KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aleksandrov i Teodorin dnevnik

+55
leptirko82
lenabeograd
Niny
fmala
Ema78
Struzzo
MAAKKI
Vuchica
JocY
HappyGirl
Zoka83
BiKsi :)
SannI-AlL
maus
caci
pcelica
lilya
hany
SladZana
dacans
tuli
bobica83
Marija86
djole42
bubi80
key
Shizika
penelope
KoMetaK
Botox
nesalela
Tanja83
JAmajka
cicsa80
zoxa
nina :)
nena beba
bak
Mirjana
dr mali pariz
Orline
makababy
cufta
Milijana
gagax81
cici
dragana76ns
Masha UK
korpica
Simona
Sami
MARA
buby
plavaptica
missile
59 posters

Strana 2 od 29 Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći

Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/1/2013, 10:38

Hvala tete drage!!!


Za Badnje vece smo bili kod mog tate, koji po navici iz Mak cesnicu lomi uoci Bozica...a paricu dobili beba i ja! :)
Juce kod sveki na rucku...opet cesnina...a parica ovog puta kod mm! :) :) :)

I bas je bilo lepo kod sveki...postavila je za Batu i bracu njegovu od tetke posebno da klopaju za manjim stolom. Nikola, stariji brat, je sa bakom spremao i pravio proteklih dana malo pozoriste za Batu, i predstavu sa medom u glavnoj ulozi koji Bati donosi poklone za Bozic.
Batak je malo gledao...a onda je hteo i on da medu pomera...i radi sve ostalo...smesan je do bola kako on sve hoce.
Popodne smo bili kod kumova nasih...i tamo nam je bilo divno kao i uvek. Pisala sam ranije da imaju tri divna sina koji su sada veeeeliki, ali malu decu obozavaju tako da su se bukvalno sa Batom dobacivali sinoc. Ovaj je uzivao...smejao se satima sa njima.

Dobar je nas bata...vecinu vremena razuman i poslusan, jer smo dosta sami i o svemu se dogovaramo. Momenti prgavosti su sve redji. On uci da ne bude takav dok mama uci da prepozna na vreme. :)
I opet cu reci, neka je ova beba upola dobra ko on...ja cu na konju biti.

Raduje se bebi...sve cesce mi pomazi stomak i kaze "bebo, de si?" i poljubi ga posle. Pricamo kako cemo bebi dati mali krevetac jer ce ona biti mala, a on je veliki pa ce dobiti krevet za velike decake kao sto imaju njegova braca.

Radujem se i ja...bebi, maju, lepom vremenu, poznatom mirisu u kuci, malim rucicama i stopalcima. Kako vreme prolazi sve sam spremnija, sve mi deluje stvarnije.

Ljubi vas vasa trudnaja.

Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/1/2013, 10:43

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od MARA 8/1/2013, 12:03

Tinche ::

Raduje se bebi...sve cesce mi pomazi stomak i kaze "bebo, de si?" i poljubi ga posle.

Poljubi ga? zbunjen
ljubim ja bebu i batu i mamu koja se raduje maju.
kako je to lepo
Batak je divan deckic.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/1/2013, 14:10

Da, Maro, poljubi mi stomak. Wink
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od MARA 8/1/2013, 16:34

Ha ,ha tako sam i mislila da ces napisati.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Milijana 8/1/2013, 18:20

Tino, kako je on dobar, uvek bio i ostace takav. Moze biti samo bolji i razumniji.
Na slici gde sedi sa bracom za stolom je divan, pravi deckic, a puca od srece i vaznosti osmeh srce

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od cufta 8/1/2013, 20:44

Sto su medeni sa sve ovim plavim picem. A ko svira klavir?
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/1/2013, 20:51

Klavir? niko!
sveki ga nasledila od pitajbogakoga, zao joj da ga se resi pa ga vec 30 godina briska i seljaka iz stana u stan.
Lep jeste, al u maloj kuci zauzima previse mesta s obzirom da ga niko ne koristi.


Poslednji izmenio Tinche dana 8/1/2013, 21:05, izmenjeno ukupno 1 puta
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od MARA 8/1/2013, 20:54

BataK ce definitivno prioniti uz klavir.Kad je vec nasledjen mora biti i iskoriscen.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od cufta 8/1/2013, 20:58

I ja sam isto pomislila. Aleksandar ce ga svirati i biti glavni baja. Zene vole musarce koji sviraju klavir.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/1/2013, 21:05

Hahahaha, pa ne znam da li ce ga bas on naslediti...baka ima svoje miljenike!

U svakom slucaju znam da nije u najboljem stanju...treba dosta ulaganja.
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od MARA 8/1/2013, 21:11

Kakvi bre miljenici,nema miljenika sve su to njeni unici,podjednako vazni i oni najstariji i oni najmlaadji
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/1/2013, 21:15

U teoriji bi tako trebalo da bude...ali vecina baka oko mene po pravilu ima miljenika...

I to je u redu i to je zivot. Sve dok se ne zapostave ostali...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od cufta 8/1/2013, 21:15

A i nisu to velika ulaganja. Maro imamo pijanistu!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 8/1/2013, 21:17

lol!
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 9/1/2013, 10:40

Ali zato je batica moj miljenik! Eto! osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Mirjana 9/1/2013, 10:59

Tinche ::


Danas mu je dan za bisere, moram da pribelezim:

1. Pricamo o tome kako smo on, mm i ja porodica. I da ce i beba biti novi clan nase porodice kada se rodi. A on ce na to:

"mama, kad se beba uodi, budemo veeejika pouodica"
odlepila... :)))))))

2. Sredili sve igracke...usisali...svasta nesto uradili...i ja mu kazem "bato, ostavi me sada na miru da pisem nesto na kompjuteru"

a trta ce meni: "mama, ostavi me sada na miju da gedam kako pises puteju"

stokica...dosadna...krpelj moj voljeni.

a kada sam za kompom, donese stolicicu pa onda sa nje zvrji sta radim. Onda se nagne na mene, nasloni, pa popne se jednim kolenom na moju butinu...pa drugim...onda mi tako kleci u krilu...i na kraju se uvali pored mrve i od njegove glavice nista ne vidim.

lol! lol! lol!
lol! osmeh srce anđeo poljubac

MARA ::BataK ce definitivno prioniti uz klavir.Kad je vec nasledjen mora biti i iskoriscen.
Garant! Kad se on popne, ko na mamine butine, čik ne ga baka skine Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od plavaptica 9/1/2013, 15:02

Tinche ::
Raduje se bebi...sve cesce mi pomazi stomak i kaze "bebo, de si?" i poljubi ga posle. Pricamo kako cemo bebi dati mali krevetac jer ce ona biti mala, a on je veliki pa ce dobiti krevet za velike decake kao sto imaju njegova braca.

Radujem se i ja...bebi, maju, lepom vremenu, poznatom mirisu u kuci, malim rucicama i stopalcima. Kako vreme prolazi sve sam spremnija, sve mi deluje stvarnije.

[Only admins are allowed to see this image]
Bata je presladak, mačak mali [Only admins are allowed to see this image]. Drugari šaljemo van veeeliki [Only admins are allowed to see this image]
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 9/1/2013, 18:12

Meknići moji mirisni!
baš sam uživala u izveštaju...fotke ne videh...verovatno ću u drugom gledanju.
ljubim vas,moji miljenici! osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 11/1/2013, 11:35

Volim vas milicicici maleni osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dr mali pariz 2/2/2013, 20:55

Ej,trudnaja,stvarno si lenština....al Bog poživeo Viber!
Volim vas,Kremići moji mili. Nadam se da je prehlada pobegla od Vanillice!Very Happy osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 4/2/2013, 08:53

Da mila, ziveo viber...pa se gledamo svakodnevno!!!
[Only admins are allowed to see this image]

Nista novo kod nas...cekamo lepo vreme a do tada se mazuljamo.
Bata je bio bolestan ovih dana, gadan neki virus...sve ga zivo bolelo...precvileo je cetiri dana (musko... sta ces Wink ) ali je sada mnogo bolje.

Cekamo sl nedelju da nam stignu deciji kreveti a do tada krecenjeeeee!!!
Ko me zna...zna koliko se radujem. Trebalo je da se djoramo za sobe tek krajem leta...ali smo trenutno bez velikih kreveta po spavacim sobama (i nas menjamo) tako da je sada idealno da krecimo sobe. Sto manje stvari u njima to bolje.


Sa toplijim vremenom cemo se osloboditi i nocnih pelena. Priznajem da se upiski u proseku svaku sestu noc...i to znam kad ce jer se i ja opustim koliko to vece pije pred spavanje a i mrzi me da ga podsecam da piski...opustim se jer znam da ce imati pelenu. A stavim mu je zato sto spava u svojoj sobi pa da ne bude mokar...posto se ne javi ni kada se upiski.

Nisam ga skoro merila, znam da ima 15kg i nesto preko. Izasle mu petice odavno. Prica ko navijen...ponekad i previse! :) Ma dobar je nas bata.

toliko...evo malo slicica:

malo gresi al tek ucimo...

[Only admins are allowed to see this image]

zato je lepak savladao u sekundi...svi ti sati i sati igranja sa maminim labelom su se isplatili! Razz
[Only admins are allowed to see this image]

jedem mamin mafin
[Only admins are allowed to see this image]

igranjac sa tajom
[Only admins are allowed to see this image]


Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od maus 4/2/2013, 09:02

Koji si ti lik queen Srecno krecenje, srecno djoranje kreveta i znam da ce sve biti savrseno i blistavo jer to radis sa ogromnom ljubavlju. Rado bi dosla da ti pomognem, bar kantu da drzim i da tandrljamo.
Dusa moja lepa - mislim na baticu sta si se primila Razz Bitno je da je ozdravio Very Happy
Sa kojom ozbiljnoscu secka i lepi lol!
I ja bi tvoj mafini progutala(bez zvakanja) u jednom zalogaju, koliko su dobriiiiiiiiii lol!
Pozdrav za taju koji trenira s`rane zore lol!
Ljubim vas seceri mili love usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Tinche 4/2/2013, 09:04

Taja na posao otisao...a taj bi i nocu trenirao...jer i bolestan trenira...
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od dragana76ns 4/2/2013, 10:52

I ja bih i plejdo i taj cokoladni mafin Very Happy

Kako je on veliki i ozbiljan, pravi decak lepotanovic [Only admins are allowed to see this image]

Aleksandre, da nam sto pre ozdravis

Tinche, srecno opremanje i krecenje....eh da postoje carobni stapici, verujem da bi ga mnoge zene bas za to iskoristile

Zna li se na kraju jel bata ili seka?
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aleksandrov i Teodorin dnevnik - Page 2 Empty Re: Aleksandrov i Teodorin dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 29 Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu