KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moja Anci

+42
heart84
Shizika
SladZana
hany
bubi80
nena beba
dragmilk
Sofka
dacans
JAmajka
Tanja83
missile
BiKsi :)
cicsa80
makababy
MARA
Sami
Tinche
Simona
nina :)
buby
Gramatika
Masha UK
dr mali pariz
Botox
penelope
cufta
HappyGirl
korpica
Orline
ninica2
MAAKKI
medolino
maus
cici
KoMetaK
caci
bak
Milijana
dragana76ns
Mirjana
plavaptica
46 posters

Strana 7 od 24 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Sledeći

Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od plavaptica 7/12/2012, 23:01

c
Sada su joj najzanimljivije igracke njene rukice, stopala, nase ruke, ili nos,oko sta god joj je na dohvat ruke. U stanju je i po pola sata time da se zanima, ispituje, istrazuje mirna ko bubica. Pre neki dan je mm uspela da uhvati za kapak i vuce, ne pusta. Veceras isto, odgledah celu epizodu Sulejmana dok se ona zabavljala gledajuci svoje prstice i pricajuci im nesto. Naravno uslov je da se skroz razgolitimo, garderoba nas nervira i sputava.
Posto je cvetic konacno zaspao, mama ce da prione na pisanje i zavrsi zapocetu pricu. yes
P.S Miro, gde nalazis ove smajlice zbunjen
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od KoMetaK 8/12/2012, 11:38

Veliki ljubac za presladak kosati cvetic!!! love lovelove love
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od Gramatika 8/12/2012, 12:00

Metaurina ::Veliki ljubac za presladak kosati cvetic!!! [Only admins are allowed to see this image]

I od nas! [Only admins are allowed to see this image]
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od plavaptica 9/12/2012, 14:45

Hvala tete love
Ja danas pricam svojoj majci kako sam primetila kod Ane jednu osobinu za koju se nadam da je mogu pripisati tome sto je ona ipak tek beba koja jos uvek istrazuje okolinu, a ne crta karaktera. Samo kada je kod kuce i to samnom i mm ona je potpuno svoja i u elementu. Cim se tu nadje neko sa strane ili kada odemo mi negde sa njom, dete postaje svoja bleda senka, povucena, tiha, nekako smotana. Majka mi se smejala i kao "pa i ti si bila ista". Znam zato i kazem No
Mozda je stvarno glupo da razmatram takve stvari kod petomesecne bebe, ali stvarno ne bih volela da bude tihi, povuceni rakic. Rolling Eyes
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od dragana76ns 9/12/2012, 15:03

Ptico, mnogo mi je medeno ovo tvoje cupavo devojce [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od plavaptica 9/12/2012, 23:44

Hvala Draganice osmeh srce
Cupavo devojce je pocelo bas vidno da gubi kosu. Sada ima cuperke koji su poduzi i prelaze preko usiju, i delove koji su bez kose ili sa nekim paperjem. Na slikama se to jos uvek ne vidi, ali uskoro ce biti mnogo smesna ako se to opadanje nastavi ovakvim tempom. Malo, malo pa padnem u iskusenje da joj "sredim" frizuru makazama.
Inace mi smo poceli ponovo nocu da se budimo na dva sata. Mad Prvo sam mislila da to ima veze sa ishranom, odnosno da je boli stomak zbog necega sto pojede, ali ne. Isprobane sve varijante vecernjih obroka i dalje isto Shocked Zaspi oko 10, probudi se u 12, malo se poigramo, prevarim je da nastavi da spava, budi se u 2, ruckamo, malo dremne i onda bi se igrala do ujutru affraid Negde sam procitala da se i to moze ocekivati tu negde oko 6. meseca, al sam se nekako nadala da ce nas preskociti Rolling Eyes Jos mene na kraju grize savest sto je dete zeljno igre, a ja nemam snage da je u tome ispratim u te sitne sate. v
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od Milijana 10/12/2012, 19:15

E Ptico, dobrodosla u klub Rolling Eyes
Prvih meseci bebinog zivota su mi, iz ove perspektive, smesne u odnosu an ostali deo. Tada moze samo da bljucne, da se muci da podrigne, a kasnije... majko moja... sto razloga da se ne spava.... Lenka, koja je uvek bila laka za uspavljivanje, koja je uvek, bez problema spavala, od meseca po celu noc, od meseci je krenula da se budi, vratila nocni obrok, i sto stvari.... Neki to povezuju sa snovima, neki sa zubima, neki sa prozivljavanjem dnevnih aktivnosti... kako god...mnogo je vise neprospavanih noci u drugoj polovini prve godine nego u prvoj, ako izuzmemo grceve.
Nemoj da joj palis svetlo, da joj dajes igracke, da pricas... nista. Cuti i nosi je, drzi je, hrani, sta god treba, samo nemoj da dozvolis da se navikne da se igra nocu... onda si naj,.... Rolling Eyes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od buby 10/12/2012, 19:33

Milijana ::
Nemoj da joj palis svetlo, da joj dajes igracke, da pricas... nista. Cuti i nosi je, drzi je, hrani, sta god treba, samo nemoj da dozvolis da se navikne da se igra nocu... onda si naj,.... Rolling Eyes
bas to...i preko dana kad spava nikako mrak...i tisina...nek zna da je to dnevna dremka...a nocu mrak...tisina da shvati da se tad spava po celu noc...mi fvala bogu nismo imali neke znacajne "ispade"...desavalao se da se budi pa nikako da zaspi..sto kaze mili nosi...setaj...ljuskaj al nikakvo razigravanje... yes
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od plavaptica 10/12/2012, 22:44

Evo je i sad, zaspala i onda se odjedanput trgla i pocela da se bori protiv nevidljivog neprijatelja i kraj, razbudila se skroz i sad se sama u sobi igra u krevecu. Resila sam da je iskuliram da vidim kad ce zaspati. Inace kad u toku noci krenem na spavanje i udjem u sobu, ona istog momenta oci kao tacne. Ponekad cucnem ispod kreveca da me ne vidi Wink A ako se kojim slucajem nasmesim, ihaaaj sreci nikad kraja, krece igra v
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od Simona 11/12/2012, 09:51

Sad svratih od tebe nakon posete Milijani... lakše mi kad vidim da i ti ne spavaš, evo i ja vam se pridružujem u noćnom druženju. Da bude crnje moje dete je veliko ali valjda pošto je tek sedam meseci sa nama izgleda je rešio da se što se noćnog budjenja tiče ponaša kao da je tek malo stariji od Anči Laughing

Pozdravčići za vas osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od Mirjana 11/12/2012, 17:20

Aaaaa, ovde je učlanjenje za klub nespavalica! Od 2.30h noćas smo budni. Ja se pravim da ga ne čujem, a on kenjka, plače, pa malo ćuti, pa opet kenjka, pa ga ja bez reči presvučem, pa izluftiram i opet legnem i pravim se da ne čujem, dok ga konačno u 7h nisam uzela. Strašno!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od Mirjana 11/12/2012, 17:21

plavaptica ::
P.S Miro, gde nalazis ove smajlice zbunjen
[Only admins are allowed to see this link]
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od makababy 11/12/2012, 23:20

mame nespavalice,pa to je super kad dete s probudi i igra se,moj sava se probudi i onda vrisak plakanje kukanje a jedino se smiri kada popije malo mleka,nakod dva sata evo ga opet v popije jos ostatak mleka,nakon dva sata cujem ga i nemam vise snage,onda ga prebacim kod mene u krevet i spava kao klada,ali tu je i helenica tada dolazi njeno vreme za jelo a ja sam gotova i budni su oboje od sedam ujutru a ja tek pocela da spavam ali ne vredi moram da ustanem...a anci je jedna mala gimnasticarka,dete bre istrazuje sta se radi nocu a sta danju,ona je legenda,a sto se tice njene povucenosti pa to je ok,zna dete da se ponasa u gostima...[Only admins are allowed to see this image]
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od plavaptica 11/12/2012, 23:33

Sava je bre najbolje dete, ja jos nisam bila svedok tih tvojih optuzbi na njegov racun Laughing lol! A Ana, veceras joj premijerno stavim jorgan za pokrivanje, ona se prepala ziva, ne mogu da opisem taj prestravljeni izraz na njenom licu. Onda je krenula da ga pipka, pa pokusava nogama da ga zbaci i na kraju naravno neutesno plakanje uz facu "izbavite me odavde". I naravno, da ne prekidamo tradiciju, uspavljivanje je traaajalooo.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od plavaptica 12/12/2012, 11:42

Evo i nekih jucerasnjih fotki sreca
Ovako ja cekam rucak
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
A ovako rucam
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Sve se postize Laughing
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Spremam se za kupanje
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Okupana sam i cista, a matorci misle da cu sad da spavam Wink
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od Mirjana 12/12/2012, 12:00

makababy ::a sto se tice njene povucenosti pa to je ok,zna dete da se ponasa u gostima...
lol! lol! lol!

plavaptica ::

Okupana sam i cista, a matorci misle da cu sad da spavam Wink
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
 b  b  b
Medić medeni, kako je ona savitljiva klizanje srca srca srca srca srca srca srca srca
Ovaj moj trutić ne zna ni gde mu je noga, a ne da je uhvati i stavi u usta. Jedino kad mu je ja dignem, on se smeje, gotovan!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od bak 12/12/2012, 12:21

Joj kakva je cupavica veselica love love love Ajd ja cu doci da se nocu igram sa njom a ti spavaj yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od maus 12/12/2012, 13:20

plavaptica ::Evo i nekih jucerasnjih fotki sreca
Ovako ja cekam rucak
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
A ovako rucam
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Sve se postize Laughing
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Spremam se za kupanje
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
Okupana sam i cista, a matorci misle da cu sad da spavam Wink
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

hahahahahah FANTASTICNO!!! A posebno poslednja slika i komentar lol! lol! lol! lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od Gramatika 12/12/2012, 14:55

Cvetić lepi, što reče Mirjana! [Only admins are allowed to see this image]
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od BiKsi :) 12/12/2012, 21:36

Kakva preslatka čupava šmizla! [Only admins are allowed to see this image] Luče milo lepo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od makababy 12/12/2012, 21:42

anci,anci srce malo...samo bre kukas na to dete Very Happy a ono je divno,kada bi moji upola bili kao ona ja bi bila odmorna zena,lezi dete u krevetu igra se sama,a ti se zalis Mad Laughing
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od dr mali pariz 12/12/2012, 21:52

Auh bre,iz ne znam kog razloga ja ne mogu da vidim slike...ljubim slatku čupavicu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od plavaptica 13/12/2012, 15:53

Samo da pribelezim kako sam upravo zatekla divno dete u krevecu. Znaci ostavila sam je lepo da spava, porivena jorgancetom (koji btw nije bas toliko lagan), lezi na ledjima i tako to.....cujem posle pola sata plakanje, udjem u sobu, scena sledeca:Obe noge su van kreveca, provucene kroz resetke, a guzom udara o dasku od iste i naravno lezi na stomaku, okrenuta za 90 stepeni od onog kako sam je ostavila. igra Htedoh da je uslikam, ali se toliko koprcala da sam morala hitno da je izbavim dok se ne povredi. v
Inace sam je i pre, nekoliko puta zatekla kako pokusava da ustane tako sto se podboci i hvata za stranu od kreveca, samo sto jos uvek nema snage da tu akciju sprovede do kraja Shocked
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od Gramatika 13/12/2012, 15:58

plavaptica ::Samo da pribelezim kako sam upravo zatekla divno dete u krevecu. Znaci ostavila sam je lepo da spava, porivena jorgancetom (koji btw nije bas toliko lagan), lezi na ledjima i tako to.....cujem posle pola sata plakanje, udjem u sobu, scena sledeca:Obe noge su van kreveca, provucene kroz resetke, a guzom udara o dasku od iste i naravno lezi na stomaku, okrenuta za 90 stepeni od onog kako sam je ostavila. [Only admins are allowed to see this image] Htedoh da je uslikam, ali se toliko koprcala da sam morala hitno da je izbavim dok se ne povredi. [Only admins are allowed to see this image]
Inace sam je i pre, nekoliko puta zatekla kako pokusava da ustane tako sto se podboci i hvata za stranu od kreveca, samo sto jos uvek nema snage da tu akciju sprovede do kraja Shocked

Bravo! Velika devojčica! [Only admins are allowed to see this image]
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od dr mali pariz 13/12/2012, 18:17

lol! Oho,ko nam je to porastio pa izvodi vratolomije Very Happy
preslatka mala vragolanka. videla fotke....med! baš mi je slatka.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moja Anci - Page 7 Empty Re: Moja Anci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 24 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu