KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+71
ivi
hocukusurnecuzvaku
Malina
cufta
Erata
korpica
*AIDA*
Botox
veki1
JocY
AriesGirl
Tinche
stomacic
key
Crvic
OKacica
PalcicaBg
catherine290505
JAmajka
LaFolie
misic
Vuchica
Simona
caci
Ema78
Sofka
bulevarka
neca73
SladZana
fmala
fight&faith
Xena
maus
KoMetaK
Dacaa
Orline
lilly13
lilya
dacans
BiKsi :)
hany
zvezdilica
nebuloza
Angie83
Mirjana
plavaptica
zoxa
bubi80
tuli
leptirko82
kristina33
Struzzo
ivka
nesalela
Marie
dragana76ns
dragmilk
lenabeograd
saska1
Shizika
SannI-AlL
Ninche
heart84
MAAKKI
Star77
laKole
bak
djole42
noja
Marija86
missile
75 posters

Strana 4 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Mirjana 29/5/2013, 16:22

BiKsi :) ::
Ono što mene zanima jeste kada ste prvi put, nakon pozitivne bete,
(OVDE JA OČEKIVAH sex )
BiKsi :) ::
proveravale D dimer i trombocite i šta još treba proveriti usled korišćenja cexlana?
Biksačo, ja se ne sećam, ali ne radi se to tako često. Možda jednom mesečno ili čak 1 u dva meseca u početku. Reći će ti dr. Kad odeš na UZ pitaj. Ali ponesi papirče s pitanjima, jer kad čuješ srce srce srce zaboravićeš sva pitanja Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bubi80 29/5/2013, 18:17

Jos jedan dan manje draga! radost radost radost

Ljub trudnica
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 18:54

19. dan posle ET, šesti posle pozitivne bete, i još jedan dan bliže prvom uz

Zdravo drage moje saborke! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 490909

Danas malo kasnim sa izveštajem, al ne preskačem, ne brinite. Toliko sam ošamućena od podneva postala da sam se morala u sopstvenom dnevniku vratiti par strana da vidim koji je danas dan od et i pozitivne bete. Laughing Bak me opomenula da je uz tako blizu, joooooj frke. Very Happy

Noćas kasno zaspala, čitala malo onu temu trudnička pitanja i brzi odgovori, videh da je dosta cura mučilo muku sa zatvorom. Sinoć sam jela mekinje i pahuljice sa jogurtom, kao da sam na paši! Laughing Jutros natašte 2 kivija. Popila vodicu od potopljenih suvih šljiva koje su stajale jedan dan i pojela koju šljivicu, i olakšala sebi muke. Za doručak jela pečene paprike sa jajima i lukom, pa me nešto mučilo, mislim da su paprike, no prošlo je kasnije. Al neću ih više jesti. Ja tamanim sve, Rodjeni me zeza za apetit, al se trudim da ne jedem hleb i peciva. Supa je na meniju svaki dan, domaća. Danas za ručak pasulj, mmmmljac. Kupus salata mi je jedna od omiljenih uvek bila, pa i sada je tamanim, baš mi prija. Za užinu uzmem porciju domaćih trešanja, pijem i dalje cedjene narandže bar dve čaše dnevno. Po koju plazmicu smanem uveče kad crevca krenu zavijati, a sigurna sam da su sita, nanu im naninu!

Pored toga što kasnoh zaspah, celu noć sam neke snove imala, sanjala uz i da dr kaže jedan je gestacijski smešak pravilnog oblika, pa nekog silnog naroda sanjala, ma ludilo neko, prosto sam se nekako namučila. Koliko god se trudila da budem opuštena, podsvest me opominje koliko mi je frka od prvog uz-a. Kako je bliže, s jedne strane mi draže, a s druge, uzentam se samo tako. Rolling Eyes No, čitah da je kod većine cura tako bilo. Naročito kod cura koje su na uz imale neprijatno iskustvo kao ja prošli put. Al ajd, da to zaboravimo, pa ću verovati da će mi petak biti divan dan.

Opet sam dugo spavala, i duže bi to bilo, nego u 11h moram bocu da šibnem, pa se mora ustajati. Od jutros me opet materica baš onako obaveštava da se nešto zbiva, juče je bila mirnija. Opet neko seckanje, kao noževi odozdo da mi se zabijaju, pa žiganja, pa bolovi kao menstrualni, pa neki tuplji, pa po srdini, pa u sa strane gde su jajnici, i tako naizmenično. Već sam se navikla, primirim se kad osetim jače i konstantnije bolove, sklupčam se, pokrijem i iskuliram.

Temperaturu juče nisam merila, mada kad ležim, pipnem se izmedju grudi i mogu da ocenim da li je temp 37 ili ne. Very Happy Ne pipam se prečesto Laughing, iako deluje iz moje priče! Very Happy Češće brišem znoj u toj regiji i ispod grudi, tuda se najviše znojim i ispod pazuha. U toku noći najmanje jednom ustanem da se presvučem jer sam preznojena, i par puta da piškim. Ako bude takmičenje i u piškenju, slobodno me prijavite, čini mi se da na svakih 15 do 20 minuta zamačinjem u toalet. Nestvarno. Very Happy Rekla sam juče Rodjenom da sama sebe podsećam na psića od mojih svekra i svekrve kad izadje u šetnju, sto puta zastane da pišne, samo što on posle drugog stajanja nema ništa, nego samo diže nogu, a ja svaki put kao da nisam išla po pola dana u toalet. Eto, da i to pribeležim.

Dok su mama i Rodjeni bili u nabavci danas, ja sam radila papire s posla, baš sam zadovoljna koliko uradih. No, tako je kad je mir u kući, i nema prekidanja. Sutra ću opet deo da odradim. Rodjeni ide na neku svadbu, mama se ovih dana zanima sredjivanjem cveća (ima milion saksija muškatli i danas je kupila još dve, kraljica!), okopava ruže i presadjuje drugo cveće, menja zemlju. A ruže ove godine prelepe, odavno nisu takve bile.

Juče mi dolazio bato, da me vidi, ne može da izdrži nekoliko dana (a ne dovodi decu, jer je najmladje na inhalacijama), kako mi je bio sladak, ljubi mene, pa se sageo i poljubio mi stomak! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 21831 Skroz me raspilavio. Ej, samo ja nikako da skontam da sam trudna, sve mislim to se nekom drugom dešava. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 561840 Pa me tako drugi opominju! Razmišljam tako ovih dana, za ovo smo se borili, čekali, i sad je stiglo, Bože zdravlja, biće ok i šta sad?! Ja znam da plivam u drugim vodama, ovde se ne snalazim! Šta sad treba da radim, kako da se ponašam, šta da osećam?! Valjda će gestacijski smešak doprineti da se malo priviknem na ovo novo poglavlje života.


I da zapišem da me gasovi i dalje ubiše. Grudi i dalje isto kao do sada, mestimično promenljive. Po kući nosim trenerke, i pidžamu, ali sam primetila da mi već smeta lastiš, jer u tom delu kuda on ide imam modrice i čvorove od kleksana, pa me to iritira, pa stalno pomeram trenerku gore dole. Modrice i dalje pravim dok sebi dajem boce, al očito da ne može drugačije. One bubuljice koje me spopadaju, malo su bolje, namažem ih hidrociklinom uveče pred spavanje. Primetila sam i da mi od Rodjenog prešao sindrom zaboravnosti! Very Happy Sutra treba i da se izdepiliram, a to me smara do bola. Ne rekoh i da mi je snajka završila sve oko utrogestana, da se ja ne cimam, pravo je srce!

Udavih poštenski, pa ne zamerite! No praštajte! Very Happy

STISAK za najbolju podršku na svetu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 29/5/2013, 19:09

u bre Biksi pa citav dan cekamo izvestaj :)
cini mi se da sam procitala negde da su ti vene izrazene na grudima , ja primetih kod mene izrazene, ali ne mogu da se setim jesu mi bile pre :)))))
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SladZana 29/5/2013, 19:12

Draga moja Biksi sad si mene raspilavila, posebno oko bate Very Happy
Smesak samo ceka da ga usliknemo, tako da opusti se i u petak da uzivas srca
oko pratecih trudnickih problema ne znam nista ali te poljubac da ti bar malo olaksam.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 19:14

A zagledaš i ti (.)(.) hany, nevaljalice! Da, krenule su nekoliko dana pred vadjenje bete da se pojavljuju, i sad ih imam, ne sad da su nešto ogromne, mislim vene Laughing, nego se vide. Mada sam ih i ranije primećivala, vrlo često. AL kažu da su dobar znak, pa ćemo da verujemo da su te tvoje već trudničke! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 561840 Navijam za trocifrenu subotu! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 561840

Znam da sam vas navikla oko podneva sa javljanjem, al danas u to vreme radih papire, pa ne stigoh, a krenulo me bilo lepo, pa nisam želela da se prekinem. Tako da ako i sutra zakasnim, da znate što me nema. Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 29/5/2013, 19:17

BiKsi :) ::A zagledaš i ti (.)(.) hany, nevaljalice! Da, krenule su nekoliko dana pred vadjenje bete da se pojavljuju, i sad ih imam, ne sad da su nešto ogromne, mislim vene Laughing, nego se vide. Mada sam ih i ranije primećivala, vrlo često. AL kažu da su dobar znak, pa ćemo da verujemo da su te tvoje već trudničke! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 561840 Navijam za trocifrenu subotu! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 561840

Znam da sam vas navikla oko podneva sa javljanjem, al danas u to vreme radih papire, pa ne stigoh, a krenulo me bilo lepo, pa nisam želela da se prekinem. Tako da ako i sutra zakasnim, da znate što me nema. Very Happy

ma nisu ogromne samo se isarale grudi , pitam ja mm secas li se ti moji grudi pre kaze jos mi samo secanje ostalo Wink ,, kaze da nisam imala e sad videcemo

u petak ces da imas najlepse slicice do sad :)))) jedva cekam izvestaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 29/5/2013, 19:18

zvala drugaricu da je pitam imali vene na grudima :)
mislila sam da bas i necu obracati paznju ali nije bas tako
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 19:19

Ma kažem ti ja, i ja samo u grudi zagledam, kao da nisam tačna! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 29/5/2013, 19:20

BiKsi :) ::Ma kažem ti ja, i ja samo u grudi zagledam, kao da nisam tačna! lol!

ha ha ha i ja, ako krenu ovako da rastu v
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 19:29

Samo neka rastu, i treba da rastu! Laughing Za to smo se borili, izmedju ostalog! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 29/5/2013, 19:35

BiKsi :) ::Samo neka rastu, i treba da rastu! Laughing Za to smo se borili, izmedju ostalog! lol!

neka neka
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od neca73 29/5/2013, 19:40

hany bikdi, meni su se pojavile vene na grudima bas izrszene par dana pred betu. a i js
a ih stalno pipkam, kao da sam poremecena i vece su vec duze vreme
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od neca73 29/5/2013, 19:42

baljda ste razumele posto tipkam sa tel, sori
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 20:12

Baljda jesmo! lol! Šalim se malo.

Hany, ako primetiš i rasejanost, znaj da si trudna! Iz dana u dana sve više sam pogubljena i beležim bisere. Upravo sam nasula jogurt u pogrešnu posudu, sebi zamesila pahuljice,mekinje i laneno seme, i umesto u to da naspem jogurt, ja u drugu posudu koja je bila puna muslija. Tako da mama jede sad musli za večeru, i to joj je! lol! I to veliku količinu muslija! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bulevarka 29/5/2013, 20:49

Da i mi obiđemo našu slatku trudnicu i malog biksića Very Happy Čekamo petak i najlepše vesti yes
Za grudi ne brigaj ima da budeš prava Samanta ček samo da krenu da rastu bićeš najsrećnija kada budeš kupovala grudnjak dva broja veći Laughing
Što se tiče D dimera ja sam ga proveravala na svake 4. nedelje zajedno sa APTT i PT i on skače u trudnoći u skladu za gestacijskom dobi .
Ljubimo vas puno
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 20:51

Hvala bulevarko! Jes, navijamo za jedno malo guzavo u petak BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 430137! Sećaš li se samo kada si prvi put, nakon ustanovljene trudnoće, proveravala te nalaze. Meni rekli svaki treći ponedeljak u mesecu, al od kada početi, nadam se da nije kasno posle uz i ustanovljenog gestacijskog smeška?! Na transfuziji mi rekli na svake dve nedelje, no i to je nebitno, lako ćemo i to Very Happy, samo da sve bude ok u petak. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 38642
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bulevarka 29/5/2013, 20:55

Proveriću pa ti javljam . usne
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od lenabeograd 29/5/2013, 21:13

BiKsi :) ::Samo neka rastu, i treba da rastu! Laughing Za to smo se borili, izmedju ostalog! lol!
lol!
I ja sam mm rekla dok mi se nije video stomak pomislice ljudi da sam stavila silikone :-) a bas su dobre nabubrene cvrste jest da malo bole ali stoji ko kec sreca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sofka 29/5/2013, 21:29

Ma naravno da ce sve biti u redu u petak yes
radost d vv vv
Koko sanjala sam te kako pokazujes stomak lol! pa rekoh da vidim jesi li stvarno stavila neku sliku Laughing
jedva cekam petak i tvoju radost i srecu radost radost radost
zagrljaj
Sofka
Sofka

Broj poruka : 1494
Godina : 52
Datum upisa : 09.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 29/5/2013, 21:38

Biksi moj heroju i srecna zvezdo osmeh srce

taman kada sam pomislila da te ispitam za stanje vidim ti si vec sve iscrpno opisala....ooooooo veliko hvaaaaalaaaa

Ja sam za grudi nasla neki sistem za proveru tako sto malo malo pa pritisnem da vidim sta se desava, jos sam umislila da to niko ne vidi.....mada me zagledaju Razz

i mene muci materica i neka probadanja i blaga uvijanja provalila sam da mi prija kada ispruzim noge....ne znam sta da mislim ali se tesim da me do sada nista nije bolelo i nije bilo dobro, tako da je bol dobrodosla yes

jaaaako najace navijamo za jedan i dva smeska u petak.... g bb g
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bulevarka 29/5/2013, 21:54

Poslala sam ti pp Wink
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 22:06

Hvala bulevarko! Srce si!

Nego, ja sam i do sada brus nosila u samo izuzetnim prilikama, tako da se nadam da ću moći da izdržim novi teret bez njega! Laughing lol!

Ivka, pratimo se baš! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 561840

O Sofke, svojevremeno su me trudnice u najavi sanjale! Pa ti gledaj kud ćeš! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od hany 29/5/2013, 23:38

BiKsi :) ::Baljda jesmo! lol! Šalim se malo.

Hany, ako primetiš i rasejanost, znaj da si trudna! Iz dana u dana sve više sam pogubljena i beležim bisere. Upravo sam nasula jogurt u pogrešnu posudu, sebi zamesila pahuljice,mekinje i laneno seme, i umesto u to da naspem jogurt, ja u drugu posudu koja je bila puna muslija. Tako da mama jede sad musli za večeru, i to joj je! lol! I to veliku količinu muslija! lol!

rasejana jesam nadam se da je to to , a sto se tice grudi sta bi dala da mogu da idem bez brusa Very Happy
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Struzzo 29/5/2013, 23:46

Ljubim te rasejanu, sisatu.... lol!
Lepo mi lalaj...a mokra da budeš samo od znoja, razumela... Laughing Razz

Odoh i ja u ponjave...

poljubac
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 4 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 22 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu