KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SRNA - I believe in your dreams .....

+45
Klarica
lolipop
twinsi
Vuchica
anak
neca73
Ninche
ivka
bubi80
dragmilk
srna ns
REAANITA
suncokret
brankav
tulumba
Mirjana
cici
dr mali pariz
BiKsi :)
SannI-AlL
ninica2
lilya
ivi
Bekanicaa
bak
Niny
noja
bibi.libi
SladZana
korpica
lenabeograd
MAAKKI
missile
heart84
Erata
Tinche
OKacica
medolino
menora72
plavaptica
KoMetaK
Dacaa
dragana76ns
bulevarka
jaca*caca
49 posters

Strana 11 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od srna ns 22/4/2013, 23:12

Kad sam vec kod 6 dana, sta mislite da li vec mogu da sedim?
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od lenabeograd 23/4/2013, 08:46

Srno ti to ozbiljno?.......?....ne mogu da verujem srno. . . Rolling Eyes ti trebas vec od treceg Dana da setas i da se ponasas sasvim normalno sem da dizes tesko nece Toni nigde da ispadnu moja doktor je uvek rekla ako posle tri Dana se nije zakacilo nece ni posle ako lezis svih 12-14

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od lenabeograd 23/4/2013, 08:49

Najbitnije je da si ti zadovoljna ja da sam lezala citavo vreme pukla bi ja nisam taj tip Very Happy
To bi za mene bio str es i tek tad ne bi nista uspelo ne slusaj mnogo na druge vec na sebe

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od srna ns 23/4/2013, 09:07

e sad neko kaze lezi odmaraj sto vise, neko kaze setaj .....ja m
alo lezim malo setam al nisam pocela da sedim .... osecam se lepo uzivam...citam, gl
filmove .....prolaze dani
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od lenabeograd 23/4/2013, 09:11

Sedi bre lezi hodaj radi sta hoces kao sto vec rekoh dok se ti osecas OK Very Happy
Moja drugarica koja radi u birou posle 3 Dana je isla na posao tok ne rintas kao ludak mozes ici i da radis osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od srna ns 23/4/2013, 09:16

pomalo sam uplasena , sta ja znam da l mogu nesto da zaj.....m od setnje od stajanja .....veruj.mi da ni kosu jos nisam prala., ne znam.kako da je operem kad ne mogu da se saginjem
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od lenabeograd 23/4/2013, 09:20

Pod tusom ili u kadi stojeci srna mol im te ne preteruj Tebe budu trudne i neznaju ist sve normalno rade samo nesmes u kadi punoj vruce vode ili u saunu

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od lilya 23/4/2013, 09:41

Srnice, i ja sam prvi put bila uplasena i prelezala, valjda je tako kad prolazis prvi put kroz sve ovo.

Drugi put sam sedela dan posle ET (nepunih 24 sata) u vozu za Beograd 18 sati. Dr mi rekla da ako ne radim nista fizicki tesko mogu da se vratiim odmah na posao. Ja nisam htela zbog stresa. Sad sam sigurna da je sedenje u kancu manji stres od sedenja kod kuce i cekanja.
Ako ti se seta, slobodno prosetaj, idi negde na kafu, slobodno operi kosu. Tvoji embrioni su se vec zakacili, nece nigde oni yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od srna ns 23/4/2013, 09:48

Znaci nemogu da ispadnu :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od lenabeograd 23/4/2013, 10:45

Ilya ti je sve rekla 18 h queen truckala se mukica

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od Erata 23/4/2013, 14:46

Srno, ja sam dan nakon transfera isla na kliniku da primim injekciju. Posle toga otisla na pijacu. Svakog dana pomalo prosetam. Tako su mi rekli i na klinici i proslog i ovog puta, samo ja proslog puta nisam slusala i isto sam bila istripovana oko svakog pokreta. Sada sam mnogo opustenija, samim tim sto se i krecem i lezim i sedim i skuvam rucak. Pretezno odmaram, ali ne ono strogo lezanje. Pitam se odakle nama to, da se mora lezati?
Pre svega, ti lezanjem usporavas svoju cirkulaciju, a to nikako ne valja. Mora malo krv da procirkulise. Ja sam prosli put tacno osetila da ne valja sto lezim, ali eto...mada kad vratim film nisam ni tada bas ono strogo, da ne pomeram. Naravno da se mozes kupati, ali nemoj da se saginjes preko kade. Naravno i da se mozes saginjati, ali ne da dugo budes u takvom polozaju. Ja recimo otvorim donju ladicu u kuhinji da uzmem nesto. to podrazumeva da se savijem malo, ali mene niko na svetu ne moze ubediti da se embrioni nece zbog toga zakaciti, jer za to ne postoji nikakvo naucno utemeljenje, niti racionalno objasnjenje. Nemoj trcati, ici na aerobik, vuci teske kese iz prodavnice, usisavati (bas zato da ne budes u savijenom polozaju dugo), lezati u kadi punoj tople vode, imati odnose sa muzem, izlagati se stresnim situacijama. Sve ostalo je dozvoljeno. Ja bih isla i na posao da mi je tamo ok atmosfera i da nemam stresa, ali stvari su se promenile, pa mi je u zadnje vreme zaista bilo grozno na poslu. Sada uzivam udaljena od te ludare.
Pokusaj da se opustis, da ne mislis na svaki pokret. Ne mogu embrioni ispasti, naravno. Mene su odmah nakon ET poslali u wc da piskim. Cini mi se da sam bas na ovom forumu procitala kako je devojka ubedjena da su embrioni ispali dok je piskila. To je strasna nebuloza. Nemojte to sebi dozvoliti da tako razmisljate, jer je to sasvim pogresno.
Eto Srnice, ljubim ja tebe i zapamti da ti nista ne mozes da ucinis, bas nista. Niti ce bebe ispasti kada kihnes ili piskis, niti ce ti skoditi malo setnje i opustanja - samo moze pomoci.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od srna ns 23/4/2013, 19:58

Cure moje, hvala vam puno na svim savetima.Danas sam setala mnogo vise nego svih ovih dana i bila sam napolju po dvoristu.... sad osetim neki tupi bol i peckanje oko pupka al unutra, znaci neka sredina stomaka. Grudi su mi velike i bolne .....da li je to normalno?
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od Erata 23/4/2013, 20:18

Jeste draga srna, sve je to normalno. To su simptomi od utrogestana. Nemoj da se brines, sve je ok, a i bebice se polako gnezde :)
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od Klarica 23/4/2013, 21:03

Srna čekamo veliku betu b Ja iz svog iskustva mogu da ti kazem da mozes slobodno se kupaš, pereš kosu i sve normalno, jer tako sam i ja. Kuvala, ribala stan, prala, peglala. Niti sam mislila kako i na koji način se savijam i krećem.Da ne kazem da su i grudi prestale da me boluckaju par dana pred betu, znači nikakvih simptoma ama nikakvih bilo nije. Ali je eto bila beta pozitivna Very Happy
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od lenabeograd 23/4/2013, 21:30

Kao i klarici tako i meni pred betu sve prestalo

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od Klarica 23/4/2013, 22:13

lenabeograd ::Kao i klarici tako i meni pred betu sve prestalo
Very Happy Što znači nemojte stalno osluškivati telo, zna da prevari osmeh srce
Klarica
Klarica

Broj poruka : 522
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od noja 25/4/2013, 22:40

Srno mozes i kod frizerke, lepo se zavalis i imas tretman masaze...
Jel setuckas pomalo na ovom prelepom suncu
I mazi tibu smajli angel
Mi navijamo roda
Danas sam videla tri rode Very Happy
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od srna ns 25/4/2013, 22:48

Verovali ili ne danas mi je ispred kuce bas blizo proletela roda :)
Ja sam psihicki super , vise lezim nego sto setam tako mi prija, jel osecam neke bolove kad setkam i peckanje.... Grudi su mi cvrste i neke druge promene nemam, i neka tem od 37 sta god ona znacila.....Jedva cekam betu a do tada cu da lencarim i uzivam jos malo :)
LJubim Vas punooooo
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od Mirjana 25/4/2013, 22:57

Stigoh i ovde da svratim, a imam šta da pročitam - sve je u redu i čak rode lete oko kuće likeit Drš se još malo b b b b b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od ivka 25/4/2013, 23:00

Draga Srna to je zato sto su i blize nego sto mislis ....otvaraj prozore!!!!

roda roda roda roda roda roda roda
ivka
ivka

Broj poruka : 666
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od srna ns 25/4/2013, 23:05

Bas sam bila ushicena ....nadam se da u tome ima istine .....da bebe donose rode :)))))
Postala sam kao dete verujem u cuda :)
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od Mirjana 25/4/2013, 23:56

Kako i ne bi, kad su čuda moguća Wink Pozdrav od mene i mog čudo(višta) osmeh srce
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od srna ns 26/4/2013, 11:45

Eh kakve smo mi zene ..... ne valja ovako ne valja onako tesko nama ugoditi .......evo mene od jutros druga zena ......nista ama bas nista me ne bolo ne pecka ma nista ne osetim sem nabreklih al ne bolnih grudi. sta se ovo desavaaaa? navikla sam ja bar neki osecaj sad nista ......
vec sam se zabrinula!
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od dragmilk 26/4/2013, 12:00

Nemoj se predati strahu, Srno osmeh srce Znam da imas osecaj kao da si na iglama, ali pokusaj da se strpis do bete cvet
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od srna ns 26/4/2013, 12:05

E da i stomak mi je tvrdji -ceo
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

SRNA -  I believe in your dreams ..... - Page 11 Empty Re: SRNA - I believe in your dreams .....

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 11 od 16 Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu