KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

+49
Vuchica
Simona
Endzi
cici
saritam
Gral
Ninche
OKacica
MAAKKI
Erata
sareni leptir
Stenli
lelas
SoJa
LaFolie
Tinche
ivka
fmala
Akijeva
BiKsi :)
KoMetaK
lenabeograd
leptirko82
fight&faith
bubi80
misic
Niny
Vilhelmina
Crvic
zoxa
nina :)
tetreb
SannI-AlL
dragana76ns
anak
dragmilk
Star77
Marija86
bak
Ema78
Klarica
Mirjana
heart84
bibi.libi
SladZana
Orline
bulevarka
nena beba
noja
53 posters

Strana 11 od 35 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Sledeći

Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Klarica 16/5/2013, 21:10

lenabeograd ::Ti ces kasnije klarice ne brini moja drugarica je u 18 nedelji odjednom obila stomak preko noci Very Happy
Ma ima stomačica, al nema kilica. A baš sam se nameračila da budem buca lol!
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 16/5/2013, 22:14

A sto bi ? Pa da kukas kasnije Kako ne mozes da skines v i ja sam se samo ugojila Jel nesmem vise na zumba fd
Zato pocinjem 27.5 SA aqua yoga jedva cekam v b b

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Ema78 17/5/2013, 20:07

osmeh srce

Posto vidim da je ovde sve pod kontrolom, odoh dalje!!!

Ljubim vas sve tako zumbaste, i bucmaste, i mrsave i sasave...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 17/5/2013, 20:16

Joj EMA draga hvala bogu da si dobro srce moje usne
IMA Petar vremena Jos cetiri nedelje love
Pusti babu na jedno Jel ti udje na drugo izadje

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od dragana76ns 18/5/2013, 04:47

Samo da vam dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 338438bravo za malog vrtiguza dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 779578
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 18/5/2013, 10:36

Hvala dragana mora da je na mamu :-)
Tata je mirnija polovina :-)

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 21/5/2013, 19:04

Prekosutra Idem najzad da upoznam babicu i da vidim kad cu na Kurs priprema za trudnocu u kome ne ucestvujem samo ja, vec i mm yes
Posto je kod nas normalno da muz moze u porodiliste mora i in da vezba Kako i kad se u kojoj sitoaciji pravilno ponasati :-)
Kad budem imala svoju babicu koja je zao vreme i posle trudnoce zao mene TU pocecu da Idem svake 2 nedelje na preglede sto znaci Ako u cetvrtak Idem kod babice zao dve nedelje Idem kod doktorke i tako na izmenicno Jel ove cetiri nedelje me ubise lol!
Prestala sam bila da pijem magnezium misleci da mi ne treba, Mazda danas osecam matericu Kako se razvlaci znaci Odo ja po magnezium
Ljubim vas sve okruglice i buduce trudnice puno puno

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Star77 23/5/2013, 11:06

Leno, ja sam navratila samo da virnem i da te puunooo pozdravim...vidim da je kod tebe sve u najboljem redu osmeh srce , dakle meni preostaje samo da vam posaljem mnooogooo srca
Star77
Star77

Broj poruka : 980
Godina : 46
Location : BiH, Sarajevo
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 22:53

Babica je genije sve mi zena lepo objasnila dala mi Million casopisa za trudnice lol!
Njih je cetri u praksi tako da vikendom Ako mi neka zatreba moze se desiti da nemam moja dezurnu vec jedna od tri ostalih ne bitno sve su sjajne
Elem od 30 nedelje Idem na izmenicno kod nje i doktorke 12. I 13.10 Idemo mm i ja na predporodni Kurs dva Dana po sest sati tako smo izabrali, a mogli smo i 6*2 h Ali mm mrsko bilo to nam socialno placa sto da ne mada mnogi kazu da vise se prica o zeni nego o samom porodjaju kome prisustvuje naravno muz,moguce je da zena ide sama na Kurs , a opet ja racunam bolje on da IDE samnom nego da mi se tamo onesvesti affraid
Mislim da mukica nema pored mene ovakve zene izbora  b  b mora hteo ne hteo , a dobar je slusa d

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 24/5/2013, 22:53

Suzo srca

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od noja 24/5/2013, 23:03

Super lence.Leno kod nas mm bio dva puta tj toliko oni imaju casove.
Ali samo muski buduce tate bex nas ttraje oko sat ipo
tu im pricaki kako moraju biti pazljovi sa zsnom pposle porodjaja. U vezi bebe korisnih info i slikaju se svi smesni budu. Very Happy a ima i privatnoh ako hoces da uplatis to je vise kao roditeljdki i to nije lose posle kad dodje beba kao roditellske radionice ....
Ljubim teeee
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od noja 24/5/2013, 23:13

Da a na nasim kursevima se priprema puno i oko dojenja. To najvise imam jednu celu sveslu isposanu. Kupanja presvlacenja bebe a nisu samo vezbe za pporodjaj mene iskreno to najmanje zanima . Bitno je pposle kad vi dodjete vas troje kuci sa bebom sta sad ...imali smo babicu patronaznu placenu i drzavno koje su dolazile u ppocetku da kupaju bebu itd i dobre savete delile kod kog pedijatra ici privatnog . Drzavnog za svaki sitnicu itd
E sad ko ima babu blago njemi. Mi imamo al je otprilile mesavia eminebabe svekrve i mame pa bolje da nedolazi svracala je doduse nedeljom da skuva rucak
Roman ti ispisala... lol!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 25/5/2013, 08:27

Kod nas je isto mesavina predporodiljskig i nega bebe na kursu Very Happy
Nema sat dva IMA da slusa dok mu se usi ne zacrvene lol!
Posle porodjaja dolazi 6-8 nedelja na pocetku svaki dan onda sve redje Ali Ako se nesto desi ili zatreba IMA mob da je nazovem. Meni socialno placa babicu a mm mora prvo da plati 140€ affraid pa tako racun se predaje kod mog socijalnog njegov ne preuzima vec moj i to ne radi svako , predam racun a Toni m do 100 € vracaju sto ispisa i ja Roman

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 25/5/2013, 17:35

Jao ljudi moji aqua yoga je fenomenalna

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od noja 27/5/2013, 11:01

Leno verujem da je voda cista u bazenu I da idu trudnice.
Malo pripazi zbog bakterija, visse zbog toga nego vezbica.
Ja isto sam bila u prilici par puta da se okupam al nisam bas zbog toga...
Ljubim vas sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 27/5/2013, 12:26

Hvala Noja osmeh srce To je bazen od Instituta za trudnice, bebe i malu decu .
Toga sam se i ja bojala, ali moram ti reci super cisto
Very Happy 5.6. Pocinjem SA normalnom yogom + gimnastikom

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od noja 27/5/2013, 12:39

srcasti poljupci
Jel imate imena zensko.musko ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 27/5/2013, 14:21

Emilia i nismo Jos sigurni zao Musik Ali najverovatnije Aleksandar

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 27/5/2013, 14:24

A ti?

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od misic 29/5/2013, 16:47

Emilija i Aleksandar srca1
Prelepa su imena. beba srca1
Navratila sam samo da virnem kod tebe Lenice, uzivaj u trudnoci, sve ti najbolje zelim. srca1
misic
misic

Broj poruka : 358
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od zoxa 29/5/2013, 19:59

Lence fino za kurs!
Drago mi je da ti se dopada babica, jako je bitno da na porodjaju imas takvu osobu. Za muzica se ne brini, molim te, sto bi se on onesvijestio?
Za bazen ako je cisto ok, ja se nisam usudila.
Pozdrav veliki!!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od bulevarka 29/5/2013, 21:26

Ljubac i od nas . Lepa ste imena izabrali sad još samo da vidimo da li je bata ili seka ali u suštini to i nije bitno nek su oni nama živi i zdravi . Samo uživaj vidim ja da ćeš ti biti baš aktivna trudnica , pusti malo da se te kile zalepe za tebe i da budeš okruglica Laughing
srcasti poljupci
bulevarka
bulevarka

Broj poruka : 836
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od BiKsi :) 29/5/2013, 22:03

Leno, samo da te pozdravim! Svidja mi se vaš izbor imena! dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 561840
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 29/5/2013, 23:41

zoxa ::
Za bazen ako je cisto ok, ja se nisam usudila.
Pozdrav veliki!!!
Zoxa samo da znas da mi bas falis :'(
Sto se tice plivanja kazu trba izbegavati tople bazene Jel u toplim bakterije plivaju lol!
A ovaj jeste topliji Ali je mali i privatan znaci ne dolazi TU svako vec samo trudnice mala Deca i bebe sa mamama i isto je stvarno

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od lenabeograd 29/5/2013, 23:46

bulevar ns ::Ljubac i od nas . Lepa ste imena izabrali sad još samo da vidimo da li je bata ili seka ali u suštini to i nije bitno nek su oni nama živi i zdravi . Samo uživaj vidim ja da ćeš ti biti baš aktivna trudnica , pusti malo da se te kile zalepe za tebe i da budeš okruglica Laughing
srcasti poljupci
Tako i ja to gledam saß im opusteno i prosto mi nebitno koji je pol decaci su mi cool, devojcice slatkice lol!
A joj ja bez aktivnosti cu da posizim prijavila sam se na obicnu yogu zao trudnice + nastavljam aqua yogu koja mi je dusu da la zao moja ledja od kad ne radim , a ne Idem na zumbu misici su mi se otranbesili, pa me ledja muce, bole affraid
Joj a i inace sam kad lezim brzo dobijem mrave u dupetu lol! tako da nisam tip sedelice znaci posao u birou 8 sati bi zao mene bio opsta robija lol!

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik  - Page 11 Empty Re: LENABEOGRAD-trudnicki dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 35 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 23 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu