucne ljubimce nego i zato sto imamo slican ukus za muziku, a i kako razmislja ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 27/6/2013, 13:02

sad ces Miss! Znas, uleti mi vrabac jutros u kucu i ja pomislim - sad ce ova miss u Pragu da zatrudni. Bilo mi glupo da pisem kao neka baba, ali sada kad si vec pomenula......i da napisem....neka budem baba.....i jesam baba kad sam tek sada otkrila jutarnje pice sto rece Lili.
A ni bureka se nisam setila.....

  Lili, Ajnstajn je rekao da je lakse razbiti atom nego jednu ljudsku predrasudu!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od leptirko82 27/6/2013, 13:05

lilya ::E da, samo da kazem leptirku da mi se mnogo dopada, ne samo zato sto ima predivne kucne ljubimce nego i zato sto imamo slican ukus za muziku, a i kako razmislja ljubav
osmeh srceosmeh srcelol!lol!osmeh srceosmeh srce
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 27/6/2013, 13:17

cufta ::sad ces Miss! Znas, uleti mi vrabac jutros u kucu i ja pomislim - sad ce ova miss u Pragu da zatrudni. Bilo mi glupo da pisem kao neka baba, ali sada kad si vec pomenula......i da napisem....neka budem baba.....i jesam baba kad sam tek sada otkrila jutarnje pice sto rece Lili.
   A ni bureka se nisam setila.....

  Lili, Ajnstajn je rekao da je lakse razbiti atom nego jednu ljudsku predrasudu!

Cuti bre, nisi baba, nemoj da me nerviras, dosta mi je ovaj burek od jutros sto me muci Very Happy

Evo malo da vas razveselim, da vidite kako nama pocinje jutro. Oko 6h Shocked
Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Wjhzsw

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Aw6gat

I tako svako jutro Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od missile 27/6/2013, 13:19

cufta ::sad ces Miss! Znas, uleti mi vrabac jutros u kucu i ja pomislim - sad ce ova miss u Pragu da zatrudni. Bilo mi glupo da pisem kao neka baba, ali sada kad si vec pomenula......i da napisem....neka budem baba.....i jesam baba kad sam tek sada otkrila jutarnje pice sto rece Lili.
   A ni bureka se nisam setila.....

  Lili, Ajnstajn je rekao da je lakse razbiti atom nego jednu ljudsku predrasudu!

Ćufto, i ja tako ovde prognoziram po nekoj curi, i kad i ona izgubi veru, ja znam da je beta dobra. I za sada mi ide. E drago mi je da i meni neko prognozira, predoseća, jer sama sebi ne mogu.

Što se bureka tiče, neki dan mi se prijeo, kupim svež, još topao, i smažem za večeru. Burek nije moje jelo, ali mi je tad baš legao! uživancija!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od missile 27/6/2013, 13:21

Milutin je bolji od budilnika!!! Ako ima brata, ja ga želim, jer ustajem oko 6.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od lilya 27/6/2013, 13:27

missile ::Milutin je bolji od budilnika!!! Ako ima brata, ja ga želim, jer ustajem oko 6.
Ima komada 2 Very Happy
Ako zelis, tvoj je sreca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od emilie 27/6/2013, 13:58

twinsi ::Uh Emili mi imamo u kući cijelu apoteku, ali mojoj mišici slabo koji sirup za kašalj djeluje. Koristila sam i ja Žak kad je bila mlađa, ali sada po preporci ljekara koristimo malo "jače". Za Flavamed nisam do sada čula, memorisaću ga, hvala cvet
 moja doktorka je najveca ludaca :lol!:pored flavameda daje nam niriman tablete ,baktrim,onaj spalmotil affraid a detetu samo malo crveno grlo ,ali kaze da ne preraste u bronhitis lol!  da cestitamo Ani rodjendanka ,zivela,zivela i srecna nam bila osmeh srce  Sofke ,da li je tebi licno Tito naudio?ili ti ubio nekog?ne znam ali tvoj post je pun neke mrznje.jos si zena u zrelim godinama.izvini,ali bas se zacudih...Ja nisma ni za tita,ali nisam ni za ove danasnje.kad je najveca kriza nastala ,a oni se ubise oko fotelje ...a na trgu dovode pevace,pa narod dodje praznih dzepova da uziva u muzici i gredom razmislja kako ce sutra kupiti hleb?jer par meseci ni dinar od plate No ja sam mlada,ali cujem price da u Titovo vreme kada zena ostane udovica momentalno dobija penziju ...a sada zena sama mora da se muci...znam samo da u jako teskim vremenima zivimo i  da nam je Bog u pomoci No

nego,da ne mracim vise.Caci,divne slike,divno druzenje osmeh srce kako je tata? ljubim vas sve smajli angel medo i tanja,javljajte utiske radost
emilie
emilie

Broj poruka : 289
Godina : 31
Datum upisa : 16.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od cufta 27/6/2013, 15:09

Samo da javim da krecem u pekaru po hleb (posto nista nisam danas kupila lol!) i da ce vrlo verovatno pasti i jedno parce bureka. Ceo dan mi burek u mislima....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od leptirko82 27/6/2013, 15:18

Danima mi je zacepljeno desno uvo, ali sam nasla lek i podelicu ga sa vama. Od ovih viskoh tonova i cevi se otcepljuju!!!
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dr mali pariz 27/6/2013, 15:54

Gde ste cure?
Mi blizu BG,još malo pa kuća slatka kuća Very Happy
Samo ću sad kratko- odmor nam je jako prijao,bio iznad očekivanja,i zaista -u tom sl.još bolji. Deca na nivou-Caci me oduševila,mada sam i imala tako nekakvo mišljenje o njoj. Njen Markić je diiivan dečko-i skroman-te nije delio autograme,ali osmehe svakako jeste. Ljubim ga ja medenog.
Tinuška,eto,ovaj pat se nismo videle,ali za sl. postavi terasu. Very Happy
Utisci minulih dana...pa češka beta-ofkors Very Happy
Lafice-sa srećom dušo! neka je školska.
Lazi,maminoj mazi čestitam rođendanka,ali i lepotici Ani sve najbolje za rođendanka želim.
Sad se nižu rođenda i naše letnje dece-prvi na redu-Cvrle-grešim li?
a tu je i moj miljebik Bataaaaaaaa...
samo nek se nižu lepi dani-ismehom obasjani-MEDO-SAMO NAPRED DUŠOOOO!!
Videla na brzinu da je bilo i malo zategnuto,ali ne mogu svoju lepu i zaobljenu glavu time da zamaram.
Uživajte u svakom danu-budite srećne što ste zdrave!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od dr mali pariz 27/6/2013, 15:57

ups, Heart,srećan najlepši rođendanko!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Junska topla jutra stizu svuda - Page 2 Empty Re: Junska topla jutra stizu svuda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu