KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+60
Vuchica
tetreb
karakaca
Klarica
Lyanna
srna ns
lenabeograd
plavaptica
Orline
Bekanicaa
Erata
noja
lilya
nena beba
kiki
laKole
Struzzo
hocukusurnecuzvaku
bak
missile
neca73
ragaco
gaga.ristic1
Ambra
hany
vašar
bebica mala
LaFolie
Tinche
darling_buds
dona
SannI-AlL
LEPTIR
ivi
MAAKKI
makica84
pegaz
BiKsi :)
SladZana
Gramatika
bibi.libi
dragana76ns
jaca*caca
ninica2
bulevarka
labradorka
korpica
lilly13
Dacaa
heart84
anak
Niny
InNaturaVeritas
saska1
menora72
zoxa
zvoncica36
Ninche
vero
sareni leptir
64 posters

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od InNaturaVeritas 7/3/2013, 23:54

Ko se bocka može da se "bocka", ko se plaši na vreme da sjaši. Politički korektno;-)
InNaturaVeritas
InNaturaVeritas

Broj poruka : 864
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 7/3/2013, 23:55

mislis da je bolji femibion ili je jeftiniji od orthomol Natal
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 7/3/2013, 23:56

ne znam ja kad sam radila prvu vto cak su nam preporucili Very Happy
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 7/3/2013, 23:56

invitroveritas ::Ko se bocka može da se "bocka", ko se plaši na vreme da sjaši. Politički korektno;-)
 b queen
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 7/3/2013, 23:59

Hani i ti si queen
Dobro je i ti se ukljuci
Sve mi ovo postalo jako smesno
Mi o sex a ti uleces izmedju i pises o femibionu i orthomol Natalu  b
Odoh da spavam,prolupala sam nacisto
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 8/3/2013, 00:03

ha ha ja sam pre seksa pisala, o tome nego ste se vi ubacile :) sram vas bilo samo na to mislite a ja sto sam dobila poklon bas vas briga
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 8/3/2013, 06:48

Leno...moram te ispraviti, vantelesna a ne vestacka oplodnja....bar ne moras ti tako da kazes, ipak si i ti prosla kroz to.....cepa usi uzasno!!!
Sex je dozvoljen...sve normalno, samnom su lezale 4 devojke posle ET i pitale su dr Trninic kad je dozvoljen sex, kaze ona njima mozete slobodno posle 6 dana, ja ostala u soku. Ne bi mi palo na pamet da pitam a ne da ga imam...ali ima nas razlicitih
Korpice, srecnoooo
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 8/3/2013, 07:29

Sto se sexa tice, u prvoj klinici preporucivali da ga ne upraznjavamo ili makar sa kondomom plus dva meseca do ET sam koristila Orvazil i Nistatin naizmenicno svako vece. Negde vac napisah da mi je to sve bzvz i da se ponasaju kao da na Mesec treba da me katapultiraju. Meni licno tolika priprema i histerija oko toga nine prijala.
Drugi put smo radili sve kako nam se htelo (sem pauze od 4 dana zbog davanja uzorka) i sve je bilo mnogi bolje.
Ista prica kao i sa lezanjem posle ET, jedni kazu da se lezi pa sam kao mumija prelezala do prve bete, u Pragu mi rekli da se normalno ponasam i opet sam se mnogo bolje osecala.
Ako 100% verujete svojoj dr onda je poslusajte, ako ne, radite kako vam prija.

Leno, ako nije problem pisi makar VTO, stvarno vestacka oplodnja grozno zvuci, a i nije vestacka nego vantelesna, a ja bih rekla potpomognuta.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 8/3/2013, 07:54

lily potpomognuta mi lepse zvuci
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 8/3/2013, 07:56

Pa kad nam samo malko pomognu da stignemo gde smo hteli Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 8/3/2013, 07:59

pa da meni jedna zena rece pre ( a pri tom ne zna da ja sam u prici vto) ma oni samo malo to poguraju - htede je pitati a gde ga guraju
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/3/2013, 08:13

Hany ja sam pitala u apoteci nezavisnoj od klinike ona mi je rekla kao da za vantelesnu Jel vako dragana Razz jedino femibion IMA dve Sto je potrebno
Dragana mila moja hvala da me ispravljas imas pravo Ali ja kad tad pocnem neue Stvari da bukvalno prevodim SA nemackog na srpski sorry No
Joj necemo vise o sexu vođenje ljubavi

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/3/2013, 08:15

Ja bez vas sam zene nez am Sta BI osmeh srce

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od neca73 8/3/2013, 08:28

Hahaha In vitro, koji si ti lik. Da sjasi mori, nego sta.
neca73
neca73

Broj poruka : 1452
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 23.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/3/2013, 09:20

Koraci sretan dan zena sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Niny 8/3/2013, 10:40

Drage moje, upravo se vratih iz Višegradske, sinoć konačno stigla veštica . Primila me dr Stojnić, uradila uz i vadila sam krv za hormone, ali ništa od ovog ciklusa. Treba da donesem izveštaj od hematologa zbog ovih mutacija koje su mi našli i za mm izveštaj od urologa affraid
Eto, prvi korak smo napravili, sad trebamo biti stpljivi i polako...
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 8/3/2013, 10:47

Niny vazno da ste otkrili sve to,
sad sve ide svojim tokom...sretno i bebicetno roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 8/3/2013, 10:52

Niny samo napred sretan početak
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 8/3/2013, 11:08

Drage moje , majke ,trudnice i buduce majke ...zelim vam srecan 8 mart !
Budite srecne i nasmejane ,volite se i smejte se,
iako smo u velikoj borbi za bebice moramo da budemo srecne i nasmejane jer neko nema ni ovu priliku koju imamo mi .....
Ljubim vas i Lolim puno srecnooooooo cure moje srca

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 8/3/2013, 11:23

Zenske srecan vam 8.mart! c
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LEPTIR 8/3/2013, 12:22

Drage moje drugarice hvala vam svima na lepim zeljama ,ljubim vas puno i zelim vam da i vama svim bude beta velika beta beta beta

A da ne zaboravimo i danasnji dan ,zenice srecan vam 8 mart sve najbolje i da vam se ispunne sve zelje ..

srca srcasti poljupci love igracice konfete zagrljaj
LEPTIR
LEPTIR

Broj poruka : 23
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenabeograd 8/3/2013, 13:00

Saljem vam zvezde najlepseg sjaja , saljem vam puno srece bez kraja, saljem vam s ljubavlju
ispunjen san i najlepse zelje na dananji dan. Sretan vom zenske Frage 8. Mart!!!
srca1 srca1 srca1 srca1 srca1 love
d

lenabeograd

Broj poruka : 1921
Godina : 40
Location : Dusseldorf
Datum upisa : 26.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Erata 8/3/2013, 13:02

Drage moje, srecan nam dan zena. srca

Ja sam dobila pozivno pismo, otisla po uput, pa u socijalno. Imam grip i bas me trese, ali ovo sam morala obaviti. Pokusala sam Miljica uloviti privatno, nisam uspela. Odem jutros u KBC - covek na sluzbenom putu. Otisao u Prag. Izadjem na ulicu i pocnem plakati. Ovo mi je 6. pokusaj da dodjem do njega. Jos mi je na bradi ispod usne iskocila ogromna potkozna bubuljica, koja jako boli. Ali dobro, ne dam se...
Jos njega nekako da ulovim i da kompletiram pricu...Sto kaze srna, treba da budemo srecne i zahvalne.
Meni je najgore kada moji najblizi kazu vestacka oplodnja. I to jedna sestra, zdravstveni radnik. Sta reci...
Samo neka uspe, pa neka zovu kako hoce, ali para usi.

Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od gaga.ristic1 8/3/2013, 13:21

Drage koracaljke, srecan vam 8. mart i zelim vam lake i brze korake!

Leptirice sa srecom, čestitamo Da ti trudnoca bude laka

Bockalicama srecno bockanje i da ovog puta budu beta
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srna ns 8/3/2013, 13:35

erato draga nemoj da se nerviras ,pokusaj koliko god bilo neverovatno i tesko da se opustis ....mozda nije trenutak da se sastanes sa doktorom gledaj na to i tako , za sve u nasem zivotu treba da postoji bas taj tren nesto sto je zapisano u zvezdama , ako verujes u sudbinu i Boga moras da znas da se neke stvari dogadjaju kad Gospod blagoslovi .... bice ,polako strpi se u ovom trenutku na stotine ljudi vodi bitku sa sopstvenim zivotom i ne mogu da pomognu sami sebi .....samo budi srecna i opusti se ,znam da je tesko prolazim i sama kroz isto vec 7 godina i veruj mi nervirala sam se ,plakala , bila tuzna i odsecena od svih i NISTA DOBILA NISAM sa tim ....onda sam rekla sebi JA sam zdrava imam divnog muza divne roditelje i prijatelje VOLIM i VOLJENA SAM .....moram zbog njih da budem jedna normalna , vedra i nasmejana osoba .....a bice ,e bice draga moja kako treba da bude ....i mozemo se sve mi sad kolektivno prevrtati preko glave NISTA pomoci nece da se nasa situacija resi . Budi srecna i VERUJ pre svega u sebe i Boga .....zelim ti od srca da uspes da savladas taj ogroman stres i da se opustis i da verujes da ce doci trenutak kada ces u svojim rukama drzati to malo svoje bice :) Ljubim te puno i molim te poslusaj me ....cini svakog dana ono sto ti skrece bar malo misli i sto te rasterecuje ....mora da postoji ono nesto sto ti prija :) Srecno draga cvet
srna ns
srna ns

Broj poruka : 190
Datum upisa : 26.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 30 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 30 od 40 Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu