KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dosadašnje uplate - stanje na računu

+47
insomnia
anasrce
hocukusurnecuzvaku
JocY
Ambra
annci
penelope
SoJa
fmala
cici
zvoncica36
Mirjana
LaFolie
Stenli
leptirko82
tuli
InNaturaVeritas
misic
dr mali pariz
filipa.panko
Vuchica
bak
SannI-AlL
cicsa80
karakaca
bubi80
Orline
Erata
Niny
JAmajka
SladZana
KoMetaK
Ninche
Ema78
dacans
missile
Dacaa
maus
BiKsi :)
noja
bulevarka
caci
dragana76ns
lilya
Tinche
nena beba
HappyGirl
51 posters

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od maus 28/8/2013, 15:40

Uplacujem 2. sept. najkasnije
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od BiKsi :) 28/8/2013, 23:31

I ja veceras uplatih ono malo para sto mi ostalo na racunu, s obzirom da je kraj meseca, al zauvar svaki dinarcic.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od fmala 3/9/2013, 12:50

Muz upravo javio da je uplatio 20 KM (oko 10 e) danas, prema onim uputstvima, ali je dodatno morao da plati jos 12 KM (oko 6 e), pa sad ne znam da l bi nas jeftinije izaslo da smo slali wester unionom, ako s tu placa procenat, jer na ovaj nacin placa fixnu cena za svaku uplatu, bez obzira da li se salje 5 ili 500 KM. Okacicu dokaz o uplati kad mi ga muz donese.
Ako ima jos neko iz Republike Srpske ko bi uplacivao, bolje je da se pare skupe na gomilu, pa da se uplati odjednom, nego da svako placa po sest eura.

Jedva cekam da neko bude izvucen i da pocnemo da navijamo! radost
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 13:15

Bas je mnogo provizija. Vise se isplati poslati 5 evra u koverti uz razglednicu, ne prijaviti da su novci, i onda ovde neko da uplati.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od fmala 3/9/2013, 13:35

Medjunarodna transakcija, jbm ti paralelne veze.. Nije to nista, najgore mi je sto uopste ne postoji nacin da nesto iz Srbije ovde platis pouzecem, pa kao debil svaki put ganjam moje da mi narucuju, pa salju postom ili busom, pa onda nece da im saljem pare, pa me onda sramota da trazim nesto sledeci put jer ispada da sam trazlila poklon, a nekog ko mi nije tako blizak da mogu da mu posaljem pare, nisam slobodna da cimam da mi to odradi, a sad vise necu moci ni u Srbiji da kupujem pa da nosim kuci, jer idemo preko HR, a oni su sad u EU, pa su kontrole sve strozije, posebno sad kad izlaze iz sezone, em imaju vremena, em nemaju motiv da budu popustljivi prema onima koji ulaze u zemlju..
Ja se iskukah neplanirano :DElem, ja sam kriva, nisam se setila da kazem muzu onaj jedan dan kad je dolazio po Milana da uplati, mada je bio vikend i pitanje je da li bi uhvatio banku da radi, a i putovao je oko 1500 km tog dana, u oba pravca, nemam pojma da l bi bio u stanju da se mlati po bankama. Kako bilo, uplata otisla, sad znamo za sledeci put, pa cemo se dovijati na druge nacine.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od BiKsi :) 3/9/2013, 13:37

Ma vazno da je uplata prosla, sledeci put posalji tvojima pa nek oni uplate, kad bude ovde drugi krug. Kako bi bilo lepo da nekome donesemo srecu.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od fmala 9/9/2013, 14:35

Muz rece da je uplata prosla, nisam okacila dokaz, posto je platio elektronski, pa je to obican izvod, bez ikakvog pecata i sl. ali uglavnom, uplata je sa naznakom "pomoc", cini mi se da tako rece, ime Vladimir Popovic. Kuku, otkrih sve, jos samo JMBG ovde nisam ostavila lol! 

Mrsko mi preracunavati jos koliko treba da se uplati da bi se prikupilo za jedan postupak, valjda smo blizu! Sto Bixi rece, kako bi bilo lepo da nekom donesemo srecu, i to onu najvecu!
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od noja 9/9/2013, 21:42

Evo i mi uplatili online upravo koliko smo mogli
Jedva cekam bebu !!! Ili bebe !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od lilya 10/9/2013, 10:38

E da vam prepricam danasnju avanturu.
Odem ja u Hypo banku da otvorim trajni nalog i da se svakog meseca prebaci odredjena svota novca sa mog racuna na ovaj racun za akciju.
"Dobar dan."
"Dobar dan. Ja sam dosla da otvorim trajni nalog." Zenina faca ovako Shocked I krece: "Znate, to cete morati sa kreditnim savetnkom. Mi imamo novi sistem od 01. septembra. Evo sedite ovde i sacekajte je. Sad ce ona. To morate sa njom. Ja ne mogu to da vam zavrsim." I pobeze zena glavom bez obzira. Ja gledam, ne verujem sta mi se desava. Zena je odreagovala kad da sam dosla da me katapultiraju u svemir.
Nista, sacekam kreditnu savetnicu i kazem joj da sam dosla da mi otvore trajni nalog. Kaze meni zena bukvalno: "Znate sta, morate da dodjete neki drugi dan. Znate ja sad jako zurim, moram da idem na jednu sahranu, a i imam vec jedan slucaj da zavrsim pa nemam vremena sad i za vas trajni nalog. Znate mi imamo novi sistem od 01. septembra i ja moram da pitam centralu kako sada ide procedura. A jel vi u nasoj banci imate tekuci racun?"
Doslo mi da joj kazem: "Ne nego u onoj preko puta, ali mi doslo malo da hebavam ale pa svratih i do vas." fd 
Ipak samo kazem da imam tekuci racun u njihovoj banci. Ona me pita koji kredit je u pitanju Shocked Kazem joj da nemam kredit i da me nije razumela i da samo hocu trajni nalog da bih mesecno prebacivala novac sa svog na drugi privatni tekuci racun. I krece zena da se preslisava: "Aha, dobro, znaci to se onda skida poslednjeg u mesecu samo sa vaseg racuna. OK, dobro. Ovako, ja cu pitati kolege iz centrale sta da radim, a vi dodjite neki drugi dan posto ja sad jako zurim pa cemo to da zavrsimo." Shocked 
Izadjem iz banke, predjem u Intesu uplatim pare i zovnem mm da otvri trajni nalog preko njegove banke posto ovi u Hypo ne znaju di im levo.

U svakom slucaju parice su legle, a ja sam se posle slatko smejala. Ko skrivena kamera da me navatala lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od Ema78 10/9/2013, 14:42

Meni se nesto slicno desilo sa SGB, tako da sam presla u Intezu i ne boli me vise glava!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od BiKsi :) 10/9/2013, 18:26

Idi bre Lilya, al me nasmeja, vala bas kao skrivena kamera, mogla ti je sve to zavrsiti, dok ti je sve to drugo ispricala i propitala. Ja sam isto morala sacekati kod savetnika u Intezi, al cim sam stigla na red, to je posle odradjeno ocas posla. Jedino sto su cesto veliki redovi kod savetnika, bar kod nas. I ja sam stavila 100 din i nisu pravili ama baš nikakav problem što je tako mala suma. I mogla sam da biram datum kad da mi se skida. I još kad mogu uplatim po nesto i mimo toga, zauvar.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od HappyGirl 17/9/2013, 20:59

Evo cure novog izveštaja. Napredujemo polako ali sigurno i koliko vidim za novu godinu će neko dobiti lep poklon :)

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 0zsr



Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 U6hs


Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 E4up

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od fmala 17/9/2013, 21:26

E, super! Muz kaze da smo mi ovi dole, odvojeno je jer je placeno u drugoj valuti (euro).
Jupi, radi! Najverovatnije cu u novembru doci u Bg, pa cu odande uplatiti opet, da ne komplikujem stalno.
fmala
fmala

Broj poruka : 1989
Datum upisa : 25.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od InNaturaVeritas 18/9/2013, 09:44

Bravo, mnogo sam srećna...

Ovu akciju posebno doživljavam jer je ideja nastala iz ljubavi i potrebe da se nešto uradi i to baš u vreme kada smo bile jedna drugoj najpotrebnije i u vto sosu.

Drago mi je što je ideja živa i aktuelna i što ćemo nekoga da obradujemo! Srećno!
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od lilya 18/9/2013, 10:18

Jupi!!!! Jos malo radost radost radost radost radost 
Eto mene, pocetkom oktobra opet u banci ako ne resim do tada famozni trajni nalog Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od lilya 10/10/2013, 21:01

Dobro vece Very Happy

Da se pohvalim da sam izvrsila uplatu online igracice
Mm pomogao, ja bas i nisam neki strucnjak za to online placanje.

Jos malko i eto nama dovoljno parica za prvu nasu VTO bravo
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od HappyGirl 16/10/2013, 22:36

Cure,

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 0ksc



Poslednji izmenio HappyGirl dana 16/10/2013, 22:46, izmenjeno ukupno 1 puta
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od Ema78 16/10/2013, 22:41

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od Tinche 16/10/2013, 23:02

Fali jos samo malo. Sad ce meni plata oko 20. pa cu da uplatim opet, da poguramo.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od KoMetaK 17/10/2013, 11:16

Ja uplacujem neku paricu cim stignem do It, jer ovde nemam sve sto mi treba da prebacim sa racuna. Nisam stigla ni dok sam bila u Srbiji u septembru da uplatim nista Embarassed 
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od annci 17/10/2013, 11:35

Nisam znala za ovu akciju. Svaka cast! Prikljucujem se koliko vec za vreme pauze Very Happy 
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od caci 17/10/2013, 18:18

Cim stignem u Beogradu uplacujem jos osmeh srce 
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od HappyGirl 1/11/2013, 16:57

Danas htela da vidim stanje ali sam pre banke bila na N.Bgd-u i tamo sam pri ulasku u jednu ustanovu morala da ostavim lkartu. Kada sam izlazila zaboravila sam da je uzmem i tek kada sam na bila na vratima banke na Banjici i pogledala u novčanik, vidim da mi nema lkarte Rolling Eyes setih se gde je. Tako da lk nije kod mene, čim je pokupim javljam stanje. Ali ono što već sada znam je da nam je caci dok je bila ovde dala na ruke 20evra. Tako da sad imamo ukupno 30e. Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od missile 4/11/2013, 12:35

Nedostaje nam još 20-ak hiljada. Ajd Hepi daj izveštaj čim stigneš, pa da se organizujemo, svako po malo, da završimo, šteta je da stoji tako nedovršeno, a ne treba mnogo.... Pa da poguramo, Ja ću za 10ak dana još koji dinar uplatiti, čekam platu pa od onoga što mi preskoči od prethodne.

Možda da podigneš i kupiš evra da nam kurs ne pobegne pred novu godinu?

Bilo bi lepo da se okupimo pred NG i dodelimo nagradu! Kakav će to divan poklon za novu godinu biti nekom paru- mogućnost za postupak!!!!
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od Vuchica 4/11/2013, 13:08

missile ::

Bilo bi lepo da se okupimo pred NG i dodelimo nagradu! Kakav će to divan poklon za novu godinu biti nekom paru- mogućnost za postupak!!!!
bas dobra ideja, Miss!!!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dosadašnje uplate - stanje na računu - Page 6 Empty Re: Dosadašnje uplate - stanje na računu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu