KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
menora72
Dacaa
InNaturaVeritas
boki82
Simona
lilly13
neca73
saska1
Ambra
fmala
ivka
Tinche
MAAKKI
Niny
Vuchica
Crvic
sareni leptir
stomacic
Stenli
dragana76ns
LaFolie
laKole
vivijen
Endzi
d77
leptirko82
lilya
Sofija Veks
lenabeograd
ragaco
Ninche
Vilhelmina
AriesGirl
zvoncica36
JecaPereca
missile
Erata
misic
PalcicaBg
BiKsi :)
dunjas
heart84
Orline
lelas
vero
bebica mala
cicsa80
pegaz
maus
zoxa
Angie83
karakaca
kristina33
Xena
tetreb
noja
ariadne69
midori
fight&faith
lenjivica
SladZana
KoMetaK
hany
djole42
labradorka
red
70 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 20:32

Da vivijen, primiri se, biće sve ok.

Dunjas, da ja pijem i folnu u isto vreme stalno, jutarnju dozu uz bevipleks i eutiroks za štitnu, a večernju dozu opet uz bevipleks i glukofaž. Imam raspored u telefonu kad šta, i onda samo pomeram dan za dan, tako mi je najlakše, da ne bih nešto zaboravila. Prvo sam pila folacin, mislim da je galenikin, sad pijem onaj nini Niš, baš su ga nešto prozivali, mada mislim da su povukli to što nije dobro, kako šta nadjem u apoteci, jer dobijam na recept, ja tako i kupujem. Ne opterećujem se. Drugo ništa od vitamina, ustvari vitamin d uzimam nedeljom po 7 kapi, ali imam osteopeniju, početni oblik osteoporoze, pa zbog toga, mada znam da je vitamin d potreban i da hoće njegov nedostatak da koči implantaciju.

Lafe, drago mi je da ti je tako lagano na spavanju! Samo nek tako i bude i dalje!

Sofija, samo kad nije vanmaterična. Da što pre prodje ovo čekanje, i da znaš na čemu si!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 26/6/2013, 20:54

Nije me bilo neko vreme i imam sta da vidim.
Lafe mnoooooogo si me obradovala, bas sam bila tuzna kada sam citala tvoje postove iz Praga i ne mogu ti opisati koliko me je obradovalo ovo sto sad citam. Divno, divno, divno! Nego sto se pravis luda, vuci za noseve, pa da rode stignu ponovo u Pa, Lilya i ja cekamo:12a:
Cestitam svim ostalim trudnicama na lepim betama, a onima koje nisu imale srece u ovom krugu saljem:aaa11:
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 26/6/2013, 21:09

bbbbbbbbbbbbbb
prasim prasim prasim

Hvala puno!! vi ste sledece!
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kristina33 26/6/2013, 21:46

LaFe divne vesti!!! Videla sam i prekjuce betu i znala sam da ce sve biti ok, al reko ajde da sacekam ponovljenu pa da poskocim.
Cestitam!!!!!!!!!!! Ova beta me je posebno obradovala! Bravo! Jos ce biti tu i dvojcica...
Very Happy bbbvvvvvvradostradostradostbravobravobravo
kristina33
kristina33

Broj poruka : 619
Godina : 49
Datum upisa : 21.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 26/6/2013, 21:59

Sofija, drzim fige, da bude sve ok! zagrljaj
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 26/6/2013, 22:06

Sofija, Vivijen, daj Boze da bude sve ok!
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/6/2013, 22:21

Vilhelmina, srećno sutra! Prašim!bbbvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Šta nam je sa sigmabh, ona je rekla da treba uskoro u postupak u Sarajevu, nema je odavno da se javi?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od karakaca 26/6/2013, 22:33

Uh sta se sve izdesavalo, puno trudnica na nasem kutku ljubav:aa61:od mene za sve da vas ne imenujem
za moju Brbljivu zagrljaj bice bolje sledeci put mila ne odustaj preboli odtuguj pa u nove pobede
Cekalice za vas rodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodarodaroda
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 26/6/2013, 22:40

Lafe divna beta, cestitam ti draga!!! Uzivaj sada, i da ti trudnoca bude lagana i bezbrizna. čestitamočestitamočestitamočestitamočestitamočestitamočestitamočestitamo
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 26/6/2013, 22:51

Ariadne, Vilhelmilna

Hvala puno obema...nadam se i ja da ce se konacno srediti za tih 10-ak dana... cvet

Lafe grl ogromni!! ljubav
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 26/6/2013, 22:56

Lafe bravooooo sreca cestitke jos jednom fff
Sad uzivancija trudnjaco !

Brbljiva mozes uraditi takozvanu jednodnevnu dijagnostilu proveriti stanje endometr. Jajnika. Materica kod nas u betaniji se radi tvl transvaginalna laparaskopija i histero ...da nema nekih polipa endometrioze itd
tsh kontrolisati
Oggt secer insulin ...sad ti je preporuka more i suncanje

Sofi jel vidi dr nesto u materici ili je do uz -a loseg
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 26/6/2013, 23:02

ariadne69 ::Brbljiva, ako tm ima kakav-takav spermogram, a tvoj amh nije prenizak, ja bih na tvom mestu iskoristila sledeca 2 ciklusa, jer ces verovatno imati super ovulacije. Mozda ne bi bilo nadmet raditi i folikulometriju u sledeca 2 ciklusa, da se pogodi ovulacija. Ali samo opusteno, ako uspe uspe, ako ne ne! Znam, lako je reci...

I ovo kao savet
igracice
Vivijan samo leskarii odmaraj svi smo uglavnom prosli kroz tu faz u trudnica
Sigmba javi se da cujemo kako si roda
Karakaca sta se radi usne
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 26/6/2013, 23:05

la foli bravo,odlicna beta :)


brbljiva, zao mi je, nedaj se, bice sledeci put. znas i sama da nema pravila, cak i kad je sve potpuno savrseno, opet ne mora da znaci da ce uspeti. nazalost, tako je. glavu gore i samo pozitivno.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/6/2013, 23:09

misic ::Brbljiva, mnogo mi je zao, bila sam ubedjena da ce biti sve OK.
Da li su tebi specificirali razlog setriliteta ?
ma kakva specifikacija ...nema toga .sta ocekivati kada beta nije ovaj put i pored dobrih embriona ,nije  mrdnula ?!zbunjenzbunjenzbunjen
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 26/6/2013, 23:17

ariadne69 ::Brbljiva, ako tm ima kakav-takav spermogram, a tvoj amh nije prenizak, ja bih na tvom mestu iskoristila sledeca 2 ciklusa, jer ces verovatno imati super ovulacije. Mozda ne bi bilo nadmet raditi i folikulometriju u sledeca 2 ciklusa, da se pogodi ovulacija. Ali samo opusteno, ako uspe uspe, ako ne ne! Znam, lako je reci...



-----------------------------------------------------------------
...hvala maco ! ....pokusacemo 2,3 meseca ...mm ima -oligospermiju, a moj AMH -1,23....mada imam jako oskudne menstruacije (to me jako plasi !)... vec sam pocela da se raspitujem za jednu priv kliniku i do zime cu sigurno opet odraditi treci proces....moram!
jer ako stanem ,stacu zauvek -to me plasi !


Poslednji izmenio BRBLJIVA76 dana 26/6/2013, 23:36, izmenjeno ukupno 1 puta
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 26/6/2013, 23:25

Nisam ja pisala ovo nesto se probrljavilo brbljiva nema stajanja
Proveri oggt da nemas pcos amh ti je odlican
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 26/6/2013, 23:43

Lafe bravoooooooooo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/6/2013, 00:03

Lafe, rekoh li ja danas da ocekujem betu oko 400! Wink Hvala ti sto si mi potvrdila ocekivanja! Very Happy Cestitke draga i neka ti je trudnoca lagana i skolska i da samo uzivas i radujes se! Jedva cekam da te stisnem i da me vuces za nos uzivo! yes
Brbljiva, mislim da bismo sve do sada bile trudne kad bismo znale koji je problem sto je beta negativna. Ja sam uvek imala odlicne embrione a beta 0 ili manje od 1, sto je isto NULA! I tako 5 puta do sada! Jako bih volela kad bi mi neko dao odgovor, ali na zalost, nema ga. Samo ti kazu da treba da budes uporan i ne odustajes, pa nam drugo i ne preostaje, na zalost. Odmori se pa na jesen u nove pobede!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sofija Veks 27/6/2013, 00:23

noja ::Lafe bravooooo :aa15:cestitke jos jednom fff
Sad uzivancija trudnjaco !

Brbljiva mozes uraditi takozvanu jednodnevnu dijagnostilu proveriti stanje endometr. Jajnika. Materica kod nas u betaniji se radi tvl transvaginalna laparaskopija i histero ...da nema nekih polipa endometrioze itd
tsh kontrolisati
Oggt secer insulin ...sad ti je preporuka more i suncanje

Sofi jel vidi dr nesto u materici ili je do uz -a loseg

Noja

Nije videla nista sta bi je zabrinulo. Jos uvek ima tih zutih telasto sluze da stite "plod", te misli da ce vremenom otici. Rekla mi je samo da se naoruzam strpljenjem, i da se nada da ce se za tih 10-ak dana beta spustiti i period stici...
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zoxa 27/6/2013, 00:32

LaF divna, ma predivna beta!!!
Cestitam jos jednom!!! Cekamo prvi UZ!

Sofija i Brbljiva zao mi je, nadam se i zelim vam, da sledeci put bude onaj pravi!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ariadne69 27/6/2013, 01:20

Brbljiva neces ti stati sve dok ne stignes do tvog cilja...
ariadne69
ariadne69

Broj poruka : 244
Godina : 54
Location : Subotica
Datum upisa : 08.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 27/6/2013, 01:44

Sofija, draga, zelim ti da sto pre razresis svoju misteriju i da mozes da odahnes! Izvini, pospana sam pa te omasih. Embarassed zagrljaj
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 27/6/2013, 07:30

Biksi, hvala ti osmeh srcesrca1

Sve se mislim, trebala sam da dobijem u utorak, nisam dobila jos, nadam se da vaginalete utrogestan ne odlazu menstruaciju, ako nisam trudna...
Krecem po betu za sat vremena....joooojjj....
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 27/6/2013, 07:34

Lafe, cestitam igracice
Sofija, bas mi je zao sto prolazis kroz ovakav mucni period...zelim ti da se sto pre sve razresi sunny
Ja ocekujem  lol!  sutra, pa se nadam da cu posetiti dr za vikend, kada cu definitivno znati da li krecem sa VTO.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 27/6/2013, 07:38

Sta mi Bog da, sve prihvatam, ako je 0 ili biohemijska - ok: ima 3 razloga za to:
1.mozda je jos strpljenja i truda oko ovoga dobro za moj duhovni razvoj i spasenje
2.mozda prosto nije dobro za mene da sada zatrudnim, nego malo kasnije, ali to ne kapiram jer ne vidim siru sliku svog zivota. (ne zbog duhovnog dobra, nego nesto prakticno, zivotno, a to cu uvideti kasnije...)
3.mozda je prosto to moj krst koji imam da nosim u ovom zivotu - kao sto je neko nesrecan u ljubavi ili nema sta da jede ili bilo koja nevolja koja snalazi ljude sirom planete - ovo je takva planeta - ljudi se pate, muce, svako ima svoju muku...pa cu zatrudneti u raju...

Ali ako sam trudna - hvala Bogu!!!
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu