KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+65
gaga.ristic1
*AIDA*
key
seka 35
tuli
ivi
ninica2
SannI-AlL
Mali Princ
Jejaaa
Milijana
pegaz
Simona
Niny
bak
MAAKKI
lolipop
nina :)
mamajednogprinca
daxi011
lilya
flyki
veki1
rada78
Struzzo
Tanja83
Tinche
bulevarka
OKacica
ananana
JocY
dr mali pariz
Shizika
Dacaa
saska1
Vuchica
Orline
zoxa
anak
malaplava
MIRKA85
Jelica
plavaptica
KoMetaK
BiKsi :)
Marija86
Botox
dra00
Mirjana
noja
Nensy85
Mrvica
medolino
heart84
shenon
maki79
sanjicica
lilly13
stefi :*
Ema78
mijaki
krol
jagodica
M.
Gramatika
69 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 8/11/2012, 15:56

Pokusaj da prvo povuces malo slabije, pa onda malo jace, trebalo bi da izadje. Nema tu ne znam sta, bitno je da makr malo izadje. Ja sam pre izvlacenja sipala malo fizioloskog, cekala malo, pa onda ponovo, i opet posle izvlacenja sipala malo fizioloskog. Sve je ok dok je sekret bistar ili blago belicsast, ne valja kada je gust, zut ili zelenkast, onda su bakretije u pitanju, i trebalo bi da ga pogleda lekar. Mada nadams e da ce biti ok, da je samo obicna prehlada
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 8/11/2012, 16:18

Stefi, kad je moja Nina bila beba koristili smo aspirator za nosic koji ide na usisivac, u kombinaciji sa baby physiomerom, po savjetu nase dr. Znam da zvuci bzv ali zaista ovaj aspirator je fantastican, brz, ucinkovit a uopse nije agresivan, isprobala sam i na sebi. Nikad Ninu nisam povrijedila sa njim, koristila sam ga sam ga samo ako nosic jako curka i zapusen je. Znaci prvo physiomer pa aspirator, posle neke kapi....to moras da vidis sta tako male bebe mogu....
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 8/11/2012, 16:48

Samo da vas pozdravim Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 275568
I sad, ja umjesto da pišem o Mihailu i meni, ja kopiram postove o matičnim ćelijama na temu Laughing Ne zna se ko je gori, ja kao kontrol frik (po Vuku9 ili vi koje pišete sve ovde Razz

Ajd sad o nosiću da neko drugi prekopira, hihihi.
Inače i mi stavljamo bebisol, jer krklja povremeno. Baš kao što boki kaže, dok sisa- pročisti.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 8/11/2012, 17:42

Pozdrav trudnjacice i mamice.
Stefi i mi koristimo bebisol ampule i odlicne su. Takodje koristimo i ovu pumpicu gde je jedan deo u njenom nosicu a drugi meni u ustima i moram priznati da smo bas zadovoljni.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 8/11/2012, 18:22

Devojke, meni treba savet... kada ste prestale da nosite klasicne farmerice, ako ste uopste prestajale? Mene danas iskitikovala sestra, kao farmerice nisu dobre ,stezu stomak... Ja jos uvek mogu da nosim dosadasnju garderobu, eventualno otkopcam prvo dugme na panatalonama kada sednem, ali ne zbog stomaka u donjem delu, nego sto mi se oko pupka stvara salce. A nisam se ugojila ni kilo, sto me mozda malo i brine...U sustini mi ne treba cak ni veci broj brusa...Treba li to tako , ili kako, bas sam zbunjena...Nisam planirala da menjam garderobu dok ne budem morla.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 8/11/2012, 18:24

vece curice...
ja pocinjem da se dosadjujem, ne mogu nista da radim zato sto se bas brzo umorim, sve oko priprema sto ja mogu zavrsila (jos samo da spakujem torbu za porodiliste) i da mi stigne paket za celijice...cekam narednu kontrolu, otvaram porodiljsko i to je to...Rekao bi mi neko da treba da uzivam, ali ja ne umem da budem bez agende...naucila pa nikako da se oducim...
sada cekam muzica da dodje sa posla (obicno dolazi oko 7, danas je kao poranio?) pa da se porazgovaramo....
kada dodje Ana nikada nam vise nece biti dosadno, nocas sam o tome razmisljala, kako nikada vise nista nece biti isto....ona ce promeniti nas svet....(i bilo je krajnje vreme), dati smisao svemu sto radimo...da li ona zna koliko je vec volimo, to se stalno pitam....i ne mogu da je zamislim, pokusavam ali ne ide...
svasta nabacah, ali odoh u tesku filozofiju, pa bolje da se odjavljujem...
cmoka za sve

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 8/11/2012, 18:25

Ema78 ::Devojke, meni treba savet... kada ste prestale da nosite klasicne farmerice, ako ste uopste prestajale? Mene danas iskitikovala sestra, kao farmerice nisu dobre ,stezu stomak... Ja jos uvek mogu da nosim dosadasnju garderobu, eventualno otkopcam prvo dugme na panatalonama kada sednem, ali ne zbog stomaka u donjem delu, nego sto mi se oko pupka stvara salce. A nisam se ugojila ni kilo, sto me mozda malo i brine...U sustini mi ne treba cak ni veci broj brusa...Treba li to tako , ili kako, bas sam zbunjena...Nisam planirala da menjam garderobu dok ne budem morla.

Emice nosi sta ti prija i uzivaj sunny
sama ces proceniti kada je vreme za promenu garderobe, a za kilograme ima vremena, ne brini ni oko toga.... osmeh srce

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 8/11/2012, 18:33

Ema svu garderobu mozes nositi sve dok tebi ne smeta i dok te ne steze. Ja sam jako brzo izbacila farmerke jer su krenule da me stezu jer mi je stomak od starta bio nisko, a moja drugarica koja se porodila mesec dana pre mene ona je farmerke nosila do 7 meseca jer su joj sve bile sa niskim strukom a stomak visoko.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/11/2012, 18:36

Stefi, ako ga sisaš, kapni mu po kap tvog mleka u nosić! Mamino mleko je čudo! Njime možete mazati bebama lice da se iščiste one sitne bele bubuljice koje se javljaju, a možete im kapnuti malo mlekca i u krajičak oka, ako imaju problem sa krmeljanjem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 8/11/2012, 18:36

Hvala vam cure,nastavicu sa pumpicom,ja je koristim evo treci dan prosto mora ali nikad potpuno ne izvucem i da u kombinac.sa fizioloskim. Juce mi je dr rekla samo marisol i da muje to preneseno.
Maki jel vuces jako ili? I koliko gurnes onaj deo u njenom nosu? Moj miki se bas unervozi i vrti glavu..
Ema ja sam nosila farke dok mi je bilo prijatno i nije zatezalo,posle su naisle vrucine,ne brini za to sto se nisi ugojila i ja sam tek od 4.mes.mozda,samo dosta voca i povrca..
Mijaki ne tupi mozak nema svrhe samo cekaj opusteno svoj trenutak..e jel ces cr?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 8/11/2012, 18:43

Biksi i to cu vala samo nzm kako,bas je zivahan i odma se uplasi kad nesto treba da mu uradim Very Happy
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 8/11/2012, 18:46

Stefi ne vuces iz jednog cuga neko vise puta po malo na sitno, a onaj deo sto ide njoj u nosic gurnem koliko je to moguce jer joj je mali nosic mozda tri cetiri milimetra. I moja Katarina nije odusevljena kad joj to radimo i pokusava da vrti glavicom i mase rukama ali mm joj drzi rukice ja glavicu i uspevamo da izvucemo slinice i odmah joj bude lakse. Bebisol joj ukapavam vise puta dnevno.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/11/2012, 18:48

Stavi u špric, pa polakice, šta da ti kažem, ja sam samo gledala druge! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 8/11/2012, 19:00

Pa to da isto i moj sincic vrti glavom udara rukama i krene da place. Ok hvala
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 8/11/2012, 19:01

Biksi uradjeno Laughing cvet
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 8/11/2012, 19:11

Ljudi sta se desava sa Lolipop zna li neka od vas nema je bas dugo ovde pa sam se zabrinula.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 8/11/2012, 20:03

Maki, razmenim ja s njom ponekad nekoliko poruka, ok je, leži, ima ženicu koja joj pomaže i tako! Nešto joj je i svekrva bila u bolnici, pa onda i njeno krvarenje, pa joj je naloženo da odmara! Čuva Sunce!

Stefi, bravo! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 8/11/2012, 22:16

Pozdrav svima,

ja sam danas bila na kontroli u bolnici, čekala sam 3 sata da uđem (gužva, katastrofa)
Beba je dobro, posteljica isto, sve je ok sa te strane. beba je u dobrom položaju, grlić još uvijek zatvoren oko 2,5cm.
Bez obzira na sve to u srijedu trebam otići u bolnicu (da mi izmjere karlicu, odrade još neke analize i eto da budem tamo) i ostati u njoj do poslije poroda. Porod će vjerovatno biti prirodno, ako se šta ne promijeni .
Nisam baš mnogo sretna zbog odlaska u bolnicu Sad i da ležim gore bezveze, ali šta da radim, biće kako dr kaže.

Od kad sam napunila 37 nedelja noge mi natiču nenormalno, koliko je to uopšte vezano jedno sa drugim nemam pojma, ali eto to sam primjetila
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 9/11/2012, 00:04

stefi :* ::Drage mame jel moze neko iskustvo savet,mom bekutanu je stalno pun nos,nema da slinavi ine vidi se sekret ali kao da jedva dise bas se cuje kako krklja pogotovu se pojaca nocu. Bas se plasim,stavljam mu marisol ali mu on ne izbaci taj sekret,pumpica kazu ne valja neprijatno je... ???

mijaki ::Stefi koga god znam kune se u pumpicu, neznam gde si cula da ne valja???
da li to detetu prija, to je zaista nebitno, posle toga ce prodisati...kazu da zapusis jednu nozdrvicu i povuces, zatim drugu...
imas u apoteci pupmpice, mozes da iskombinujes sa baby physiomerom, to kazu da je najbolje...
cmokic

Bojana86 ::
stefi :* ::Drage mame jel moze neko iskustvo savet,mom bekutanu je stalno pun nos,nema da slinavi ine vidi se sekret ali kao da jedva dise bas se cuje kako krklja pogotovu se pojaca nocu. Bas se plasim,stavljam mu marisol ali mu on ne izbaci taj sekret,pumpica kazu ne valja neprijatno je... ???
pre svakog podoja mu uspricaj u jednu i drugu nozdrvu fizioloski (ja imam Bebisol i odlican je, jedna ampulica taman za prospricanje obe nozdrve, a prakticno i pakovanje, samo odlomis vrh i stisnes ampilicu i istrckas u nosic fizioloski....)
pre podoja, ne moras pre svakog, ali gledaj da bar par puta u toku dana, dok cujes da ima nesto u nosicu....pre, jer ce dok sisa i napravi vakum sisajuci, odma i slince ako ih ima sav izvuci....
i jeste, ne savetuje se bas koriscenje pumpice za nos svako malo, zbog vakuuma, bas kad moras, Bebisol je super, redovno prospricavaj nosic, i bice super
pazi i da prostorija u kojoj je , bude malo vlazna, msm, vazduh u njoj , stavi na radijator vodu da isparava, u tu vodu moze ubaciti malo bosiljka....

Ema78 :: Jeste da nisam mama jos, ali sam koristila pumpicu kada sam cuvala sestrica. Pumpica je zakon !!!
A to da li bebama prija ili ne, pa ni nama ne prija kada tresemo nos, sto bi njima prijalo, to je ista stvar. KOd pumpice moze da se podesava jacina pritiska, ako koristis onu koja se stavlja u usta. KOristila sam i onu sa vakumom, gde se pritisnemekani deo pumpice, ali mislim da je ova koja se stavlja u mamina usta bolja. I, tesko da beba moze da se povredi na bilo koji nacin.Jeste da ce posle malo da kenjka, ali cim prodise, smirice se.
I ako kupujues u apoteci , da znas d se zove nazalni aspirator.
[quote]
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od plavaptica 9/11/2012, 00:06

Jooj, htela sam ove postove da iskopiram na drugoj temi, sooorry.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 9/11/2012, 00:41

M. ::Meni se tu jedino ne sviđa što kod nas postoji ta manija za matičnim ćelijama iz pupčanika, a svuda u svetu se uspešno koriste i duge vrste, odnosno odrasle matične ćelije kojih ima svuda po telu.

Čitala sam o svemu tome do besvesti i mislim da neću zamrzavati. Najpre zato što kad malo bolje pogledaš, uspešno i dokazano leče samo neke oblike leukemije, čak ne i sve. Kod nas rade transplantaciju koštane srži. A za sve drugo da ih pitaš, dobio bi odgovor "testiramo, radimo, samo što nismo...".

Generalno funkcionišem po principu da je bolje da nešto uradim, makar i uzalud, nego posle da žalim, ali imam utisak da je kod nas to postalo strašno dobro izreklamirano. Meni se čini da matične ćelije treba da zamrzavaju oni koji znaju da imaju neku težu bolest u porodici.

Ja mislim nekako da te pare nisu velike obzirom da su viza za zdravlje...cak i da propadnu nije neki ulog. Za sada se leci 70 bolesti, a za samo 5-10, 20...40 godina ko zna sta ce se sve lečiti...ipak je to nauka, a ne alternativa, pa sam sklona da verujem. Do pre petnaestak god ni u vantelesnu niko nije verovao...a sad? Sta bi mi bez vto. A sto se tice matičnih ćelija kod odraslih, ako sam se dobro informisala one nisu bas takve primenljivosti i kvaliteta, niti je lako doci do njih kao kod ovih. Na kraju ovo je lakša varijanta...ne znam...


Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 9/11/2012, 10:03

Lily13, jupi, jos malO!!!!!!!
Izdrzacemo, ja vec nocima ne spavam, sve me boli i jedva cekam kraj trudnickog, da li zbog kilaze ili cega drugog stvarno ne znam....
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 9/11/2012, 10:42

jutro trudnicice!!!
lilly, jos malkice, znam da ti se ne ide u bolnicu ali bolje da oni tamo svaki dan rade ctg i prate a bekana ce vec odluciti kada ce....msm bekana ili doktor osmeh srce

ja malopre ustala, posle divno neprospavane noci (kako da spavam kada ustajem na 1,5h i idem u wc Rolling Eyes ) i sada se smisljam da li mi je lakse da odnesem kosulje na peglanje (300m od kuce) ili da ja budem vredna pa opeglam 3 kosulje? ne zna se sta me vise mrzi.... Embarassed
ipak cu prvo doruckovati a posle cu da vidim sto mi je ciniti....
danas nikakve obaveze, osim ovih kosulja, odoh da ruckim, Ancika je sigurno gladna....


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 9/11/2012, 12:38

Jutro tj podne trudnice drage Very Happy

Lilly13,priblizilo se bas,bas...Znam da nikom nije lepo u bolnici ali opet kad si tamo bices pod nadzorom lekara,gledaj to sa vedrije strane i zamisljaj kako uskoro drzis svoju bebicu u rukama osmeh srce osmeh srce

Shenon i ti si za Lilly,znaci bice veselja radost radost

Ema,bravo za bebanu,bitno je da se vide otkucaji srca i da je sve ok a kada budes isla na ekspertni ima da uzivas u najlepsoj melodiji srca1

Jagodica i Mirka85 imaju sledece nedelje kontrolicu,cekam izvestaj osmeh srce

Biksi,pilence nase,nam deli savete,to za majcino mleko nisam znala,eto nesto da naucim Very Happy Ljubim te i prasim bebecom prasinom usne vv usne

Nove mamice se lepo snalaze sa svojim bebicama,ljubim i vas i bebice ljubav ljubav ljubav

Mijaki,u potpunosti te razumem sto se tice odlaska u wc,taman se umirim kad opet treba da piskim i tako u krug...ja sam budna od 1h pa do 5h ujutro i opet ujutro rano ustanem oko 8h,sta cu kad ovi moji vragolani skakucu po stomaku i bude mamicu Very Happy Mi smo dobro,mada mi je zeludac u dusniku, i bas me pece pa jos kada se savijem ili sedim to je ludilo onda przi i boli Wink a i da prijavim pocela mi je i neka kiselina a taman sam mislila da cu izgurati bez nje lol! U sustini to je sve ok,kad osetim moje vragolane srce mi je na mestu i razvucem osmeh od uveta do uveta Very Happy

Poljupcic za sve redom srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ema78 9/11/2012, 12:47

Devojke, samo da vam svima mahnem, idemo malo van Bgd'a, i necu nisiti komp !!!
Budite mi zdrave i vesele, pa se kuckamo za par dana !

ff
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 7 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu