KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

+71
ivi
hocukusurnecuzvaku
Malina
cufta
Erata
korpica
*AIDA*
Botox
veki1
JocY
AriesGirl
Tinche
stomacic
key
Crvic
OKacica
PalcicaBg
catherine290505
JAmajka
LaFolie
misic
Vuchica
Simona
caci
Ema78
Sofka
bulevarka
neca73
SladZana
fmala
fight&faith
Xena
maus
KoMetaK
Dacaa
Orline
lilly13
lilya
dacans
BiKsi :)
hany
zvezdilica
nebuloza
Angie83
Mirjana
plavaptica
zoxa
bubi80
tuli
leptirko82
kristina33
Struzzo
ivka
nesalela
Marie
dragana76ns
dragmilk
lenabeograd
saska1
Shizika
SannI-AlL
Ninche
heart84
MAAKKI
Star77
laKole
bak
djole42
noja
Marija86
missile
75 posters

Strana 15 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dragana76ns 4/6/2013, 21:37

E Bixi, i ja sam siofor pila do 12-te nedelje(kako dr rece zbog gestac. dijabetesa)...isto sam ga postepeno ukidala.
Cmok za trio BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od ivka 4/6/2013, 22:46

Hej Biksice, dobro vece....

Ja uz zakazala za utorak.....kazem ja sestri trebalo bi u petak, kaze ona ok evo u utorak.... Shocked ...a vec sam obecala svima da cu vezbati strpljenje jer ovo ima da potraje Laughing tako da sam se nekako umirila...sada mi je to dalekooooo, a bolovi su zanemarljivi u odnosu na juce....i tako....brojim dane i pipam (.)(.) ustvari znas kako je osmeh srce
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 5/6/2013, 10:55

He, he, Ivka, sve znam.

Da vam mahnem, ja sam ok, pomalo bolovi u materici, pomalo u desnom jajniku i tako. Ništa posebno novo. Jutros sam išla do laba, da proverim štitnu i sve ostalo, kad nema reagens za ft4. Ne ide mi se na Zlatibor samo zbog toga, moram čekati da vidim kakav je tsh, pa da znam da li se cimati i ići na Institut ili ne.

LJubim vas i stiskam. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 21831

P.S. Svratim na kratko na posao, da predam potvrdu da sam na bolovanju, odem da se javim direktoru, kažem da je za sada sve ok, da neću raditi, ali da ću to nešto što je hitno završiti, rekoh da imam uvećan jajnik kao posledicu stimulacije, a on kaže, pa je li treba da ležiš zbog toga, ja rekoh da, pa idi kući lezi, šta radiš ovde! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od fight&faith 5/6/2013, 10:59

Biksice bravo za direktora, pravi je king
Jajnik se polako, ali sigurno smiruje Very Happy Uživaj i odmaraj trudnica

fight&faith

Broj poruka : 1852
Location : Beograd
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od noja 5/6/2013, 11:22

Bikili dobar disa. Samo da vas poljubci
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od missile 5/6/2013, 12:19

BiKsi :) ::Da vam mahneeeeeem! Dobro sam, gledam tenis i uživam u lenčarenju!

Grudi su mi na ivici eksplozije! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 805311 Jutros opet sexualni snovi praćeni orgazmičnim stanjem. Ja sam prosto ubedjena da sam ga doživela, ili ludim?! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 635297 Doduše, tanka je granica! BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 404938 Setih se odmah draganovićke moje, i njenih snova, pa mi bi lakše. Grizlo me nije puno jer je Rodjeni bio akter u snu. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 805311

lol!

Pozdrav u junu našoj majskoj trudnici! ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bak 5/6/2013, 12:30

fightandfaith ::BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 2qvgos7
Vidim Biksi da je kod vas uvek veselo. .. u to ime šaljem vam jednu interesantnu sličicu Very Happy

Jao kako dobra slicica srca

Dobar dan trudnica Jel pocelo opet ludilo Wink
Snovi su sasvim normalni, prokrvljenost je mnooogo bolja i jaca, a tek apstinencijaaaaaaaaaaaaaa
Tek ce biti, polako Razz

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Vuchica 5/6/2013, 14:14

fightandfaith ::BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 2qvgos7
Vidim Biksi da je kod vas uvek veselo. .. u to ime šaljem vam jednu interesantnu sličicu Very Happy

Ijaooo koliko je ovo slatko!!!

Biksi, jedan pozdrav za direktora! Lepo ti covek rekao lol!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od KoMetaK 5/6/2013, 15:36

Bile - pile, slusaj direktora, nemoj da produzavamo u nedelju na jug nas 5! lol! lol! love
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od dragana76ns 5/6/2013, 16:12

Covece, da nismo mi sestre??? Very Happy
Mene su ti snovi duuuuugo drzali, za izludit' ...a sex mi bio STROGO zabranjen, a bilo mi glupo da pitam dr da li se i ti "ubedljivi snovi" smatraju sexom.........nekad su i prevazilazili moguce BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 275568
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od MAAKKI 5/6/2013, 16:14

Biksi samo da ljubim uspaljenu trudnicu poljubac

Bravo za direktora treba da ga slusas nema sta yes
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od leptirko82 5/6/2013, 16:17

Biksi, dobar dancic. :-)
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od leptirko82 5/6/2013, 16:19

Biksi, dobar dancic. :-)
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bubi80 5/6/2013, 18:34

Biksi poljubci poljubci poljubci
bubi80
bubi80

Broj poruka : 521
Godina : 43
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od neca73 5/6/2013, 19:07

Biksi, kako si danas? Je li primecujes neke promene?
Meni muka neka krenula pre pet, sest dana, ali nije nista strasno.

I ja mislim da ti je sledeci UZ najvise da bi se ispratio jajnik.

c
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od BiKsi :) 5/6/2013, 19:20

Hvala drage moje!

Bakiša samo da ti se isplazim onako pravo, dečije, kao na zadnjem sedištu u autu, kad tata vozi i pretiče nekoga, a mi se nalaktimo i isplazimo se onom tamo u drugom autu! Very Happy I da te zaprašim! Biće dana za megdana, neka te neka!

Draganovićka, tebe sad volim najviše, jer me ti potpuno razumeš. Jbg, al na to u snovima ne mogu da utičem, stvarno ne mislim o seksu, zaista, koliko god to čudno zvučala kad ja izgovorim Laughing, al tako je, a snovi samo nadolaze. I tako je realistično, nestvarno!

Jutros sam išla da dam krv za proveru štitne, prodjoše tri nedelje od pojačane doze leka, zatim urin, i d dimer. Sve je manje više ok. Leukociti opet povišeni 13.8, al manje nego prošli put, pa se sve nadam da se jajnik smanjuje. A hoće povećani leukociti od pronizona koji pijem, nadjoh u neželjenim dejstvima to (i još milion neželjenih dejstava pronizona Rolling Eyes). Hemoglobin 142 (119 do 175), eritrociti 4.78, trombociti 418 (158-424), glukoza 5.3, hematokrit i sve one skraćenice ok. Samo to nešto vezano za leukocite je malo povišeno, nije strašno.

TSH je 1.03, a FT4 je 17. Jutros im stigao reagens srećom. Masu reagensa u labu često nemaju, jutros gledam taj poduži spisak, pa izmedju ostalog i beta hcg, nema reagens za betu, joj, da požiziš. Doduše imamo jednu privatnu laboratoriju, inače bi bilo ledilo, da skreneš. Urin je u suštini ok, ima malo leukocita 2-3, eritrocita 1-2, proteina nema, piše još da je redak kalcijum oksalat dehidro, šta god to značilo. Ja nemam problema prilikom mokrenja u smislu peckanja.

D dimer je 287, a granica je do 255. Pre postupka mi je bio 42.5.

Odem danas popodne na transfuziju, da mi dr pogleda rezultate, a radila je ona divna dr koja me je prošli put ekstra primila i dosta toga objasnila i dala upute za imunologiju. Pogledala je sve rezultate, rekla da su ok, i da d dimer moram da proveravam na svake dve nedelje, pitah da to nije često, kaže nije, kako trudnoća odmiče, tako i on skače, pa da bi se odmah pojačala doza kleksana, ako bi išao u visine. Ovaj d dimer od 287 kaže da je ok, to je znak da kleksan radi posao. Rekla mi je još da slobodno i sada dajem boce sebi i u ruke i u butine, jer sam joj pokazala modrice na stomaku. Da idem naizmenično malo tamo, malo vamo.
Volim kad su lekari prijemčivi, kad stoje realno na zemlji, ne paraju oblake, ne prave distancu, a ova doktorka je baš takva, prosto sam ponovo potvrdila koliko je super. Pritom mi kaže koliko joj je drago što smo uspeli, i da je još neke cure posle mene uputila na dodatne analize, i da im je prenela moje iskustvo i da im je predložila Konzilijum ako im najpre trebaju rezultati. I rekla mi za njenu sestru od tetke, da se bockala celu trudnoću, jer ima mutaciju na V laidenu, i da je iznela blizanačku trudnoću super. Eto, takvih nam doktora treba, da kažu lepu reč, da uliju snagu i veru i optimizam pacijentu, da smireno pridju problemu i da saslušaju ljudski. Zar je to toliko teško danas?!

Mislila sam da joj odnesem kafu, čokoladu, ili tako nešto, kao mali znak pažnje, i onda se dosetim i odnesem joj buket naših ruža iz dvorišta, oduševila se.

Eto, ja sam danas fino prošla u našem zdravstvu. Very Happy Pu, pu, pu, samo nek je ovakvih dana, ak se već mora smucati po bolnicama.

Sutra planiram nešto s posla da radim, jer verujem da će me ufatiti frka pred uz u petak, pa da se smetnem.

Neco, ja nemam mučnine, al mi je njuh vrlo osetljiv. Smetaju mi cigare, i iz momenta ih osetim, kao i meso, ribu i tako, svašta nešto. I dalje sam jako naduvena, materica se javlja, bolovi s vremena na vreme, no nisu strašni. Grudi i dalje ok, otežale, rekla bih tako najpre. Piškim za medalju, znojim se za dve medalje. lol! Danas sam popila 1.5 l surutke, taze, domaće, baš mi je prijalo, nadam se i mojim jajnicima i organizmu. Baš razmišljam da će surutkom i jetra da se isčisti malo od silnih lekova koje pijem (ukupno sa vitaminima 12 komada dnevno), pa mi nije teško da se nalivam. Eto, to je to, u suštini. I ledja me bole kad duže sedim, to duže mi je 2 sata. Rolling Eyes Pa se trudim što više da ležim. Prošli put mi se mnogo spavalo, sada ne. Sad samo nekad osetim malaksalost, pa sam sva kao kokoš Laughing, pa me onda prodje. U toku noći ok spavam, samo što sto puta ustajem da piškim i da se presvučem jer se znojim. Sve ostalo je isto kao ranije, fino se osećam sve u svemu, pu,pu, pu, usrale me koke! Very Happy Zaboravih glad, jedva sam sinoć od 20h do jutros do 9h izdržala ništa da ne stavim u usta, j e d v a.


Stisak cure. BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od SladZana 5/6/2013, 19:45

Bixi ne stizem ali vas poljubac
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od laKole 5/6/2013, 21:02

kod koke sve za 5! svaka čast za hemoglobin! to je muška vrijednost! yes
samo da znaš, leukociti su malo povišeni u trudnoći svakako! yes
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od saska1 5/6/2013, 21:49

Biksi sve ti je super sam tako nastavi saka čast a i doktorki svaka čast rijetki su takvi.A leukociti su od trudnoće povećani što reče Lakole i kod mene su uvijek bili malo povećani i dr kaže da je to normalno.
Još samo malo pa da se radujemo svi zajedno. yes ljubav
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Orline 5/6/2013, 22:22

Koko moja, uvijek sa osmjehom uletim na strane, da bi tek onda nastao kez od uva do uva.
Sve će to biti super, krenulo je tako. U snovima nadoknadiš javu, posle ćeš i da sanjaš frižider ako udariš rampu danju Laughing
Baš mislim na tebe iako nešto slabo zalazim na forum
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bulevarka 5/6/2013, 23:00

Pu pu usrale te koke Laughing rezultati su ti pravi , imaš krv ki muškarac Laughing
Za D dimer ne brini rekla sam ti već da skače u trudnoći samo se ti bockaj i sve će biti superiška . Zaposli rođenog da te bode u ruke a u butine možeš i sama .
Ljubimo te puno i čekamo sledeće lepe vesti
srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Shizika 5/6/2013, 23:43

Odlichan izvjeshtaj, sve pod kontrolom. Bash mi drago da imash tu divnu doktoricu, trebaju nam takve. A i takvi direktori kakvog imash.
Snovi su van tvoje kontrole, nema shta da te grize savjest, 'ko god bio akter. Wink
sreca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Dacaa 6/6/2013, 08:21

Dobro jutro kokice!Super sve ide doktor Divna ti je dr!Svaka cast :queen:Jedva cekam uz srca trudnica puno te ljubim c x
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od misic 6/6/2013, 09:40

Bixi draga, svratih da ti posaljem mnogo osmeha i cmokova i cmokica za tebe i tvoju bebu poljubac srca srcasti poljupci poljubci ljubav

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srca srca srca srca srca srca srca srca
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od bak 6/6/2013, 09:54

Dobar dan trudnica

Kako da odolim da te zezam Razz Znam ja da se ti ne ljutis yes osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Zezala bih te ja jos gore, nego cuvam za kasnije Razz
A i sta ce ove fine zene pomisliti o meni, trep, trep, trep
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :) - Page 15 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane KvočKa :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 22 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu