KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najlepsa jutra u martu

+41
twinsi
bobica83
MARA
mijaki
Mirjana
dacans
Botox
lilya
cufta
korpica
tetreb
dragmilk
Orline
BiKsi :)
zoxa
HappyGirl
JAmajka
cicsa80
caci
MAAKKI
Gramatika
missile
Bjanka
cici
Tanja83
Vuchica
bak
plavaptica
neca73
bulevarka
KoMetaK
Tinche
SladZana
LaFolie
nena beba
nina :)
hany
Ema78
Milijana
dr mali pariz
maus
45 posters

Strana 23 od 32 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 32  Sledeći

Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 27/3/2013, 08:46

jutro!!evo doručkujem -kako Mili kaže-i ono što svinje jedu-samo bez mekinja,kafa je tu,mislim na vas,malo više na Metu.
Ljubim!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 27/3/2013, 08:49

Devojke..jutro...kod mene jutros sve isto..Mina non stop pod temp , ne jede, ne oije, dala joj jutros sirup ona povratila..sve mi miriše da ću sa njom opet u dečiju bolnicu..ona samo leži i knjava.. No No ..Meni konjuktivitis na oba oka osvanuo No morala da skinem sočiva i stavim naočare pa sad ličim na pravu učiteljicu..tako mi bar na poslu kažu...da sam mloggoooo ozbiljna..a ja ista lujkara..samo iscrpljena beskrajno
Meta ja ti sve već rekla..javi se čim pre pa da begam sa posla da se sstiskamo..nadam se dobrim rezultatima sunny yes
Mili, Miss..ta sestra Mira ima malo gadnu narav i još gadniji posao(u smislu gužve..)ne pravdam je ni slučajno..ali nije tako loša...nego ja našla pravi anti-dot za sestra Miru i rešili problem..ja se zhavaljujem javno mojoj divnoj drugarici koja je to sve odradila jer je nažalost prošla 5-6 puta VTO u Betaniji pa se sdužila sa Mirom...Hvala draga..njena priča ima srećan kraj..imamo drugara od dve godine..pa sve nekako naginjem da se meta kometa nastavi na njen put i posle silnih VTO i problema sa mirom ponovi jednim batom drugarom baš kao i moja prijateljica..nekako nas sve sudbina spojila..pa ja ne bih u budućnosti ništa razdvajala yes Bože sad razmišljam šta pišeš bre ovo Danijela..vrtim glavom levo desno i cokćem ali ne mogu da brišem i pišem iz početka..nadam se da ste raztumeli šta sam htela da kažem..u stvari znam da jeste..moje želje su lepe i čiste i to je bitno..što sam malo smušena u glavi oprostićete
Ajd odoh malo i da radim..ako išta budem mogla što od umora što od brige zbog Mine, iščekivanja Mete
Inače javila se Meta iz Betanije i kaže dala moj broj da joj budem kontakt osoba yes što znači da je legla i da uskoro poleće lol!
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od maus 27/3/2013, 08:52

Dobro jutro!
Izvin`te dal` ne gresim jel` kraj marta ili je decembar? Jel` prolece il` zima sunny mu zarko!!!!????
Ubi sneg u Loznici Shocked Shocked Shocked Shocked

Meta duso srecno danas, mislim na tebe i javi se kada budes mogla.

Malaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dolazite mi jupiiiiiiiiiiiiiiii. Taman sledece sedmice lepo vreme, bice uzivancija tralalalalalalalala.

Tetyreb divnan znak, divno divno radost radost radost radost radost Nama je roda, kada smo krenuli na ET, preletela ispred kola, zamal` da je ubijemo. I to na izlasku iz Loznice.

Dragmilk kako su slatki Jelena i Nikola. Gle njega smeska sa dva zubica, a Jelena se nesto uozbiljila, mora da si je nasekirala Wink

Daco kako deca? Jel Mina bolje?

Ptico nadam se da si sinoc uspela dobro da odspavas.

Cufto odlican vk! Obozavam sve zivotinje. Radila bi za dz u ZOO. Vi`s ni ja nisam bila u Tokiju Laughing

Marija mahni moru za mene, jedva cekam leto. Kako prodjoste sinoc protiv Inglisa?

Miro odlicno ovo sa cvecem lol!

Miss pa za kad su otkazane konsultacije? Jel znas datum? Bas bzvz...

Korpice mila, javi se. Kako je prosao ET?

Lilya jedva cekam da se uselite. Jbt kao ja da se selim, takav osecaj imam radost radost radost radost radost radost

Malo caja da se ugrejemo

dobro jutro kafa photo:  ddobro-jutro3-1.gif

Evo i kafice

dobro jutro kafa photo:  coffee7.gif
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dragmilk 27/3/2013, 09:34

maus ::Dobro jutro!
Izvin`te dal` ne gresim jel` kraj marta ili je decembar? Jel` prolece il` zima sunny mu zarko!!!!????
Ubi sneg u Loznici Shocked Shocked Shocked Shocked

Meta duso srecno danas, mislim na tebe i javi se kada budes mogla.

Malaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dolazite mi jupiiiiiiiiiiiiiiii. Taman sledece sedmice lepo vreme, bice uzivancija tralalalalalalalala.

Tetyreb divnan znak, divno divno radost radost radost radost radost Nama je roda, kada smo krenuli na ET, preletela ispred kola, zamal` da je ubijemo. I to na izlasku iz Loznice.

Dragmilk kako su slatki Jelena i Nikola. Gle njega smeska sa dva zubica, a Jelena se nesto uozbiljila, mora da si je nasekirala Wink

Daco kako deca? Jel Mina bolje?

Ptico nadam se da si sinoc uspela dobro da odspavas.

Cufto odlican vk! Obozavam sve zivotinje. Radila bi za dz u ZOO. Vi`s ni ja nisam bila u Tokiju Laughing

Marija mahni moru za mene, jedva cekam leto. Kako prodjoste sinoc protiv Inglisa?

Miro odlicno ovo sa cvecem lol!

Miss pa za kad su otkazane konsultacije? Jel znas datum? Bas bzvz...

Korpice mila, javi se. Kako je prosao ET?

Lilya jedva cekam da se uselite. Jbt kao ja da se selim, takav osecaj imam radost radost radost radost radost radost

Malo caja da se ugrejemo

dobro jutro kafa photo:  ddobro-jutro3-1.gif

Evo i kafice

dobro jutro kafa photo:  coffee7.gif

Dobro jutro, snezno jutro Very Happy
Hehe, cuj ja je nasekirala, ta ti je nasekirana otkad se rodila lol! Ozbiljno, cesto je ozbiljna, a pogotovo kad zna da je neko slika, tad namesti pogled koji ledi yes
Meta, srecno osmeh srce
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 27/3/2013, 09:48

Znaci ja sam rekla Helena umesto Jelena v Retard c Dragmilk, izvini molim te, samo zameni J i H i sve ostalo ostaje isto love
Dobro jutro,
Kod nas sve zavejalo, jedva sam do posla stigla, onda me na parkingu zapljusnuo kamion affraid Ovoliko snega nije bilo za clu zimu i jos nema nameru da stane Shocked
Meta cvet
Daco, divna si srca
Milena bez T nocas.
Ja se naspavkala
Sad nesto cituckam...sama sam.. kolega tracara danas ne radi, drugi otiso do grada...

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 27/3/2013, 09:49

Miss moje informacije su da kopitovićka nije tu do 15.aprila Shocked to je ono što iz Betanije znam..možda uzima godišnji ali odrađuje privatno svoje poslove..eventualno da proveriš u Genesisu ili kod dr Ilića(za Genesis mogu proveriti ako ti je bitno)..ljubim se i molim te da te ne sekiraju takve stvari koliko god ružne bile..znam kad želiš da ti je svaki dan bitan..ljubim te i nadam se i tvom skorašnjem dolasku u naš lepi grad usne
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dragmilk 27/3/2013, 10:06

Milijana ::Znaci ja sam rekla Helena umesto Jelena v Retard c Dragmilk, izvini molim te, samo zameni J i H i sve ostalo ostaje isto love
Dobro jutro,
Kod nas sve zavejalo, jedva sam do posla stigla, onda me na parkingu zapljusnuo kamion affraid Ovoliko snega nije bilo za clu zimu i jos nema nameru da stane Shocked
Meta cvet
Daco, divna si srca
Milena bez T nocas.
Ja se naspavkala
Sad nesto cituckam...sama sam.. kolega tracara danas ne radi, drugi otiso do grada...

Evo, sad cu da se upiskim od smeha, nema veze Milijana, ti to po grcki lol! Hvala, Mili, za lepe reci c
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od twinsi 27/3/2013, 10:13

Dobro jutro jutra!

Mogu reci da vam malo zavidim na snijegu, jer kod nas je bio pravi potop. Jutros konacno sunny
Pratim vas svakodnevno, sto znaci da sam u toku sa svim desavanjima.
Djecica su vam preslatka, medenjaci pravi. Nadam se da ce uskoro svi biti zdravi, vrijeme je vise.
Meta sa nestrpljenjem cekam danasnji izvjestaj yes i da ubuduce sve bude kako treba.

Maus da ti odgovorim umjesto Marije, rezultat sinoc 1:1 yes
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 27/3/2013, 10:28

dacans ::Miss moje informacije su da kopitovićka nije tu do 15.aprila Shocked to je ono što iz Betanije znam..možda uzima godišnji ali odrađuje privatno svoje poslove..eventualno da proveriš u Genesisu ili kod dr Ilića(za Genesis mogu proveriti ako ti je bitno)..ljubim se i molim te da te ne sekiraju takve stvari koliko god ružne bile..znam kad želiš da ti je svaki dan bitan..ljubim te i nadam se i tvom skorašnjem dolasku u naš lepi grad usne

Zvali me iz dr Ilića, i rekli da je 8 aprila u NS, pa mi zakazali za 8 april. Razmišljam onda, kako će da mi prati stimulaciju kad je svako malo odsutna, pa nazovem Genesis i pitam za konsultacije sa UZ i šta još treba kod dr Crnogorac, ona je isto sjajna, a lakše dostupna. Kad- i ona na putu od danas popodne do 8 aprila, dakle doktorke idu zajedno na neki seminar ili gde već. I onda čekam 8 april i dr Kopitović, sreća u nesreći je što ću uraditi i bris cervixa, biće mi zgodan deo ciklusa. Wink A važno je. yes

Daco, usne tebe i usne mi Metu u moje ime čim je vidiš!

Mišice, ne rekoh da sam se i ja raznežila koliko se Ana uželela taje!! radost Samo te zamišljam zatrpanu prtljagom i ski opremom, dok se tm mazulji sa Anom! Very Happy Very Happy Very Happy
Meta Fata april, ja ne znam, ako kažu april - ondaK april, ako kažu sačekaj malo - ondaK čekam. Al zimu sledeću dočekati netrudna neću! Ne ide bose da gazimo ladnu Drinu lol! lol! lol!

Cure, d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dacans 27/3/2013, 10:34

Evo javila se Meta...malo je pajkila Sleep ništa još ne zna o nalazima..kad bude sve gotovo javiće se pa da se stiskamo Very Happy
Miss..ja lično više volim dr Crnogorac...a kad 8.4 budeš dolazila u NS nadam se da ćemo se videti pa ti sve pričam i zašto...ajd ostajte ljubljene idem dalje da jurcam da pozavršavam što pre...možda bih i ja mogla da fasujem neki nadimak sličan Kometi nasoj zbunjen
dacans
dacans

Broj poruka : 926
Godina : 50
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 27/3/2013, 11:43

Miss,jes li pohvatala konce-odustala od Praga i prešaltala se na NS?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od bak 27/3/2013, 11:56

Dan jutra!

Juce bio transfer divan cetvorocelijski embrioncic, sad cekamo radost
I toliko me je nasmejala dr moram vam prepricati.
Ja lezim na stolu, cekam transfer, kaze dr "opustite se, zamislite plazu, pesak, more tirkizne boje, jeste na plazi?" Rekoh Aha
Nastavlja dr" znaci pesak, u pesku kofice, lopatice, decije igracke, deca SPAVAJU, ne deru se" i ja pocinjem da vristim od smeha, njoj je akcenat bio na tome da deca spavaju, vrhunac opustanja yes

Elem, Meta, mislim na tebe.
Daco, jos jednom si dokazala koliko je ovaj forum i podrska i nesebicna pomoc velika yes

Ne mogu vas nabrajati, ali sve vas volim d
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 27/3/2013, 12:01

dr mali pariz ::Miss,jes li pohvatala konce-odustala od Praga i prešaltala se na NS?

Ma taman posla, nego sam odustala od Beograda što se tiče priprema za Prag! Very Happy Nek me pogledaju na UZ, ako treba neka histero i sl, nek mi daju spisak analiza koje je važno da uradim, da vidimo i briseve, pa čim mi ovde, pardon, u NS kažu da sam spremna za VTO krećemo sa stimulacijom kako dr Sonja bude komandovala. Nju još nisam kontaktirala namerno, čekam da vidim bris i ostalo, pa onda. Uz malo sreće, mogu sredinom maja da krenem sa bocama, što bi bilo divno. Very Happy
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dragmilk 27/3/2013, 12:13

bak ::Dan jutra!

Juce bio transfer divan cetvorocelijski embrioncic, sad cekamo radost
I toliko me je nasmejala dr moram vam prepricati.
Ja lezim na stolu, cekam transfer, kaze dr "opustite se, zamislite plazu, pesak, more tirkizne boje, jeste na plazi?" Rekoh Aha
Nastavlja dr" znaci pesak, u pesku kofice, lopatice, decije igracke, deca SPAVAJU, ne deru se" i ja pocinjem da vristim od smeha, njoj je akcenat bio na tome da deca spavaju, vrhunac opustanja yes

Elem, Meta, mislim na tebe.
Daco, jos jednom si dokazala koliko je ovaj forum i podrska i nesebicna pomoc velika yes

Ne mogu vas nabrajati, ali sve vas volim d

Divno, Bak srca srca srca srca srca srca
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 27/3/2013, 12:18

Bak, navijam.... igracice
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od missile 27/3/2013, 12:35

bak ::Ja lezim na stolu, cekam transfer, kaze dr "opustite se, zamislite plazu, pesak, more tirkizne boje, jeste na plazi?" Rekoh Aha
Nastavlja dr" znaci pesak, u pesku kofice, lopatice, decije igracke, deca SPAVAJU, ne deru se" i ja pocinjem da vristim od smeha, njoj je akcenat bio na tome da deca spavaju, vrhunac opustanja yes

Ma neka se i deru, samo neka ih ima! yes

BAK, navijam i ovde da se primi kod mame taj lepi četvoroćelijski embriončić! igracice
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 27/3/2013, 13:04

Miss-u tom zecu leži grm...o.k. Very Happy
Bakiša,sa srećom dušo! i ja se slatko ismejah-biće da joj deca skoro nisu noć prespavala
Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Milijana 27/3/2013, 13:24

Bak radost
Ipak pojedoh krofnu Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od JAmajka 27/3/2013, 13:42

Dobar dan!

Kod mene je ludnica na poslu,dolaze italijani u petak..,mora sve da bude spremno do tada.

Bak,bravo. igracice igracice igracice igracice igracice

Meta,Miss navijam i za vas svim srcem. igracice igracice igracice igracice igracice

Gde je Korpica?Šta se dešava kod nje?

Mili,ljubim ti karakter..,pa koliko juče si se zaklinjala da nećeš više jesti krofnice.I ja sam takva. v Neka si ti nama živa i zdrava...i sita. zagrljaj

Ostale žene d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 27/3/2013, 13:44

Upravo slusam radio i kazu sutra 10 stepeni...i da nema smisla da bude 10 stepeni u sred zime...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Vuchica 27/3/2013, 15:14

Ema78 :: Upravo slusam radio i kazu sutra 10 stepeni...i da nema smisla da bude 10 stepeni u sred zime...


slusas Gradski radio... :)...ja sam shvatila da se zezaju Laughing
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 27/3/2013, 15:15

http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-beograd/eta2/11/1924284/1/meteogram


tako nekako...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 27/3/2013, 15:33

Nisam danas u elementu...ne bih da zracim...

al samo da pribelezim da smo oborile rekord na jutrima 106 strana do danas! :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Ema78 27/3/2013, 15:35

Ma da, sprdaju se opasno...

Pre neki dan su pravili fazon oko Vucica i vremenske prognoze... Tipa, najavio Vucic da cemo imati uslove kao u Norveskoj, pa eto i vreme ga slusa, posto su vremenski uslovi zaista kao u Norveskoj... Ne bi valjalo da Vucic krene da hapsi i vreme...

Inace, slusam ili Gradski radio ili ne slusam radio uopste... Very Happy
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Tinche 27/3/2013, 15:40

Za Anci, Mimu i ostale ljubitelje:

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Najlepsa jutra u martu - Page 23 Empty Re: Najlepsa jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 32 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu