KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+62
Vilhelmina
marijeta011
Gral
ariadne69
Frida
Simona
LaFolie
sigmabh
fight&faith
Bekanicaa
Dionisia
fmala
bebica mala
heart84
Dacaa
Klarica
zvezdilica
dragana76ns
karakaca
VioletaR
korpica
Erata
Xena
KoMetaK
SannI-AlL
saska1
AriesGirl
Ninche
bubi80
stomacic
katarina
Orline
Crvic
Angie83
lenjivica
ragaco
missile
bulevarka
MAAKKI
Vuchica
laKole
OKacica
leptirko82
noja
BiKsi :)
bak
Struzzo
twinsi
Star77
dragmilk
Ambra
lilya
SladZana
PalcicaBg
ivka
zvoncica36
lenabeograd
misic
neca73
hany
sareni leptir
lelas
66 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 31/5/2013, 09:00

draganica ::Pa ljudi ne ynam gde su vam te analize, ima toliko strana i razglabanja. Jel dovoljno da uradim samo hemocisten i d-dimer (uradila samo protrombin, laiden V, mthfr i pai I)?
Draganice, probaj ovde

https://kutak.forumotion.com/t1945p1065-imunologija-sterilitet-i-subklinicki-pobacaj-level-1-br2#419345

listaj unazad, ili od početka unapred, pa kad se uhvatiš za ključnu tačku, onda čitaj detaljno. Wink Inače, koliko sam uspela da vidim, sve su radile proteine C i S, uf, i još ponešto, ima toga.
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od misic 31/5/2013, 09:03

Vuchica ::
draganica ::Pa ljudi ne ynam gde su vam te analize, ima toliko strana i razglabanja. Jel dovoljno da uradim samo hemocisten i d-dimer (uradila samo protrombin, laiden V, mthfr i pai I)?

joj, istina ziva.
Kad bi mogla temi da postoji neka kao naslovna strana, pa tu lepo da bude spisak sa svim mogucim analizama.....



Skroz se slazem ... Pocela sam pre par dana da citam i sve sam procitala Shocked , ali mi se do kraja sve pomesalo, pa sada ponovo citam sreca
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 31/5/2013, 09:42

ragaco ::
Krk,meni se to desavalo pre terapije,nakon onog OGTT-a jedva sam kucu potrefila,ali od kad pijem Gluformin zaista se nikad nije desilo.
U pravu si,trebalo bi da lek regulise oscilacije secera.
Jedino sto mi pada na pamet je da ti mozda nije doza premala.Cini mi se da sam procitala da si skoro dobila povecanje terapije,ako te nisam pomesala sa nekim.Mozda ti se vise to nece desavati.

Jesu mi podigli dozu sa 1000 na 1700 od pre 3 dana. Dr. crnogorac mi rece da mi je mala ta doza sto sam uzimala i povecala je. Ne znam koliko je potrebno da se organizam na to navikne jer sam ja juce sa tom povecanom dozom imala takav x dan lelujanja secera, pa zato i pitam.
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 31/5/2013, 09:51

misic ::
Vuchica ::
draganica ::Pa ljudi ne ynam gde su vam te analize, ima toliko strana i razglabanja. Jel dovoljno da uradim samo hemocisten i d-dimer (uradila samo protrombin, laiden V, mthfr i pai I)?

joj, istina ziva.
Kad bi mogla temi da postoji neka kao naslovna strana, pa tu lepo da bude spisak sa svim mogucim analizama.....



Skroz se slazem ... Pocela sam pre par dana da citam i sve sam procitala Shocked , ali mi se do kraja sve pomesalo, pa sada ponovo citam sreca

Devojke, nemojte tako, moramo svi da se potrudimo. Svako je slucaj za sebe i pise o svom slucaju. Zato nas je i Tinche zamolila da se na temi PFC u Pragu drzimo iskustva sa klinike, a ne da tamo navijamo. Da tamo mogu drugi da nadju korisne informacije, a ove strane su za navijanje i bodrenje. Nije sadrzaj ovih strana nastao sam od sebe nego su druge devojke pre vas debelo kopale da bi dosle do nekih odgovora i vi sad hocete sve na gotovo. Nikog ne kritikujem, ali svako mora malo da se potrudi. Imate cak i da tako kazem naslovnu stranu pa tu mozete da vidite kojoe teme sve postoje: https://kutak.forumotion.com/forum. Svi ovde imamo svoju pricu i svako ce vam pomoci koliko moze, ali niko ne moze da za vas napravi spisak analiza i da vas uputi gde sta da radite. Niti je ko ovde za to strucan niti bi trebalo da preuzima tavku vrstu odgovornosti na sebe.

Pliz nemojte se ljutiti, ja vam ovo kazem iz najiskrenijh dobrih namera c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 31/5/2013, 10:09

Ima li ko kontakt sa Erato, nema je par dana, jel sve ok?
Vidim da je svracala na Kutak, al se ne javlja

Sto se tice razglabanja, da mnoge zene ovde nisu "razglabale" mnoge od nas bi se jos vrtele u krug yes

A kad Bak i jos po neka zena ide i opominje da se drzite/drzimo teme, onda sam ja vestica

Pogledajte sta ste napracvile od teme o Pragu Mad

I kao neko nov da nadje ista?

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ambra 31/5/2013, 10:15

Pa dobro, pobrisite suvisno :)
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 31/5/2013, 10:19

lilya ::
misic ::
Vuchica ::
draganica ::Pa ljudi ne ynam gde su vam te analize, ima toliko strana i razglabanja. Jel dovoljno da uradim samo hemocisten i d-dimer (uradila samo protrombin, laiden V, mthfr i pai I)?

joj, istina ziva.
Kad bi mogla temi da postoji neka kao naslovna strana, pa tu lepo da bude spisak sa svim mogucim analizama.....



Skroz se slazem ... Pocela sam pre par dana da citam i sve sam procitala Shocked , ali mi se do kraja sve pomesalo, pa sada ponovo citam sreca

Devojke, nemojte tako, moramo svi da se potrudimo. Svako je slucaj za sebe i pise o svom slucaju. Zato nas je i Tinche zamolila da se na temi PFC u Pragu drzimo iskustva sa klinike, a ne da tamo navijamo. Da tamo mogu drugi da nadju korisne informacije, a ove strane su za navijanje i bodrenje. Nije sadrzaj ovih strana nastao sam od sebe nego su druge devojke pre vas debelo kopale da bi dosle do nekih odgovora i vi sad hocete sve na gotovo. Nikog ne kritikujem, ali svako mora malo da se potrudi. Imate cak i da tako kazem naslovnu stranu pa tu mozete da vidite kojoe teme sve postoje: https://kutak.forumotion.com/forum. Svi ovde imamo svoju pricu i svako ce vam pomoci koliko moze, ali niko ne moze da za vas napravi spisak analiza i da vas uputi gde sta da radite. Niti je ko ovde za to strucan niti bi trebalo da preuzima tavku vrstu odgovornosti na sebe.

Pliz nemojte se ljutiti, ja vam ovo kazem iz najiskrenijh dobrih namera c

Naravno da su namere dobre. A ko se ljuti, uvalis mu.... lol!
I bas zato sto nismo strucne, nego pricamo iz svojih iskustava i iz svojih muka i problema, zato nam se i prica otrgne kontroli. I to kad krene bodrenje, pa prirodno je nekako, ne mozes da precutis ako neka od nas napise da krene u postupak...Ali hajde da svako ko se seti, samo upozori, pa cemo vise voditi racuna, sto vise puta budemo podsecane


Bak, sto se Erato tice, i ja bas mislim na nju... imam njen broj... mozda joj pustim neki sms-ic...
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 31/5/2013, 10:24

I mene interesuje sta je sa Erato...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 31/5/2013, 10:40

Ja se ne ljutim, i sama tazglabam, priznajem, nego sam pomislila ako je neka devojka imala baš ovu moju kombinaciju mutacija a išla kod miljića,da odem spremna, ne zbog para (u smislu dvaput da mu plaćam po 10000) nego što se čeka jer je velika navala kod njega, a ja se spremam u postupak...Iščitaću sve, šta ću doktor Anyway, hvala ljubav
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 31/5/2013, 10:55

ova strana i jeste za naglabanje Wink a sto kaze bak da mnoge od nas bi se vrtele u krug da nisu naglabale Very Happy
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 31/5/2013, 11:01

konfete konfete

Draganice bixi ti je rekla ppovado SVE pa kod dr


Ko sutra vadi debelu masnu troduplu Beturini prasimo i vucemo jako hany misic
igracice igracice igracice igracice
wavecrowd wavecrowd wavecrowd
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 31/5/2013, 11:06

Hvala noja ljubav
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 31/5/2013, 11:09

Devojke evo mene posle prvog UZ sa ne bas nekim vestima.
Kako kaze Dr ja sam sad 6 nedelja 0 dana.
Gestacijski mesak je previse nisko, ne vide se elementi ploda, a i nije dovoljne velicine.
Znaci nista ne valja. Cak i da se vide elementi ploda (koji se ne vide) nezahvalno je bilo sta predvijdati jer je mesak previse nisko.
Imate li neka iskustva? Sta se videlo kod sadasnjih buducih mama u 6. nedelji?
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 31/5/2013, 11:10

Bak, Lilya likeit

hany, divna buduca trudnice..... vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb vv bb

Erato, brinemo........pisi ff
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 31/5/2013, 11:12

Neco, nemoguce.....pa samo sto sam poslala post da te jedva cekamo Embarassed

ja nemam iskustva ni sa jednim meskom...nadam se da uskace prava pomoc i da je ovo samo losa slika na uz-u koja ce re promeniti za par dana......

pa sta kazu sta sada....gde si bila na uz-u......

molitva zagrljaj molitva
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od missile 31/5/2013, 11:15

Neco, ne znam ništa o tome i ne mogu ti nažalost pomoći, ali pokušaj da ostaneš smirena, dok se ne vidi šta se dešava. Jesi li išla na 4D UZ, pokušaj na još jedan UZ kod nekog drugog dr, čisto da čuješ 2 mišljenja. cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 31/5/2013, 11:17

neca73 ::Devojke evo mene posle prvog UZ sa ne bas nekim vestima.
Kako kaze Dr ja sam sad 6 nedelja 0 dana.
Gestacijski mesak je previse nisko, ne vide se elementi ploda, a i nije dovoljne velicine.
Znaci nista ne valja. Cak i da se vide elementi ploda (koji se ne vide) nezahvalno je bilo sta predvijdati jer je mesak previse nisko.
Imate li neka iskustva? Sta se videlo kod sadasnjih buducih mama u 6. nedelji?
Neco kod nas u 6+4 se Video plod i srce se culo i videlo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 31/5/2013, 11:20

I ja se slazem sa Miss....kad procitam nesto ovako, uvek mi je Orline u glavi, ne zelim da dajem laznu nadu...ali nista ne mora da znaci, cuda su uvek moguca. Ne znam sta znaci kad je nisko, mozda se neko vec javi, a ja iz srca zelim da sve bude dobro Korak po korak na putu do bete + - Page 24 517798Korak po korak na putu do bete + - Page 24 517798Korak po korak na putu do bete + - Page 24 517798
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 31/5/2013, 11:23

Jaoj Lena kako ne znas da kazes pravu stvar kad treba, izvini sto komentarisem ali nekad je bolje precutati nego u teskim situacijama davati takav komentar, da doticnu jos vise pokosis. Ona je dovoljno svesna da zna sta treba da se vidi u 6 nedelji ali imamo bar ovde previse slucajeva koji su bili otpisani a izasli na dobro....
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 31/5/2013, 11:24

dragana76ns ::Jaoj Lena kako ne znas da kazes pravu stvar kad treba, izvini sto komentarisem ali nekad je bolje precutati nego u teskim situacijama davati takav komentar, da doticnu jos vise pokosis. Ona je dovoljno svesna da zna sta treba da se vidi u 6 nedelji ali imamo bar ovde previse slucajeva koji su bili otpisani a izasli na dobro....

Potpis. Digla mi se kosa na glavi u najmanju ruku, kad sam procitala lenin komentar.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 31/5/2013, 11:26

ne kazem da je nesto lose mislila, nego sam se prosto tako osetila.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 31/5/2013, 11:29

Ne mislim ni ja da je imala losu nameru, ali pocesto nepromisljeno iskuca post...
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 31/5/2013, 11:31

Neco, ja bih sacekala jos par dana pa otisla opet, na neki dobra uz yes
Uvek se i ja setim Mihajla Orlininog, ni zumancanu kesu nisu videli a za par dana srculence srce

Mozda je los aparat, mozda bebac malo kasni, ipak je ivi u pitanju , ne zna se kad je tacno bila oplodnja...

Drzim fige i samo hrabro, veruj u bebca angel

Leno, daj ponekad malo promisli kako ce nekome zazvucati tvoje reci yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 31/5/2013, 11:36

Orline ::Nemam lepe vesti, nažalost. Lakše bi mi bilo da nema ništa unutra, ovako
samo prazan gestacioni mešak, pravilan, ovalan 12x8, bez žumanjčane
kese i embrionalnog odjeka Crying or Very sad

Za sedam dana idem ponovo, ali po svemu sudeći završiće se loše.

Malo čudno računaju starost, prema poslednjoj M a meni stimulacija krenula četvrti peti dan ciklusa. Tako da ona računa 6+1,
Ovo je moj post od osmog marta prošle godine
Sa 7+1 se videla srčana radnja, 15.3.
Kod IUI implantacija može da bude kasnije, ne zna se kao kod IVF. I ako je imalo zavaljena materica, kasnije vide plod.
Ja ti navijam da bude kao meni. Ne odustaj.
Ne znam ni ja šta znači nisko. Plod se ugnježdjuje na različita mesta u uterusu, tj. materici.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 31/5/2013, 11:36

Pisale u isto vreme Korak po korak na putu do bete + - Page 24 275568
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu