KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BEKANICAA- VTO dnevnik

+43
hany
nena beba
vero
brankav
jaca*caca
saska1
ragaco
ivi
neca73
ninica2
Orline
suncokret
bak
korpica
tuli
bulevarka
bibi.libi
BiKsi :)
lilya
dragana76ns
Ambra
Erata
menora72
SannI-AlL
KoMetaK
plavaptica
Jelica
Simona
makica84
Tinche
Mirjana
anak
primorka
noja
heart84
Malina
medolino
MAAKKI
Niny
Veca77
Smoki
blubej
Bekanicaa
47 posters

Strana 4 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sledeći

Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od SannI-AlL 24/11/2012, 19:54

Bekanice BRAVO za M. nek je sad došla i daleko i dugo otišla.Ako bude trebalo da ti punktiraju cistu i tebi Menora,slobodno,nemojte da se plašite,nije ništa strašno,samo može da se otegne ako ta cista stoji.Meni su dva puta punktirali ciste pred postupke,a i histero radila zbog polipa.Baksuz,taman cistu sredili,krenula u stimulaciju,kad ono polip,pa stopirano sve,pa...tako da, Bekanice, nije jedinoj tebi sos zagoreo Wink lol! .Inače radili su mi u kratkotrajnoj anesteziji i trajalo je nekih 10-15 min.Ništa me posle nije bolelo,ja sam čak jedared pravo sa klinike (tamo sam ležala nekih 2 sata) na rođos otišla.Mamila me hrana v Embarassed
Što se tiče dr i pregled i očekivanje M, i meni dr nije "pogodio" kad ću da dobijem,u stvari reko mi čovek tanji vam je endom. za dan ciklusa,kad ja samo što sam izašla od njega krenula M. od stresa.Tako da,nisam pametna,al' važno je sad da je ona tu i da može da se kreće radost radost roda roda roda
Anak,hvala za komplimente Embarassed poljubac .Ja sam već u godinama,a nikako da se naviknem na njih.Imam jedno pitanje:značenje reči samozatajna je...?
Joj,ovo je dnevnik,Bekanice izvini na uzurpiranju osmeh srce
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 24/11/2012, 21:00

Hvala Sanny_ All osmeh srce Kao sto rekoh u nekom od predhodnih postova, nek mi rade sta god treba Sad , cekanja vise nem, ni odlaganja. Snaga mi na izmaku Crying or Very sad Shocked . Nisam znala da se radi sa anestezijom? Anestezija ta to, pa anestezija za punkciju affraid , da mi to nebude malo mnogo? A to sto te mamila hrana posle sestro slatka , pa i mene bi Embarassed ..
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 24/11/2012, 21:03

Uhh, pa ja zaboravi Embarassed , podigla sam juce rezultat od MM. Asa test, terapija delovala, sad je 30% vezanih. b b b sunny
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Jelica 25/11/2012, 01:27

Bekanice, odlicno! Ja mislim da ce ti cista pući sama sad sa menstruacijom, ako ne pukne, pa rese da je aspiriraju, onda ces dobiti anesteziju,koliko ja znam.
Eto...al pući ce sama i bez punkcije. Ajd uzivaj!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 25/11/2012, 14:52

Drage osmeh srce . Danas cu se lepo pripremiti za sutra Very Happy , Jer nadam se Shocked sutra je veliki dan sunny . I da cu konacno poceti sa stimucijom Very Happy . Javljam kakav ce plan biti king . Za sve veliko osmeh srce
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od plavaptica 25/11/2012, 17:53

Bekanice, srecno ti bilo sutra molitva da sve krene kako treba i jos bilje se zavrsi konfete
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Jelica 26/11/2012, 10:39

Bekanice, jel pocinies?
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 26/11/2012, 12:44

Kamo srece Shocked . Odem ja danas na UZ, kad tamo opet ona doktorka na obucu i Tulic affraid . Rade oni meni UZ, imam cistu i na levom i na desnim jajniku Shocked . Pita mene Tulic jeste li vi pili kontraceptive, moracemo njih da ukljucimo. Ja sokirana, i u momentu onako jos na stolu, skocim i kazem pa vi ste rekli da cete mi punktirati cistu, preorosli put na UZ. I gurnem sve one moje prethodne analize, njemu u ruku Laughing Sad , onako besno.. Gleda on, lista i ja kazem imate tu jos od avgusta. Pila sam mikroginon, a i Diferelin injekcije primala... A, ta cista je jos od avgusta???? Ova doktotrka, ne znam ko je, nesto kao vrti glavom, a on kaze pa dobro onda cemo punkciju. I okrene se ka Med sestri i kaze joj pripremite je, nek uradi Vaginalni bris i Cervikalni. Strasno drage moje, ovo je totalno rasulo, oni stvarno nisu normalni, kljukali bi oni mene i u 2013 Shocked . Snasla sam se, priznajem! U dogovoru posle sa sestrom, kad i kako? Kaze ona meni pa kad uradite VB i CB i ako su sterilni dodjite, da uradimo krvnu sliku. Ja pitam pa kad ce biti aspiracija, ona kaze neku narednu sredu Sleep affraid ... Vrhunac je to za neku narednu sredu!!! I tako posto je tamo sve koliko vidim sam sklop ludaka, i ja moram da budem ludja kako bih uspela da im se uklopim osmeh srce . danas odma zakazala VB i CB, za cetvrtak, i da u petak podignem rezultat. I i ponedeljak ujutru rado odo ja na kliniku kod njih da mi vade krv, pa da mi vec tu narednu SREDU rade punkciju! Ja stvarno ne znam sta da mislim, jer ako poludim, ima da ih stvarno prijavim za ovo zavlacenje sunny . Recite mi vase misljenje. Ocajna sam, jer opet nista od ovog ciklusa No , modra decembar.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 26/11/2012, 13:09

A to nije vrhunac svega, od nocas skroz zaribala, nos curi iiiiiiiiiii, kijamm Mad . I na svoju sam ruku uzela antibiotike lol! Pije se jedna dnevno, Klacid sa modifikovanim oslobadjanjem, unistava bakterije king . Sta da radim kad me stisli rokovoiiiiiiiiiiiiiiiiiii sa svih strana Rolling Eyes . Posto sam uzela stvar u svoje ruke, valja se ubaciti u njihove tokove Wink .. Pa, ako su mislili da me eskiviraju, ili vec sta. moze im se da nas malo vozaju affraid , Naisli su na tvrd orah! Ja sam sve do sad bila veoma uljudna i fina, sve kako on misli da treba. Ali, vreg je polako poceo da odnosi salu Sad Shocked .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 26/11/2012, 13:28

Da ne zaboravim i ovo da vam napisem. Dok sam cekala red za UZ, u kabini nas dve, i ja spustim moju gomilu papira na onaj deo kod prozira, i valjda devojka bacikla pogled. i kaze da su i nju tako prosle godine odlagali, i kljukali isto malterne kao i mene Shocked , i da joj je na kraju istekla potvrda i , puj pike nevazi! I kao morate ponovo sve da vadite, i sve nanovo. Kao zao im je Sleep . To bilo pre mod UZ, pa sam onako i odreagovala, valjda jos pod utiskom one devojke. Strasno, kako oni to tako smeju da rade? Pa nama je ovo placena VTO? Kakve oni To oni to kombinacije rade? Malo mi to sve nije jasno? Meni na onom papiru koji je iz Visegradske stigao, pise, javiti se u mesecu Avgustu, za planirani postupak u Septembru! Ako je na to mislila, onda vazi. Takva imam dva slicne sadrzine, jedno od RZZO i od Visegradske.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Erata 26/11/2012, 14:39

Bekanice, ja sam se iznervirala čitajući ovo, a kako je tebi ne smem ni da zamislim! Dobro je što se oseća inat iz tvojih reči i što nećeš sedeti kod kuće i kidati svoje živce, već njima sesti na kosti. Ko zna, možda im i jeste u interesu da nas bude što manje u ovoj priči. Takođe, njima toliko pacijenata prođe dnevno kroz državne i privatne ordinacije, da oni pojma nemaju ko je ko i kakav problem ima. Strašno, šta reći. A mladi doktori ne mogu da nađu posao od ovih matorih koji su zaseli, pa nikako da sjašu!
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od MAAKKI 26/11/2012, 14:51

Bekanice sta da kazem i sama sam imala takvih situacija da drkovi zavlace, rastezu i da su totalno nezainteresovani, dobro je sto si mu tutnula pod nos i preuzela stvar u svoje ruke. I u potpunosti se slazem sa Erato da oni nemaju pojma ko je zbog cega dosao, zato ja svu svoju dokumentaciju nosim sa sobom i prvo tutnem prethodne nalaze, bar da se upoznaju sa situacijom.
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 26/11/2012, 15:38

Uzasno drage moje Shocked , ja se samo nadam da ce mo CB i VB biti sterilni, pa da zaista u sredu radim, kako sam zacrtala sebi! Pijem antibiotik Very Happy , pa bi brisevi ionako inace bili sterilni sunny . Ja sam danas opet imala malo ludju srecu, pa je on pristao na punkciju Very Happy , a sta bi bilo da nije? Stvarno bi poludela od besa tamo...Mene je strpljenje skroz izdalo, posle svega kroz sta prolazim! Bas se pitam, sta li ce da izmisle do srede Wink , Mora da postoji neki trik Wink . Salu na stranu, stvarno nezgodna situacija? A, sto se tice dokumenata, iso nista ne bacam, sve cuvam. Ja ipak mislim da treba da se borimo, za nasa prava, a ne da se svakako ponasaju prema nama. Kao da mi nista neznamo, a mi jos malo pa u ravni sa doktorima po znanju smajli angel .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Jelica 26/11/2012, 17:32

Bekanice, ja bih da sam na tvom mestu otisla u konzilijum ili paster i izvadila oba brisa plus krvnu sliku, tamo ti je sve gotovo za dan, samo se cervikalni ceka 48 h. I otisla sa tim i zakazala sredu. Oni su kompletne budale. Ne znam kako ih nije sramota, sigurna sam da cistu imas upravo od mikroginona , diferelina itd...oni su zaustavili rast nekih folikula koji su krenuli...em su ti napravili ciste, em te sad zajebavaju...strasno!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od plavaptica 26/11/2012, 19:16

Joj, strasno, iznervirala sam se opasno citajuci sta ti se sve izdesavalo. Dobro da si se snasla i pokazala im prethodne rezultate, stvarno neozbiljno s njihove strane, koja nezainteresovanost Mad
Ubrzaj ti te analize pa na punkciju. molitva da brisevi budu dobri, da se i to ne otegne.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Tinche 26/11/2012, 19:37

Bekanice...bez nerviranja! Znas i sama da sa cistom ne mozes u postupak.
Sa srecom nek ti je vadjenje briseva pa da se i tih cistica resis!


BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 32796
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 26/11/2012, 23:39

Hvala vam drage moje na podrsci sunny . Verovatno kao posledica svega sto mi se izdesavalo, nekako sam sva istrosena Sad , i iscrpljena. Znam da moram nastaviti da se borim, ali isto tako znam da toliko faktora ima na koje ja nemogu da uticem No . Ja koja sam jos pocetkom godine skupljala pozitivnu energiju, i koja je zracila samo optimizmom i verom... Ovih dana mi je bas poljuljano i samopouzdanje i ponestalo snage Shocked . Verovatno kao posledica svega! Nadam se i duboko verujem da cu se oporaviti... Jer moja borba tek predstoji, i sve radi najlepseg cilja beba .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od menora72 27/11/2012, 06:10

Bekanice zagrljaj
ajde ajde izguraces ti to kad si dosad sve izdrzala srca1

(za sigurno ciste briseve mogu se 6 dana pre stavljati Gynoflor vaginalete (prirodni lactobacilusi), ali bice sve ok , ovo je samo da se zna inache)

ustaj i samo napred u pobede Very Happy

PS evo mene bas sad zignulo na desni jajnik affraid , e tacno ce i meni biti cista i na levi (stara) i na desni , pratim te kanda u stopu lol!
menora72
menora72

Broj poruka : 857
Godina : 51
Location : Novi Sad
Datum upisa : 18.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Jelica 27/11/2012, 08:22

Ne sekiraj se, moras da daš sve od sebe da dodjes do vto sto pre! Tako sam ja pre dve godine kad sam krenula u vto...izgubila 6 meseci na nebuloze: od lekara do lekara, dok mi zakaže dok mi ovo, dok ono, pa ajd treba histeroskopiju, pa mi nisu mesecima uredni brisevi od nekih antibiotika...to je bila agonija. I na kraju odjednom cap- sve se sredilo...i poče vto! Ali ni u jednom momentu ja nisam klonula, stalno sam jurcala da za sledeci put bude sve ok...itd. Samo se bori...i ubrzavaju stvari.
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 27/11/2012, 13:20

Joj Bekanice ja i ti da se uhvatimo pod ruku pa da sutiramo probleme :))))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 27/11/2012, 13:44

Joj drage moje, vidim da je vecina bila, a neke su kao i ja sad u istom sosu Sad . Za sve ste potpuno u pravu, ali sta da radim kad je meni kofer prepun svega affraid lol! .. Jos me sad uhvatio neki virus, puna kesa maramica.... Sutra cu ici kod ORL, da me pogleda, pa da mi prepise neku terapijicu. Jer, kako cu pod anesteziju, ako mi ova prehlada neprodje? Videce oni po sedimentaciji Laughing . Ali, puno mi znaci vasa podrska osmeh srce . U cetvrtak, idem da vadim briseve, u petak da ih podignem. U ponedeljak odo u Visegradsku da mi vade krvnu sliku, i valjda ce mi u sredu raditi punkciju? A, ima i jos jedna vest! Ne znam koliko je validna informacija. Moracu u ponedeljak da proverim kad odem kod njih Wink . Keze mi jedna devojka, da je ona skoro bila kod Tulica, na kontroli, posle neuspele Vto, Da joj je on tada rekao da on nece raditi u Decembru, imece neku zamenu, jer putuje. I tek kao vraca se na posao u Januaru? Shocked E, sad koliko je to tacno, ne znam. Mozda neka od vas ima neku info? Strasno ce biti, ako je to sve tako, godinu dana se nadam i bas htela da mi radi on, a sad ovo cujem affraid . ali, i ako je tako, pa sta da radim, nek mi pocnu raditi, pa ko god bio vise.... Ako ce uspeti, uspece. Zar ne? king
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 28/11/2012, 20:42

osmeh srce Bila danas kod ORL, bas zaribala Shocked , dobila injekcije dva puta dnevno Rolling Eyes . Valja sad sve to uklopiti... Ali mislim da cu uspeti Wink . Sutra radim bris Razz Bice bas gusto.. ujutru i uvece po injekciju... Ponedeljak dajem krv u Visegradskoj sunny . Nego zna li neka od Vas king , da li ce mi raditi i sedimentaciju? jer ako rade, mislim da ce sigurno biti veca od dozvoljene, zbog upale affraid ? Pa, se nesto mislim, mozda me to zezne sad za punkciju No No , mozda.
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od SannI-AlL 28/11/2012, 21:33

Baš si zaribala.Nego kako ćeš raditi briseve kad si na antibiotskoj terapiji?To može da da lažne rezultate briseva.Obično se posle th, čeka bar 5 dana pa se onda rade brisevi.Ako ti je nos zapušen-kako će ti dati kratkotrajnu anesteziju za punkciju ciste?
Bekana,nemoj da misliš da nešto mračim,znam da ti je dosta svega i da nemaš više živaca,ali nemoj srljati."Dole" treba da budeš čista ki suza kada ti budu radili punkciju,jer te 'čačkaju',a ovako...
Kako god da odlučiš držim ti fige osmeh srce
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Bekanicaa 29/11/2012, 10:36

Draga SannY, sve znam Wink Potpuno si u pravu za sve... Ali, ja sam na ivici Razz , prsnuca Sad . Sto se tice, VB i CB, radila jutros, sutra rezultati Very Happy . Pa i inace su meni oni uvek bili sterilni, unazad nekoliko god. Tako da ne vidim razlog, da no ovaj put ne budu. Posto imam terapiju ijnekcijama, dva puta dnevno, ja mislim sa sam do nedelje kao nova sunny , ali nastavicu do kraja naravno. Ma, kako bude, a bice to sve ok! Zadesilo me sve i svasta, i vise nema nikakvog odlaganja No No No .
Bekanicaa
Bekanicaa

Broj poruka : 494
Datum upisa : 20.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Ambra 29/11/2012, 13:30

Ne, ne, ne da prsnes. Nikako f
Sve ce to da se slozi na svoje mesto :))
Ambra
Ambra

Broj poruka : 1234
Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BEKANICAA- VTO dnevnik - Page 4 Empty Re: BEKANICAA- VTO dnevnik

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 20 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu