KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
AriesGirl
dacans
ariadne69
sigmabh
plavaptica
daxi011
zvoncica36
ciklama
bebica mala
jaca*caca
Ambra
ms_do
ivi
hany
karakaca
Star77
PalcicaBg
ninica2
d77
hocukusurnecuzvaku
KoMetaK
cicsa80
laKole
Lyanna
djole42
Angie83
Frida
katarina
dragana76ns
korpica
InNaturaVeritas
leptirko82
nina :)
srna ns
saska1
lilya
twinsi
OKacica
lenabeograd
Vuchica
bulevarka
Ninche
SannI-AlL
lelas
ragaco
Crvic
MAAKKI
Struzzo
zoxa
labradorka
bak
ivka
sareni leptir
SladZana
Klarica
missile
neca73
Orline
Erata
BiKsi :)
LaFolie
lenjivica
Niny
noja
Dacaa
69 posters

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Crvic 20/5/2013, 13:52

[quote="BiKsi :)"][b] Ja ne verujem da čovek mora biti pozitivan da bi nešto uspelo, ali se svakako optimizmom privlače dobre stvari. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 561840 Nadam se da si razumela. Ok je što se tako osećaš, ne treba protiv sebe, mene su neki drugi životni dogadjaji napravili da u ovom postupku budem mirna. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 561840 Jer ne zaboravite, uvek ima gorih stvari od ovih priča o vto! Uvek težih dijagnoza, uvek težih životnih okolnosti, zato budimo zadovoljne što imamo priliku da se ostvarimo kao mame putem vto, neko ne može ni tako! Iv, što je do tebe uradila si, sad je do tvoje materice i embriona da se zaljube i zakače, i to je to! A ti vozi film kakav god da ti je lakše! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 561840 Ja verujem da ćeš uskoro javiti lepe vesti ovde. Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 32796 I sad se nasmej jednom samo za mene. Very Happy quote]

Ovo propisati za čitanje tri puta dnevno svakoj od nas dok čeka betu.
Crvic
Crvic

Broj poruka : 267
Datum upisa : 26.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 20/5/2013, 14:01

Devojke, ja u žešćoj menopauzi! Baba! Dala mi Vuja da ponovim samo e2,lh i fsh. Rezultati kao kod moje pokojne babe! Dakle, fsh 36!!!!!!! Lh 28!!!!!!!, estradiol 114!!!!!!!! Srećom nije tražila da ponavljam amh jer bi bile sve same nule. Eto! Ja tačno godinu dana razmišljam o donaciji zbog tadašnjeg amh-a od 0,05, ali mm nikako da prelomi. Mislim, kaže on okej, ali vidim da je to jer mu je žao mene, a ne zato što svim srcem stoji iza te odluke. Čekam da bude milion posto siguran, a ne da sutra mrzi i dete, i sebe i ceo svet. Inače, do sada sam nekoliko puta radila fsh i e2 u poslednjih godinu dana,i rezultati su bili-maj 2012.- 8, jul 2012. -5, novembar 2012 -6, decembar -10 i sad ovo odjednom!!! Tokom 2011. je uvek bio 6, 7 ili 8. I tako...
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 20/5/2013, 14:15

Joj draganice...pretpostavljam da nisi jos isla kod dr. Jesi li isla na folikulometrije? Da li bi mogla vto iz prirodnog ciklusa?
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 20/5/2013, 14:29

Ivka, izdrzi jos malo. To sto ne boli stomak, ne znaci nista, mislim da vecinu zena ne boli. Hajde ja sam zacrtala da si ti TRECA sreca u maju koja izlazi od Ivanovica.

roda

Draganice, sta ti je rekla Dr za rezultate? Prosto neverovatno, takva promena za 6 meseci. Ja verujem da ce biti bolji uskoro.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 20/5/2013, 14:33

Čekam analize na hrpu nekih antitela i trombofilije pa kod Vuje 29. maja. Nema tu leba, iako je zanimljivo da svakog meseca imam folikule koji rastu i pucaju, verovatno su jć loše. Nema tu leba, donacija! Zahvalma sam vremenu u kom živim što je to moguće i što je plativo, e sad, da li će mm vremenom skapirati da je to jedina šansa (meni) i početi na sve to da gleda drugim očima ne znam. Inače, možda nekom pomogne, Vuja je između ostalih milion analiza tražila i vitamin D (ni E, ni B, nego D!) i stigao mi je rez. kod mene je prilični deficit istog. Kakve veze ima vit. D nemam pojma!
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 20/5/2013, 14:38

Draganice, ne razumijem se puno, ali znam da je deficit vitD izmedju ostalog bitan zbog menopauze. Moja majka je rano usla u menopauzu i sad sa 55 ima ogroman problem sa osteoporozom (vitD i kalcijum su nekako povezani)...no sad malo odoh od teme. Ne znam da li to kod tebe ima veze.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/5/2013, 14:44

Crvic Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 490909.

Draganice, vidim da čvrsto stojiš nogama na zemlji i jako je bitno imati rešenje. Nekad u životu nije kako smo zamislili, al važno je da imamo opcije. Teško je prelomiti, i meni bi bilo da sam na mestu tm, ali sve se to skocka i dodje na svoje.

Ja sam vit d radila jer imam početni oblik osteopenije, jer imam problema sa kičmom, tako da pijem ad kapi svake nedelje. Kažu da vit d igra neku ulogu prilikom implantacije embriona. Možda su tebi sad na proleće malo podivljali lh i fsh, što ne znači da se neće spustiti. Potapaj ti smokve u maslinovo ulje, pa probaj sa tim, nikad se ne zna. Ja bih sačekala još dva tri meseca pa ponovila još jednom hormone, pre konačne odluke. A kakva god ona da bude, ja ću biti tu da te bodrim! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 490909
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 20/5/2013, 15:21

Ja sam radila vit D. To mi je rekla dr. Sumarac, ali tek posle neuspesne vto. Povezan je i sa dijabetesom. I sta? Ispostavi se manjak. I ranije sam znala za to, ali eto ne uradih, misleci da ne moram bas sve. I eto ti ga na! Pre ove vto sam pila vigantol kapi, a onda su mi dali ogestan tablete koje u sebi sadrze vit. D.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 20/5/2013, 15:43

Biksi kako vidim tvoj avatar ja se vec obradujem i nasmejem, a tek kada pomislim kakva ces trudna kokica BITI odmah se oraspolozim......sve si u pravu i bas ti hvala za to poljubac

Draganice, i ja sam slaba sa vit D, negde sam citala da postoje istrazivanja da utice na kvalitet jc...retko se koristi kao suplement ali organizam sam akumulira ovaj vitamin npr na izlaganju suncu, ili sa kompleksima drugih vitamina.....imam jedno pitanje da li je moguce da je lab napravila gresku....vredi li ponoviti ujutru ako je treci dan......


Erato i Neco cekamo uz i otvaranje trudnickog dnevnika.....lakse mi je kada idete neku nedelju ispred..... navijači1

Lakoleeee tapšanje .... c
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 20/5/2013, 15:57

djevojke drage, hvala što brinete! samo na brzinu da se javim, čitam sa telefona a ne mogu da pišem pa ustadoh da se javim da sam živa. a biću uskoro i dobro i zdrava. u čet uveče zaglavila u bolnici poslije užasnih bolova, krvarenja i nesvjestice. u pet urađena laparaskopija - vanmaterična u lijevom jajovodu uz rupturu. u uterusu su najvjerovatnije bile dvije anembrionalne kesice. danas sam stigla kući, oporavak u bolnici je prošao dobro s obzirom na dijagnozu i ozbiljnost i hitnoću operacije. mašem vam svima i navijam za trudnice, čekalice bete, dobre analize..... kuckamo se više za par dana kad ustanem skroz.


Poslednji izmenio lakole dana 20/5/2013, 16:20, izmenjeno ukupno 1 puta
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/5/2013, 16:04

Lakole dusho moja, grlim te i ljubim i bem mu cukaaa! Koliko mi je zao shto si se toliko namucila, nek sve sad sto pre prodje! Odmah mi na pamet pala draganans nasa, tako je i ona prosli put, pa sledeci, paf, gura, Bogu hvala sa blizancima! Odmaraj duso, odmaraj, dok se sve to tamo dole ne sredi. Bash bezveze!  Dozvolite da se jednom opsujem! Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 510326
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 20/5/2013, 16:05

Joj lakole, duso nasa, pa gde bas tako? Mnogo mi je zao. Ljubim, grlim, ne znam sta da kazem...kad se tako nesto desi, samo nek je ziva glava. Moraju doci bolji dani. Cuvaj se sada. Ma samo nek je proslo laparoskopski, da nije bila klasicna operacija. Sada je najvaznije tvoje zdravlje.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivka 20/5/2013, 16:14

Neeee No kako je moguce?????? c Sad Lakoleeeee..... zagrljaj
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 20/5/2013, 16:16

E bre Lakole, bem mu misa No Oporavi se sad draga, tvoje zdravlje je najvaznije. I meni je odma na pamet pala Draganovicka nasa, a vidi je sada prelepa trudnica yes Ljubim te puno zagrljaj
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od laKole 20/5/2013, 16:19

ma biće sve ok. yes sad vidjeh da sam gore napisala glupost - ruptura jajovoda a ne jajnika. biksi, ivka, hany, niny, bebice mala, navijam svim srcem!
laKole
laKole

Broj poruka : 1553
Datum upisa : 16.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 20/5/2013, 16:21

Lakole zagrljaj !!! Oporavi se sto pre pa u nove pobede poljubac ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od leptirko82 20/5/2013, 16:29

Lakole, ne daj se... cmoka
leptirko82
leptirko82

Broj poruka : 2897
Godina : 41
Datum upisa : 30.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 20/5/2013, 16:33

lakole zao mi je sto je tako ispalo i sto si se namucila zagrljaj opravak je najbitniji da si ti dobro, sve ce ostalo doci na svoje poljubac
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/5/2013, 16:45

Jaok lakoli ff Nesto tuzne vesti od danas niny sad i ti zagrljaj Bila je trudnoca znaci moze i sama kazes, sad idemo dalje !
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Angie83 20/5/2013, 16:47

O lakole,jako mi je zao zagrljaj poljubac
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 20/5/2013, 16:48

lakole bas mi zao, znam kroz sta si prosla zagrljaj
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 20/5/2013, 16:52

Draga Lakole, baš mi žao. Ostvarila si trudnoću, guraj dalje, sledeći put će biti dobitni... Najsnažnije te zagrljaj
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sigmabh 20/5/2013, 17:19

Pozdrav trudilice drage, saljem veliki pozdrav iz Bosne. Ja inace 10godina u braku, nemamo djece, ako Bog da imat cemo, sada smo u pripremi tj: u junu bi trebali radit ako Bog da ICSI kod Bahceci-Sarajevo, nadam se da cu uz vasu podrsku doci do cilja...ako Bog da.

Citala sam forum i super je. d
sigmabh
sigmabh

Broj poruka : 81
Godina : 38
Location : Bosna i Hercegovina
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 20/5/2013, 17:24

Evo i ovde dobrodosla! Danas nam je malo skenj dan, zbog dve nam mile clanice, pa nemoj da te zabrine situacija, vrlo brzo cemo se mi dici na noge lagane! A tebi sve najbolje zelim u postupku! Taman da nam pises iskustvo sa te klinike!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 20/5/2013, 17:57

Sigmbh sretno i bebicetno, mozes otvoriti dnevnik kad pocnes sa bocama, da te pratimo,
Moj mesec je jun sto i tebi zelim roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 29 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 29 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu