KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 23/5/2013, 14:40

Bebice, Ivka konfete konfete konfete konfete wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete beta beta beta beta beta beta
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 23/5/2013, 14:55

Drage moje, ja sam u bolnici. Jos uvek ne znam sta se desava. Na uz se vidi da je stomak ispunjen krvlju i ugruscima, ali deluje da plod nije u jajovodu. U cervikalnom kanalu se vidi nehomogena masa. Radili su mi betu i kks, pa u zavisnosti od toga cemo videti sta dalje. Moj dr kaze da moze ovo i spontano da se zavrsi ali je on za to da to ipak otklonimo operativnim putem zbog dzumbusa koji je nastao u stomaku i posledica koje to moze da ostavi. Iskreno, volela bih da mi otklone i te sugave jajovode jer mozda oni prave sve te probleme.
Bixi cestitam od sveg srca, neka slavi kutak, ma neka sve puca. vv vv vv
Ajde ostajte mi zdravo.
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 23/5/2013, 15:05

Xena, neka bude jos bolje posle bete i neka bude mala ili u opadanju pa da sve svakako prodje glatko i najbolje.....mislila sam da ovo nikome necu pozeleti No ali ....zato u sledecem izvlacenju jedna zdrava i velika za tebe love

Koraci slavimo novu a najdrazu trudnica

Biski, moramo i ovde da podgrejemo..... d b bb d b bb igrad b bb d b bb igra

Bebice, navijam za nas petak konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 23/5/2013, 15:06

xeno bice to sve ok zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sigmabh 23/5/2013, 15:15

xena bas mi je zao zbog toga kroz sta prolazis...al ako Bog da bit ce to sve dobro...vidjet ces...

Biksi i ovdje veeelike cestitke... radost

E sad pitanjce jedno..od prijateljice koja je bila u procesu i ostala joj je jedna injekcija menopura i puregona, al ostalo joj je u jednoj ampuli jos 50 jedinica Puregona jer je ona iskoristila 50. E sad da li ima neke veze sto je ranije iz toga izvuceno 50 jedinica i da li se smije upotrijebit, sve je cuvan u frzideru?Ona je hermeticki zatvorena, sa onom gumicom na vrhu kroz koju je jednom zabola sterilnu iglu, uzela pola, pa onda uzela drugu citavu ampulu, kako bih imala 150 jedinica.
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 23/5/2013, 15:21

Sigma, ti penovi su i pravljeni za vise upotreba, vazno da je u roku i da je dobro cuvana, inace u penu ostaje i 50 jedinica viska....ja ovaj ostatak nisam korstila vretila sam ih u bolnicu da daju nekome ko ce imati min dozu...
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/5/2013, 15:32

biksi-cestitam čestitamo
hvala devojke na podrsci,,,,i ja imam osecaj da laktobacili mogu pomoci -ali kako ih sada uzeti sa antibioticima kad to ne ide?
i neznam koje uzeti (ako islite na probiotike?)?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sigmabh 23/5/2013, 15:38

ivka hvala na objasnjenju, al ovo nije u penu nego drugacije...pa valjda je to isto... hvala puno jos jednom..
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 23/5/2013, 15:46

ivka ::[b]



Bebice, navijam za nas petak konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd konfete wavecrowd


IVKA LJUBIM TE ljubav ljubav ljubav

da sutra bude nas dan molitva molitva molitva
x x x x x x x x x x v v v v
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/5/2013, 15:50

Hvala cure moje i ovde!
Xeno, uh, dobro je da si u bolnici! I da se sto pre sve to sredi!
Ivka, bebice, mantram za vase sutrasnje lepe bete! A onda i za ostale cekalice nase!:*
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od djole42 23/5/2013, 16:37

Da čestitamo i ovde našem piletu ,kvočki ...ustvari TRUDNJAČI ,ljubim te Biksačo trudnajo !

Za cure koje kubure sa raznim beštijama (Clamidija ,Ureaplazma....)...
Tražeći neke kremice natrčah na ovo

http://www.emipharm.rs/brendovi/chlamycin

djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od d77 23/5/2013, 16:51

Biksi, cestitam bravo

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/5/2013, 17:13

hvala djole ,,,ali mi smo taj chlamycin koristili mesecima ,ja se izlecila nekako ....jedva ,a ovaj moj ni da makne .....nista ni od tog preparata ! a silne pare dadosmo na taj sirup i to jako dugo smo ga koristili ,on je gorak a ovaj moj ga naste ujutru bez vode pio ,samo da deluje ...i nista !
evo rasplakah se od muke ,nema nista od ove vto izgleda sve nam ide nizbrdo ... Crying or Very sad Sad Sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 23/5/2013, 17:18

Brbljiva, nemoj odustajati, videces da ce sledeca analiza pokazati drugacije samo je potrebno vreme da se iscicte spermici.....niko zbog ovoga nije ostao bez bebirona....pls ne popustaj nestace videces!!!!! love
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/5/2013, 17:26

...mislim da ce mi i veza puci ,ma nikad kraja ovim bestijama....tesko... Crying or Very sad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/5/2013, 17:27

Hvala Djolesku moj, hvala cure!

Brbljiva, samo polako, mora se već nešto srediti. Nisam skontala za kakvu vezu da će ti pući?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/5/2013, 17:28

ja sam sa dragim 8 godina u vezi ,nisam u braku -zvanicnom...iako zivimo zajedno.... na tu vezu mislim Embarassed
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Star77 23/5/2013, 17:32

Xena, drzi se, svi mislimo na tebe...
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/5/2013, 17:46

Čuj brbljiva, ja sam s dragim 12 godina zajedno, a nepunih 9 u braku, te imam nekog iskustva, rekla bih. Ovo ti sad kao sestri kažem: Sačuvaj vezu, pusti vto, koliko god ovo sad grubo zvučalo s moje strane, al pričam ti najiskrenije.Napravi prioritete! Možda sad nije jun vaš, možda se ovo s razlogom nekim dešava, polako. Muškarci su mnogo osetljivi na sve ove stvari, iako to često ne pokazuju, a znam da mrze da im onaj štapić zabijaju u ponos njihov. Zato pod hitno se smiri, prestani bar jedan dan da razmišljaš o šugavim žgamijama, jer si se samo u to pretvorila po tvojoj priči, opteretila si se previše, otidji s dragim negde, provedite dan a da ne pomenete vto, klinicki u Nisu, lekove, apoteke i slično. I već ćeš se bolje osećati, veruj mi na reč. Razmisli da li ti je sad važniji on ili vto? Moraš tako, koliko god bilo teško za odlučiti se, al prosto zna se prioretet. Prvo sredite vezu i sredite vas ako ima problema, a onda dogodine ako treba vto, ko od šale ima da uspe. Ne može ništa na silu. Važni ste vi, a nadogradnja treba da dodje iz jednog lepog i skladnog odnosa, bez tenzija i mrcvarenja. Nemoj da pomisliš ova sad srećna lako je njoj da priča, ubola je beta danas, jer da neću istinski da ti pomognem, bolelo bi me uvo, i ne bih ti ni reč od svega ovoga napisala! Veruj mi, sačuvaj partnera, ostanite zdravih glava, to je najbitnije, a onda će se i kockice složiti! Ja sam kockice slagala 3 godine i još ih slažem. Ok, jesam mladja od tebe, možeš pomisliti, al Tuli, naša kutanjka je starija od mene pravila pauzu tri godine i spremna otišla u postupak, u kome je rodila Nikitu. Probajte malo možda sa homeopatijom, potpuno ćete uništiti tela sa tolikom količinom antibiotika.
Od srca ti želim sve najbolje znaj, i da što pre postaneš trudnica vesela! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/5/2013, 17:54

hvala ti biksi ,ali ja sada zaista vise nemam snage ! on je super ,i drzi se -ali sam ja odlepila i ne mogu vise da smislim ponovni pocetak svega .uz to godine lete i gazim polako 40u,a to nije dobro .prvo sam cekala poso ,pa resenje (koje ni dan danas nisam dobila !),pa sada ovaj problem ,uzas ..pucam ja po svakom savu koliko vidim ,i ne uspevam da se sredim .a njemu je bolje da ode od mene ,mislim da cu mu to savetovati -jer pobogu covek ima vec dvoje dece ,,,neznam koj se djavo mlati samnom?_
izvinite cure ali ja sma bas u offfff stanju .......prsla nacisto! Mad
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bulevarka 23/5/2013, 17:56

Biksačo evo i ovde da te ljubnem i poželim ti lepu i laganu trudnoću a našoj Ivki i Bebici da poželim sreću i čekamo sutra veeeeeelike bete pa da za vikend pravimo grupnu žurku i slavlje . vv vv vv
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 23/5/2013, 18:36

BIKSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, IIIIIIIIHAAAAAAAAAAAAA!

MORAM DA SE NAPIJEM!!!!! BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!

UH, PISAĆU TI KASNIJE;-) osmeh srce
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/5/2013, 18:42

cure dajte mi link gde mogu procitati o donaciji sperme i ceni
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/5/2013, 19:01

Brbljiva, nemoj tako, ajde ovako. Postoji li mogućnost da odeš do nekog psihologa, da malo popričaš, da izneseš svoje nemire i probleme? Sigurno ti mogu pokazati neke vežbe za opuštanje i smanjivanje tenzije. Žao mi je što prolaziš kroz ovakav period, al svi smo imali te periode, veruj. Zašto da predložiš tvom dragom tako nešto, ako je on ok, ne teraj ga od sebe! I ne gaziš 40.tu, nego 37. koliko vidim, a to je opet razlika. Ne uvećavaj godine bez razloga! Ono što ja znam je da u Skoplju u Sistini to rade, u Pragu, uglavnom po inostranstvu. Ne znam koja je cena, mada mislim da brzaš, razmisli dobro pre konačne odluke, pliz!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 23/5/2013, 19:07

hvala biksi,,,,na lepoj podrcsi.
daleko sam ja od velikog grada i psihologa ,,,,nemam vise snage za dalje zaista ,cela vto ova mi ide nizbrdo ,ma koliko se ja trudila ..ceo dan samo cmizdrim,uzaas.nikad se sa dragim mojim nisam posvadjala ,a danas smo napravili haos ....kako da ne brzam ,kada se od septembra spremamo i samo nas ureaplazma kocila ,izgubili smo zbog toga bitku sa priv klinikama ,sada terbam i bitku za vto da izgubim ?! zaista nemam reci za ovo sto mi se desava .
biksi draga cestitam tebi ,gde si ti radila vto ?
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 38 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 38 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu