KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

+47
Zensko pero
Nessi
Borbica
alisa
Principessa
micam
BabyBear
LelicaLola
Sirijus
valika77
Lola1972
Nataly17
dusica78
zsuki75
mimi84
bak
Bundevicav
srculence 84
BiKsi :)
mimi85
lela1984
tatjanica
MaloMorgen
Blanka
sanja 73
libra35
sunny.tp
noja
winni
Zmajuška
mamadabudem
luckystar74
micaubica83
Amna84
daki_mm
sareni leptir
Irena Irena
bundevica
logona
OKacica
Erata
bulevar79
nebuloza
Mirjana
saska1
laKole
fight&faith
51 posters

Strana 3 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bulevar79 9/3/2014, 20:30

Hvala  Very Happy Ja od tih multivitamina uzimam mamavit. Prvo sam uzimala femibion pa sam presla na mamavit, isti sastav samo drugacija cena. Mamavit je duplo jeftiniji. Ne znam samo q10 da li je dovoljno 60 mg dnevno ili da povecam dozu, citala sam da devojke uzimaju i do 600 mg.
bulevar79
bulevar79

Broj poruka : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od saska1 9/3/2014, 20:39

Bulevar i ja sam čitala da su uzimale i po 600 ali mene nešto strah baš toliku dozu ,možda postepeno da malo povećam ali nisam nikad nikog pitala od dr sve uzimam na svoju ruku.
Još da nabavim tu pšenicu ovih dana ću u N.S.pa ću valjda naći negdje u trgovinama zdrave hrane.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bulevar79 9/3/2014, 20:45

Pa to i mene strah, da ovo moje komplikovano stanje jos dodatno ne zakoplikujem. Imas napred ostavila sam broj telefona iz Nisa gde mozes da porucis 60 g 1050 dinara. Mogu ti reci da je ukus ok. Poceo je bas da mi se svidja  Very Happy 
bulevar79
bulevar79

Broj poruka : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od saska1 9/3/2014, 20:48

Vidjela sam ,ali ja sam iz Republike Srpske pa nevjerujem da ovamo dostavljaju .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bundevica 9/3/2014, 20:58

Moj spisak stvari koje uzimam za kvalitet jc, mozda moze nekom da pomogne:

1. Koenzim Q10 i to u formi Ubiquinol (za razliku od UbiquinoN-a, koji se teze resorbuje) 600mg
2. PQQ 30mg (njega treba uzimati zajedno sa CoQ10 kojeg uzimam dva puta dnevno, a kapsule PQQ-a su mi u dozama od 20mg, tako da ja prakticno uzimam 40mg dnevno. On je dobar za celijsko disanje i rad mitohondrija svih celija, pa i jajnih).
3. Vitamin D 5000 iu, posto imam manjak D3
4. Omega 3, 2000mg (EPA oko 700, a DHA 500)
5. Kalcijum, cink i magnezijum mix od Natural Wealth-a.
6. Ulje nocurka, kapsule od 1200mg, samo do ovulacije
7. Tablete za gvozdje (posto mi je nisko gvozdje i feritin) sa vitaminom C od 500, a odvojeno od tableta kalcijuma
8. Folan/folnak od 5mg
9. Sok od psenicne trave, ujutru na prazan stomak.

Cekam da mi stigne jos whey protein sa visokim sadrzajem L Glutathione-a. Za taj glutathione nisam nasla da je dobar specificno za kvalitet jc, ali je to najmocniji antioksidans (sto je i koenzim Q10), pa kapiram da moze samo da pomogne na nivou celija. Njega sam imala i ranije nameru da uzmem radi imuniteta koji je poceo da stuca. Inace, same tablete l Glutathione-a se ne resorbuju efikasno, vec se taj iz surutke koji se nalazi u bio obliku resorbuje u mnogo vecem procentu.

Takodje cekam sok od organske psenicne trave u vidu praha kojeg cu da kombinujem sa ovim sto vec sad koristim (taj je u vidu zledjenih kockica). Narucila sam i  kombinaciju Royal Jelly, Bee Pollen, Propolis, samo ne znam kad i da li cu to uzimati jer uticu na hormone u dobroj meri. Isto vazi i za Vitex (njega sam nasla u spomenutoj Velikoj apoteci, cini mi se da ga nema na mnogo mesta).

Toliko tableta pijem da sam pocela da zveckam dok hodam  Very Happy 

Od onoga sto sam nasla da pomaze, a sta ne uzimam, to je naravno DHEA i pored nje melatonin i L arginin.


Poslednji izmenio bundevica dana 9/3/2014, 22:55, izmenjeno ukupno 1 puta
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od bundevica 9/3/2014, 21:10

Sto se tice velike doze CoQ10, nisam nasla da su doktori zabrinuti za te velike doze, cak ni oni doktori koji se protive koriscenju DHEA (ili maticnom mlecu tokom samog postupka, jer i on utice direktno na hormone). Otprilike on ne moze da skodi organizmu  zbunjen . Nemam pojma, ako riknem, javicu vam  Laughing
bundevica
bundevica

Broj poruka : 128
Location : Beograd
Datum upisa : 01.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od saska1 13/3/2014, 19:51

Nabavila sam prah ml pšenice ovdje kod nas u Banja Luci 200gr košta oko 14 eura,počela danas piti i nije tako loše.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 8/4/2014, 13:18

What can you do to improve your eggs??

1. Improve your Blood Flow and Proper Oxygenation
Blood flow and proper oxygenation is key to healthy ovaries and healthy eggs. Blood flow can become impaired from stress, lack of exercise, dehydration. To increase blood flow to the ovaries follow these suggestions:
1. Stay hydrated: Dehydration can cause your blood to become thick and decrease circulation in the body, as well as many other issues. Make sure to drink purified water that is NOT bottled in plastic.
2. Move! Brisk walks, jogging, swimming, hiking, yoga, the elliptical, spinning, pilates- find something you enjoy doing, and do it regularly.  While some clinicians advise against overexertion while trying to conceive, it is generally recommended that patients engage in mild to moderate aerobic activity.  Not only does it move your blood, it reduces stress which also encourages blood flow to your reproductive organs.
3.  Get Fertility Massage or Learn Self Massage Techniques Massage is great for increasing blood flow to the reproductive system. You can have a massage therapist perform abdomen massage or find a therapist who specializes in fertility or Maya abdominal massage. There are also self massage techniques that you can learn that you can do on your own at home to encourage blood flow to your ovaries and uterus.
4.  Acupuncture


2. Improve your egg quality through Nutrition
During this window of opportunity, what you are eating can also impact the health of your ovaries and eggs either positively or negatively. It’s up to you. The types of nutrients your eggs depend on are found in a diet dense in nutrition. Check out the Nutrient Dense Fertility Diet for a complete guide about eating for fertility and egg health. Here are some quick food suggestions for supporting egg health:
Top foods for egg health
Halibut
Salmon
Pumpkin seeds
Sesame seeds
Turmeric
Ginger
Royal Jelly
Maca
Fertility Greens
Broccoli
Berries

3. Take Supplements to improve your eggs

Take a Multivitamin
A major key to supporting egg health and preparing the uterine lining is to take aprenatal multivitamin. Making sure your body has all of the nutrients necessary is a lot easier when you are taking a multivitamin. My favorite is the 100% whole food Baby and Me from Mega Food, synthetic multivitamins won’t have the same effect. It is also a great idea to begin taking a prenatal multivitamin in preparation for pregnancy since there are specific nutrients needed by the embryo/fetus before pregnancy can even be detected.

Antioxidants
Antioxidants are one of the most important components to having healthy fertility that every man and woman needs to focus on, especially if you are wanting to support your egg health.Antioxidants help to protect the egg and sperm from free radical damage. Free radicals are able to damage both cell health and the cell’s DNA, this could have an effect on the ability to get pregnant, sustain a healthy pregnancy and the chances of possible birth defects. The ovum (egg) are one of the longest living cells in your body, as the years pass they become exposed and vulnerable to free radicals on daily basis. This adds up. Network Antioxidants was created by Dr. Lester Packer, the leading antioxidant expert in the United States. It contains all of the most important antioxidant nutrients in a capsule form which you can take one capsule, twice a day. This blend is great for both men and women and should be a part of everyone’s health program, especially for egg health.

L-arginine
L-arginine is an amino acid that has been shown in studies to increase ovarian response, endometrial receptivity, and pregnancy rates in IVF patients who supplemented in large doses of L-arginine. (Published in Human Reproduction 1999).

4. Fertility Superfoods
Fertility superfoods are nutrient dense foods that help to nourish the body with vitamins, minerals, antioxidants. One of my favorite ways to take fertility superfoods is to put them infertility smoothies.
Maca: Maca is an incredible fertility super food. It helps to balance the hormones, but does not contain any hormones itself. It is able to do this by nourishing and balancing the endocrine system. This is essential in preparing for pregnancy and IVF because healthy hormonal balance greatly contributes to healthier eggs.
Royal Jelly: Royal Jelly is a fertility superfood which may help to increase the egg quality and quantities. Royal Jelly is the food that only the queen bee eats. What makes a queen bee the queen is eatingroyal jelly exclusively. She was an ordinary bee and then she was chosen and fed royal jelly and became the queen bee who lays up to 2000 eggs a day. It should be taken for at least three months before natural conception or IVF procedures begin. Royal jelly is the Queen bee’s equivalent of hormonal stimulation. Take daily for best results. Caution: If you are allergic or think you are allergic to bee’s or bee products, do not take royal jelly.
FertiliGreens: FertiliGreens is a nutrient rich green powder. It contains antioxidants, minerals, and proteins that help to alkalize the body and nourish your eggs. Take two teaspoons of the powder daily.

5. Reduce Stress
We live in a fast paced world, and being a woman today has many blessings, one of them being a professional life. But are we constantly trying to hurry up and rush things in order to meet all of our commitments?

Stress also has a detrimental impact on fertility. Women who are constantly under stress produce prolactin, cortisol, and other hormones, which can interfere with or even block regular ovulation. The types of stress they are talking about range from traumatic, to less cataclysmic but still upsetting situations, such as an ongoing conflict at work. So, if you are trying to improve your egg health, reducing your stress levels should be a major focus in your life. Take a stress survey here to see if your fertility might be stressing you out. How can this be achieved? Well, first it needs to become a priority. Book some quiet time in your calendar for yourself. During your “quite time” you could:

·Go for a walk
·Take a bubble bath
·Cuddle up with a good book
·Get a professional massage or reflexology treatment
·Drink some relaxing herbal tea, such as chamomile, kava kava, or peppermint
·Practice meditation
·Go to therapy

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Irena Irena 14/4/2014, 15:32

Drage moje. Javljam se iz Skopja, Zelim da spodelim sa vama da sve sto je nemoguce moze postat moguce. Sa FSH 35 i AMH 0.16 moja sestra je ostala trudna. U Bitolji ima jedna klinika Plodnost ( DR. Tase) ja ve uverujem da taj covjek je prodolzenu ruku Bogu. On radi sa low responder i ima vrvne rezultate. I kada smo dobili resenje iz Fonda za IN Vitro sa doniranim jajni celija, neka vnatresna sila me je mucila da stanemo malo i da ne brzamo. Nabavila sam suplemente iz Amerike - Q 10 600 mg , L-arginin( vazan za cirkulacija) , Inositol, Pyknogenol, Omega 3, D3 kapke, Melatonin ( samo vece) i DHEA. Radili smo svako vece fertilne masaze ( pogledajte na netu) bili smo samouki , muka je naterala. I sto je najvaznije koristila je orbitrek na koj je trcila po 3 km dnevno. Ostala je trudna a nije ni znala. Bilo smo u jedan Manastir Sveti Nikita ( jedini Manastir pod to ime na svetac u ceo svet, na ova zemjina kugla ) Nalazi se na Skopska Crna Gora u selo Banjani. Tamo ima jedan kamen ko ispunuje zelje na mnogi bracne parove koje nemaju djece. Bog ne poslusao, i usrecio nas, jas se molim i za svi vas. Hvala ti Gospode Isuse Hriste.

Irena Irena

Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od sareni leptir 14/4/2014, 17:40

divan post irena !  love  love  love  ljubav  ljubav  ljubav
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 15/4/2014, 13:28

Divna prica Irena.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 15/4/2014, 20:35

Za kvalitet jajne celije sam iskombinovala na svoju ruku sledece:
- koenzim Q10 od 250 mg i on definitivno ne moze da skodi a neke cure sa ostalih foruma su uzimale doze od 600 dnevno
- maticnu mlijec nabavljenu od pcelara svako jutro nataste
- vitamin E 400
- kombinacija MG, kalcijum i D vitamin
- cink
-selen
- omega 3
- l -arginin
- bevipleks
Uz to obavezno pijem i folacin. Svaki dan grickam obavezno bademe jer su najbolji ali i ostale sjemenkice u manjim kolicinama.
Zadnjih deset dana pijem caj virak po dvije solje dnevno i jednu solju ocajnice.
Posto sam danas krenula sa stimulacijom u dilemi sam da li da nastavljam sa cajevima. Da li neko zna nesto povodom toga. Koliko sam upucena virak je dobar i za implantaciju odnosno pripremanje materice i odrzavanje ploda tako da mislim da bi on i mogao ali za ocajnicu nisam sigurna.
Inace mi je ovo sedmi pokusaj a u zadnjem kvalitet samo jedne jajne celije nije bio dobar za oplodnju sto je vjerovatno u skladu sa vIsokim FSH
D
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 15/4/2014, 20:36

Zaboravih da svima pozelim srecu i ostvarenje najveceg sna
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od saska1 15/4/2014, 21:19

Nataly koliko dugo ovo sve piješ?Ja pijem koenzim od 90 mg dnevno po preporuci dr.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 15/4/2014, 23:21

Skoro dva mjeseca osim cajeva. Omegu 3 od skoro pijem. Koliko dugo pijes q10 i da li imas rezultata
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 16/4/2014, 12:06

Nataly pisi kako napreduje stimulacija u ovom postupku i da li ima nekih poboljsanja u broju i kvalitetu jc.

Inace devojke nasla sam da Ameri koriste i 3X333 mg Q10 dnevno (taj suplement su nazvali ovoenergen, http://www.fertinatal.com/products/ovoenergentm-1-pack-coq10-female-fertility-supplement), zajedno sa 3x25 mg DHEA (a ovaj suplement zovu fertinatal, http://www.fertinatal.com/).
Naravno ovi proizvodi su preskupi, ali sve se moze kupiti pojedinacno na drugom mestu.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 16/4/2014, 12:11

Imam 2 folikula na desnom jajniku koji bas odavno nije reagovao, a na lijevom cu saznati za koji dan. Ne znam sta je uticalo ili su ga cajevi aktivirali. Kako god , probudio se iako sam ga otpisala.....
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 16/4/2014, 12:17

Divno Nataly to je pravo bogatsvo, mozda su malo pomogli i suplementi. Kakav protokol koristis? Da li ides na blaze stimulacije ili jace? Gde si radila ICSI? Da li pijes DHEA?

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 16/4/2014, 12:26

CoQ10 is a vitamin-like substance that acts as an antioxidant, found throughout the body. In studies, CoQ10
has been shown to protect mitochondria, the energy-producing elements within cells, from oxidative damage. Oxidative damage accumulates with advancing age, while natural levels of CoQ10 in the body decline with age. CoQ10 plays an important role in cellular metabolism, including that of human eggs (oocytes).
As the largest cells in the body, eggs (oocytes) have by far the largest number of mitochondria in any cells. CoQ10 transports electrons and protons into the mitochondria, helping the mitochondria maintain membrane potential. CoQ10 also drives the synthesis of ATP, a molecule that acts like a rechargeable battery, supplying  essential energy to the cell.
Potential benefits: CoQ10 is believed to enhance female fertility by improving egg quality through robust energy
metabolism and protection from oxidative stress.

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 16/4/2014, 13:01

Fightice, juce sam pocela sa 150 menopura i jutros 250 puregona i tako do subote pa ce vjerovatno dr smanjiti dozu. Malo je jacea u odnosu na prethodna dva pokusaja kada sam bila na klomifenima i orgalutranima, ali primala sam i jace doze uu prvim pokusajima i uvijek isti rezultat-jedna jajna celija. Namjeravam da, ukoliko dodje do aspiracije, odem na jednu privatnu kliniku u Rim. Do sada sam radila u Crnoj Gori i jednom u Pragu kada sam veoma jaku terapiju primala (po pet menopura i cetrotide). DHEA nisam koristila jer ga ne bih na svoju ruku pila a dr nije sugerisala.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od saska1 16/4/2014, 14:49

Nataly17 ::Skoro dva mjeseca osim cajeva. Omegu 3 od skoro pijem.  Koliko dugo pijes q10 i da li imas rezultata

Pijem ga oko dva i po mjeseca a rezultate ćemo vidjeti kad krenem s postupkom uskoro .
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 21/4/2014, 19:16

Ne znam da li ima veze ali pojavio se i treci folikul. Citala sam da L-arginin utice i na broj. A dobar je za kvalitet takodje. I ranije pored jake stimulacije bi se izdvojio samo jedan.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od fight&faith 21/4/2014, 20:24

Nataly17 ::Ne znam da li ima veze ali pojavio se i treci folikul. Citala sam da L-arginin utice i na broj. A dobar je za kvalitet takodje. I ranije pored jake stimulacije bi se izdvojio samo jedan.

Divno Nataly. Very Happy  Da li L-arginin pijes i tokom stimulacije i u kojim dozama? Da li pijes jos nesto od suplemenata tokom stimulacije?

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 21/4/2014, 20:49

Pijem 1000 mg L-arginina navece. To su dvije tabletice. I za vriijeme stimulacije. Nisam prekidala. 250 mg Q10, E vitamin- 400IU, folacin-5mg,beviplex-1 tabletica, zinc-25 mg, twinlabov calcium, mg i d vitamin, ujutru maticnu mlijec, i bademe svaki dan i ananas za endometrijum koji se takodje popravio.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Nataly17 21/4/2014, 20:52

Pila sam cajeve virak i ocajnicu ali sam prekinula kada je krenula stimulacija. Vitamine i maticnu mlijec pijem unazad tri mjeseca kao i bademe.
Stimulacija je svaki dan 150 menopur i 250 puregon. Jaka jeste ali i jace sam primala pa nista.
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

suplementi - Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija - Page 3 Empty Re: Suplementi za pobljšanje kvaliteta jajnih ćelija

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu